Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Petra

Petra

Osobný kód 310

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Večernica

Večernica

Osobný kód 304

Blíženec ako partner

Toľko sa toho narozprávalo o dvojtvárnosti a prelietavosti Blížencov! Možno im ľudia v niečom aj krivdia. Svojimi danosťami, ktoré dostali do vienka, sa neradi nudia. So svojim vládcom, vzdušným Merkúrom, sú radi, ak môžu byť stále na inom mieste.

Blíženec ako partner

Domov, kde ich čaká porozumenie a súhra, sa predsa len radi vrátia, tak ako každý iný človek. Blíženci možno intelektualizujú aj tam, kde by nemuseli. Keď si uvedomia, že láska, cit a vôbec ľúbostné vzťahy, nemusia mať len racionálny pôvod, budú vedieť ľúbiť aspoň sčasti tak, ako napríklad vodné znamenia: Rak, Škorpión a Ryby, ktoré ich priťahujú. Cítia totiž, že sa od nich môžu naučiť prežívať lásku ako cit hlboko, nehanbiť sa za ňu, respektíve sa jej nebáť. Tu v tomto momente je možno príčina povrchnosti Blíženca v láske a tzv. záľube lietať z kvetu na kvet ako motýľ! Je to zaujímavé, nenudí to, a hlavne nebolí to.

Hlboký cit zväzuje dvoch ľudí, ale nemusí sa pritom strácať ľahkosť a voľnosť milí Blíženci! Vo vzťahoch je veľa toho o komunikácii, v tej ste majstri, tak prečo sa báť hĺbky?

Nezabúdajme na fakt, že Blíženec sa potrebuje deliť o svoje nadobudnuté poznanie i myšlienky a chce si ich aj náležite vymieňať. Ak je váš partner Blíženec a chcete, aby vzťah fungoval, mali by ste mu dať priestor na výmenu informácii a myšlienok.
Nevadí, ak sa vám bude zdať jeho reč spočiatku povrchná. Časom sa naučí hovoriť aj o vnútorných pocitoch, ktorých sa bojí. V lepšom prípade o nich hovorí, ale žartovne, akoby mu na nich vlastne nezáležalo. Netreba mu to vyčítať a hneď žiadať, aby to robil presne tak, ako si to predstavujete vy a cítite, že je to tak správne. Jeho výborná výrečnosť to môže všetko šikovne hneď zdementovať. Sebavedomie mu totiž klesne, bude zas na bode nula, a tak začne hľadať inde, kde nebudú problémy. 

Blíženec potrebuje od partnera pochopenie a povzbudenie, možno i príklad, ako ísť do svojho hlbokého vnútra. Ak sa mu to podarí, vtedy dozrel a dospel. Nebude sa báť, že ho jeho muž či žena budú vlastniť a nedajú mu slobodu v myslení, cítení i konaní.

Všetky vzdušné znamenia idú do vzťahu s vyšším princípom a všeobjímajúcou láskou. Toto vyžadujú aj od svojho protipólu, s ktorým chcú tvoriť ideálnu jednotu. Ak narazia na prízemné pudy a pre nich nepochopiteľnú vlastnosť ich partnera, vlastniť ich, sú veľmi sklamaní. Nedajú to možno najavo, akoby ľahostajne idú ďalej.

Klasická astrológia uvádza, že sa k Blížencom najlepšie hodia ostatné vzdušné znamenia: Vodnár a Váhy

Pripomínam, že tieto informácie o Blížencoch sú informatívneho charakteru. Váš partner môže byť vzdušný Blíženec, ale môže mať ostatné osobné planéty, čiže Venušu, Mesiac, Mars a Merkúra, v iných znameniach. Preto, ak sa naozaj zaujímate o svojho partnera z astrologickej stránky, zistite si podrobne umiestnenie jeho planét v horoskope narodenia.
Samozrejme, v prvom rade musíte poznať aj svoj osobný horoskop. 

Nelipnite na svojom vzdušnom partnerovi, nechajte ho dýchať. Odmení sa vám tým, že sa pri ňom nebudete nudiť.

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoLevod 22.07.2024
MesiacRybyod 23.07.2024
MerkúrLevod 02.07.2024
VenušaLevod 11.07.2024
MarsBlíženciod 20.07.2024
JupiterBlíženciod 25.05.2024
SaturnRybyod 07.03.2023
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoVodnárod 21.01.2024