Veštica Kavena

Kavena

Som dostupná, zavolajte mi

Veštica Lenaras

Lenaras

Som dostupná, zavolajte mi

Veštica Zuzana

Zuzana

Som dostupná, zavolajte mi

Veštica Helga

Helga

Neprihlásená, volajte neskôr

Lunárny kalendár

Vplyv Mesiaca na náš každodenný život

V 15. lunárny deň je duša najviac slobodná a je vystavená skúškam. Aktivuje sa odvrátená strana našej povahy, preto je to deň pokušení. Deň je dobrý na zvládnutie seba cez praktizovanie askézy.

15. lunárny deň

Mesiac v znamení Blížencov

Začiatok: včera o 16:12 h
Koniec: dnes o 16:59 h
Lunárny kalendár na november

Kľúčové názvy: Ohnivý had a Šakal s krídlami

Skúste sa dnešný 15. lunárny deň nehádať, presadzovať sa pokojne a s diplomaciou. Dnes je dobré držať pôst, ľahšie sa zbavíte nadbytočných kíl. Deň sa spája so slinivkou, bránicou a žalúdkovou čakrou. Hrozia bolesti žalúdka, gastritída a zvýšené problémy majú i diabetici. Nejesť jabĺčka, kapustu, cibuľu a vajcia. Vhodné je piť na prečistenie slinivky brušnej čaj, alebo polievku zo žihľavy. Je to jeden z 2 dní, kedy sa zakazuje sex, aby ste si dokázali, že duch je silnejší ako telo. Povzneste sa nad telesné pudy. Ak nedokážete zvládnuť seba a energie 15. lunárneho dňa, nastávajú bolesti žalúdka, gastritída a vznik cukrovky. Snívať sa vám môžu vaše priania.

Spln Mesiaca v znamení Blížencov (25.11.2015)

Spln Mesiaca v znamení Blížencov nastane 26.11.2015 krátko pred polnocou. Mesiac pôsobí mocnými silami aj na naše fyzické a psychické zdravie viac, ako sme si to ochotní pripustiť. V splne pôsobí intenzívnejšie hlavne na ženské emócie. Mnohé majú veľmi nepokojný spánok, často sa budia a nevedia zaspať. Cez deň sú nervózne a majú sklony k bezdôvodnej ľútosti alebo naopak k agresivite. Raz majú pocit tepla, vzápätí zimy. Nastáva obdobie zmien a vnútorných prerodov.

Tento spln vo vzdušnom živle, v znamení Blížencov, bude mať vplyv na akúkoľvek komunikáciu, nápady, odovzdávanie a prijímanie informácií, počúvanie, vzdelávanie, cestovanie, energie akéhokoľvek pohybu a dopravných prostriedkov. Blíženci sú vzdušné znamenie, ktoré podporuje v prírode kvety. Blíženci ovplyvňujú plecia, ramená, prsty na rukách a pľúca. Pľúca sú v novembri zvlášť ohrozené. Fajčiari to môžu pocítiť viac. Účinnejšie sú aj dychové cvičenia a čistenie pľúc od hlienov. Zamerajte sa na primerané a vhodné cviky na ruky a ramená. Pozor si dávajte na cestách a na nepremyslené reči a spontánne slová. Riešte len samé pozitívne veci, aby ste nemali stres, pretože ho všetci budeme vnímať oveľa intenzívnejšie. Nestrácajte odvahu. Máte veľké šance oslobodiť sa od toho, čo váš rozvoj doteraz brzdilo.

 • Baran
 • Býk
 • Blíženci
 • Rak
 • Lev
 • Panna
 • Váhy
 • Škorpión
 • Strelec
 • Kozorožec
 • Vodnár
 • Ryby

Aký vplyv má na Barana včerajší spln Mesiaca?

Baran: Tento spln Mesiaca v znamení Blížencov vám načrtne, a často aj dokončí, aj tému blízkych osôb a súrodencov. Máte si uzavrieť aj úradné záležitosti a cestovanie. Mars v blízkosti Čiernej Luny odkryje nepríjemnosť spojenú so vzťahom, nejakou zmluvou, či dohodou. Vaše zapojenie do určitého spoločenstva nebude jednoduché. Tento spln Mesiaca vám naznačuje energie aj na december, v ktorom máte doriešiť niečo s úradmi. Aktivita okolo zmlúv a dohôd je tiež stále otvorená. Budete musieť všeličo uzavrieť.

Aký vplyv má na Býka včerajší spln Mesiaca?

