Veštica Majka

Veštica Majka
kód 168
Rada vám poradím v oblasti partnerských vzťahov, lásky, práce a financií. Robím výklady budúcnosti pomocou cigánskych kariet.
Zameranie: Láska, vzťahy, práca, financie
Špeciálne oblasti: Ochrana pred negatívnymi energiami, prečistenie vzťahov
Veštecké techniky: Veštenie z cigánskych kariet
Prax: 11 rokov
Hodnotenie: (14 hodnotení)

O mne

Už v mladosti ma zaujímali nadprirodzené veci a cítila som, že som iná, že tu mám zvláštne poslanie. Vešteniu z cigánskych kariet sa venujem niekoľko rokov. Pri výklade kariet mi prichádzajú informácie, ktoré vám mám povedať a sú dôležité pri riešení daného problému.

Viem vám poradiť, ktorou cestou sa máte vydať, aké zmeny v živote spraviť tak, aby ste boli spokojní a šťastní. Aj to, ako sa máte chrániť pred negatívnymi energiami. Svojich klientov vopred varujem pred blížiacim sa nebezpečenstvom a nepríjemnosťami.

Moje karty vám ukážu, aká je skutočnosť tu a teraz a ako sa budú veci vyvíjať v budúcnosti za predpokladu, že svoj postoj nezmeníte.

Každý má slobodnú vôľu a je len na ňom, ako dané informácie využije a akým smerom pôjde ďalej.

Hodnotenia zákazníkov

 1. Veštica Majka
  Vaše hodnotenie:
 2. Lucie

  Pani Majka mi dost pomohla pri boji s negativnimi energiemi. Dlouho jsem mela zdravotni problemy, s nimiz mi nevedel nikdo poradit. Nebyly vazne, ale obtezovali me pri beznem fungovani. Az pani Majka mi odhalila jejich pricinu a pomohla mi zbavit se jich. I kdyz uz po nich není ani stopy, stale rada pani Majke zavolam. Vi mi vzdy dobre poradit i v jinych oblastech zivota.

 3. Frézie

  Paní Majka mi poradila,jak vyřešit opakující se problémy díky pohledu z duchovní stránky a pomohla mi,abych pochopila,jak se mi vrátí zpátky radost ze života.Moc děkuji.Dagmar

 4. Milan

  Pani Majka ďakujem za všetko za vašu trpezlivosť ste úžasná žena ktorá vie veľmi správne nasmerovať máte obrovskú trpezlivosť a bohaté skúsenosti veľmi ste mi pomohli na mojej ceste som vám za to nesmierne vďačný. pri Mikeovi veci jasne stručne pravdivo úprimne zo srdca ju odporúčam.

 5. Jana

  Majku odporúčam. A to som vyskúšala veľa veštic. Vie objasniť situáciu priamo a vie co hovori. Nezavadza, hovorí k veci..je priama

 6. Tatiana

  Slovne hodnotenie..som velmi spokojna s jej podrobnym vykladom.aj poradenstvom.

 7. patrik566

  pani Majku odporucam....je mila,ma prijemny hlas..je skusena v tom co robi a rozhovor s nou mi velmi pomaha

 8. Verena

  Milá pani Majka. Ďakujem Vám za nájdenie odpovedí na otázky, ktoré ma trápili. Budem sa držať Vašich rád a keď sa všetko dostane do poriadku, ozvem sa Vám opäť. Ale s tým, že som šťastná, a to aj vďaka Vám. Veronika

 9. benjinko

  Pani Majku odporúčam, je veľmi príjemná a dokázala ma nasmerovať správnym smerom v ďalšom mojom živote.

 10. kristies

  Pani Majku odporucam, nie len ze vyslo vsetko co mi povedala, ale dokazala ma nasmerovat tak, aby sa mi niektore veci v zivote uz nestavali a sama som si uvedomila, ze kazdy si je sam strojcom svojho stastia. Velmi prijemna, trpezlivo vypocuje a vysvetluje, vrelo odporucam !!!

 11. Jano3333

  Dakujem Majka, vasa vestba mi ukazala spravnu cestu. Jano

 12. AmkoTiko

  Nezvyknem písať recenzie, ale v tomto prípade mi to nedalo. Rozhovor bol vecný a veľmi upokojujúci. Výklad kariet mi otváral oči a dával do súvislosti mnohé veci. Chcem sa poďakovať Majke aj takto.

 13. Unctadorg

  Nie som velmi spokojna, v podstate nic nove mi pani Majka nepovedala, okrem psychologickych rad mi to nic nedalo.

 14. marika

  Pani Majka, zo srdca Vám ďakujem za výklad. Veľmi ste mi pomohli na mojej nie ľahkej životnej ceste. Ďakujem Vám, že ste mi našli v diaľke svetielko. Vaše predpovede sa mi začali plniť. S úžasom som počúvala od Vás také skutočnosti o ktorých ste vy nemohli vedieť pretože sa osobne nepoznáme.Prajem Vám do života len a len to najlepšie. S láskou Mária

 15. mihi.hihi

  Pani Majka je nielen dobrá veštica,ale i skvelý človek s veľkým srdiečkom poradiť a pomôcť Vám v každej životnej situácii.Zo srdca jej ďakujem za jej pomoc a rady.S radosťou a vrelo ju odporúčam.Ešte raz ďakujem.Martina