Zrušiť
Vyskúšajte veštenie online a spoznajte váš osobný horoskop, partnerský horoskop a presné informácie o vašom znamení.

Karmický horoskop na apríl

Horoskop na rok 2014

Mnohí sa tešia na tie zmeny, na ktoré čakajú už roky, ale napriek tomu – nič pozitívne alebo extrémne pozitívne neprichádza. Možno opäť stojíte na prahu Nového roka a čakáte, čo sa stane... Viac o karme roku 2014 »

Štvrtý mesiac prevzal z minulej karmy vlastnosť vhľadu do problémov, ku ktorému sa viaže archetyp: Nauč sa uprednostniť podstatu pred formou.

Vzťahy

Vaše vzťahy sa začnú točiť okolo ľudí, ktorí budú síce „pekní“, ale nespoľahliví či až celkom nepoužiteľní pre život. Možno trochu kruto zistíte, že vzťahy sú o niečom inom ako je vonkajšia krása, dojem, že treba zmeniť uhol pohľadu na ľudí z najbližšieho okolia, ba i na kolegov a kolegyne.

Práca

V pracovných záležitostiach sa sústreďte najmä na tie komplikované úlohy a náročné podujatia. Ak sa do nich zavŕtate pohľadom, riadne ich rozanalyzujete, nájdete východisko, a vaša radosť bude nesmierna. V druhej polovici mesiaca vás karma vyskúša nakoľko rozlišujete obsah od formy, či podliehate mylným predstavám o niečom, čo sa zdá byť „pekné“ alebo „bezproblémové“ alebo idete do hĺbky a skúmate ako sa patrí.

Zdravie

V rámci zdravia skúste menej tolerovať svoje „nechce sa mi“ a viac si uvedomte silu normálnej životosprávy, ba radosť z tréningov, stavu, kedy vás nebolí hlava ani neochkáte, že čo vaša chrbtica. Bude možné vytiahnuť kolieskové korčule, bicykel, a začať trénovať najmä preto, aby ste pocítili radosť zo života a aby ste našli svoj vlastný, správny štýl.


Aktuálne horoskopy

Horoskop na dnes22. december 2014
Horoskop na zajtra23. december 2014
Týždenný horoskop52. týždeň 2014
Erotický horoskop52. týždeň 2014
Mesačný horoskopdecember 2014
Karmický horoskopdecember 2014
Ročný horoskop2014
Čínsky horoskoprok Koňa

Veštenie budúcnosti

Okamžitá odpoveď na vaše otázky! Zavolajte našim skúseným vešticiam a zistite, čo vás čaká.

0900 612 355Cena hovoru 1,60 €/min.

Veštiareň vám ukáže cestu