Veštica Majka kód 168

Veštica Majka
Rada vám poradím v oblasti partnerských vzťahov, lásky, práce a financií. Robím výklady budúcnosti pomocou cigánskych kariet.
Zameranie: Láska, vzťahy, práca, financie
Špeciálne oblasti: Ochrana pred negatívnymi energiami, prečistenie vzťahov
Veštecké techniky: Veštenie z cigánskych kariet
Prax: 11 rokov
Hodnotenie: (7 hodnotení)

O mne

Už v mladosti ma zaujímali nadprirodzené veci a cítila som, že som iná, že tu mám zvláštne poslanie. Vešteniu z cigánskych kariet sa venujem niekoľko rokov. Pri výklade kariet mi prichádzajú informácie, ktoré vám mám povedať a sú dôležité pri riešení daného problému.

Viem vám poradiť, ktorou cestou sa máte vydať, aké zmeny v živote spraviť tak, aby ste boli spokojní a šťastní. Aj to, ako sa máte chrániť pred negatívnymi energiami. Svojich klientov vopred varujem pred blížiacim sa nebezpečenstvom a nepríjemnosťami.

Moje karty vám ukážu, aká je skutočnosť tu a teraz a ako sa budú veci vyvíjať v budúcnosti za predpokladu, že svoj postoj nezmeníte.

Každý má slobodnú vôľu a je len na ňom, ako dané informácie využije a akým smerom pôjde ďalej.

Hodnotenia zákazníkov

 1. Veštica Majka
  Hodnotenie:
 2. benjinko

  Pani Majku odporúčam, je veľmi príjemná a dokázala ma nasmerovať správnym smerom v ďalšom mojom živote.

 3. kristies

  Pani Majku odporucam, nie len ze vyslo vsetko co mi povedala, ale dokazala ma nasmerovat tak, aby sa mi niektore veci v zivote uz nestavali a sama som si uvedomila, ze kazdy si je sam strojcom svojho stastia. Velmi prijemna, trpezlivo vypocuje a vysvetluje, vrelo odporucam !!!

 4. Jano3333

  Dakujem Majka, vasa vestba mi ukazala spravnu cestu. Jano

 5. AmkoTiko

  Nezvyknem písať recenzie, ale v tomto prípade mi to nedalo. Rozhovor bol vecný a veľmi upokojujúci. Výklad kariet mi otváral oči a dával do súvislosti mnohé veci. Chcem sa poďakovať Majke aj takto.

 6. Unctadorg

  Nie som velmi spokojna, v podstate nic nove mi pani Majka nepovedala, okrem psychologickych rad mi to nic nedalo.

 7. marika

  Pani Majka, zo srdca Vám ďakujem za výklad. Veľmi ste mi pomohli na mojej nie ľahkej životnej ceste. Ďakujem Vám, že ste mi našli v diaľke svetielko. Vaše predpovede sa mi začali plniť. S úžasom som počúvala od Vás také skutočnosti o ktorých ste vy nemohli vedieť pretože sa osobne nepoznáme.Prajem Vám do života len a len to najlepšie. S láskou Mária

 8. mihi.hihi

  Pani Majka je nielen dobrá veštica,ale i skvelý človek s veľkým srdiečkom poradiť a pomôcť Vám v každej životnej situácii.Zo srdca jej ďakujem za jej pomoc a rady.S radosťou a vrelo ju odporúčam.Ešte raz ďakujem.Martina