Zrušiť
Vyskúšajte veštenie online a spoznajte váš osobný horoskop, partnerský horoskop a presné informácie o vašom znamení.

Karmický horoskop na apríl

Horoskop na rok 2015

Rok 2015 bude zlomovým rokom po každej stránke. Viaže sa k archetypu Človeče prach si a v prach sa obrátiš, ktorý môže všeličo posunúť dopredu, ale aj rozvoj niečoho radikálne nadobro zastaviť. Viac o karme roku 2015 »

Štvrtý mesiac prevzal z minulej karmy otázku súdržnosti, ku ktorej sa viaže archetyp: Rozbitú rodinu nezlepíš ani sekundovým lepidlom.

Vzťahy

Vaše vzťahy budú svojím spôsobom neudržateľné, hoci sa bude skloňovať téma priateľstvo, sympatie, serióznosť, napriek tomu sa môžete stretnúť s nepochopením, čiastočne aj ohováraním, veď niektorí ľudia in záľubu nemajú. Posledný aprílový týždeň prinesie aj konflikty do osobných vzťahov, ba môžu sa končiť rozchodom.

Práca

V pracovných záležitostiach budete mať možnosť výberu, voľby. Môžete sa však dostať do nezávideniahodnej situácie, kedy zistíte, že ak jedno získate, druhé stratíte, ak zoberiete vyšší plat, budete sa môcť rozlúčiť s niečím, čo vo vašom živote zohráva dôležitú rolu. V druhej polovici mesiaca sa všeličo dá do poriadku, ale dilema, opísaná vyššie, potrvá i naďalej.

Zdravie

V rámci zdravia si uvedomte silu riadnej životosprávy, radosť z tréningov, kedy vás nebolí hlava ani chrbtica. Okrem klasického posilňovania bude vhodné vytiahnuť kolieskové korčule, bicykel, a začať naplno trénovať. Tí, ktorí dávajú prednosť plávaniu, by mohli zvýšiť dĺžku plávania a tiež vylepšiť svoje časy. Ak trénujete aquabely, pôjde vám to veľmi dobre.

Veštenie budúcnosti

Okamžitá odpoveď na vaše otázky! Zavolajte našim skúseným vešticiam a zistite, čo vás čaká.

0900 712 355

Veštiareň - okamžitá odpoveď na vaše otázky