Mám pre vás veštenie, ktoré vám môže pomôcť

Veštica Kavena

Kavena

Som dostupná, zavolajte mi

Veštica Stella

Stella

Neprihlásená, volajte neskôr

Karmický horoskop na apríl

Horoskop na rok 2017

Rok 2016 sa viaže k archetypu Keď postretneš smrť, buď trpezlivý a radšej sa niekam utiahni. Už jeho samotný význam hovorí, že budeme musieť byť neustále v strehu, nakoľko bude nepredvídateľné, čo sa kedy môže prihodiť. Viac o karme roku 2016 »

Karmický horoskop na rok 2016

Štvrtý mesiac prevzal z minulej karmy otázku chybovosti; ako hovorí archetyp: prečo si myslíš, že môžeš robiť samé chyby?

Vzťahy

Vaše vzťahy môžu byť poznačené unáhlenými rozhodnutiami, prerieknutiami, ktoré do vzťahov vnesú chaos a podozrievanie. Snažte sa vychádzať so svojím okolím aspoň tak, aby ste sa nepohnevali so skutočnými priateľmi a ľuďmi, ktorých je dobré mať na tej svojej strane.

Práca

V pracovných záležitostiach sa dopustíte nesprávneho výberu, niektorí môžu pre márnomyseľnosť stratiť pomerne dobrú prácu, preto bude nevyhnutné zamyslieť sa nad tým, čo budete od života chcieť a ako sa k tomu postavíte. V niečom sa budete správať doslova bláznivo – ako sa na apríl patrí, no pozor, môžete tým dosiahnuť opak toho, čo budete chcieť.

Zdravie

V rámci zdravia vás môže potrápiť chrbtica, koncom mesiaca i tráviaci systém. Bude dobré každý deň cvičiť jogu aspoň 40 minút, jedávať viac zeleniny a ovocia, pohybovať sa, bicyklovať, behať a vyhýbať sa nezmyselným činnostiam.

Veštiareň - seriózne výklady od skúsených veštíc a veštcov