Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Žena Škorpión - charakteristika

Veľká sila Marsu i Pluta, planét, ktoré majú mužský a bojovný charakter, a na druhej strane hĺbka i citlivosť vody, čo je zas skôr ženská kvalita. Nedá sa inak, ak chcete porozumieť tomuto zložitému spojeniu, len tento fakt tolerovať u ženy narodenej v znamení Škorpióna.

Žena Škorpión - charakteristika

Usilovnosť a schopnosť veľkého, akcieschopného záberu jej dáva väčšinou možnosť dobrého uplatnenia sa v práci, ktorú si vyberá sama. Vie si všetko dobre zorganizovať i doma, hoci často dáva prednosť kariére pred domácnosťou.

Tajomnosť, sila a priam magické vyžarovanie ženy Škorpiónky mužov priťahuje, a zároveň v nich vyvoláva pocit strachu, že nezvládnu požiadavky, ktoré táto náročná žena na seba i svoje okolie má.

Ľudia, ktorí sú povrchní, nemajú u nej šancu. Ostrému a hlbokému pohľadu tejto ženy, nič neujde. Žena Škorpión nemá problém povedať pravdu rovno do očí, preto ju mnohí ľudia nemajú radi. Často má s tým problém i v partnerstve. Muži majú radi skôr partnerky, ktoré sa im podriadia, ale ako sa má podriadiť bojovný Mars a Pluto, planéta vládnucej triedy, ktorí jej vládnu? Toto si treba uvedomiť, ak chcete žiť s touto inak veľmi príťažlivou a vášnivou ženou. Ona si je toho aj vedomá a dokáže si medzi mužmi vyberať.

Neznáša nespravodlivosť a vie si ubrániť svoj názor.

Na druhej strane je realistka a vie, že tu na tomto svete nie je nikto svätý. Preto dokáže odpustiť človeku jeho chyby a priestupky, ale nie to, ak ju niekto oklame. Ak sa tak stane, uzavrie sa ako žena a trvá jej dlho, kým sa niekomu otvorí. Vydrží dlho čakať, lebo vie, že sa to oplatí. Inak to v jej živote ani nejde.

Má silnú vôľu, ak sa pre niečo rozhodne, samozrejme slobodne, väčšinou sa jej to podarí.

Tieto riadky možno vyzneli hrozivo vážne a tajomne. Taká je niekedy žena Škorpión. Ak však nájde to, čo hľadá, dokáže sa obetovať a dať svojim blízkym veľmi veľa lásky, takej svojskej, škorpiónskej oddanosti a nehy. Na druhej strane sa potrebuje odreagovať a pustiť svoju marsickú energiu von. Slúži jej na to erotické spojenie sa s partnerom, alebo túto energiu transformuje do práce, či umeleckej činnosti, v ktorej sa zvykne realizovať.

Kto hľadá úprimnú priateľku, aj vôbec človeka, ktorý vám pomôže, ale vám nebude pochlebovať, podrží vás i v najhorších chvíľach, a pritom vám nebude dávať ružové okuliare na oči, nech si vyberie práve ženu narodenú v tomto znamení. Medzi ženami v politických kruhoch, zdravotníctve i oblastiach, kde sa pracuje s problematikou ľudskej psychiky, nájdeme veľa nebojácnych žien Škorpióniek často vo vedúcich funkciách.

Planety ve znameních zvěrokruhu

SlunceBýkod 19.04.2024
MěsícPannaod 15.05.2024
MerkurBýkod 15.05.2024
VenušeBýkod 29.04.2024
MarsBeranod 30.04.2024
JupiterBýkod 16.05.2023
SaturnRybyod 07.03.2023
UranBýkod 06.03.2019
NeptunRybyod 03.02.2012
PlutoVodnářod 21.01.2024