Veštica Kamila

Schopnosti a zameranie

Numerológia, karty, astrológia, dodám vám silu nevzdávať sa a neľutovať sa. Pomôžem vám odstrániť psychické problémy a dodám chuť do života. Zbieram liečivé rastliny, suším ich a varím z nich liečivé čaje.

Môj príspevok pre vás - čo by vás mohlo zaujímať...

Čínsky rok zemného potkana nás stihol v januári ešte poriadne potrápiť. Od východu ropná kríza, zo západu kríza hospodárska. Mnohí ľudia sa báli o stratu práce a bývania, takže časť Vašich telefonátov sa týkala straty životnej istoty. Žiaľ, nie som pracovná agentúra, ale pomocou astrológie a numerológie som radila najvhodnejšie obdobia na hľadanie zamestnania, prípadne oblasti, v ktorých by sa dalo podnikať.
Veľmi citlivá téma je zdravie. Dovolím si radiť v oblasti prevencie, pomocou astrológie určiť vhodné termíny na operácie, ale lekára – špecialistu nahradiť nedokážem.
Najčastejšie otázky boli a sú medziľudské vzťahy, najmä partnerské. Priznám sa, že túto tému mám najradšej. Verím, že láska hory prenáša a je tým, čo nás drží „nad vodou“.
Február nás milo prekvapil sviatkom všetkých zamilovaných. Ako sa zachovala Vaša „láska“? Skúste sa nad tým zamyslieť…

Riešila som už stovky ľudských osudov, ale nie som jasnovidka, iba veštica. V tom je veľký rozdiel. Vždy ma nesmierne poteší, keď mi po čase zavolá niekto z Vás, že som mu poradila správne a že je šťastný. Veštenie na telefón má totiž jednu veľkú výhodu: zachovanie anonymity. S mnohými z vás komunikujem už roky.

Dovolím si poďakovať Vám, ktorí ste mi zavolali.

Najnovšie publikované články


Ohlasy klientov - skúsenosti

Ak chcete zhodnotiť svoje skúsenosti s poradcom, musíte sa najskôr prihlásiť.

 1. sandra1986 | 02.06.2014 14:39

  Dobrý deň pani Kamila, veľmi by som sa Vám chcela poďakovať za Vaše dobré rady ohľadom môjho partnerského vzťahu, po telefonáte s Vami sa hneď cítim lepšie. Ešte raz ĎAKUJEM VÁM ZA VŠETKO !!! :-)

 2. Tamarka007 | 03.12.2012 21:40

  Dobry večer, pani Kamila. Chcem sa Vám poďakovať za podporu, ktoru ste mi poskytli. Vyžarovalo z Vas dobro a ľudskosť´, v situácii ked som sa citila velmi zle ste mi poslali kus pokoja. Stale bojujem s tým, či sa oplatí budovať znovu naštrbenú dôveru k človeku, ktorému som veľmi pomohla a ktorý ma velmi sklamal a ranil... Ako to cele dopadne je priskoro hodnotit, ale uvidi sa.

 3. janka m | 08.10.2011 16:20

  Dobry den.chcem sa vam podakovat za rady ktore ste mi dali.Pomohli ste mi sa spravne rozhodnut a za to vam velmi pekne dakujem.Bolo citit ze ste dobry clovek ktory vie naozaj spravne poradit.Urcite sa vam este niekedy ozvem.janka

 4. kosatka | 27.03.2011 19:19

  Pani Kamila,nestihla som sa podakovat,dakujem za Vase slova,ja sa Vam urcite ozvem Dakujem Jana.

 5. terezkap | 30.06.2010 10:28

  Pani Kamila, veľmi pekne ďakujem,že ste ma vypočuli.Veľmi ste mi tým pomohli. Potvrdili ste mi cestu, ktorou som sa myslím už začala uberať, ale nebola som si istá,či to tak má byť.Prajem Vám veľa úspechov a ešte raz ĎAKUJEM.

 6. Jozef1 | 02.02.2010 12:23

  Volal som vám pred štátnicami, lebo som chcel vedieť ako dopadnem.. Vy ste už vtedy vedeli, že dve skúšky urobím na prvýkrát a jednu až na opravný termín. Nedávno som oslavil úspešné ukončenie právnickej fakulty, ďakujem za povzbudenie a dobré rady.

Ako kontaktovať vešticu?

  Ak sa nachádzate mimo územia Slovenskej a Českej republiky, môžete sa s vešticou spojiť prostredníctvom služby M-telefón.

Chcete sa dovolať z Čiech?