Zrušiť
Vyskúšajte veštenie online a spoznajte váš osobný horoskop, partnerský horoskop a presné informácie o vašom znamení.

Ročný horoskop - Ryby

Horoskop na rok 2014

Rok 2014 bude bohatý na nečakané situácie a obdobím veľkých krokov, rozhodnutí a zmien. Prináša každému z nás šancu chopiť sa príležitosti a v najvhodnejšom okamihu urobiť vo svojom živote radikálne zmeny. Viac o spoločných črtách roku 2014 »

Vplyvy planét

Pozerajte sa na tento rok 2014 ako na príležitosť dať veciam hladký priebeh, ktorý povedie k úspechu. Tiež ho berte ako prípravu na náročnejšie fázy, ktoré môžu prísť v roku 2015.

V tomto roku 2014, roku funkčnej aktivity, planéta Jupiter, nazývaný veľké šťastie, vás bude podporovať. Prináša vám krásne okamihy života, záblesky šťastia a nejednu veľkú udalosť. I pod vplyvom romantickej planéty Neptún, ktorá je vo vašom znamení, vaše pocity môžu prekvitať ako nikdy predtým. Vaša inšpirácia, kreativita a talent majú možnosť získať jedinečný rozmer v umení, či vynálezoch. Neplytvajte vašim úsilím. Planéta Venuša vám prinesie šťastie a lásku v apríli, júli, auguste a novembri. Máte veľa snov, ale bojíte sa ich realizovať, hľadajte spôsoby, ako sa to dá. Vyhľadávajte preto spoločnosť ľudí, ktorí sú vyrovnaní a spokojní so svojím životom. Naučte sa stanoviť si svoje hranice a nenechať iných, aby ich prekračovali. V priateľstve i láske sa často odovzdáte celí a zanedbávate vlastné potreby. Šťastie nájdete, ak si začnete vážiť svoju súcitnú, intuitívne, fantazírujúcu povahu, ale zároveň sa naučíte postaviť za seba a svoje túžby.

Pluto taktiež ponúka všetko nové, nasmeruje vás k tomu, aby ste zmietli zastarané spôsoby a otvorili sa novým poznatkom, ktoré môžu radikálne ovplyvniť váš ďalší život. Planéty Jupiter so Saturnom svojimi priaznivými vibráciami dokresľujú potešujúce vyhliadky. V roku 2014 máte urobiť niečo, čo poteší nielen vás, ale aj ostatných. Dobrotivý vládca Rýb, Neptún, prešiel do vášho znamenia, kde je doma a cíti sa tam najlepšie. Jeho pozitívny vplyv, okrem iného, sa odráža v tom, že vám pomáha vcítiť sa do nálad ľudí okolo vás. Hneď od januára pocítite jeho magický nádych, najmä ak pôsobíte v umeleckých alebo humanitárnych oblastiach.

Láska a sex

Tento rok je pre vás charakteristický atmosférou milostnej eufórie a sentimentálnej mäkkosti. Viac než predtým potrebujete vo svojej blízkosti človeka, ktorý skutočne zodpovedá vašej citlivosti. Váš milostný život je oveľa viac fascinujúcejší než predtým. Apríl je mesiacom, ktorý výrazne signalizuje začiatok vzťahu u mnohých z vás, pretože vyžarujete určitý druh magnetizmu, ktorému je takmer nemožné odolať. Pre manželské páry je príležitosť v druhej polovici mája, kedy spolu harmonicky komunikujú Jupiter so Saturnom a pomáhajú oživiť plameň lásky medzi partnermi. Veľmi vhodnou sa v tomto období javí nejaká dlhá, spoločná cesta. V tomto roku viac experimentujte, zvlášť v lete. Keďže ale radi snívate, máte tendenciu si partnera príliš idealizovať. Vnímajte na partnerovi viac dobré ako zlé. Potrebujete človeka, ktorý vám bude často dokazovať, že vás miluje. Nečakajte, že bude vždy schopný porozumieť vašim komplikovaným náladám. Častejšie hovorte o tom , čo by ste si vo vzťahu priali, nech sa zorientuje.

Práca a peniaze

Rok 2014 je o vašom zmysle života, o vzdelávaní a životnom postoji. Prináša tému financií, zmlúv, dohôd a zahraničia. Rok 2014 je veľmi pozitívny pre sféru vašej profesie a financií. Planéta Jupiter v znamení Raka prináša posilnenie sebaúcty a ziskových príležitostí, pričom následným presunom do znamenia Leva dáva týmto oblastiam ešte viac zažiariť. Uvidíte niečo nové, čo môžete urobiť a čoho ste si nevšimli predtým. V auguste nie je vylúčený ani milostný vzťah so šéfom alebo niekým vysoko postaveným, ktorý môže ovplyvniť váš zisk. Pre vás je táto skutočnosť najaktuálnejšia. Vedľa Jupitera a Venuše to potvrdzuje aj Pluto, ktoré signalizuje človeka s vysokým vplyvom na váš ďalší život. Peniaze môžu tiež pochádzať z pracovných aktivít spojených s deťmi, športom, zábavou, reštauráciami či nehnuteľnosťami. Vaša kariéra má v 2. polovici roka tendenciu stúpať. Je však dôležité, aby ste nekonali unáhlene a udržali si cit pre mieru. Ak ste šéfovia môže sa energický Mars postarať o preháňanie podriadených a zvyšovať vašu nervozitu. Tú budú podriadení vnímať ako aroganciu.

