Veštica Lenka

Veštica Lenka
kód 164
Mojím krédom života je pomáhať všetkým ľudom - vypočuť, pochopiť, poradiť a nasmerovať ich na správnu cestu.
Zameranie: Láska, partnerské a rodinné vzťahy, financie, práca
Špeciálne oblasti: Odhalenie dobra a zla, nasmerovanie na správnu cestu, povzbudenie a odkrytie možných problémov
Veštecké techniky: Výklad tarotových kariet
Jazyk výkladu: český
Prax: 9 rokov
Hodnotenie: (3 hodnotenia)

O mne

Som rada, že ste nahliadli práve do môjho profilu a môžem sa s vami podeliť o to, aká vlastne som.

Narodila som sa v znamení Býka, ale nie som tvrdohlavá ako býk. Dlho si pamätám, ak mi niekto ublíži, ale na rozdiel od iných Býkov, ihneď odpustím a hľadám v človeku to dobré. Túto schopnosť mám po svojej babičke, ktorá ma viedla k tomu, že všetci ľudia sú dobrí, nikto nie je zlý, ale niektorým je potrebné ukázať tú správnu cestu.

Ako dieťa som s babičkou trávila veĺa času. Karty, ktoré mi po nej zostali, opatrujem ako najväčší poklad, pretože keď si ich zoberiem, cítim, že je so mnou.

Dnes som už aj ja babička, aj keď o dosť mladšia, ale keď bude môj vnuk väčší, budem sa snažiť v ňom rozvíjať to, čo babička rozvíjala vo mne. Hlavne lásku k ľuďom, pretože tej je v dnešnej uponáhlanej dobe málo a hlavne lásku a cit k tarotu, ktorý je po generácie sprievodcom a poradcom v našich životoch.

Rada pomôžem aj vám a budem súčasťou vášho života, ak ma do neho pustíte a necháte nahliadnuť do každodenných starostí, ale aj radostí.

Zo svojich skúseností viem, že človek potrebuje veľakrát vo svojom živote poradiť, pozdvihnúť, nasmerovať na správnu cestu, ktorú niekedy nie je ani vidieť, alebo sa len zdôveriť a od toho som tu a teším sa na vás.

Hodnotenia zákazníkov

 1. Veštica Lenka
  Vaše hodnotenie:
 2. Mirka

  Naozaj perfektná vestica, jasne, stručne a hlavne presne vie popísať veci ako sú a ako sa diať budú, a presne tak sa aj deju. Lenka je úžasná. Volám tiez pravidelne a dakujem jej za všetko.

 3. Inge

  Moc ďakujem za objasnenie mojej situácie , veľmi mi to pomohlo. Ste skvelá.

 4. Iva

  Výborná veštica. Priamo, bez zbytočných rečí, vecne povie čo vidí. . Volám už pomerne pravidelne.