Býk: Týmto splnom Mesiaca v znamení Blížencov sa vám presunie aktivita hlavne do oblasti práce. Čo bolo sľúbené, je nutné urobiť. O slovo sa prihlási aj zdravotná stránka Býkov, alebo osôb vám blízkych. Spln dokončí aj situáciu s financiami a spoločným majetkom. Ešte aj decembri budete riešiť majetok, ktorý vlastníte s inou osobou, inštitúciou alebo bankou. Vaša neistota bude aj na niečo dobrá, musíte však dbať na opatrnosť. V láske tiež nebude nič zadarmo, pripravte sa na to. Aspoň budete vedieť, čo dáte a čo dostanete.

Aký vplyv má na Blížencov včerajší spln Mesiaca?

Blíženci: Atraktívne a uznávané budú počas tohto splnu v ich znamení hlavne ženy narodené v znamení Blížencov. Vďaka svojmu šarmu a erotickému vyžarovaniu dosiahnu veľa. Ste konečne na ťahu, všetko bude možné! Obávajte len svojej netrpezlivosti, ostatné záležitosti zvládnete. Karmickou skúšku bude dôležité rozhodnutie a nasmerovanie. Máte si doriešiť aj vzťah, ale aj upevniť zmluvné dohody. Dôvera bude krehká. Neurobte nič, čím by ste ju mohli narušiť. Stretne sa viacero záujmov. Po splne budete mať všeličo jasnejšie. 

Aký vplyv má na Raka včerajší spln Mesiaca?

Rak: Tento spln Mesiaca v znamení Blížencov bude mať silný vplyv na vašu psychiku. Môže prísť sklamanie, odtají sa nejaké tajomstvo. Objaví sa ohováranie, či tajomný protivník. Mars s Čiernou Lunou vám prinesie karmickú skúšku v širšej rodine, alebo priamo vám. Čím skôr by ste si mali spraviť jasno v oblasti vzťahov. Nasledujúce obdobie je hlavne o vzťahoch, pracovných, partnerských, ale aj o flirtoch. Budete musieť prehodnotiť, zrušiť alebo uzavrieť nové vzťahy, zmluvy a dohody. Nové informácie vás povzbudia, ale napriek tomu sa snažte pozháňať ďalšie, pre istotu.

Aký vplyv má na Leva včerajší spln Mesiaca?

Lev: Tento spln Mesiaca v znamení Blížencov ukončí a dorieši splnenie vášho želania. Najprv je však nutné niektoré osoby nechať odísť. Ujasnite si, koho chcete mať vedľa seba, vo svojej blízkosti, kde a v akej spoločnosti sa chcete pohybovať. Nasledujúce obdobie vám prináša partnerstvo, lásku, tvorbu, deti a vyhodnotenie. Všetko však bude pod silným vplyvom Saturna, ktorý vás donúti urobiť poriadok a ujasniť si s kým chcete žiť a s kým pracovať, kam má smerovať vaša tvorba, a do čoho budete investovať čas.

Aký vplyv má na Pannu včerajší spln Mesiaca?

Panna: Vaša planéta, Merkúr, a tento spln Mesiaca v znamení Blížencov, vám prináša dobré správy. Aj planéta Mars vám bude aktivovať peniaze a majetok. V spojení s Čiernou Lunou prinesie karmickú skúšku spojenú so spoločným majetkom a peniazmi. Spln dorieši Pannám oblasť práce, kariéry a životnej perspektívy. Koniec mesiaca a december bude v znamení domova, zázemia a rodiny. Jupiter dlhodobo praje finančnému posunu. Z niektorých situácií, pod vplyvom tohto splnu Mesiaca, môžete mať poriadne nervy, ale nakoniec sa všetko vyrieši.

Aký vplyv má na Váhy včerajší spln Mesiaca?

Váhy: Tento spln Mesiaca v znamení Blížencov ukončí vplyv väčších diaľok, vzdelávania a úradných záležitosti. Nasledujúce obdobie, podnecované aj týmto splnom Mesiaca v živle Vzduchu, vám ešte prinesie úradovanie, cesty, ale tiež aktivitu so súrodencom. Zamerajte sa na vzdelanie a čerpanie nových informácií. Planéty Venuša aj Mars sú vo vašom znamení. Váš pokoj a postoj bude pre partnera dôležitý. Dajte si na ňom záležať. Budete mať čo robiť, aby ste sa vyhli problémom. Partnera nevyrušujte, potrebuje na chvíľu pokoj. Ohlási sa vám aj sám.

Aký vplyv má na Škorpióna včerajší spln Mesiaca?

Škorpión: Spln Mesiaca v znamení Blížencov bude tlačiť do vyriešení záležitostí spojených s peniazmi a majetkom zdieľaným s ďalšou osobou, alebo bankou. Snažte sa riešiť platby či dlhy, alebo hypotéku. V tejto dobe nemusí všetko vyjsť podľa predstáv. Toto obdobie otvára časovú bránu do minulých životov, Čierna Luna tu bude pôsobiť v oblasti hodnôt, lásky a aktivít z minulej doby. Škorpióni budú napojení na osoby, spoločnosť, alebo prostredie známe z minulosti. Spln podnieti okolnosti, aby ste lepšie porozumeli situáciám, ktoré nastanú. 

