Veštica Gizela

Veštica Gizela
kód 167
Viem vás nasmerovať a poradiť, ako postupovať a ako sa rozhodnúť. A karty alebo kyvadlo mi v tom pomáhajú.
Zameranie: Láska, vzťahy, práca, financie, zdravie
Špeciálne oblasti: Biela mágia lásky, ochrana a očista prostredníctvom anjelov
Veštecké techniky: Veštenie z kariet, kyvadlo, komunikácia s anjelmi
Prax: 21 rokov
Hodnotenie: (2 hodnotenia)

O mne

Od dvanástich rokov sa venujem vykladaniu kariet. Začala som klasickými hracími kartami, ktoré mám najradšej. Nevyhýbam sa ale ani cigánskym kartám. Pre okamžité odpovede používam aj kyvadlo.

Po určitom čase som začala komunikovať s anjelmi. Ku komunikácii ma vyzvali anjelské bytosti samé. Vďaka anjelom vidím veci, ktoré sú zvyčajne ukryté. Anjeli sa s nami radi rozprávajú. Sú to priatelia, ktorí čakajú na oslovenie - pozvanie do života. Nerobia nič nasilu. Rešpektujú našu slobodnú vôľu. Preto ich treba POZVAŤ.

Dnes ma najčastejšie oslovujú ľudia, aby som im pomohla z finančných ťažkostí. Pripravím im preto „bankomatovú“ kartu, ktorá umožní výber z Anjelskej banky hojnosti.

Pomáham aj v citovej oblasti. Vždy však upozorním na skutočnosť, že ak niekoho do vzťahu pritiahne človek nasilu a nevyjde to - nešťastní sú obaja. Tak pozor na želania.

Hodnotenia zákazníkov

  1. Veštica Gizela
    Vaše hodnotenie:
  2. Irenka

    Osobne som bola veľmi milo prekvapená prístupom pani Gizely, ako aj jej schopnosťami. Predtým som s niečím podobným nemala skúsenosť, preto som nevedela, čo čakať. No som rada, že som nakoniec nazbierala odvahu a zavolala. Rady a slová pani Gizely mi veľmi pomohli. Bol to síce môj prvý, ale určite nie posledný telefonát. Veľmi pekne ďakujem.

  3. Terka12

    Pani Gizela, som velmi rada, ze ste spat, pretoze vase rady su trefne a vzdy mi pomohli. Dakujem vam, rozhovor s vami bol opat upokojujuci a plny presnych informacii.