Odporúčame

Veštica Sadia

Veštica Sadia

Stále som v kontakte s ľuďmi, ktorí potrebujú moju pomoc. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Gabriela

Gabriela

Som dostupná, zavolajte mi

Veštica Claudia

Claudia

Som dostupná, zavolajte mi

Veštec Krištof

Krištof

Som dostupný, zavolajte mi

Veštica Zoruna

Zoruna

Som dostupná, zavolajte mi

Spln Mesiaca v znamení Kozorožca

Rozbor vplyvu splnu Mesiaca v júli 2015

Foto: shutterstock.com

Fázy Mesiaca v októbriSplny a novy Mesiaca 2017

Spln05.10.2017 20:43BaranSpln Mesiaca október 2017
Posledná štvrť12.10.2017 14:28Rak-
Nov19.10.2017 21:14VáhyNov Mesiaca október 2017
Prvá štvrť28.10.2017 00:24Vodnár-

Spln Mesiaca nastane: 02.07.2015 04:22

Vo štvrtok ráno po 4 hodine nastane spln Mesiaca. Slnko v Rakovi robí vtedy presnú opozíciu na Lunu v Kozorožcovi. Spln vyvoláva v mnohých ľuďoch nepokoj, čo uznávajú aj tí jedinci, ktorí astrológiu podceňujú ako pavedu. Tentoraz je spln poriadne silný, lebo Mesiac bude ruka v ruke s Plutom, planétou ktorá má transformačné účinky. Tá najprv niečo zničí, aby nastolila nový režim. U mnohých ľudí môžu nastať veľmi intenzívne emocionálne zážitky. Ak je ten človek čestný, všetko je v poriadku, pokiaľ ho teraz stretnete. Môže vám dokonca priniesť určité dôležité posolstvo. Ľuďom s nekalými úmyslami sa však vyhnite, lebo by sa im mohlo podariť, že vás zmanipulujú k svojej vôli. Spln v Kozorožcovi môže vyvolať bolesti hlavy. Posilnite svoje telo pobytom v prírode, doprajte si rozumnú dávku Slnka, aby sa vám uložil vitamín D do kostí. Zacvičte si cviky na držanie tela. Malé pripomenutie: počas každého splnu je vhodný čas na striedme stravovanie až hladovku. Samozrejme, záleží na zdravotnom stave človeka, či si ju môže dovoliť.

Aký vplyv má na vás tento spln Mesiaca?

Baran

Spln v tomto znamení je pre vás dosť náročný pre oblasť kariéry. Pracujte s elánom, nenechajte sa rozčúliť neprajníkmi a doma radšej zalezte do povestnej autonómie. Veď nie je všetkým dňom koniec!

Býk

Spln, ktorý je v Kozorožcovi, vám ovplyvňuje dom filozofie a ďalekých ciest. Dajte si dôležitú otázku, či ste spokojní so smerom, ktorým teraz kráčate. Ak nájdete jasnú odpoveď, že je na čase ho zmeniť, berte do rúk kompas a hľadajte ten správny! 

Blíženci

Ak pociťujte nutkanie, že treba na úradoch rýchlo jednať, rátajte do desať, aby ste sa upokojili. V podstate je však pre vás tento spln neutrálny.

Rak

Tento spln je pre Rakov dosť náročný. Preveruje vám oblasť partnerstva, kde môže dôjsť k zmenám. Nenechajte sa manipulovať, ale platí to aj obrátene! Opatrne jednajte s ľuďmi, o ktorých viete, že sú vaši nepriatelia!

Lev

Spln vám zasahuje do domu zdravia. Je na čase niečo zmeniť, napríklad v dennom režime. Šetrite si svoje citlivé srdce, doprajte si masáž alebo si zacvičte aspoň cviky na držanie tela. 

Panna

Zachovajte si pokojnú hlavu. Vtedy vyťažíte z tohto splnu to, čo potrebujete najviac. Venujte sa koníčkom! Ak vás hnevajú vaše deti, ktorým začali prázdniny, zamyslite sa nad vetou: Zabudol vôl, že teľaťom bol…

Váhy

Náročný spln môžete zvládnuť, ak budete jednať postupne a systematicky. Najprv haste to, čo vás páli najviac. Bude to asi vaša domácnosť. Vy potrebujete okolo seba pekné, harmonické prostredie. Poraďte sa so spolubývajúcimi, čo by vám urobilo spoločnú radosť. 

Škorpión

Pre vás je tento spln celkom príjemný. Ak vás vytiahol na cesty, predsa len buďte opatrní. Nemá každý dobre postavené Slnko i Lunu tak, ako vy teraz. Nikto vám však cestovanie nezakazuje, ba naopak, môžete na nich stretnúť zaujímavých ľudí.

Strelec

V popredí sú hodnoty. Ak vám povie niekto, že míňate financie na zbytočnosti, môže mať pravdu. Možno to len potrebujete počuť, aby ste si prehodnotili svoj postoj k majetku vôbec. Inak je pre vás spln v Kozorožcovi neutrálny. 

Kozorožec

Významný spln pre vás! Nepodceňujte impulzy, ktoré k vám prichádzajú. Energie by ste mali mať dostatok. Choďte si za svojím cieľom, ale nie cez mŕtvoly! Také víťazstvo by vás netešilo.

Vodnár

Vás zastihol spln všeobecne v dome podvedomia. Vnímavosť máte aj tak dosť veľkú, ale teraz to bude bomba! Nepodceňujte ani vy vnemy, ktoré vám vesmír posiela. Čítať ich viete iba vy. Pozor však, aby ste nepodľahli hrubším energiám.

Ryby

Dnes by sa z vás mohli stať manipulátori číslo jeden! Neradím vám však, aby ste tomuto nutkaniu podľahli. Máte možnosť vykročiť aj po lepšej ceste! Pomôcť svojim priateľom dobrou radou, alebo ich potešiť niečím príjemným.

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoVáhyod 22.09.2017
MesiacŠkorpiónod 20.10.2017
MerkúrŠkorpiónod 17.10.2017
VenušaVáhyod 14.10.2017
MarsPannaod 05.09.2017
JupiterŠkorpiónod 10.10.2017
SaturnStrelecod 18.09.2015
UránBaranod 12.03.2011
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 27.11.2008

Začiatok ročných období 2017

JarJarná rovnodennosť20.03.2017
LetoLetný slnovrat21.06.2017
JeseňJesenná rovnodennosť22.09.2017
ZimaZimný slnovrat21.12.2017