Aký vplyv má na Strelca včerajší spln Mesiaca?

Strelec: Potrebujete silný podnet na to, aby ste sa rozhýbali. Musíte ho hľadať hlavne v sebe, ale aj súčasný spln Mesiaca v znamení Blížencov spôsobí, že vaša psychika pobeží na plné obrátky. Je čas zhodnotiť doterajšie aktivity. Mali by si dať pozor na svoju osobu, ste zraniteľní. Toto obdobie aktivuje odkrytie tajností, ktoré mali byť skryté. Budú sa vám nastavovať nové pravidlá, alebo ukončovať staré dohody a zmluvy a uzatvárať nové, súkromné i pracovné partnerstvá. Aj Slnko, Merkúr a Saturn budú mať vplyv na správy a úradné písomnosti.

Aký vplyv má na Kozorožca včerajší spln Mesiaca?

Kozorožec: .Spln Mesiaca v znamení Blížencov vám môže spôsobiť, že malé nedorozumenie môže prerásť do väčšieho. Formulujte svoje vety od začiatku mimoriadne presne. Čierna Luna bude pokúšať vaše podvedomie. Tento spln odštartuje aj aktivitu súvisiacu s chorobou, či zdravím. Slnko, Merkúr a Saturn vám prinesú prekvapujúcu správu. Ukončí sa čosi z minulosti. Všetko zlé je na niečo dobré, takže ak budete pripravení na neočakávané, potom vás nemôže nič vyviesť z miery. Berte vážne len to, čo je aj vážne myslené. Na všetko ostatné sa pozerajte s humorom.

Aký vplyv má na Vodnára včerajší spln Mesiaca?

Vodnár: Spln Mesiaca v znamení Blížencov vám prinesie ukončenie a uzatvorenie partnerských či pracovných záležitostí. Čakajú vás zmeny. Dohodnú sa nové partnerské podmienky, alebo ukončí vzťah. Prichádza nová skupina ľudí, spoločnosť, spoločenstvo, kam máte namierené. Noví ľudia vojdú do vášho života. Je čas splnených prianí a životnej príležitosti. Bude na vás, aby ste to udržali v medziach morálnych hodnôt. Pochváľte sa s tým, čo ste urobili, tentoraz budete mať vďačné publikum.

Aký vplyv má na Ryby včerajší spln Mesiaca?

Ryby: Spln Mesiaca v znamení Blížencov vás bude tlačiť na doriešenie záležitosti spojených s domovom, bytom, bývaním a ženami v rodine. Stále sú aktívne peniaze. Mali by ste počítať so všetkým. Situácia bude neprehľadná. Ráno bude rozpačité, ale nemusí vás to znepokojovať, nájdete to, o čom snívate. V partnerstve budete mať výhodu, tak ju rýchlo využite, kým sa partner nespamätá. Rodinná pohoda bude závisieť najmä od vás. Budete to vy, kto udá tón celého dňa. Nasledujúce obdobie bude v znamení práce a nových pracovných, možno aj životných, príležitosti.

Informácie o zharmonizovaní sa s lunárnymi dňami sú na to, aby vám život uľahčovali, aby ste mohli žiť v menšom napätí a správnejšie reagovať na rôzne životné situácie. Každý mesiac máte šancu, aby ste svoje činy naplnili novou energiou na rovine fyzickej, mentálnej i astrálnej.

Fázy Mesiaca: Nov - Prvá štvrť - Spln - Posledná štvrť

Lunárny kalendár na november 2015

Lunárny kalendár je veľmi dôležitou pomôckou, hlavne pri zdravotných problémoch. Luna prechádza jednotlivými znameniami zverokruhu, ktoré potom ovplyvňujú im pridelené, konkrétne orgány a časti tela. Vtedy pôsobí Luna na túto oblasť dvojnásobne blahodarne, preventívne a liečivo - s výnimkou zákrokov a operácií. A naopak, všetko, čo túto oblasť zaťažuje, pôsobí škodlivejšie ako v iných dňoch.

 PoUtStŠtPiSoNe
44------
1
Rak
45
2
Lev
3
Lev
4
Lev
5
Panna
6
Panna
7
Váhy
8
Váhy
46
9
Váhy
10
Škorpión
11
Škorpión
12
Strelec
13
Strelec
14
Strelec
15
Kozorožec
47
16
Kozorožec
17
Vodnár
18
Vodnár
19
Ryby
20
Ryby
21
Baran
22
Baran
48
23
Býk
24
Býk
25
Blíženci
26
Blíženci
27
Rak
28
Rak
29
Rak
49
30
Lev
------

Ako energie Mesiaca lepšie využiť vo svoj prospech, naznačia i nasledujúce stručné rady inšpirované lunárnym kalendárom.

