Veštec Saziel

Ak hľadáte správnu cestu a bojíte sa zmien, môžete sa na mňa s dôverou obrátiť.

Za pomoci anjelských rád vám dokážem objasniť rôzne príčiny problémov, ktoré momentálne prežívate.

Schopnosti a zameranie

Moje duchovné meno je Saziel. Už od mala som v spojení s anjelmi. Anjelov vidím, ale i počujem. Prostredníctvom ich odkazov dokážem nasmerovať daného človeka na správnu cestu.

Ak vás trápia vzťahy, zdravie, financie, práca a iné, tak anjeli sú vám vždy k dispozícií, aby vám prostredníctvom odkazov pomohli a ukázali vám, aké kroky máte urobiť pre zlepšenie vášho života.

Za pomoci anjelov vám viem povedať, na čo si máte dávať pozor, čomu sa máte vyvarovať a tak isto dokážeme nahliadnuť do vašej budúcnosti. Tak isto vás za pomoci anjelov dokážeme očistiť od rôznych negatívnych a nízkych energií, ktoré vám ubližujú a do vášho života nič neprinášajú.

Za pomoci anjelskej terapie dokážeme uzdraviť rôzne súčasti vášho života, ako sú napríklad zdravotné problémy, duchovné príčiny ochorení, ale dokážeme vniesť uzdravujúce energiu aj do vašich vzťahov, ktoré môžu byť už nefunkčné.

Anjeli mi raz povedali: “Budeš otvárať ľuďom srdcia”. Moje poslanie sa snažím robiť naplno. Otvorenie srdca znamená, že človek pochopí všetko, čo sa mu deje a tak isto to spočíva v sebaprijatí a v odpustení.

Anjeli počas nášho rozhovoru dokážu všetky vaše strachy, obavy a neistotu rozpustiť svojou láskou. Strach je to, čo vám bráni k zmene, ktorá je pre vás potrebná. Anjeli sú vám vždy ochotní pomôcť. Nepoznajú hranice a nepoznajú čas. Ich pomoc je tu pre vás. Správny čas na prvý krok k vašej novej ceste nie je zajtra, ani o týždeň, ale práve v tomto okamihu.


Ohlasy klientov - skúsenosti

Ak chcete zhodnotiť svoje skúsenosti s poradcom, musíte sa najskôr prihlásiť.

  1. spiderka

    Pekný podvečer pán Saziel. Volala som Vám prvý krát ohľadom môjho vzťahu. Pred tým som nevedela čo mám robiť ďalej, ale Vy ste mi svojimi radami a anjelskými odkazmi otvoril oči. Chcem Vám touto cestou z celého srdca poďakovať za všetko. Všetko, čo ste mi povedali bola pravda, až som sa tomu čudovala, odkiaľ také veci môžete vedieť. S pozdravom Julka

  2. ela1

    Dnes som Vám volala prvý krát ohľadom práce. Aj napriek tomu, že hovor bol krátky lebo som sa ponáhľala, tak ste mi potvrdil moje pocity bez toho, aby som Vám čokoľvek povedala, čo ma trápi. Neuveriteľné. Ďakujem a čoskoro sa ozvem, keďže mám veľa otázok.

Naši zákazníci nedávno hovorili aj s týmito vešticami a veštcami

Veštica Adrianalin

Adrianalin

Som dostupná, zavolajte mi

Veštica Zuzana

Zuzana

Som dostupná, zavolajte mi

Ako kontaktovať veštca?

    Ak sa nachádzate mimo územia Slovenskej a Českej republiky, môžete sa sveštcomspojiť prostredníctvom služby Kredit na veštenie.

Chcete sa dovolať z Čiech?

Zaujímavosti o veštení

Pri predpovedaní budúcnosti sú okrem astrológie a numerológie často používané aj veštenie z kariet, veštenie z ruky, prípadne aj veštenie z kávy.