Zrušiť
Vyskúšajte veštenie online a spoznajte váš osobný horoskop, partnerský horoskop a presné informácie o vašom znamení.

Ročný horoskop - Blíženci

Horoskop na rok 2014

Rok 2014 bude bohatý na nečakané situácie a obdobím veľkých krokov, rozhodnutí a zmien. Prináša každému z nás šancu chopiť sa príležitosti a v najvhodnejšom okamihu urobiť vo svojom živote radikálne zmeny. Viac o spoločných črtách roku 2014 »

Vplyvy planét

Rok 2014 so sebou prináša novinky. Energický Mars vás zahŕňa aktivitou. Urán s Neptúnom pokračujú svojím vplyvom z minulého roka i po celý rok 2014. Urán vám dlhodobo prisunie príjemné prekvapenia. Neptún v kvadratúre so Slnkom môže síce spôsobovať, že budete svoje názory a rozhodnutia často meniť, ale ste i pod podporou planéty expanzie, Jupitera. Prebudí sa u vás chuť na zdokonaľovanie seba samého a otvorí sa vám i myseľ k názorom ostatných ľudí.

Tento rok je pre vás charakteristický rozširovaním obzorov a radosťou z medziľudskej komunikácie. Šancu dostane vaše Blíženecké JA - je známe svojou duchaplnosťou. Trpezlivosť nie je vašou najväčšou cnosťou, stále vás, aj planéta Mars, bude poháňať ďalej. Urán vás svojím harmonickým aspektom so Slnkom a s prívetivým Jupiterom príjemne prekvapia, zvlášť v oblasti financií a spoločenských aktivít.

Od júla sa Jupiter presídľuje zo znamenia tichšieho Raka do znamenia spoločenského Leva a rozširuje vaše možnosti v komunikácii, intelektuálnych záujmoch, metafyzike, cestovaní, otázkach ega, tela a vizáže. Uvedomelý Saturn vás akurát len v decembri usmerňuje aby ste neplytvali energiou až príliš. Je tu aj varovanie od Neptúna, aby ste nesadli niekomu na lep. Pozor na nepoctivosť a prehnanú idealizáciou vznikajúcich okolností. Vždy si v danej situácii nechajte otvorené zadné dvierka, aby ste mali cestu späť.

Láska a sex

Rok 2014 vám odštartuje scénu milostných vzťahov. Už od januára vám sexuálne iskrenie podporuje i Mars. V marci planéta Venuša prináša mnoho príležitostí na zoznámenie. Vy, ktorí žijete v manželstve, máte za úlohu udržiavať a rozvíjať vzťah a byť vytrvalejší. Nezadaní, ktorí stojíte o hlbší vzťah, pozor na ľahkomyseľnosť. Flirtovanie sa nemusí vyplatiť. Ak rozohráte viac partií, už v apríli vám to planéta Venuša vytkne. Urán má pre vás prekvapenie.

Práca a peniaze

Rok 2014 bude pre vás nekompromisný v oblasti peňazí. Planéty vás budú tlačiť do situácií, v ktorých si máte uvedomiť ako treba zaobchádzať s financiami. Pokiaľ ide o vašu kariéru, jedná sa o rok tvrdej práce a neustáleho úsilia. Postavenie Saturna napovedá, že sa zvýši vaša zodpovednosť. Ak ste zaskočení z ťarchy na vašich ramenách, neľakajte sa, vaše ramená sú dostatočne silné. Ste obchodníci a máte talent vidieť krátkodobé trendy. Už od marca môžu mnohí z vás žať úspechy v premenlivých odvetviach, ako je móda, kozmetika, umenie a zábava. Váš vládca Merkúr má veľmi múdreho a bystrého obchodného ducha, teda vás nasmeruje vždy správnym smerom. V auguste sa rozšíri pole pôsobnosti o telekomunikáciu, médiá lebo dopravu. Planéta Neptún svojimi fantáziami vnesie trochu chaosu, ale Jupiter sa postará, že za svoju vynikajúcu prácu budete nakoniec odmenení. I zadlžení majú šancu dlhy splatiť. Nové a šťastné finančné príležitosti môžu prísť aj vďaka spoločenským stykom.

