Doporučujeme

Emilia

Emilia

Ak sa topíte v problémoch, trápia vás veci citové, či zdravotné, obráťte sa na mňa. Více »

Další kartářky online
Kartářka Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Kartářka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Kartářka Stella

Stella

Osobný kód 160

Kartářka Alice

Alice

Osobný kód 180

Numerologický rozbor týdne

Předpověď na 23. týden (1.6. - 7.6.2020)

Co pro vás přinášejí jednotlivé dny tohoto týdne z numerologického hlediska:

Pondelok (1.6.2020)

To dokonalé je len pre duše, ktoré porozumenie kladú vo všetkom na prvé miesto. Ako sami vidíte, deň detí si preverí, nakoľko rozumiete sebe, nakoľko následne iným ľuďom, rodičom, deťom, známym alebo priateľom. Budete si musieť položiť známu otázku - v prípade škrípania komunikácie - prečo je to práve takto? Čo mám urobiť?

Kocka 1

Práca: Budete tak trochu prehnane pedantní, ale to nebude pre vás to najlepšie. Miestami to začne byť brzdou a zamyslíte sa nad tým, či má taký hlboký zmysel venovať sa jedinej veci na úkor výsledku alebo skvelému celku. Ak rozbiehate vlastný projekt, budete úspešní, dokonca budete motiváciou pre iných.

Vzťahy: Nájdite a urobte si čas pre svoje deti. Vymyslite niečo pekné, príťažlivé, čo by vás navzájom prepojilo a potešilo. Aj partnerské vzťahy môžete zbaviť nejasností, napätia či nedopovedaných otázok a odpovedí. Niekedy stačí málo, aby ste sa cítili naozaj dobre a aby ste si pripadali tak trochu dôležito, aby vás ostatní ocenili.

Zdravie: Budete sa cítiť celkom dobre, hoci večer príde i na vás únava. Budete sa môcť venovať rôznym športovým aktivitám, bicyklu, ale aj posilňovaniu - čo si vyberiete, upravte si trochu stravu, pite viac obyčajnej vody, jedzte menej ťažkých jedál, doprajte si šaláty, ovocné poháre, prípadne cheesecake s jahodami.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 16., 18. a 26. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Utorok (2.6.2020)

Kto kedy videl Najvyššieho? Čo dokazuje, že existuje tak, ako ho opisujú cirkvi? Toto bude otázka na zamyslenie, keď začnete pracovať na svojich plánoch, a z ničoho nič príde zábrana, nejaký nepredvídaný problém. Budete všetko brať trochu opatrne a trochu v napätí. Ovládnite však svoju neznalosť o Najvyššom, je určite iný, ako sa hovorí…

Kocka 2

Práca: Asi budete potrebovať nejakého predstaviteľa vyššej moci, lebo sa s nejakým problémom ani nepohnete. Niekto vás rozladí pochybnosťami, no verte si, a zvládnete i tú najťažšiu skúšku v zamestnaní. Niektorí ho práve dnes opustia, iní sa sem dostanú k zaujímavej práci. Nebojte sa vytvoriť si niečo vlastné.

Vzťahy: Najlepšie vyjdete s mladými ľuďmi, s deťmi a s tými, korí vám celkom prirodzene nebudú v ničom protirečiť. Niektorí dnes naštartujú nejaký nový vzťah - nie práve najšťastnejším spôsobom. Ale nejako to všetko pôjde. Konfliktné situácie vyriešite aj bez cudzej pomoci. Pozitívne však budú nové pracovné známosti.

Zdravie: Snažte sa držať zdravého rozumu. Jedzte viac ovocia zeleniny, pite dostatok tekutín, najmä vody. Ráno si nezabudnite pocvičiť, aby ste sa dobre naladili na celý deň. Urobte si nejaké dýchacie cvičenia, spojte ich so spevom, najlepšie niektorej mantry alebo kantusu. Podvečer bude vhodný na cyklistiku alebo kolieskové korčule.

Vzťahuje sa to na tých, čo sa narodili 1., 11., 13., alebo 22. či 28. dňa v hociktorom mesiaci.

Streda (3.6.2020)

Prvé miesto je pre každého, kto zistil, KÝM JE, A ČO TU HĽADÁ. Čo hľadáte vy? Prečo si myslíte, že máte byť múdri, že si máte veriť, prečo by ste mali spoznať samých seba? O budú otázky pre tento deň. Všetky situácie budú náročné, zamerané týmto smerom, a vy to budete musieť zvládnuť so cťou, čo sa vám to páčiť bude alebo nie.

