Veštec Saziel

Ak hľadáte správnu cestu a bojíte sa zmien, môžete sa na mňa s dôverou obrátiť.

Za pomoci anjelských rád vám dokážem objasniť rôzne príčiny problémov, ktoré momentálne prežívate.

Schopnosti a zameranie

Moje duchovné meno je Saziel. Už od mala som v spojení s anjelmi. Anjelov vidím, ale i počujem. Prostredníctvom ich odkazov dokážem nasmerovať daného človeka na správnu cestu.

Ak vás trápia vzťahy, zdravie, financie, práca a iné, tak anjeli sú vám vždy k dispozícií, aby vám prostredníctvom odkazov pomohli a ukázali vám, aké kroky máte urobiť pre zlepšenie vášho života.

Za pomoci anjelov vám viem povedať, na čo si máte dávať pozor, čomu sa máte vyvarovať a tak isto dokážeme nahliadnuť do vašej budúcnosti. Tak isto vás za pomoci anjelov dokážeme očistiť od rôznych negatívnych a nízkych energií, ktoré vám ubližujú a do vášho života nič neprinášajú.

Za pomoci anjelskej terapie dokážeme uzdraviť rôzne súčasti vášho života, ako sú napríklad zdravotné problémy, duchovné príčiny ochorení, ale dokážeme vniesť uzdravujúce energiu aj do vašich vzťahov, ktoré môžu byť už nefunkčné.

Anjeli mi raz povedali: “Budeš otvárať ľuďom srdcia”. Moje poslanie sa snažím robiť naplno. Otvorenie srdca znamená, že človek pochopí všetko, čo sa mu deje a tak isto to spočíva v sebaprijatí a v odpustení.

Anjeli počas nášho rozhovoru dokážu všetky vaše strachy, obavy a neistotu rozpustiť svojou láskou. Strach je to, čo vám bráni k zmene, ktorá je pre vás potrebná. Anjeli sú vám vždy ochotní pomôcť. Nepoznajú hranice a nepoznajú čas. Ich pomoc je tu pre vás. Správny čas na prvý krok k vašej novej ceste nie je zajtra, ani o týždeň, ale práve v tomto okamihu.


Ohlasy klientov - skúsenosti

Ak chcete zhodnotiť svoje skúsenosti s poradcom, musíte sa najskôr prihlásiť.

 1. JarošL

  Dobrý deň. Bol som úplne skeptický voči veciam, ktoré sú na tejto stránke. však v jednej mojej ťažkej životnej udalosti som nevedel, čo mám robiť a preto som sa rozhodol zavolať. Oslovil ma profil pána Saziela a zavolal som. Pán Saziel bol od začiatku veľmi milý a povedal: Aj keď neveríte, tak anjeli sú okolo Vás. Hneď ma zaskočil touto vetou lebo nemohol vedieť, že na to neverím. Dal mi účinné rady, ako ťažkú situáciu vyriešiť a rady boli úspešné. Chcem sa touto formou poďakovať za tohto skvelého človeka, ktorý mi otvoril nie len oči, ale zbavil ma určitých predsudkov a strachu. Ďakujem a odporúčam ďalej. Jaroslav

 2. Majka01

  Dobrý deň. Volala som Vám lebo som bola zúfala a stála som medzi dvomi mlynskými kameňmi. Srdce hovorilo niečo iné a rozum niečo iné. Rozhodla som sa nakoniec tak, ako ste mi poradili a teraz viem, že to bola správna voľba. Pán Saziel je neskutočné milý človek, jeho hlas je príjemný a dokonca vedel aj o mojej minulosti bez toho, aby som niečo našepkala. Odporúčam tohto pána, ktorý sa stal pre mňa anjelom. Prajem Vám veľa veľa energia na prácu, ktorú robíte. Majka

 3. SonickaZ

  Dobrý deň pán Saziel. V prvom rade Vám chcem poďakovať za rady a usmernenie, ktoré ste mi odovzdali. Týkalo sa to mojej práce, kde som sa nevedela rozhodnúť, ktorým smerom sa mám vydať a na rozhodnutie som mala len pár dní. Pár dní prešlo a všetko sa vyvinulo presne tak, ako ste mi povedal pri rozhovore. Z celej mojej duše Vám chcem poďakovať lebo bez Vás by som sa rozhodla nesprávne. Prajem Vám všetko dobré. S úctou Soňa z Popradu

 4. spiderka

  Pekný podvečer pán Saziel. Volala som Vám prvý krát ohľadom môjho vzťahu. Pred tým som nevedela čo mám robiť ďalej, ale Vy ste mi svojimi radami a anjelskými odkazmi otvoril oči. Chcem Vám touto cestou z celého srdca poďakovať za všetko. Všetko, čo ste mi povedali bola pravda, až som sa tomu čudovala, odkiaľ také veci môžete vedieť. S pozdravom Julka

 5. ela1

  Dnes som Vám volala prvý krát ohľadom práce. Aj napriek tomu, že hovor bol krátky lebo som sa ponáhľala, tak ste mi potvrdil moje pocity bez toho, aby som Vám čokoľvek povedala, čo ma trápi. Neuveriteľné. Ďakujem a čoskoro sa ozvem, keďže mám veľa otázok.

Naši zákazníci nedávno hovorili aj s týmito vešticami a veštcami

Veštec Krištof

Krištof

Som dostupný, zavolajte mi

Veštica Zuzana

Zuzana

Som dostupná, zavolajte mi

Ako kontaktovať poradcu?

  Ak sa nachádzate mimo územia Slovenskej a Českej republiky, môžete sa sspojiť prostredníctvom služby Kredit na veštenie.

Chcete sa dovolať z Čiech?

Zaujímavosti o veštení

Pri predpovedaní budúcnosti sú okrem astrológie a numerológie často používané aj veštenie z kariet, veštenie z ruky, prípadne aj veštenie z kávy.