Domov a rodina

Rovnako ako v minulom roku, je rodinná sféra pre vás teraz veľmi dôležitá. Pravdou je, že kariéru si síce môžete v tomto roku vychutnať ďaleko viac, napriek tomu však nehodláte svoju rodinu ignorovať. Vaše väzby sa vyznačujú veľkou citlivosťou a veľkorysosťou, ste ako špongia, ktorá absorbuje energiu okolitého prostredia. Neptún vás obdarúva ochotou pomôcť svojim blížnym, dokonca aj na úkor seba samého. Planéta Saturn vám prepožičiava zvýšenie zodpovednosti k svojej rodine a túžbu po určitom poriadku. Bez toho aby ste porušovali slobodu druhého, zavádzate potrebnú disciplínu a nasmerujete svojich najbližších, aby mali každý spravodlivým dielom priradenú svoju povinnosť. Lepšou organizáciou denného režimu sa zbavujete zbytočného chaosu a navyše nachádzate v rodinnom kruhu viac času na spoločne strávené chvíle. Planéta Saturn vám spraví určité obmedzenia koncom roku.

Zdravie

Planéta Jupiter bdie nad vaším zdravotným stavom. Ak ste v minulosti trpeli nejakými zdravotnými problémami, situácia nie je v roku 2014 až tak závažná. Odľahčenie psychiky je elixír pre zdravie. Neptúnova konjunkcia vás môže v niektorých obdobiach zneistiť. Najväčším nebezpečenstvom je alkohol. Najslabšími obdobiami v spojitosti s rôznymi zdravotnými zakolísaním sú pre vás júl a september, ktoré varujú prítomnosťou neharmonického aspektu Marsu pred zbytočným riskovaním, ktoré môže končiť zlomeninou. Tiež zaťaženie pečene a oblasti obličiek by ste mali mať pod kontrolou. I pod vplyvom ochraňujúceho Jupitera sa musíte o zdravie pričiniť aj sami. Zdravie je investícia s výhodnou návratnosťou. Podnetné a inšpirujúce farby pre vás sú dúhové a zelenomodré.

Energie

Celá vaša osobnosť má zvýšenú energetickú vibráciu, čo ešte navyše podnecuje expanzívna planéta Jupiter svojou kreativitou a naladením na radosť zo života. Zapájajte sa do rôznych druhov zábavných aktivít. Rozširuje sa vám pásmo romantiky a predovšetkým v prvej polovici roka máte nespočetné príležitosti kochať sa životom. Kreativita je vynikajúca na ochromenie negatívnych pocitov a v roku 2014 je pre vás jedným z najdôležitejších energií naplnenia vášho bytia. Popredné miesto zaujíma aj profesia, zdravotná oblasť, deti a láska. Pluto ukazuje svojim harmonickým aspektom na duševnú i fyzickú energiu. Planéta Saturn sa snaží tieto vaše vnútorné poklady ešte viac prehĺbiť a upevniť, pričom uplatňuje svoju múdrosť. Stráži, či si viete všetko zorganizovať, čo nebýva vašou silnou stránkou.  Testuje vašu vnútornú vieru a reorganizáciu vyššej mysle.

Dôležité dátumy

Dátumy vyplývajúce z energií príjemnej planéty lásky, Venuše, činorodého a aktivitu posilňujúceho Merkúra a bojovného Marsu.

Venuša

Šťastie v láske, viac duševnej harmónie a citlivosti na krásu i vo vzťahoch:
13.1. - 5.3., 6.4. - 2.5., 29.5. - 23.6., 19.7. - 12.8., 24.10. - 16.11., 11.12. - 31.12.

Zlé vplyvy na vaše vzťahy:
24.6. - 18.7., 6.9. - 29.9., 17.11. - 10.12.

Merkúr

Priaznivý čas na kontakty, cestovanie, nákupy, predaj a návštevy:
1.1. - 11.1., 1.2. - 12.2., 18.3. - 7.4., 23.4. - 7.5., 29.5. - 17.6., 13.7. - 31.7., 28.9. - 10.10., 9.11. - 27.11., 7.12. - 31.12.

Zlý vplyv:
8.5. - 28.5., 17.6. - 12.7., 16.8. - 2.9., 28.11. - 16.12.

Mars

Dobré obdobia:
26.7. - 13.9., 26.10. - 4.12.

Zlé obdobia:
13.9. - 26.10.


Horoskopy pre Ryby

Horoskop na dnes21. december 2014
Horoskop na zajtra22. december 2014
Týždenný horoskop51. týždeň 2014
Erotický horoskop51. týždeň 2014
Mesačný horoskopdecember 2014
Karmický horoskopdecember 2014
Ročný horoskop2014
Čínsky horoskoprok Koňa

Veštenie budúcnosti

Okamžitá odpoveď na vaše otázky! Zavolajte našim skúseným vešticiam a zistite, čo vás čaká.

0900 612 355Cena hovoru 1,60 €/min.

Veštiareň - seriózne výklady od skúsených veštíc a veštcov