Zrušiť
Okamžitá odpoveď na vaše otázky o láske, zdraví a financiách. Online veštenie budúcnosti je tu pre vás 24 hodín denne!

Veštenie zadarmo

Veštenie zadarmo cez veštiareň Moneo predstavuje bezplatný online rozhovor, kde pripojená veštica alebo veštec zadarmo odpovedá na otázky, ktoré môžu účastníci online rozhovoru posielať cez predpripravený formulár.

Momentálne neprebieha žiadny online rozhovor.
Veštice a veštci sú však stále pripravení odpovedať na vaše otázky hneď teraz!

Najbližšie online rozhovory

Archetypologička Somezeda

bude odpovedať na vaše otázky vo veštení zadarmo

06.08.2015 od 20:00 h

Veštica Zuzana

bude odpovedať na vaše otázky vo veštení zadarmo

09.08.2015 od 20:00 h

Chcete byť bezplatne informovaní prostredníctvom SMS správy o nasledujúcom veštení zadarmo? Pošlite sms MONEO na číslo 7500.

Veštenie zadarmo - ako sa zapojiť?

  • V deň, na ktorý je veštenie zadarmo naplánované, navštívte stránku veštenie zadarmo - rozhovor. Na uvedenej stránke sa po začatí veštenia zobrazí formulár, kde môžete napísať svoju otázku, na ktorú chcete dostať odpoveď od pripojenej veštice alebo veštca. Otázky zaslané iným spôsobom, nebudú akceptované!

  • Po úspešnom odoslaní formulára sa vaša otázka zaradí do zoznamu otázok, z ktorého si pripojená veštica alebo veštec postupne vyberá tie, na ktoré odpovie. V prípade, že bude vaša otázka zodpovedaná, bude zobrazená vo výpise rozhovoru na Moneo.sk.

  • Veštica - veštec môže pokračovať v odpovedaní, aj keď skončí online veštenie zadarmo. Skontrolujte si preto archív veštenia zadarmo nasledujúci deň, prípadne aj neskôr, či sa tam nenachádza odpoveď na vašu otázku. Na niektoré prijaté otázky môže byť natočené video s výkladom kariet. Sledujte preto aj sekciu Výklad kariet, možno sa tam objaví práve vaša otázka.

Pravidlá a podmienky

  • Online veštenie zadarmo je úplne bezplatné. Do online veštenia zadarmo sa môže zapojiť každý zaregistrovaný a prihlásený používatel veštiarne Moneo.sk. Každý používateľ môže počas veštenia zadarmo poslať svoju otázku len raz.

  • Výber otázok je náhodný. Veštica / veštec má právo vybrať si otázky, na ktoré odpovie. Rozsah a obsah odpovede je na uvážení veštice / veštca. Berte, prosím, na vedomie, že odpovede nemusia byť vyčerpávajúce.

  • Vo výpise rozhovoru budú uverejnené len zodpovedané otázky - v prípade veľkého počtu zaslaných otázok nie je totiž z časových dôvodov možné odpovedať na všetky vaše otázky. Zodpovedané otázky sú viditeľné a dostupné všetkým prihláseným používateľom stránky Moneo.sk.

  • Online veštenie zadarmo je časovo ohraničené (spravidla trvá 1 hodinu) a po jeho skončení nie je možné odosielať ďalšie otázky - pripojená veštica / veštec však môže ďalej pokračovať v odpovedaní na zvolené otázky.

Veštenie budúcnosti

Okamžitá odpoveď na vaše otázky! Zavolajte našim skúseným vešticiam a zistite, čo vás čaká.

0900 712 355

Veštiareň - poraďte sa s numerológmi