Domov a rodina

V roku 2014 budete mať toľko starostí, ktoré musíte stihnúť, že na domov a rodinné záležitosti budete mať menej času. Udržať vás doma bude problém, ale energie Jupitera, ktorý bude prvý polrok veľmi podporovať rodinu, vás donútia. V tomto roku máte skvelé vzťahy s príbuzenstvom, súrodencami, priateľmi i susedmi, zvlášť v období od júla do polovice septembra. Po zdravotnej stránke sú na tom vaši najbližší dobre, predovšetkým rodičia a deti. Celkovo planetárne konštelácie neukazujú vo vašej rodine závažné problémy.

Zdravie

Rok 2014 nesignalizuje veľké záťaže pre telesnú kondíciu, avšak po psychickej stránke to môže byť rôzne. V priebehu roka sa pravdepodobne začnete zaujímať o osobitné formy medicíny a uvedomíte si, aký silný vplyv má na vaše zdravie psychika. Než k tomuto poznaniu dôjdete, nevyhnete sa rôznym zmätkom a stresu, ktorý svojou konšteláciou predurčuje neharmonicky aspektovaný Neptún. Pod jeho ťažko kontrolovateľnými energiami by ste si ľahko vypestovali návyk na alkohol, lieky, alebo drogy. Táto planéta ovláda i lymfatický systém a môže tiež spôsobiť stagnáciu telových tekutín v niektorých orgánoch. Vznikali by vám problémy, s ktorými ste sa predtým nestretli. Okrem rôznych neuróz je možná i tendencia k alergiám, chronická nádcha alebo opuchy kĺbov na rukách a nohách. Chronické neduhy sa môžu zhoršovať práve vplyvom pracovného vypätia a stresu. Naopak v pokojných obdobiach ich príznaky vymiznú. Venujte sa preto duševnej očiste a snažte sa s niekým porozprávať o svojich pocitoch. Pozor tiež na dehydratáciu organizmu.

Energie

Vaše prirodzene už dobré duševné schopnosti, budú budúci rok ešte viac posilnené.

Najdôležitejšie oblastí záujmu na rok 2014: telo, image, ego, sebavedomie, financie a spoločenské záujmy.

Korením vášho života je rôznorodosť. Ste taká zaujímavá osobnosť, že niekedy ku šťastiu nepotrebujete nič iné, len seba a svoju tvorivú myseľ. Horšie je to už s robením zásadných rozhodnutí a doťahovaním vecí do konca. Aby ste boli spokojní v práci, potrebujete stále nové podnety. Šťastnými vás urobí i cestovanie. Určite sa vyhnite stereotypu, ten vás dokáže pripraviť o radosť. Ak vás nudí práca, zachrániť vás môže vzrušujúce hobby. Vhodné farby: žltá, svetlo zelená, oranžová, šedá.

Dôležité dátumy

Dátumy vyplývajúce z energií príjemnej planéty lásky, Venuše, činorodého a aktivitu posilňujúceho Merkúra a bojovného Marsu.

Venuša

Šťastie v láske, viac duševnej harmónie a citlivosti na krásu i vo vzťahoch:
6.3. - 5.4., 3.5. - 28.5., 23.6. - 18.7., 12.8. - 5.9., 30.9. - 23.10.

Zlé vplyvy na vaše vzťahy:
6.4. - 2.5., 6.9. - 29.9., 17.11. - 10.12.

Merkúr

Priaznivý čas na kontakty, cestovanie, nákupy, predaj a návštevy:
12.1. - 31.1., 13.2. - 17.3., 8.4. - 23.4., 8.5. - 28.5., 17.6. - 13.7., 1.8. - 15.8., 2.9. - 27.9., 11.10. - 8.11.

Zlý vplyv:
1.2. - 12.2., 18.3. - 7.4., 16.8. - 2.9., 28.11. - 16.12.

Mars

Dobré obdobia:
1.1. - 26.7., 5.12. - 31.12.

Zlé obdobia:
13.9. - 26.10.


Horoskopy pre Blížencov

Horoskop na dnes18. december 2014
Horoskop na zajtra19. december 2014
Týždenný horoskop51. týždeň 2014
Erotický horoskop51. týždeň 2014
Mesačný horoskopdecember 2014
Karmický horoskopdecember 2014
Ročný horoskop2014
Čínsky horoskoprok Koňa

Veštenie budúcnosti

Okamžitá odpoveď na vaše otázky! Zavolajte našim skúseným vešticiam a zistite, čo vás čaká.

0900 612 355Cena hovoru 1,60 €/min.

Veštiareň vám ukáže cestu