Doporučujeme

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - možete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Více »

Další kartářky online
Kartářka Adrianalin

Adrianalin

Osobný kód 153

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Kartářka Janka Avelange

Janka Avelange

Osobný kód 172

Kartářka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Astrologie

Další články z rubriky Astrológia:

Příbuzná rubrika: Numerologie


Kohút - čínsky horoskop 2011

Kohút - čínsky horoskop 2011

Tento rok bude pre vás pestrofarebný, tak ako sú, aj v prenesenom význame, pestrofarebné vaše pierka. Na jeseň môžete žať úspechy z predchádzajúceho obdobia všeobecnej nervozity, ktorú využijete vo svoj prospech.

Opica - čínsky horoskop 2011

Opica - čínsky horoskop 2011

Vyostrujúce sa vzťahy vo všemocnosti dokáže povaha niektorých Opíc ešte viac vyostriť. Keď majú dobrú náladu, provokujú nemiestnym humorom. Keď sú nahnevané, chcú schválne nahnevať aj ostatných.

Koza (Ovca) - čínsky horoskop 2011

Koza (Ovca) - čínsky horoskop 2011

Ste zvyčajne elegantní a uhladení, s umeleckými sklonmi, hoci často hanbliví a pesimistickí. Pri nadväzovaní nových známostí ste ostražití, čo vyplýva z vašej nedôverčivosti. Priatelia sa môžu na vás spoľahnúť....

Kôň - čínsky horoskop 2011

Kôň - čínsky horoskop 2011

Vy si dáte záležať na svojom zovňajšku a budete mať záujem o priazeň ľudí. Nemajte strach, že ľudia strácajú o vás záujem. Ani osoby opačného pohlavia vás nenechajú ľahostajnými.

Had - čínsky horoskop 2011

Had - čínsky horoskop 2011

Svoje problémy sa snažíte riešiť sami, zvlášť vy starší viete poradiť ostatným. Ste dobrými rečníkmi, ale niekedy si aj vymýšľate, zvlášť keď máte problémy.

Drak - čínsky horoskop 2011

Drak - čínsky horoskop 2011

Mnoho Drakov v tomto roku dostane príučku. Ani ako vedúci či manželský partner nie ste ideálny. Keď sa vám však bude dariť, všetci ostatní budú mať z toho prospech.

Zajac - čínsky horoskop 2011

Zajac - čínsky horoskop 2011

Tí ľudia, ktorých v Číne podľa dátumu narodenia nazvali Zajaci, budú v tomto svojom roku obľúbení, aj keď mierne nerozhodní. Toto znamenie má tendenciu byť sentimentálne, ambiciózne, ale často býva povrchné.

Tiger - čínsky horoskop 2011

Tiger - čínsky horoskop 2011

Svojou nezvyčajnou silou ste si vo svojom roku Tigra spôsobili nejednu nepríjemnosť, ktorú budete musieť doriešiť. Môžete mať však skratové jednanie a ešte viac si problémy zhoršiť. Čaká vás úspešný rok v kariére,...

Byvol - čínsky horoskop 2011

Byvol - čínsky horoskop 2011

Je zvyčajne veľmi trpezlivý a dôveryhodný, rodený vodca, inšpirujúci ostatných. Tvrdohlavosť Byvolov môže byť tento rok skôr na škodu. Jednotlivci budú potrebovať pomoc blízkych, pretože by mohli svoje sily preceniť....

Myš (Potkan) - čínsky horoskop 2011

Myš (Potkan) - čínsky horoskop 2011

Máte výborný postreh a pozorovací talent, ktorý by ste mali zužitkovať v pracovnej pozícii. Ste známi svojím šarmom a atraktívni pre opačné pohlavie. Viete byť tam, kde sa niečo zaujímavé deje.

Téma dne Očistné a ochranné rituály proti černé magii

Zjistěte, jak se účinně bránit před nebezpečnými účinky špatných energií vysílaných proti vám.

Zjistit více