Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Veštica Dala

Dala

Osobný kód 161

Spln Mesiaca v znamení Panny

Rozbor vplyvu splnu Mesiaca vo februári 2016

Foto: shutterstock.com

Fázy Mesiaca v septembriSplny a novy Mesiaca 2018

Posledná štvrť03.09.2018 04:40Blíženci-
Nov09.09.2018 20:04PannaNov Mesiaca september 2018
Prvá štvrť17.09.2018 01:17Strelec-
Spln25.09.2018 04:55BaranRozbor pripravujeme

Spln Mesiaca nastane: 22.02.2016 19:22

V pondelok 22. februára pred pol ôsmou večer nastáva spln Mesiaca. Oproti Slnku, ktoré sa nachádza v Rybách sa tentoraz postavila Luna v znamení Panny. Navonok chladné a triezve znamenie v sebe ukrýva veľa tajomstiev a prekvapení. Neznáša povrchnosť, rieši ju triezvym uvažovaním. Dokáže však aj poriadne snívať a jeho city sú veľmi zraniteľné. Tak ako u jeho večného opozičníka znamenia Rýb, ktoré sa za svoje prejavené emócie nehanbí, čo je jeho veľkou prednosťou. Všeobecne spln v Panne skrýva v sebe charakteristiky oboch znamení. Dajte si preto pozor na sklony k preháňaniu, prílišnú dôveru k ľuďom, aby ste nepadli do veľkej melanchólie a sklamania. Stavte na pevnú morálnu silu vo vás. Vydržte, ak vám niečo nevychádza tak, ako ste si to nalinajkovali. Všetko sa utrasie.
Spln strieda nov. Predchádzajúci nov bol v znamení Vodnára, ktorý priniesol mnohým ľuďom nutkanie konať rôzne rebélie za spravodlivú vec. Novom niečo začíname a splnom teda završujeme mesačné obdobie. Spomeňte si, ako to bolo u vás pred dvoma týždňami. Čo ste rozbiehali? Ako ste na tom? Stihli ste si uvedomiť, čo treba v týchto dňoch zavŕšiť? Pre mnohých z vás môže byť nasledujúci všeobecný výklad trochu posunutý, možno sa nájdete vo vedľajšom znamení.
Opäť pripomínam, aby ste mysleli na zdravie a stravovali sa striedmejšie. Je pôst, a nielen pre veriacich. Nastavuje ho sama príroda. Urobte si v stravovaní systém (Panna ho má rada). Literatúry je o tom dosť: delená strava atď. Narysujte si tabuľku, do ktorej si budete značiť úbytok kilogramov. Vyhýbajte sa nervóznym ľuďom, alebo ich berte vedome s rezervou, aby ste nepohlcovali ich nálady. Nenaučili sa totiž ešte konať inak, len nervózne.

Aký vplyv má na vás tento spln Mesiaca?

Baran

Ak ste začali pozitívnejšie myslieť, žnete prvé úspechy. Tentoraz sa zamerajte na drobné detaily v práci a upravte svoj jedalníček. Netrestajte sa, ak ste urobili nejakú chybu. Hlavne, že ste si jej vedomí a urobíte nápravu.

Býk

Búrlivé obdobie za honbou v kariérnej oblasti skončilo. Ak ste neboli veľmi úspešní, možno to malo tak byť. Poučení a zocelení v dobrej nálade idete ďalej. Venujte sa deťom a tvorte len tak, pre radosť.

Blíženci

V minulosti ste určite niečo dôležité zavetrili. Máte na čom stavať. Viacej si verte, veď nie ste žiadne béčko. Uveďte veci na pravú mieru. Ukážte konečne čo je vo vás! Spln v Panne vám preveruje váš domov. Venujte sa s láskou svojim spolubývajúcim.

Rak

Naštartovali ste sa v minulosti k niektorým zmenám. Teraz netreba o ničom pochybovať. Vezmite si ceruzku a papier a vypíšte si, čo ste ešte nestihli. Možno bude pre vás vhodné, aby ste išli na nejaký kurz zameraný na tú oblasť, kde máte ešte medzery.

Lev

Pokiaľ ste riešili v nedávnej minulosti vzťahy, je na čase aby ste sa vyjadrili, ako to vlastne beriete vy. Vážte si to, čo máte a to, čo je už minulosťou nechajte tak. Zamerajte sa na finančnú oblasť. Nepodceňujte obchodovanie a všetko, čo s tým súvisí.

Panna

Spln je vo vašom znamení, a to je veľmi dôležité. Pozrite sa spätne, čo sa dialo pred rokom. Poučte sa z chýb, aby ste sa posunuli dopredu. Aj keď nemáte radi náhle zmeny, skúste si uvedomiť, či ozaj nie je na ne čas. Urobte radikálny rez i v stravovaní. Vylúčte z vášho denného menu bielu múku a cukor. 

Váhy

Doteraz ste sa viac venovali zábave. Je čas spomaliť a venovať sa sebe, myslím svojmu vnútru. Miernite sa v jedle. Jednota tela a duše je pre vás teraz prioritou. Meditujte. Ak to neviete, pohľadajte si vhodnú literatúru alebo navštívte kurz jógy. 

Škorpión

Pokiaľ ste si ešte doma neurobili poriadky, dokončite si túto prácu teraz. Aj keď je pre niektorých jedincov teraz hluchý čas pôstu, pre vás môže byť toto obdobie výzvou k pokojnej tvorbe. Priatelia vás budú inšpirovať, aby ste si plnili svoje sny.

Strelec

Minulé obdobie bolo pre vás inšpiratívne. Nenechajte sa preto znechutiť, ak vám plány nevyjdú hneď na prvý šup. Máte sa učiť trpezlivosti. Ak vaše projekty majú určité chyby, treba si ich priznať a opraviť. Je to krátkodobý problém, ktorý sa ľahko vyrieši. 

Kozorožec

Uvedomili ste si hodnoty života, ktoré si treba vážiť? Jednou z dôležitých hodnôt je vzdelanie. Je jedno, v akom ste veku. Študujte a komunikujte bez zábran. Investície takto vynaložené sa vám viacnásobne vrátia.

Vodnár

Buďte opatrní na financie, hlavne ak ich zdieľate s partnerom. Môžete sa stretnúť s názorom, že máte na seba iný meter, ako na svojich blízkych. Dajte viacej lásky a úprimnosti do svojho prejavu, aby aj oni pochopili, že to tak nie je. 

Ryby

Ak ste pracovali na svojom mimozmyslovom vnímaní, teraz všeličomu rozumiete lepšie. Pokiaľ nie, skúste aj vy meditácie. Opatrní buďte hlavne v partnerskom vzťahu, nekritizujte, ale radšej ukážte svoju spoluúčasť. Je tu šanca začať po novom.

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoVáhyod 23.09.2018
MesiacRybyod 22.09.2018
MerkúrVáhyod 22.09.2018
VenušaŠkorpiónod 09.09.2018
MarsVodnárod 11.09.2018
JupiterŠkorpiónod 10.10.2017
SaturnKozorožecod 20.12.2017
UránBýkod 15.05.2018
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 27.11.2008

Začiatok ročných období 2018

JarJarná rovnodennosť20.03.2018
LetoLetný slnovrat21.06.2018
JeseňJesenná rovnodennosť23.09.2018
ZimaZimný slnovrat21.12.2018