Kartářka Kaia

Kartářka Kaia
kód 304
Pokud zrovna stojíte na životní křižovatce a nevíte, kterou cestou se dát, zavolejte a karty vám velmi rády pomohou zvolit si ten správný směr.
Zaměření: Vztahy, práce, peníze, zdraví, životní otázky
Speciální oblasti: Psychologické poradenství a rozbor osobnosti
Věštecké techniky: Tarot, cikanské, andělské a vílí karty
Praxe: 25 let
Hodnocení: (7 hodnocení)

O mně

Jsem kartářka Kaia a pomohu vam s životními otázkami, které vás tíží. Moje věštby nejsou jen čistě o výkladu karet, ale jde i o formu psychologického poradenství a schopnost vidět situaci i z druhé strany.

Věštěním se zabývám již přes dvacet let. Vykládám cikánskými kartami a Tarotem, pomáhám lidem i pomocí Reiki. Víte, karty jsou takové malé práskačky, kamarádky - ukáží, co je skryté, co nevidíme nebo vidět nechceme. A v tom je jejich síla a krása.

Moc se na vás těším a věřím, že společně najdeme cestu k vyřešení vašich problémů a starostí a že budete spokojeni.

Přeji vám krásné dny plné slunce!

Věnuji se i tomuto tématu:

Hodnocení zákazníků

 1. Kartářka Kaia
  Vaše hodnocení:
 2. Tomas

  Pani Kaia je úžasná osoba, ktorá vie človeku dodať istotu a ktorej veštby sa doslovne plnia. Ja ju môžem len odporúčať. Určite každý človek, ktorý chce pravdivo poznať svoju budúcnosť, by sa mal obrátiť na ňu, pretože mu poskytne skutočne pravdivú odpoveď. Ďakujem!

 3. Tx12

  Anjel na Zemi. Ďakujem, že tu pani Kaia je a pomáha. Je skvelá a jej veštby sú vždy pravdivé.

 4. PX

  Môžem len odporúčať. Pani Kaia opísala situáciu a okolnosti detailne a správne bez toho, aby o nich vopred vedela. Odporúčam. Jej veštba sa začína plniť.

 5. jozef77

  Milá pani Kaia, ďakujem krásne za rozhovor, ktorý sme spolu mali. Vlastne som sa len chcel opýtať na prácu, ako ďalej, ale potom sme prebrali toľko úžasných vecí... Neskutočné, cítil som také prepojenie a dôveru ako keby sme sa poznali 200 rokov !.. Ďakujem aj za "anjelov" o ktorých sme sa rozprávali. Prajem Vám všetko dobré, Príjemný každý Nový Deň a len samé dobré správy. A samozrejme teším sa ďalší rozhovor s Vami. Jozef

 6. Member54628

  Pani Kaia mate neskutočnu charizmu. Ďakujem vám za vaše slová ani neviete ako ma potešili, krásne ste všetko vystihla.

 7. Zuzana

  Super

 8. Iwanna

  Super. Velmi dôlezite vyjasnenie situácie z minulosti, prítomnosti a výhľad do budúcnosti. Veľmi nápomocné. Ozvem sa znovu.