Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - možete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Blíženec ako partner

Toľko sa toho narozprávalo o dvojtvárnosti a prelietavosti Blížencov! Možno im ľudia v niečom aj krivdia. Svojimi danosťami, ktoré dostali do vienka, sa neradi nudia. So svojim vládcom, vzdušným Merkúrom, sú radi, ak môžu byť stále na inom mieste.

Blíženec ako partner

Domov, kde ich čaká porozumenie a súhra, sa predsa len radi vrátia, tak ako každý iný človek. Blíženci možno intelektualizujú aj tam, kde by nemuseli. Keď si uvedomia, že láska, cit a vôbec ľúbostné vzťahy, nemusia mať len racionálny pôvod, budú vedieť ľúbiť aspoň sčasti tak, ako napríklad vodné znamenia: Rak, Škorpión a Ryby, ktoré ich priťahujú. Cítia totiž, že sa od nich môžu naučiť prežívať lásku ako cit hlboko, nehanbiť sa za ňu, respektíve sa jej nebáť. Tu v tomto momente je možno príčina povrchnosti Blíženca v láske a tzv. záľube lietať z kvetu na kvet ako motýľ! Je to zaujímavé, nenudí to, a hlavne nebolí to.

Hlboký cit zväzuje dvoch ľudí, ale nemusí sa pritom strácať ľahkosť a voľnosť milí Blíženci! Vo vzťahoch je veľa toho o komunikácii, v tej ste majstri, tak prečo sa báť hĺbky?

Nezabúdajme na fakt, že Blíženec sa potrebuje deliť o svoje nadobudnuté poznanie i myšlienky a chce si ich aj náležite vymieňať. Ak je váš partner Blíženec a chcete, aby vzťah fungoval, mali by ste mu dať priestor na výmenu informácii a myšlienok.
Nevadí, ak sa vám bude zdať jeho reč spočiatku povrchná. Časom sa naučí hovoriť aj o vnútorných pocitoch, ktorých sa bojí. V lepšom prípade o nich hovorí, ale žartovne, akoby mu na nich vlastne nezáležalo. Netreba mu to vyčítať a hneď žiadať, aby to robil presne tak, ako si to predstavujete vy a cítite, že je to tak správne. Jeho výborná výrečnosť to môže všetko šikovne hneď zdementovať. Sebavedomie mu totiž klesne, bude zas na bode nula, a tak začne hľadať inde, kde nebudú problémy. 

Blíženec potrebuje od partnera pochopenie a povzbudenie, možno i príklad, ako ísť do svojho hlbokého vnútra. Ak sa mu to podarí, vtedy dozrel a dospel. Nebude sa báť, že ho jeho muž či žena budú vlastniť a nedajú mu slobodu v myslení, cítení i konaní.

Všetky vzdušné znamenia idú do vzťahu s vyšším princípom a všeobjímajúcou láskou. Toto vyžadujú aj od svojho protipólu, s ktorým chcú tvoriť ideálnu jednotu. Ak narazia na prízemné pudy a pre nich nepochopiteľnú vlastnosť ich partnera, vlastniť ich, sú veľmi sklamaní. Nedajú to možno najavo, akoby ľahostajne idú ďalej.

Klasická astrológia uvádza, že sa k Blížencom najlepšie hodia ostatné vzdušné znamenia: Vodnár a Váhy

Pripomínam, že tieto informácie o Blížencoch sú informatívneho charakteru. Váš partner môže byť vzdušný Blíženec, ale môže mať ostatné osobné planéty, čiže Venušu, Mesiac, Mars a Merkúra, v iných znameniach. Preto, ak sa naozaj zaujímate o svojho partnera z astrologickej stránky, zistite si podrobne umiestnenie jeho planét v horoskope narodenia.
Samozrejme, v prvom rade musíte poznať aj svoj osobný horoskop. 

Nelipnite na svojom vzdušnom partnerovi, nechajte ho dýchať. Odmení sa vám tým, že sa pri ňom nebudete nudiť.

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoPannaod 22.08.2020
MesiacVáhyod 17.09.2020
MerkúrVáhyod 05.09.2020
VenušaLevod 06.09.2020
MarsBaranod 28.06.2020
JupiterKozorožecod 02.12.2019
SaturnKozorožecod 02.07.2020
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 27.11.2008