Veštica Sadia

Stále som v kontakte s ľuďmi, ktorí potrebujú moju pomoc.

Vyveštím vám z kariet aj z ruky za pomoci chiromantie, numerológie a tarotu. Som rada, keď vám môžem poradiť.

Schopnosti a zameranie

Ste v situácii, kedy si myslíte, že už vám nie je pomoci? Skúste sa opýtať kariet, hviezd. Určite vám pomôžu nájsť cestu k vyriešeniu vášho problému. Vyveštím vám z kariet, hlavne z Tarotu, ďalej sa venujem aj vešteniu z ruky - chiromantia a numerológii. Stále som v kontakte s ľudmi, ktorí potrebujú moju pomoc a ja im vždy a rada poradím a pomôžem.

Vy, ktorí sa na mňa obraciate, máte väčšinou rovnaké problémy. Sú to: pracovno – finančné, citové a zdravotné. Informujem súčasne o zdraví človeka popri veštbe, ktorá sa týka práce alebo citov. Práve v tom čase má človek s týmito vecami problémy a trpí. Súžením, stresom a nervovým vypätím. Práve preto jeho najoslabenejšie orgány rezignujú.

Čo sa týka partnerských a citových problémov máte vy ženy zväčša viac dotazov, viac citových problémov, s ktorými sa chcete poradiť. Nevylučujem, sú aj muži s podobným problémami, ale hovoria o tom menej.

Som rada, keď Vám môžem poradiť, ale ešte radšej, keď sa mi ozvete znova ako ste si veci poriešili a ako Vám pomohla moja osoba.

Príbeh jednej pani

Po dlhšej dobe hľadania si istá pani našla vytúženú prácu. Dobre platenú, v ktorej sa mohla aj realizovať. Bola veľmi spokojná lebo zapadla aj do kolektívu. V tomto kolektíve bol aj manažér firmy, ktorému mladá pani padla do oka. Vždy, keď mohol ju vyhľadal, pracovne samozrejme.

Choval sa galantne a seriózne, ale na mladú pani vplýval veľmi príťažlivo. Nebol to ale žiaden sukničkár. Vzbudil v nej niečo, čo už dávno necítila, ale snažila sa nedávať to najavo. Oni dvaja o tom vedeli – cítili to. Predsa sa našiel ešte niekto, s kým nerátala.

Žiarlivá šéfka, ktorá jej to dala aj jasne pocítiť. Obrátila celý kolektív proti mladej pani a snažila sa útočiť na jej prácu. Čo ukončila výpoveďou. Teraz mladá pani sedí doma a premýšľa, kde urobila chybu.

Prečo sa jej neozve (kolega), a čo vlastne k nej cítil a či vôbec niečo, či si na ňu vôbec spomenie.Ale myslí hlavne na to, či si nájde takú dobrú prácu, akú stratila. A prečo sa jej toto všetko muselo stať.

Odpovede na všetky otázky dostala…


Ohlasy klientov - skúsenosti

Ak chcete zhodnotiť svoje skúsenosti s poradcom, musíte sa najskôr prihlásiť.

 1. buubuuska

  Nestihla som sa Vám poďakovať za postup Veľmi pene ďakujem Ľubka

 2. terka123

  Dobry vecer, chcem sa podakovat pani Sadii, je skvela a velmi mila. Zial dosiel mi kredit a spojenie sa prerusilo, ale aj tak vrucna vdaka, p. Sadia a urcite sa pokusim dovolat sa Vám.

 3. veronika.m

  Dobry den mila Sadia, nestihla som sa Vam podakovat za dobre a uzitocne rady.Velmi pekne Vam dakujem a prajem prijemny den :) viera

 4. NoriN2

  Prvý krát v živote som - z môjho pohľadu - v bezvýchodiskovej situácii siahla po veštení. Sadia mi vyrazila svojím výkladom dych a zároveň ma utvrdila v mojich predtuchách. Fenomenálne. Žial som sa pre korektné prerušenie spojenia nedozvedela viac o mojej ďalšej budúcnosti. Sadia je úprimná, priamočiara a to si veľmi cením. Verím, že sa mi s ňou zas podarí spojiť. Sadia, prajem všetko najlepšie a veľmi ďakujem za pravdivý obraz. Verím, že máte pravdu. Ešte raz VĎAKA !!!!!

Naši zákazníci nedávno hovorili aj s týmito vešticami a veštcami

Veštec Krištof

Krištof

Som dostupný, zavolajte mi

Veštica Zuzana

Zuzana

Som dostupná, zavolajte mi

Ako kontaktovať vešticu?

  Ak sa nachádzate mimo územia Slovenskej a Českej republiky, môžete sa svešticouspojiť prostredníctvom služby Kredit na veštenie.

Chcete sa dovolať z Čiech?

Zaujímavosti o veštení

Pri predpovedaní budúcnosti sú okrem astrológie a numerológie často používané aj veštenie z kariet, veštenie z ruky, prípadne aj veštenie z kávy.