Karmický horoskop na apríl

Horoskop na rok 2016

Rok 2016 sa viaže k archetypu Keď postretneš smrť, buď trpezlivý a radšej sa niekam utiahni. Už jeho samotný význam hovorí, že budeme musieť byť neustále v strehu, nakoľko bude nepredvídateľné, čo sa kedy môže prihodiť. Viac o karme roku 2016 »

Karmický horoskop na rok 2016

Štvrtý mesiac prevzal z minulej karmy otázku chybovosti; ako hovorí archetyp: prečo si myslíš, že môžeš robiť samé chyby?

Vzťahy

Vaše vzťahy môžu byť poznačené unáhlenými rozhodnutiami, prerieknutiami, ktoré do vzťahov vnesú chaos a podozrievanie. Snažte sa vychádzať so svojím okolím aspoň tak, aby ste sa nepohnevali so skutočnými priateľmi a ľuďmi, ktorých je dobré mať na tej svojej strane.

Práca

V pracovných záležitostiach sa dopustíte nesprávneho výberu, niektorí môžu pre márnomyseľnosť stratiť pomerne dobrú prácu, preto bude nevyhnutné zamyslieť sa nad tým, čo budete od života chcieť a ako sa k tomu postavíte. V niečom sa budete správať doslova bláznivo – ako sa na apríl patrí, no pozor, môžete tým dosiahnuť opak toho, čo budete chcieť.

Zdravie

V rámci zdravia vás môže potrápiť chrbtica, koncom mesiaca i tráviaci systém. Bude dobré každý deň cvičiť jogu aspoň 40 minút, jedávať viac zeleniny a ovocia, pohybovať sa, bicyklovať, behať a vyhýbať sa nezmyselným činnostiam.