Veštica Kamila

Pomôžem vám odstrániť psychické problémy a dodám chuť do života.

Vešteniu, numerológii, kartám a astrológii sa venujem už 35 rokov. Pomohla som mnohým ľuďom a verím, že dokážem pomôcť aj vám!

Verím, že láska hory prenáša a je tým, čo nás drží „nad vodou“.

Schopnosti a zameranie

Numerológia, karty, astrológia, dodám vám silu nevzdávať sa a neľutovať sa. Pomôžem vám odstrániť psychické problémy a dodám chuť do života. Zbieram liečivé rastliny, suším ich a varím z nich liečivé čaje.

Pomôžem vám odstrániť psychické problémy a dodám chuť do života. Zbieram liečivé rastliny, suším ich a varím z nich liečivé čaje.

Môj príspevok pre vás - čo by vás mohlo zaujímať...

Mnohí ľudia sa boja o stratu práce a bývania, takže časť Vašich telefonátov sa týka straty životnej istoty. Žiaľ, nie som pracovná agentúra, ale pomocou astrológie a numerológie som radila najvhodnejšie obdobia na hľadanie zamestnania, prípadne oblasti, v ktorých by sa dalo podnikať.

Veľmi citlivá téma je zdravie. Dovolím si radiť v oblasti prevencie, pomocou astrológie určiť vhodné termíny na operácie, ale lekára – špecialistu nahradiť nedokážem.

Najčastejšie otázky boli a sú medziľudské vzťahy, najmä partnerské. Priznám sa, že túto tému mám najradšej. Verím, že láska hory prenáša a je tým, čo nás drží „nad vodou“.

Riešila som už stovky ľudských osudov, ale nie som jasnovidka, iba veštica. V tom je veľký rozdiel. Vždy ma nesmierne poteší, keď mi po čase zavolá niekto z Vás, že som mu poradila správne a že je šťastný.

Veštenie na telefón má totiž jednu veľkú výhodu: zachovanie anonymity. S mnohými z vás komunikujem už roky.

Dovolím si poďakovať Vám, ktorí ste mi zavolali.


Ohlasy klientov - skúsenosti

Ak chcete zhodnotiť svoje skúsenosti s poradcom, musíte sa najskôr prihlásiť.

 1. sandra1986

  Dobrý deň pani Kamila, veľmi by som sa Vám chcela poďakovať za Vaše dobré rady ohľadom môjho partnerského vzťahu, po telefonáte s Vami sa hneď cítim lepšie. Ešte raz ĎAKUJEM VÁM ZA VŠETKO !!! :-)

 2. Tamarka007

  Dobry večer, pani Kamila. Chcem sa Vám poďakovať za podporu, ktoru ste mi poskytli. Vyžarovalo z Vas dobro a ľudskosť´, v situácii ked som sa citila velmi zle ste mi poslali kus pokoja. Stale bojujem s tým, či sa oplatí budovať znovu naštrbenú dôveru k človeku, ktorému som veľmi pomohla a ktorý ma velmi sklamal a ranil... Ako to cele dopadne je priskoro hodnotit, ale uvidi sa.

 3. janka m

  Dobry den.chcem sa vam podakovat za rady ktore ste mi dali.Pomohli ste mi sa spravne rozhodnut a za to vam velmi pekne dakujem.Bolo citit ze ste dobry clovek ktory vie naozaj spravne poradit.Urcite sa vam este niekedy ozvem.janka

 4. kosatka

  Pani Kamila,nestihla som sa podakovat,dakujem za Vase slova,ja sa Vam urcite ozvem Dakujem Jana.

 5. terezkap

  Pani Kamila, veľmi pekne ďakujem,že ste ma vypočuli.Veľmi ste mi tým pomohli. Potvrdili ste mi cestu, ktorou som sa myslím už začala uberať, ale nebola som si istá,či to tak má byť.Prajem Vám veľa úspechov a ešte raz ĎAKUJEM.

 6. Jozef1

  Volal som vám pred štátnicami, lebo som chcel vedieť ako dopadnem.. Vy ste už vtedy vedeli, že dve skúšky urobím na prvýkrát a jednu až na opravný termín. Nedávno som oslavil úspešné ukončenie právnickej fakulty, ďakujem za povzbudenie a dobré rady.

Naši zákazníci nedávno hovorili aj s týmito vešticami a veštcami

Veštica Kavena

Kavena

Som dostupná, zavolajte mi

Archetypologička Somezeda

Somezeda

Som dostupná, zavolajte mi

Ako kontaktovať vešticu?

  Ak sa nachádzate mimo územia Slovenskej a Českej republiky, môžete sa s vešticou spojiť prostredníctvom služby M-telefón.

Chcete sa dovolať z Čiech?