Veštica Karolína

Veštica Karolína
kód 173
Viem vám pomocť v tažkostiach a poradiť pri riešení vašich problémov.
Zameranie: Láska, vzťahy, práca, zdravie, financie
Špeciálne oblasti: Ochrana pred urieknutím a kliatbou, harmonizácia čakier, komunikácia so zosnulými, posielanie pozitívnej energie
Veštecké techniky: Výklad osudu z Tarotu, anjelskych, čakrových a cigánskych kariet
Prax: 31 rokov
Hodnotenie: (1 hodnotenie)

O mne

Mojím najväčším talentom je veštenie. Svoje schopnosti som objavila vďaka mojej starej mame, ktorá mi ukázala čaro Tarotu. Od tej doby som sa naučila pracovať s energiami živých aj zosnulých, vyrovnávať čakry a mávať pravidelné rituály pri práci s mesačnými fázami.

Vykladám budúcnosť s rôznymi kartami. Dokážem nazrieť do vašich životov a hlboko skrytých pocitov. Vidím do vašej minulosti a dokážem predvídať budúcnosť.

Pomôžem vám očistiť sa od urieknutí a negatívnych energií. Mám schopnosť presne identifikovať koreň problému, naviazať sa na vašu energiu a poslať vám pozitívne vibrácie. Viem vám pomocť v tažkostiach a poradiť pri riešení vašich problémov.

Rada vám zodpoviem všetky vaše otázky a verím, že spolu vyriešime každý váš problém. Stačí iba veriť. Neváhajte využiť moje schopnosti.

Venujem sa aj tejto téme:

Hodnotenia zákazníkov

  1. Veštica Karolína
    Vaše hodnotenie:
  2. Petes

    Super výklad uplne presný, odporúčam. Úplná spokojnosť a to som konfrontoval s viacerými vesticami nielen z monea. Klobúk dolu. Veľmi pekne ďakujem.