Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Bath

Bath

Osobný kód 167

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Klára

Klára

Osobný kód 174

Veštica Ellis

Ellis

Osobný kód 164

Žena Škorpión - charakteristika

Veľká sila Marsu i Pluta, planét, ktoré majú mužský a bojovný charakter, a na druhej strane hĺbka i citlivosť vody, čo je zas skôr ženská kvalita. Nedá sa inak, ak chcete porozumieť tomuto zložitému spojeniu, len tento fakt tolerovať u ženy narodenej v znamení Škorpióna.

Žena Škorpión - charakteristika

Usilovnosť a schopnosť veľkého, akcieschopného záberu jej dáva väčšinou možnosť dobrého uplatnenia sa v práci, ktorú si vyberá sama. Vie si všetko dobre zorganizovať i doma, hoci často dáva prednosť kariére pred domácnosťou.

Tajomnosť, sila a priam magické vyžarovanie ženy Škorpiónky mužov priťahuje, a zároveň v nich vyvoláva pocit strachu, že nezvládnu požiadavky, ktoré táto náročná žena na seba i svoje okolie má.

Ľudia, ktorí sú povrchní, nemajú u nej šancu. Ostrému a hlbokému pohľadu tejto ženy, nič neujde. Žena Škorpión nemá problém povedať pravdu rovno do očí, preto ju mnohí ľudia nemajú radi. Často má s tým problém i v partnerstve. Muži majú radi skôr partnerky, ktoré sa im podriadia, ale ako sa má podriadiť bojovný Mars a Pluto, planéta vládnucej triedy, ktorí jej vládnu? Toto si treba uvedomiť, ak chcete žiť s touto inak veľmi príťažlivou a vášnivou ženou. Ona si je toho aj vedomá a dokáže si medzi mužmi vyberať.

Neznáša nespravodlivosť a vie si ubrániť svoj názor.

Na druhej strane je realistka a vie, že tu na tomto svete nie je nikto svätý. Preto dokáže odpustiť človeku jeho chyby a priestupky, ale nie to, ak ju niekto oklame. Ak sa tak stane, uzavrie sa ako žena a trvá jej dlho, kým sa niekomu otvorí. Vydrží dlho čakať, lebo vie, že sa to oplatí. Inak to v jej živote ani nejde.

Má silnú vôľu, ak sa pre niečo rozhodne, samozrejme slobodne, väčšinou sa jej to podarí.

Tieto riadky možno vyzneli hrozivo vážne a tajomne. Taká je niekedy žena Škorpión. Ak však nájde to, čo hľadá, dokáže sa obetovať a dať svojim blízkym veľmi veľa lásky, takej svojskej, škorpiónskej oddanosti a nehy. Na druhej strane sa potrebuje odreagovať a pustiť svoju marsickú energiu von. Slúži jej na to erotické spojenie sa s partnerom, alebo túto energiu transformuje do práce, či umeleckej činnosti, v ktorej sa zvykne realizovať.

Kto hľadá úprimnú priateľku, aj vôbec človeka, ktorý vám pomôže, ale vám nebude pochlebovať, podrží vás i v najhorších chvíľach, a pritom vám nebude dávať ružové okuliare na oči, nech si vyberie práve ženu narodenú v tomto znamení. Medzi ženami v politických kruhoch, zdravotníctve i oblastiach, kde sa pracuje s problematikou ľudskej psychiky, nájdeme veľa nebojácnych žien Škorpióniek často vo vedúcich funkciách.

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoŠkorpiónod 23.10.2021
MesiacRakod 25.10.2021
MerkúrVáhyod 30.08.2021
VenušaStrelecod 07.10.2021
MarsVáhyod 15.09.2021
JupiterVodnárod 28.07.2021
SaturnVodnárod 17.12.2020
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 27.11.2008