Kocka 3

Práca: V zamestnaní sa budete zamýšľať nad svojou podstatou bytia, nie všetko vám bude po vôli. Niečo vás evidentne sklame, a keď sa budete chcieť rozbehnúť, zastanete alebo uviaznete v riešení nejakého triviálneho problému. Lepšie sa na všetko sústreďte, využite aj trochu fantázie a nebojte sa kráčať novým spôsobom po vychodenej ceste.

Vzťahy: V niekom objavíte toho, kto je mimoriadny, ochotný pomáhať, ale aj prijímať radu či pomoc od iných. V niekom inom nájdete konšpirátora až intrigána, pred ktorým bude najlepšie mať sa na pozore. S každým budete normálne rozprávať, normálne jednať. Pokúste sa však aj chápať a čakať, až pochopia i vás.

Zdravie: Možno vás dobehne únava, preto si ráno pripravte banánový cheesecake bez cukru, bez lepku, iba s ovocím a s prírodným tofu. Dodá vám energiu, a ak si pripravíte vodu s medom, upokojíte nervový systém. Namiesto múky použite ovsené vločky. Zo športových aktivít si vyberte tie, ktoré dopĺňajú energiu.

Týka sa to ľudí, narodených 7., 27., 20., 29. a 30. dňa v hociktorom mesiaci, ale výnimočne aj mnohých iných typov.

Štvrtok (4.6.2020)

Maximálna sila sa rovná nekonečnu, zhmotnenému do konečnej podstaty. V niečom sa budete musieť zmobilizovať celkom dôsledne a prejaviť neskutočnú vnútornú silu. Veľa pochopíte, veľa sa naučíte. Vyhnite sa spochybňovaniu neznámeho; všetko predsa nemôžete vedieť ani uvidieť. Preto sa venujte tomu, čo je nové - bez komentára.

Kocka 4

Práca: Okoliu dáte najavo, že STE, a BUDETE, nech by sa udialo čokoľvek. Hoci budete v práci trochu ťažkopádni, a možno aj trochu vzťahovační, dokončíte, čo začnete nech sa deje čokoľvek. Najlepšie budú na tom manažéri, lekári a tí, ktorí uvádzajú niečo do života - či projekt alebo niečo celkom nové, budú úspešní.

Vzťahy: Budete sa snažiť porozumieť iným, vyhovieť, zariadiť. Vždy to však nepôjde, najmä tam nie, kde vás budú provokovať, aby ste sa aspoň na chvíľu prestali ovládať. V láske prežijete malé sklamanie, objavíte vo svojej polovičke šikovného vypočítavého človeka, ktorý predovšetkým sleduje svoj vlastný prospech.

Zdravie: Sústreďte sa na svoje pocity, a podľa toho upravte svoje aktivity. Trénujte s rozvahou, nepodliehajte smútku ani pochybnostiam. Zabehajte si, prípadne prejdite 6000 krokov, potom sa budete cítiť v harmónii a dobre. Vhodné je plávanie, ak bude taká možnosť, ale aj joga, bojové umenia, čo máte radi.

Platí to najmä pre tých, čo sa narodili 5., 10., 15., ale aj 19. a 21. dňa v hociktorom mesiaci.

Piatok (5.6.2020)

Keď je sily priveľa, prejaví sa ako hystéria. Toto vás môže zaskočiť alebo presvedčiť, že všetko, čo robíte, sa pohybuje na akomsi tenkom skle, blízko prasknutiu alebo zázraku. Nič nehroťte, zbytočne by ste to pokazili alebo skomplikovali. V prvom rade sa nezačnite hádať. Každého si vypočujte, až potom reagujte.

Kocka 5

Práca: Od desiatej predpoludním začnete myslieť na samé hlúposti, bude vám chýbať koncentrácia na podstatu, chuť dotiahnuť veci do konca. Poviete si ako ten lenivec: “Len nie dnes, len nie dnes...” A naozaj to dnes nebude. Čo však bude, to budú plány na víkend, dohovory s kamarátkami a kamarátmi, radosť z večerného programu.

Vzťahy: Niektorých priateľov tak trochu vytočíte, aby reč nestála, ale chaotické situácie napokon premeníte na humor. Bude to dobrý ventil, ktorý predíde hysterickým reakciám a nedorozumeniam. Sústredíte sa na lásku. Ak ju nemáte, možno bude prvé rande či zoznamovanie sa. Potešíte sa trochou romantiky, bez ktorej by to bolo nanič.

