Kartářka Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Kartářka Alice

Alice

Osobný kód 180

Kartářka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Kartářka Sara

Sara

Osobný kód 176

Numerologický rozbor týdne

Předpověď na 47. týden (18.11. - 24.11.2019)

Co pro vás přinášejí jednotlivé dny tohoto týdne z numerologického hlediska:

Pondelok (18.11.2019)

Nakoľko si väčšinou človek sám skomplikuje i tie jednoduché veci, má vo všetkom chaos. Keďže tešiť sa dá zo všetkého, dokonca i z priateľovej pohromy, je dôležité cibriť svojho ducha, lebo len silou ducha možno predísť vážnym problémom. A tak prepojenie intuície s ideálmi, s prímesou logiky mávajú pozoruhodné výsledky. Sami uvidíte.

Kocka 1

Práca: Budete sa snažiť hľadať východiská z rôznych situácií, vyhnite sa sebaklamu, že je všetko v poriadku, najmä ak budete dobre vidieť zjavné nedostatky. Vo všetkom nemôžete mať pravdu, ale môžete sa k nej pomerne ľahko dopracovať. Stačí ak sa na to sústredíte. Popoludní sa zrejme začnete venovať niečomu príjemnému, svojmu.

Vzťahy: V niečom sa posuniete dopredu, niekoho nového objavíte, starého známeho uzriete novým pohľadom. Len pozor, aby nešlo o sebaklam alebo o nesprávnu “pridanú hodnotu”. Počas dneška totiž hrozí, že ak opomeniete hlas svojej intuície, môžete niekomu naletieť, a aj keby nešlo priamo o podvodníka, zraní vás to.

Zdravie: Najlepšie bude ráno skoro vstať, pocvičiť si niektoré náročnejšie energetické cvičenia, prípadne ísť si zabehať pre lepšiu kondíciu, raňajkovať niečo ľahšie, napríklad banánové smoothies, a držať sa vo svojom strede. Poobede bude vhodná posilňovňa, večer určite kratšia meditácia, ženám dobre padne päť minút tanca na hip-hopovú hudbu. Doprajte si aspoň 6 hodín spánku.

Vzťahuje sa to na tých, čo sa narodili 1., 11., 13., alebo 22. či 28. dňa v hociktorom mesiaci.

Utorok (19.11.2019)

Čoho sa vlastne bojíte? Toto bude témou dneška, ktorý si rád preverí vaše vnútorné istoty. Zdanlivo nehybný človek môže získať zaujímavé vedomosti, zvlášť ak si uvedomuje tok svojich energií, lebo vie, že negatívnou energiou oslabí seba ale aj iných. Netreba sa nechať zmanipulovať svojou fantáziou či predstavivosťou, správne odhadnite situácie a ľudí.

Kocka 2

Práca: Budete sa držať programu, ktorý ste si na dnešok vymedzili, no na druhej strane začnete trochu nasilu riešiť nejaké úsporné opatrenia, čo zase šťastná voľba nebude. Takto si zbytočne narušíte svoj geniálny program, možno večerný výlet do Viedne alebo do Košíc, kde si pozriete niečo nové alebo vypočujete koncert známej osobnosti.

Vzťahy: Budete rozkývaní čo sa týka emócií tak sa môže stať, že v zamestnaní dôjde aj k smiešnej hádke. Okrem toho napálite nejakú zásadovú susedku, a niektorému spravodlivému policajtovi poviete, čo netreba. No a okrem toho nič významné vo vzťahoch, akurát, že osamelým ženám a uzavretým mužom osud prihrá do cesty nový idol.

Zdravie: Dostanete chuť tancovať, možno už ráno sa naladíte, pustíte si skvelé latino a začnete sa hýbať. Neskôr sa niečím prepcháte a potom to budete krvopotne zhadzovať v niektorej posilňovni či v telocvični, kde sa statočne nabeháte. Okrem toho budete poskakovať okolo kolegov či domácnosti, nemožno tvrdiť, že budete bez pohybu.

Týka sa to ľudí, narodených 7., 27., 20., 29. a 30. dňa v hociktorom mesiaci, ale výnimočne aj mnohých iných typov.

Streda (20.11.2019)

Niekedy chcete všetko definovať, ale to sa nedá. Napríklad dušu, tú cítite, viete o nej, ale niet pre ňu definície. Dnešok vás potrápi pojmami, stavmi, ktoré nemožno nikam zaradiť alebo reálne ohodnotiť. Napokon nie všetky vaše túžby sú bezpečné. Zistíte, že to, čo sa vám zdá nedosiahnuteľné, predsa len možno dosiahnuť, ale dopredu sa pre nič netrápte.

