Jasnovidka Jasmína

Jasnovidka Jasmína
kód 165
Ak sa nachádzate v zložitej situácii a neviete ako ďalej, som tu pre vás. Spolu nájdeme riešenie.
Zameranie: Partnerské vzťahy, láska, zdravie, šťastie, financie
Špeciálne oblasti: Navrátenie stratenej lásky a rovnováhy, rituály pre zdravie, lásku, prosperitu a udržanie vzťahu
Veštecké techniky: Jasnovidectvo, výklad tarotových kariet, numerológia
Prax: 31 rokov
Hodnotenie: (2 hodnotenia)

O mne

Venujem sa jasnovidectvu, výkladu tarotových kariet a numerológii. Rada pomáham ľudom v ich ťažkých životných situáciách. Riešim partnerské vzťahy a nachádzam v nich opäť stratenú lásku a rovnováhu.

Volám sa Jasmína a som jasnovidka. Okrem jasnovidectva sa venujem aj vešteniu z tarotových kariet a numerológii už desiatky rokov. Schopnosť predvídať budúcnosť som zdedila po babke, ktorá mala odpoveď na každú záhadu.Tieto schopnosti mi boli dané už odmalička. Ako 15-ročná som začala pomáhať svojim kamarátkam, ktoré mali problémy v láske. Keď som mala 20 rokov, začala som robiť rituály pre zdravie, lásku, prosperitu a udržanie vzťahu.

Som štastná, keď sa vám naplnia moje predpovede a pomôžu moje rituály. Z tohto dôvodu rada zdieľam svoj dar s tými, ktorí ma potrebujú v ťažkých chvíľach. Odpovedám na otázky týkajúce sa budúcnosti rodiny, priateľov, lásky, šťastia či peňazí.

Pomocou média z vrchu, na ktoré som napojená, získavam veľkú energiu a na základe nej vidím jasne do budúcnosti ľudských sŕdc.

Čo nás čaká a neminie?

Túto otázku si zrejme položí každý z nás. Nie vždy je však pri nás človek, s ktorým sa dá o probléme porozprávať a nájsť vhodné riešenie. Ak sa nachádzate v zložitej situácii a neviete ako ďalej, neváhajte a zavolajte mi. Spolu nájdeme riešenie.

Nikdy nie je neskoro začať odznova, stačí len pozitívne myslieť a nebáť sa vpustiť opäť do našich životov radosť, aby sme mohli byť znova šťastní. Nemyslime na to, čo sme v živote pokazili, ale na to, čo by nám prinieslo opäť zdravie, lásku, šťastie a harmóniu v živote.

Hodnotenia zákazníkov

  1. Jasnovidka Jasmína
    Vaše hodnotenie:
  2. Martina

    Veľmi prívetivá a milá žena so zmyslom pre porozumenie. Zaručene vám dobre poradí a pomôže.

  3. Nikulii

    Super, prijemna, empatia.