Horoskopy a ich rýchly osobný výklad priamo pre vás. Volajte hneď.

Veštica Zuzana

Zuzana

Som dostupná, zavolajte mi

Veštica Kavena

Kavena

Som dostupná, zavolajte mi

Karmický horoskop na apríl

Horoskop na rok 2015

Rok 2015 bude zlomovým rokom po každej stránke. Viaže sa k archetypu Človeče prach si a v prach sa obrátiš, ktorý môže všeličo posunúť dopredu, ale aj rozvoj niečoho radikálne nadobro zastaviť. Viac o karme roku 2015 »

Štvrtý mesiac prevzal z minulej karmy otázku súdržnosti, ku ktorej sa viaže archetyp: Rozbitú rodinu nezlepíš ani sekundovým lepidlom.

Vzťahy

Vaše vzťahy budú svojím spôsobom neudržateľné, hoci sa bude skloňovať téma priateľstvo, sympatie, serióznosť, napriek tomu sa môžete stretnúť s nepochopením, čiastočne aj ohováraním, veď niektorí ľudia in záľubu nemajú. Posledný aprílový týždeň prinesie aj konflikty do osobných vzťahov, ba môžu sa končiť rozchodom.

Práca

V pracovných záležitostiach budete mať možnosť výberu, voľby. Môžete sa však dostať do nezávideniahodnej situácie, kedy zistíte, že ak jedno získate, druhé stratíte, ak zoberiete vyšší plat, budete sa môcť rozlúčiť s niečím, čo vo vašom živote zohráva dôležitú rolu. V druhej polovici mesiaca sa všeličo dá do poriadku, ale dilema, opísaná vyššie, potrvá i naďalej.

Zdravie

V rámci zdravia si uvedomte silu riadnej životosprávy, radosť z tréningov, kedy vás nebolí hlava ani chrbtica. Okrem klasického posilňovania bude vhodné vytiahnuť kolieskové korčule, bicykel, a začať naplno trénovať. Tí, ktorí dávajú prednosť plávaniu, by mohli zvýšiť dĺžku plávania a tiež vylepšiť svoje časy. Ak trénujete aquabely, pôjde vám to veľmi dobre.

Aktuálne horoskopy

Horoskop na dnes2. september 2015
Horoskop na zajtra3. september 2015
Týždenný horoskop36. týždeň 2015
Erotický horoskop36. týždeň 2015
Mesačný horoskopseptember 2015
Karmický horoskopseptember 2015
Ročný horoskop2015
Čínsky horoskoprok Kozy

Veštenie budúcnosti

Okamžitá odpoveď na vaše otázky! Zavolajte našim skúseným vešticiam a zistite, čo vás čaká.

0900 712 355

Veštiareň - veštenie z tarotových kariet