Zdravie: Oproti predchádzajúcim dňom, dnes sa budete musieť trochu tlmiť. Popíjajte smoothies z banánov alebo z nektariniek, jedzte zeleninové šaláty a trénujte. Nielen telo, ale aj myseľ. Koncentrujte sa na dôležité maličkosti, premýšľajte, než niečo urobíte. Nájdite si čas na hodinku jogy, prípadne sa vybúchajte do boxovacieho vreca.

Platí to najmä pre tých, ktorí sa narodili 3., 2., 8., 17., a 25. dňa v hociktorom mesiaci.

Sobota (6.6.2020)

Sebaovládanie si vyžaduje maximálnu silu. Budete sa musieť rozhodnúť čo a ako chcete. Uvedomte si, čo všetko by ste mohli stratiť, ak sa nesprávne sústredíte na niečo dôležité. Všeličo sa môže vymknúť spod kontroly, ale môžete to zvládnuť, či pôjde o deti, blízkych alebo známych, ktorí sa začnú iracionálne správať.

Kocka 6

Práca: Budete sa venovať všeličomu, ale nejakej namáhavej práci - sotva. Ak ste dnes predsa len vyfasovali službu, bude “kávičková”, príjemná, bez nejakých vážnych úkonov. Horšie, ak paríte do lekárskeho stavu - náhlu operáciu budete musieť zvládnuť, no ak sa bude dať prenechať túto milú povinnosť niekomu inému, radi ak urobíte.

Vzťahy: Ak máte deti, je načase pripraviť im hodinku s mamou alebo otcom, porozprávať sa s nimi, vysvetliť si nedorozumenia, pochopiť, čo chcú ony, a tiež to, čo chcete vy. Ak vy niečo uvoľníte, aj deti uvoľnia a dnešok môže ponaprávať všeličo, čo sa počas niekoľkých dní ohlo nesprávnym smerom. Myslite aj na lásku, prekvapte polovičku.

Zdravie: Niečo vás dobehne, a budete sa musieť venovať aj sebe. Nájdite si čas na maľovanie mandál, choďte do lesa na náročnejšiu vychádzku, zhlboka dýchajte, prípadne sa venujte svojmu obľúbenému športu. Dajte si pozor na to, aby ste mali pod kontrolou svoje emócie, lebo ak by vás ovládli, nepáčilo by sa vám to ani trochu.

Platí to predovšetkým pre tých, čo sa narodili 4., 16., 24., 30. alebo 31. dňa v mesiaci.

Nedeľa (7.6.2020)

Nevyužitá sila zničí svojho lenivého nositeľa. Hoci je deň pokoja, budete sa musieť “dokopať” k činom. Budete musieť trochu kombinovať, špekulovať, premýšľať. V niečom to pôjde aj samé od seba, v inom budete mať tendenciu poľaviť, mávnuť rukou s poznámkou, ako to nejde. Ale neznáma sila vás dokope k činom, a aj dnešok zvládnete.

Kocka 7

Práca: Niektoré záležitosti budete riešiť dosť neprakticky, najmä ak zistíte, že vy dnes chcete robiť niečo iné, ako partner alebo rodičia (ak s nimi bývate). Len ťažko zladíte protichodné ciele a plány. Budete bojovať o to “svoje” a nenecháte si to len tak vziať. Možno prežijete aj nejakú chvíľku úzkosti, ale napokon to dopadne dobre.

Vzťahy: Nakoľko patríte skôr k typom, ktoré si radi presadia to svoje, dáte partnerovi či partnerke dosť priamočiaro najavo, že sa nemienite ľahkomyseľne prispôsobovať jej alebo jeho nestálosti, náladám či zmenám programu. Možno trochu zvýšite hlas, aby bolo jasné, čo má cenu a čo cenu nemá. Budete si pripadať ako nejaká pružina.

Zdravie: Budete sa cítiť našponovane, občas v miernom kŕči, a tak bude dobre venovať sa relaxácii, ak máte možnosť - plávaniu, alebo si aspoň poležte v kúpeli s morskou soľou a levanduľou. Vhodná bude niektorá jogová zostava, hoci aj základ, Pozdrav Slnku. Pokojný človek sa rozumnejšie rozhoduje, preto si vytvorte vo svojom vnútri harmóniu.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 9., 12., 14., 20. a tiež 23. dňa v mesiaci.

Téma dne Negativní energie a jejich vliv na váš citový a partnerský život

Odstraňte škodlivé energie, které negativně ovlivňují váš partnerský vztah.

Zjistit více