Kocka 3

Práca: Mnohí si skomplikujete život prehnaným meditovaním o tom, čo chcete a čo nechcete. Napokon z toho bude rozčarovanie, studený obed bez príloh a sem-tam i bez chuti. Skúste rozumnejšie nazerať na to, čo považujete za správne a skúste sa toho aj chopiť, aby ste mali skutočnú pohodu a nie iba nejaký slabý odvar bez pachu a bez chuti.

Vzťahy: Stretnete sa s príjemnými ľuďmi, ktorí majú rovnaké záujmy ako vy. Možno pôjde o naplánované stretnutie. Okrem toho vás milo prekvapia priatelia, ktorí prídu s dobrou náladou a nákazlivou radosťou. Partner či partnerka budú s vami v sympatickej harmónii a tak sa netreba obávať hádok, skratov či nedorozumení iného druhu.

Zdravie: Možno vstanete ráno zlou nohou z postele, budete trochu rozladení, ale napriek tomu to nikomu nedáte najavo. Bude vhodné skočiť von a trochu sa prebehnúť. Všetky výkyvy riešte dýchaním zhlboka. Okrem toho vám dobre padne čaj, obľúbený šport, tanec, zábava, teda to, čo robí život krajším a zmyslu plnším.

Platí to najmä pre tých, čo sa narodili 5., 10., 15., ale aj 19. a 21. dňa v hociktorom mesiaci.

Štvrtok (21.11.2019)

Vždy by ste mali vycítiť, odkiaľ “fúka vietor”, vyhnete sa tak nečakaným stretom s protivníkmi. Naučíte sa, že koho potrebujete, tomu oveľa viac prepáčite, dokonca mu budete tolerovať i klamstvo. Dobre si premyslite, komu nejakú obeť prinesiete a prečo sa práve takto rozhodnete. Na každom rázcestí treba zastať, a pouvažovať, ktorá cesta je tá vaša.

Kocka 4

Práca: Možno sa sústredíte na tie menej správne maličkosti a preto budete menej milo prekvapení, keď sa niečo zvláštne zomelie - bez zjavnej príčiny. Vyhnete sa konfliktným situáciám, radšej sa porozprávate s projektom alebo so svojím notebookom o jeho momentálnych problémoch. Možno aj na väčšinu problémov nájdete riešenie.

Vzťahy: Budete veľkorysí k chybám iných, ale určíte si hranice, za ktoré už nepôjdete. I preto si vám budú nadriadení vážiť. Okrem toho sa zoznámite s celkom zaujímavými ľuďmi, ktorí vás k niečomu novému posunú. Osamelí budú mať šancu spoznať súzvučnú dušu a osamelé v niekom uvidia svojho osudového princa.

Zdravie: Hoci budete na tom s energiou celkom dobre, trénujte a cvičte, aby ste nestratili formu. Na bradlách ohúrite plachú študentku prvého ročníka Telovýchovnej fakulty, zato na kladine ona ohúri vás. Budete sa venovať aj šermu; niekto iba slovne, iný sa chopí meča a zistí, že mu to ide. Večer o všetkom popremýšľate.

Platí to najmä pre tých, ktorí sa narodili 3., 2., 8., 17., a 25. dňa v hociktorom mesiaci.

Piatok (22.11.2019)

Dnešný deň je ukryté v archetype: človek môže byť zároveň spravodlivý i šťastný.  Kto sa však začne utápať v sebaklame, stretne sa s odporom priateľov i nepriateľov, preto treba energiu vkladať do tých maličkostí, ktoré sa nachádzajú v samotnom základe vzťahov, aktivít a podobne. Vyhnite sa chybnému odhadu, neulietajte z reality.

Kocka 5

Práca: Vynasnažíte sa všetko urobiť veľmi rýchlo pritom sa dostanete do mierneho stresu a urobíte niekoľko menších chýb. Napriek vnútornému rozpoloženiu - dokážete zo všetkého napokon vyťažiť maximum a dotiahnete všetky svoje záležitosti úspešne do konca. Večer budete so sebou spokojní, hoci aj unavení.

Vzťahy: V nejednej maličkosti sa budete môcť spoľahnúť na tých, ktorí vám pomohli už viackrát. Je možné, že sa posuniete k niečomu zaujímavému jednoduchšie, ako by ste predpokladali. Na druhej strane, niekde spoznáte celkom nových ľudí, ktorí môžu byť neskôr i priatelia. Večer sa sústredíte na tých, ktorých máte najradšej.

