Veštica Sadia kód 176

Veštica Sadia
Stále som v kontakte s ľuďmi, ktorí potrebujú moju pomoc. Som rada, keď vám môžem poradiť.
Zameranie: Láska, vzťahy, zdravie, práca, financie
Špeciálne oblasti: Hľadanie stratených vecí, posielanie pozitívnej energie
Veštecké techniky: Veštenie z Tarotu, chiromantia, numerológia
Prax: 41 rokov
Hodnotenie: (6 hodnotení)

O mne

Ste v situácii, kedy si myslíte, že už vám nie je pomoci? Skúste sa opýtať kariet, hviezd. Určite vám pomôžu nájsť cestu k vyriešeniu vášho problému. Vyveštím vám z kariet, hlavne z Tarotu, ďalej sa venujem aj vešteniu z ruky - chiromantia a numerológii. Stále som v kontakte s ľudmi, ktorí potrebujú moju pomoc a ja im vždy a rada poradím a pomôžem.

Vy, ktorí sa na mňa obraciate, máte väčšinou rovnaké problémy. Sú to: pracovno – finančné, citové a zdravotné. Informujem súčasne o zdraví človeka popri veštbe, ktorá sa týka práce alebo citov. Práve v tom čase má človek s týmito vecami problémy a trpí. Súžením, stresom a nervovým vypätím. Práve preto jeho najoslabenejšie orgány rezignujú.

Čo sa týka partnerských a citových problémov máte vy ženy zväčša viac dotazov, viac citových problémov, s ktorými sa chcete poradiť. Nevylučujem, sú aj muži s podobným problémami, ale hovoria o tom menej.

Som rada, keď Vám môžem poradiť, ale ešte radšej, keď sa mi ozvete znova ako ste si veci poriešili a ako Vám pomohla moja osoba.

Príbeh jednej pani

Po dlhšej dobe hľadania si istá pani našla vytúženú prácu. Dobre platenú, v ktorej sa mohla aj realizovať. Bola veľmi spokojná lebo zapadla aj do kolektívu. V tomto kolektíve bol aj manažér firmy, ktorému mladá pani padla do oka. Vždy, keď mohol ju vyhľadal, pracovne samozrejme.

Choval sa galantne a seriózne, ale na mladú pani vplýval veľmi príťažlivo. Nebol to ale žiaden sukničkár. Vzbudil v nej niečo, čo už dávno necítila, ale snažila sa nedávať to najavo. Oni dvaja o tom vedeli – cítili to. Predsa sa našiel ešte niekto, s kým nerátala.

Žiarlivá šéfka, ktorá jej to dala aj jasne pocítiť. Obrátila celý kolektív proti mladej pani a snažila sa útočiť na jej prácu. Čo ukončila výpoveďou. Teraz mladá pani sedí doma a premýšľa, kde urobila chybu.

Prečo sa jej neozve (kolega), a čo vlastne k nej cítil a či vôbec niečo, či si na ňu vôbec spomenie.Ale myslí hlavne na to, či si nájde takú dobrú prácu, akú stratila. A prečo sa jej toto všetko muselo stať.

Odpovede na všetky otázky dostala…

Hodnotenia zákazníkov

 1. Veštica Sadia
  Hodnotenie:
 2. maminaj

  Sadia,Chci vám moc děkovat za dnešní výklad a určitě se ještě ozvu. Díky moc Jana

 3. Asteria

  Chcem zlozit hlboku poklonu a pochvalu pani Sadii...neraz mi pomohla spravne kracat zivotom,povzbudit a dodat odvahu....este sa mi nestalo,aby sa v svojej predpovedi zmylila...posledny krat som bola mierne skepticka,lebo okolnosti boli az prilis zamotane,na to,aby sa poriesili tak,ako mi pani Sadia predpovedala..a znova sa nemylila....DAKUJEM tejto uzasnej zene....mate pani Sadia velmi pekne a ustretove spravanie,velke srdce a empaticke spravanie...velmi si zelam,aby sa darilo aj Vam...a bola ste naozaj stastna,lebo myslim,ze ak napisem ,ze si to skutocne zasluzite....viem,ze sa nemylim....vsetko dobre aj Vam mila pani SADIA a este raz dakujem....Jana

 4. buubuuska

  Nestihla som sa Vám poďakovať za postup Veľmi pene ďakujem Ľubka

 5. terka123

  Dobry vecer, chcem sa podakovat pani Sadii, je skvela a velmi mila. Zial dosiel mi kredit a spojenie sa prerusilo, ale aj tak vrucna vdaka, p. Sadia a urcite sa pokusim dovolat sa Vám.

 6. veronika.m

  Dobry den mila Sadia, nestihla som sa Vam podakovat za dobre a uzitocne rady.Velmi pekne Vam dakujem a prajem prijemny den :) viera

 7. NoriN2

  Prvý krát v živote som - z môjho pohľadu - v bezvýchodiskovej situácii siahla po veštení. Sadia mi vyrazila svojím výkladom dych a zároveň ma utvrdila v mojich predtuchách. Fenomenálne. Žial som sa pre korektné prerušenie spojenia nedozvedela viac o mojej ďalšej budúcnosti. Sadia je úprimná, priamočiara a to si veľmi cením. Verím, že sa mi s ňou zas podarí spojiť. Sadia, prajem všetko najlepšie a veľmi ďakujem za pravdivý obraz. Verím, že máte pravdu. Ešte raz VĎAKA !!!!!