Veštica Majka

Rada vám poradím ohľadom partnerských vzťahov, lásky, práce a financií.

Robím výklady budúcnosti pomocou cigánskych kariet.

Schopnosti a zameranie

Už v mladosti ma zaujímali nadprirodzené veci a cítila som, že som iná, že tu mám zvláštne poslanie. Vešteniu z cigánskych kariet sa venujem niekoľko rokov. Pri výklade kariet mi prichádzajú informácie, ktoré vám mám povedať a sú dôležité pri riešení daného problému.

Viem vám poradiť, ktorou cestou sa máte vydať, aké zmeny v živote spraviť tak, aby ste boli spokojní a šťastní. Aj to, ako sa máte chrániť pred negatívnymi energiami. Svojich klientov vopred varujem pred blížiacim sa nebezpečenstvom a nepríjemnosťami.

Moje karty vám ukážu, aká je skutočnosť tu a teraz a ako sa budú veci vyvíjať v budúcnosti za predpokladu, že svoj postoj nezmeníte.

Každý má slobodnú vôľu a je len na ňom, ako dané informácie využije a akým smerom pôjde ďalej.


Ohlasy klientov - skúsenosti

Ak chcete zhodnotiť svoje skúsenosti s poradcom, musíte sa najskôr prihlásiť.

  1. marika

    Pani Majka, zo srdca Vám ďakujem za výklad. Veľmi ste mi pomohli na mojej nie ľahkej životnej ceste. Ďakujem Vám, že ste mi našli v diaľke svetielko. Vaše predpovede sa mi začali plniť. S úžasom som počúvala od Vás také skutočnosti o ktorých ste vy nemohli vedieť pretože sa osobne nepoznáme.Prajem Vám do života len a len to najlepšie. S láskou Mária

  2. mihi.hihi

    Pani Majka je nielen dobrá veštica,ale i skvelý človek s veľkým srdiečkom poradiť a pomôcť Vám v každej životnej situácii.Zo srdca jej ďakujem za jej pomoc a rady.S radosťou a vrelo ju odporúčam.Ešte raz ďakujem.Martina

Naši zákazníci nedávno hovorili aj s týmito vešticami a veštcami

Jasnovidka Renáta

Renáta

Som dostupná, zavolajte mi

Veštica Emilia

Emilia

Som dostupná, zavolajte mi

Ako kontaktovať vešticu?

    Ak sa nachádzate mimo územia Slovenskej a Českej republiky, môžete sa svešticouspojiť prostredníctvom služby Kredit na veštenie.

Chcete sa dovolať z Čiech?

Zaujímavosti o veštení

Pri predpovedaní budúcnosti sú okrem astrológie a numerológie často používané aj veštenie z kariet, veštenie z ruky, prípadne aj veštenie z kávy.