Veštica Alica

Alica

Osobný kód 180

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Spln Mesiaca v znamení Panny

Rozbor vplyvu splnu Mesiaca v marci 2015

Spln Mesiaca v znamení Panny
Foto: shutterstock.com

Fázy Mesiaca v májiSplny a novy Mesiaca 2019

Nov05.05.2019 00:48BýkNov Mesiaca máj 2019
Prvá štvrť12.05.2019 03:14Lev-
Spln18.05.2019 23:14ŠkorpiónSpln Mesiaca máj 2019
Posledná štvrť26.05.2019 18:36Ryby-

Spln Mesiaca nastane: 05.03.2015 19:08

Dnes večer krátko po 19 h nastane spln Mesiaca. Slnko v znamení Rýb žiari na Lunu v Panne, ktorá stojí presne oproti. Splny vyvolávajú v mnohých ľuďoch agresivitu, preto si dajte pozor na tých, s ktorými máte aj inokedy napätý vzťah. Opatrnosť na cestách by mala byť samozrejmosťou vždy, ale dnešný spln môže vyvolávať zvlášť nevyspytateľné situácie či reakcie u mnohých vodičov. Obe znamenia Panna i Ryby sú totiž premenlivého charakteru. Keďže je Mesiac v znamení Panny, ktorej prináleží dom zdravia a bežnej práce, buďte opatrní na obe tieto oblasti života. Je vhodný čas na striedme stravovanie. Kto môže, nech je len ovocie alebo zeleninu. Prosím však nekombinovať! Dnešný spln pôsobí aj zajtra, preto dnešné rady dodržujte aj v tento deň.

Aký vplyv má na vás tento spln Mesiaca?

Baran

Dnešný spln je pre Baranov neutrálny, ale treba si dať pozor na zdravie obzvlášť, lebo vám všeobecne zasahuje práve dom zdravia. Asi budete mať rôzne chúťky na tele i duši. Doslova. Nepodľahnite náladovosti. 

Býk

Dnešný spln je pre vás príjemný. Keďže vám všeobecne zasahuje do domu zábavy a tvorivosti, skúste to šikovne využiť a urobte pre seba niečo, čo vám zregeneruje organizmus. Do sauny sa v čase splnu neodporúča, ale ľahká strava a chvíle pri vašich záľubách budú pre vás ako balzam na telo i dušu. 

Blíženci

Spln vrhá kvadrát na vašu oblasť domova, čo je veľmi kritický aspekt. Pozor, aby nepadali slová a dokonca facky medzi vami a spolubývajúcimi. Nevyspytateľné situácie predvídajte a nenechajte sa rozrušiť. V tomto prípade sa držte toho, že sme koruna tvorstva a nie prízemné tvory bez vôle. 

Rak

Tento spln Luny je Rakov vhodný na regeneráciu na tele i duši. Pozor na tvrdohlavých ľudí, inak nehrozí nebezpečenstvo. Pomôžte tým, ktorí to potrebujú. Nevnucujte im rady, ale uznajte im, že to nemajú ľahké. Spoluúčasť je niekedy nad zlato a vy budete mať dobrý pocit a novú skúsenosť.

Lev

Dnešný spln pre vás navonok nie je kritický, ale treba si dať pozor na to, aby ste si nezahli s niekým, kto za to nestojí. Sex počas splnu aj tak veľmi vyčerpáva, hoci počiatočné pocity sú viac ako nutkavé. Vážite si predsa to, čo máte isté a trvalé, alebo sa mýlim? 

Panna

Spln vo vašom znamení je pre vás veľmi dôležitý. Nie je doslova kritický, ale aj tak buďte opatrní na svoje prejavy emócií. Nemusíte mať pravdu, hoci to tak budete cítiť. To, čo ste zažili pred dvoma týždňami bude mať možno dnes či zajtra dohru. Viac sa spoznáte, čo je skúsenosť nad zlato. Treba si to však chcieť uvedomiť. Uvedomte si, ako žijete a čo si vlastne želáte od života.

Váhy

Dnešný spln je pre vás neutrálny. Keďže je Slnko vo vašom dome zdravia a Luna v dome podvedomia, nezačínajte žiadne nové činnosti. Vykonávajte len tie rutinné. Viac meditujte a oddychujte. Počas víkendu si to vynahradíte s aktivitami. Malá rada, aj vy sa vyhnite zbytočným krátkodobým flirtom. 

Škorpión

Hoci je pre vás tento spln príjemný, uvedomte si že pre každého platí, aby bol opatrný na každom kroku. Pravda je taká, že nie každému zasahuje spln do domu priateľov, ako vám. Aktivita v tejto oblasti bude vhodná, veď človek je spoločenský tvor. Uprednostnite však kamarátsky prístup k ľuďom a ovládajte svoju sexualitu. Budete tolerantnejší na svojich blízkych a oni vám to nabudúce vrátia.

Strelec

Pred dvoma týždňami ste to mali dosť na hrane a dnes sa energie vystupňovali. Nebezpečný spln Luny je tu! Nemusí sa vám nič zlé prihodiť. Ak vás zastaví policajt na cestách, neprotirečte mu. Mastná pokuta by vás neobišla. Nebojte sa, na budúci mesiac vás čaká príjemnejší spln! Každý chvíľku, ťahá pílku. No a vy by ste unáhleným správaním zapílili rovno do živého! Sebe aj okoliu. 

Kozorožec

Mali by ste si vedieť zachovať pokoj a rovnováhu. Spln Mesiaca v Panne je pre vás príjemný, kedy si môžete plniť svoje sny, ale tak vyvážene a podľa možnosti s ohľadom na druhých, ktorým dnes bude možno vadiť aj nos medzi očami. Dnes vám Luna môže vnuknúť myšlienku ako pomôcť sebe samému, aby ste žili plnohodnotnejšie.

Vodnár

Aj pre vás dnes platí, trochu podobne ako pre Levov, že si máte dávať pozor na nutkavý prejav sexuálnej energie. Ak ju viete ovládať, sa môže dnešný deň pre vás viesť v bežnom rutinnom duchu, lebo spln v Panne nie je pre Vodnárov kritický. Keďže vy rutinu veľmi nemusíte, skúste sa aspoň teraz plaviť po prúde prosím. 

Ryby

A je to tu, Slnko vám dodáva energiu, prežívali ste celkom úspešné dni a zrazu skúška v podobe konfrontácie citov a emócií, vašich i okolia. Objektivita, ktorej ste sa naučili, môže byť na bode nula. Nebuďte vzťahovační a držte sa radšej bokom od rušného diania. Počas víkendu napätie opadne a vy sa zase budete tešiť zo života. Navyše poučení dnešným splnom.

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoBlíženciod 21.05.2019
MesiacVodnárod 23.05.2019
MerkúrBlíženciod 21.05.2019
VenušaBýkod 15.05.2019
MarsRakod 16.05.2019
JupiterStrelecod 08.11.2018
SaturnKozorožecod 20.12.2017
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 27.11.2008

Začiatok ročných období 2019

JarJarná rovnodennosť20.03.2019
LetoLetný slnovrat21.06.2019
JeseňJesenná rovnodennosť23.09.2019
ZimaZimný slnovrat22.12.2019