Luna v znamení Blížencov

Energia dní

Mesiac v znamení Blížencov

Stálosť a vytrvalosť nie je silnou stránkou, keď Luna prejde do znamenia Blížencov. Energia je v týchto dňoch živá. Svoje city sa budete pokúšať maximálne racionalizovať, ale veľmi sa vám to dariť nebude. Možno i preto nebudete mať jasno v tom, čo vlastne naozaj cítite. Budete nepokojní, až nervózni. Mnohí sa môžu uchýliť ku klamstvu. Charakteristickou črtou je chaos v čase, a niekedy i v praktických veciach. Prevláda však všeobecná zvedavosť, vnímavosť a vytrvalá analýza, ktorá vás môže doviesť aj do rozpakov. Viac sa klebetí.

Zdravie

Keď je Luna v Blížencoch, najviac trpia ramená, ruky a prsty na rukách a nohách. Je vhodné urobiť niečo pozitívne aj pre ramenný pletenec. Masáž a cielená gymnastika môže v tieto dni urobiť divy. V tomto období sú veľmi prospešné metodické dýchacie cviky, pretože sú týmto znamením ovplyvnené aj pľúca. Ak vznikne svalová horúčka, telo signalizuje detoxikáciu organizmu. V zvieratníku Blížencov, Váh a Vodnára, teda v dňoch svetla, vášmu telu najviac prospievajú tuky a oleje, ktoré zásobujú žľazový systém.

Psychika

 • Problémy s plecami - duchovnou príčinou tohto zdravotného problému môžu byť myšlienky typu: “Moje problémy veľmi ťažko nesiem. Mám pocit, že celá ťarcha leží na mojich pleciach”, a podobne. Zhoršujete si to, ak sa cítite vnútorne osamelí a ťažko znášate problémy, z ktorých neviete nájsť východisko. Alebo ste veľmi zraniteľní a citliví a neviete si nájsť čestný a otvorený vzťah. Je potrebné nájsť odvahu a začať sa stýkať s ľuďmi, ktorí vás budú akceptovať a ktorí vám budú ochotní pomáhať znášať zložité životné situácie. A takých nie je málo.

 • Reuma - “Načo driem a lopotím sa celé roky? Aj tak ma už nikto nemiluje, nemám sa kvôli komu obetovať.” Takéto myšlienky môžu byť duchovnou príčinou reumatických ochorení. Ťažkosti s reumou môžu byť spôsobené aj posunom v oblasti dvanásteho hrudného stavca.

 • Studené ruky - duchovnou príčinou poruchy prekrvenia rúk môžu byť tieto nevhodné myšlienky: „Tohto sa nechytím, to nedokážem. Viem, že by som to mal urobiť, ale pochybujem, či to zvládnem.“ Keďže je dnešný svet postavený na pohodlnosti a sebectve, je jedno, čoho sa chytíme. Väčšinou si popálime prsty, lebo sa vždy nájdu ľudia, ktorí nám niečo skomplikujú. Každý človek, ktorý niečo chce a začne, ohrozuje tých, ktorí sa nechcú chytiť ničoho. Aby sa váš krvný obeh zrýchlil, a tým sa prekrvili a zohriali i ruky, pustite sa do toho, čo ste dávno chceli robiť. Nikto vám v tom nemôže zabrániť, len si treba veriť. Pomáha i masáž prstov a striedavé zatínanie a uvoľňovanie pästí.

Osobný horoskop zadarmo

Aktuálne horoskopy

Horoskop na dnes26. november 2015
Horoskop na zajtra27. november 2015
Týždenný horoskop48. týždeň 2015
Erotický horoskop48. týždeň 2015
Mesačný horoskopnovember 2015
Karmický horoskopnovember 2015
Ročný horoskop2015
Čínsky horoskoprok Kozy

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoStrelecod 22.11.2015
MesiacBlíženciod 25.11.2015
MerkúrStrelecod 20.11.2015
VenušaVáhyod 08.11.2015
MarsVáhyod 12.11.2015
JupiterPannaod 11.08.2015
SaturnStrelecod 18.09.2015
UránBaranod 12.03.2011
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 27.11.2008

Začiatok ročných období 2015

JarJarná rovnodennosť20.03.2015
LetoLetný slnovrat21.06.2015
JeseňJesenná rovnodennosť23.09.2015
ZimaZimný slnovrat22.12.2015

Rýchla odpoveď na vaše otázky

Veštica Kavena

Kavena

Som dostupná, zavolajte mi

Veštica Lenaras

Lenaras

Som dostupná, zavolajte mi

Veštica Zuzana

Zuzana

Som dostupná, zavolajte mi

Veštica Helga

Helga

Neprihlásená, volajte neskôr