Doporučujeme

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Více »

Další kartářky online
Kartářka Janita

Janita

Osobný kód 162

Kartářka Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Vliv karmy na váš osud

Karma je veľmi obľúbené a často používané slovo. Fráza „Karma je zdarma“ má rovnaký význam ako „Božie mlyny melú pomaly, ale isto.“ Jednoducho povedané, čo zo seba vydáte, to dostanete späť.

Vliv karmy na váš osud

Každá duša prechádza vývojom cez životné modely, aby sa vyformovala a zažiarila. Daný životný model má vždy nosnú skúšku - napríklad skúšku priateľstvom, zdravím, rozporuplnosťou a podobne. Podľa toho, ako duša skúšky zvládne, posúva sa ďalej. Sama si určuje, aké prekážky bude mať v novom modeli života.

Ak sa pýtate, prečo vás „osud, Boh, neznáma sila...“ tak trestá, odpoveď je jednoduchá. Nikto vás netrestá, sami ste si uložili prekážky, pretože nimi jednoducho musíte prejsť. Presne tieto prekážky sa dajú pomocou archetypológie vypočítať a pochopíte, prečo sa vám niektoré veci opakujú a prečo priťahujete neustále podobný typ ľudí, alebo podobné konfliktné situácie.

Niekedy stačí malá zmena a váš smer sa pozitívne zmení. Archetypológia vám síce „neodžije“ vaše skúšky, ale povie vám, čo môžete robiť, aby ste svoj život vylepšili. Vždy máte dve možnosti - zmeniť svoj život, alebo všetko nechať tak, ako je a trpieť viac.

KarmaTÉMA DŇA:

Karma je zdarma

Zistite vaše poslanie a aké skúšky máte v tomto živote prekonať. Čítať ďalej

Mnohí sa pýtate, prečo si to nepamätáte? Ani v škole neviete, aké budú otázky v teste. Musíte použiť všetky vedomosti na to, aby ste ich vypracovali. Ak to nezvládnete, máte „opravné termíny“, preto životný model opakujete.

Dobrá správa je, že každá duša raz prekážky zvládne. A ešte niečo - asi by sa vám nežilo dobre, keby ste si pamätali, aké hlúposti ste v minulých životoch napáchali. Tie najdôležitejšie body však opäť vieme pomocou archetypológie vyskúmať.

Podstatou karmy je naučiť sa láske

Keby sme chceli všetko úplne zjednodušiť, podstatou karmy je naučiť sa láske. Ale tej naozajstnej, ktorá prekoná úplne všetko. Spadá do toho aj sebaláska, na ktorú buď zabúdame, alebo si ju zamieňame s egoizmom.

Človek má tendenciu zamieňať si lásku s vlastnením alebo s manipuláciou. Preto stretávame na svojej ceste ľudí (duše), ktoré sme už stretli v minulých modeloch.

Každý má predstavu o jednej „osudovej / karmickej duši“, ale opäť vás sklamem. Je ich niekoľko. Niektoré testujú vašu sebaúctu, iné vašu tolerantnosť, ďalšie vašu schopnosť „vidieť svet očami iného človeka“. A tiež nie je pravidlo, že máte len jedného osudového partnera. Väčšinou všetci, ktorí sú s vami prepojení, vás skúšajú, alebo vy skúšate ich.

Údery karmy ako ponaučenie

Často sa stretávam aj s tým, že chcete byť „divákom“ ako sa niekomu, kto vám ublížil, všetko vracia. Uvedomte si, že spätné údery nedostáva nikto pre potešenie iných, aj keď im ublížil, ale pre vlastné ponaučenie.

Mnohí argumentujete, že niektorí sa majú stále dobre. Áno, majú, pretože odplata nefunguje hneď. V prvom rade je to šanca pre vinníka, aby sa spamätal a v druhom rade, odplata nepríde, keď je niekto pripravený. Príde vtedy, keď niekto nadobudne pocit, že môže všetko a vždy mu to prejde. Pád či facky sú v takom prípade oveľa bolestivejšie.

Vážte preto svoje kroky a rozhodnutia, lebo jedine tie určia, kam sa posuniete alebo prepadnete. Vďaka archetypológii veľa pochopíte, ale o svoje šťastie si budete musieť zabojovať sami.