Zdravie: Basketbalisti sem-tam kýchnu, kým zistia, že sa im nehrá až tak mimoriadne. V šerme sa môžete presadiť technikou a rýchlosťou. Len keby ste použili aj rozum, bolo by to oveľa pozoruhodnejšie a jednoduchšie. Niektorí sa dnes dostanú do výnosnejšieho klubu. Ostatní sa nabehajú a nachodia…

Platí to predovšetkým pre tých, čo sa narodili 4., 16., 24., 30. alebo 31. dňa v mesiaci.

Sobota (23.11.2019)

Uvedomíte si, že ak sa riadite svojou intuíciou, nezaskočí vás žiadna náhoda. Neuveríte nezmyslom, nepodľahnete chaosu. Určite buďte nad vecou, keď sa rozhodnete niekomu prispôsobiť; najskôr si overte, o čo ide. Neodmietajte prejavy lásky, ale zase - nepúšťajte sa dnes bezhlavo do akýchkoľvek nových vzťahov. Môžete stretnúť sympaťákov na parkovisku, v obchode…

Kocka 6

Práca: Možno sa rozhodnete pre väčšie upratovanie, ak máte službu a pracujete, čas sa bude tak trochu vliecť, ale zvládnete to, ako všetko, čo zvládnuť bude treba. Lepšie hospodárte, myslite aj na horšie časy, aby ste sa nedostali do rozporu sami so sebou. Ak pôjde o spornú vec, uvedomte si, že ani vy vždy nemáte pravdu…

Vzťahy: S príbuznými a blízkymi vyjdete dobre, vyhnete sa problémom a nedorozumeniam, ktoré možno zapríčinia iní. Ak patríte medzi osamelých, buďte veľmi opatrní pri nadväzovaní nových vzťahov, môže ísť o povrchnosť, ľahtikárstvo a načo by ste si takýmto niečím kazili víkend? Radšej sa porozprávajte s priateľmi, zabavte sa s blízkymi.

Zdravie: Vyhnite sa tabletkám, radšej zhlboka dýchajte - bolesť hlavy prejde. Opakujte si afirmáciu: Som zdravý (alebo zdravá) a plný energie. Uvidíte, že problém aj sám odíde. Okrem toho dodržujte pitný režim, čo je 8 pohárov vody v priebehu dňa. Prospejú vám i koncentračné cvičenia a tým starším cvičenie jogy alebo 5 Tibeťanov. Opatrujte sa dnes.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 9., 12., 14., 20. a tiež 23. dňa v mesiaci.

Nedeľa (24.11.2019)

Skúškou bude váš odhad, vaša vnútorná sila, lebo citlivá duša vždy vie, kedy treba mlčať, a koľko stačí povedať. Naproti tomu prázdny človek má skoro vždy pocit plnosti. Zistíte, že obetovať sa treba pre správny cieľ, nie pre vrtochy hoci aj milovanej osoby. Vyhnite sa aj pocitu, že blízki sú vašou absolútnou prioritou, lebo to by bol omyl.

Kocka 7

Práca: Väčšina z vás bude mať príležitosť ísť na zaujímavý výlet, pozrieť si niektoré galérie, múzeá, prípadne výstavy, na ktorých sa možno aj niečo nové dozvedieť. Myslite na duchovní potravu, viacej čítajte, meditujte, a premýšľajte o zmenách, ktoré bude nevyhnutné vykonať. Verte si, lebo bez toho sa nedotknete hviezd… a tie sú na dosah.

Vzťahy: Možno sa trochu uzavriete do seba a iným dáte najavo, čo chcete a čo nechcete. Vyvarujte sa váhania, zároveň príliš ochotne nikomu nepomáhajte ani ho nezvelebujte, najmä ak na to nie je dôvod. Okúste sa triezvo hodnotiť ľudí a situácie, v ktorých vás mierne zaskočia. Najskôr si všetko premyslite, až potom hovorte; vyhnete sa nedorozumeniam.

Zdravie: Uvedomte si, že vaša pohoda závisí nielen od spôsobu myslenia, ale aj od toho, ako trénujete, ako rozvíjate telesné zdatnosti a ako zvyšujete úroveň celkovej sily, imunitného systému a tiež nervovej kondície. Choďte na to posilňovaním, tréningom bojových umení, tí starší jogou alebo taj čchi, upravte stravu a nezabúdajte piť dostatok vody.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 16., 18. a 26. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Téma dne Věštba vztahu a partnerská shoda podle data narození

Nasměrujte váš život správným směrem a zjistěte možnosti vzájemného harmonického soužití.

Zjistit více