Věštby a spirituální poradenství

Doporučujeme

Dala

Dala

Dokážem vám odhaliť skryté veci a nájsť riešenie. Více »

Další kartářky online
Věštec Sortierre

Sortierre

Osobný kód 178

Kartářka Janka Avelange

Janka Avelange

Osobný kód 172

Kartářka Shanaja

Shanaja

Osobný kód 158

Kartářka Večernice

Večernice

Osobný kód 159

Horoskop na listopad - Lev

Měsíční tarotový horoskop 2019

Vzťahy: Zažili ste krásne chvíle v partnerstve? Vedzte, že tých šedých, obyčajných, je viac. Toto treba vedieť od začiatku, lebo aj tá najväčšia zamilovanosť raz pominie. Vždy je nekonečné množstvo možností, ako obohatiť vašu spoločnú citovú stránku, intelektuálnu i duchovnú. Ak ste voľní, hľadajte si takého partnera, ktorý vás bude dopĺňať a nie provokovať hľadaním chýb. 

Práca: Vytýčte si svoj cieľ, napríklad, že budete číslo jeden v práci! Môže to byť aj doslova, že budete dochádzať ako prvý do firmy. Pozoruhodné to bude, ak ste chodili doteraz ako posledný. Nezabúdajte na diplomaciu a kolegiálnosť voči ostatným na pracovisku. Buďte teda tým pravým mágom, ktorý však dopraje sebe i druhým aj malé chyby lebo vie, že nimi sa tiež veľa naučíme. 

Zdravie: Netreba to preháňať s prísnymi diétami. Pestré stravovanie, ktoré obsahuje všetky zložky potrebné k životu, je časťou správnej životnej filozofie. Doprajte si tak akurát to, čo si vaša duša i telo žiada. Viete, že ak máte dostatok všetkých živín, nebudete sa musieť dokrmovať sladkosťami? 

Zobrazit horoskop na listopad pro znamení: