Pomôžem vám cez veštenie odhaliť tajomstvá vašej budúcnosti

Odporúčame

Veštica Majka

Veštica Majka

Rada vám poradím v oblasti partnerských vzťahov, lásky, práce a financií. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Sadia

Sadia

Osobný kód 176

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Veštica Gabriela

Gabriela

Osobný kód 164

Vyhraj 20 minútové veštenie s Kartou dňa

Získaj kredit na veštenie v hodnote 30 Eur, ktorý ti umožní telefonovať celkovo 20 minút s vybranou vešticou alebo veštcom z veštiarne Moneo.

Vyhraj 20 minútové veštenie s Kartou dňa

Poď na náš FB Veštenie @moneo.sk, lajkni príspevok SÚŤAŽ: VYHRAJ ZADARMO 20 MINÚTOVÉ VEŠTENIE a do komentára napíš, aká je v daný deň Karta dňa podľa Moneo.sk.

V PONDELOK 15.1.2018 vyberieme z komentárov DVOCH výhercov. (Aktualizované 12.1.2018: Súťaž predl’žená do pondelka a počet výhercov zvýšený na DVOCH)

Kartu si môžete pozrieť tu: Karta dňa

Pravidlá súťaže

“Vyhraj kredit na veštenie na Moneo.sk”

Vyhlasovateľ súťaže je MegaVox, s.r.o., Kutlíková 17, 851 02 Bratislava.
Súťaž “Vyhraj kredit na veštenie na Moneo.sk” trvá od 10.1.2018 až do 15.1.2018.

Predmetom výhry je kredit na veštenie v hodnote 30 Eur s DPH, ktorý umožní výhercovi telefonovať s veštkyňou/veštcom z portálu www.moneo.sk prostredníctvom služby Platba kartou - Kredit na veštenie v celkovom čase 20 minút.

Do súťaže je zaradený každý používateľ stránky www.moneo.sk, ktorý má PLATNÚ registráciu, (teda má zaregistrované telefónne číslo a email) v súlade so Všeobecnými obchodnými podmienkami stránky www.moneo.sk (registrácia je zadarmo) a zároveň na stránke Veštenie @moneo.sk na platforme Facebook “lajkol” (označil “páči sa mi") vyznačený príspevok a napísal do komentára, aká je v daný deň, keď píše komentár, podľa portálu www.moneo.sk Karta dňa.

Žrebuje sa po ukončení súťaže náhodným výberom a žrebujú sa dvaja výhercovia.

Vyžrebovaný výherca bude kontaktovaný prostredníctvom správy cez platformu Facebook a bude vyzvaný, aby poskytol jeho registračný e-mail na Moneo.sk. Následne dostane výherca “Darčekový kód”, ktorý mu bude doručený na jeho registračný e-mail z Moneo.sk.

“Darčekový kód”, si výherca uplatní tak, že sa prihlási na www.moneo.sk a v sekcii Moje Moneo po kliknutí na linku “Uplatniť darčekový kód” tento kód napíše do vyznačeného políčka. Výherný Darčekový kód navýši výhercovi jeho Kredit na veštenie o 30 Eur s DPH, čo mu umožní volať veštcom prostredníctvom služby Kredit na veštenie - Platba kartou. Na webe moneo.sk si v profile veštca, ktorého si vybral pozrie jeho telefónne číslo (označené “Platba kartou”, alebo Pevná linka/Mobil) a zavolá naň.

Pokiaľ výherca neposkytne do 7 dní od zaslania oznámenia o výhre požadované údaje, alebo jeho registrácia nebude platná, stráca nárok na výhru a bude vyžrebovaný niekto iný.

Každý jeden súťažiaci sa zúčastňuje súťaže dobrovoľne a účasťou v súťaži prehlasuje, že spoločnosť Facebook voči nemu nemá žiadne záväzky.

Vyhlasovateľ súťaže prehlasuje, že súťaž nie je žiadnym spôsobom sponzorovaná, odobrená ani riadená spoločnosťou Facebook a nemá s ňou žiaden vzťah.

V Bratislave, 10.1.2018 - aktualizácia 12.1.2018