Odporúčame

Veštica Lenaras

Veštica Lenaras

Spolupracujem s vyšším JA, anjelmi, archanjelmi, majstrami a spolu s nimi vám dokážem pomôcť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Somezeda

Somezeda

Osobný kód 177

Veštec Mayko

Mayko

Osobný kód 151

Veštica Gabriela

Gabriela

Osobný kód 164

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Tieň Barana

Znamenie Barana je znamením bojovným, veď si znovu pripomeňme jeho vládcu, boha vojny Mars. Preto, ak je Baran zle ožiarený, alebo tranzitujúca planéta vrhá na jeho Slnko negatívny uhol, niekedy to nezvládne a objaví sa jeho tieň.

Tieň Barana

Bojuje aj keď nemá, čiže v čase mieru. Keď nemá s kým, vyvolá vojnu. Našťastie sa často nájde nepriateľ, ktorý chce tiež bojovať, vtedy neotravuje mierumilovných ľudí. Bojuje s nepríjemnými súhrami okolností, zastrašujucími prekážkami a niekedy sám so sebou. Baran je magnetom na stres už svojim vyžarovaním. Je na ňom, či bude ten stres pracovať pre neho, čiže bude zmysluplný a on sa dostane cez neho vyššie, alebo u neho vyvolá nakoniec nudu, popudlivosť a frustráciu. Taký bojovník si vybral nesprávne bojisko.

Ďalší tieň Barana je lenivosť. Áno čítate dobre u akčného Barana. Je vyvolaná snívaním o rytierskej službe, ktorá je nad všetkými, hneď po ich vládcovi kráľovi a kráľovnej. Má sa o neho starať služobníctvo a má ho aj niekto patrične živiť. V dávnych dobách kráľ a v dnešnej modernej dobe bohatý sponzor.

Ak ide tieň ďalej, taký Baranček sa začne vyvyšovať nad druhými a začne byť malicherný, napríklad: pokazí sa mu nejaká jeho vec. Bude ju donekonečna pripomínať tomu, čo mu ju pokazil. Panna je puntičkárka kvôli poriadku, ale povznesie sa nad takú malichernosť. Baran má ale príčinu na boj!

Milí Barani, každé znamenie má svoj tiene, budeme si o nich písať. Ak sa u vás objaví váš tieň, alebo ste ho spoznali pri čítaní týchto riadkov, povzneste sa hlavne nad malichernosti. Pomyslite si, čo bude s tou pokazenou vecou o sto rokov. Pritom môžete ublížiť človeku a jeho duši a to sa nedá vrátiť späť.

Ďalší tieň Barana je, že ak sa mu nedarí, nemá trpezlivosť prekonať obdobie nezdaru. Rieši to svojsky, ide do neustálych aktivít a neznámych dobrodružstiev, aby sa vyhýbal stretnutiu so sebou samým, so svojou vnútornou realitou a nakoniec so stretnutím so svojim strachom a možno i zbabelosťou.

Baran ako partner

Partnerstvo sme si už spomínali pri žene i mužovi Baranovi. Zhrnieme si spoločné rysy. Neznášajú nudného partnera, musia dobývať. Ľahká korisť nie je pre nich zaujímavá. Tak ako aj ostatné znamenia, dokáže byť Baran romantik, ale láska nesmie zájsť do rutiny. Baran potom hľadá iné bojisko.Niektorí Barani hľadajú donekonečna, lebo ako sme spomínali pri ich tieni, vysnívajú si svoju princeznú. Ako vieme ideálna žena, či muž neexistuje. Čo je isté, ak si nájdete partnera Barana, určite sa s ním nebudete nudiť.

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoVáhyod 23.09.2018
MesiacKozorožecod 14.10.2018
MerkúrŠkorpiónod 10.10.2018
VenušaŠkorpiónod 09.09.2018
MarsVodnárod 11.09.2018
JupiterŠkorpiónod 10.10.2017
SaturnKozorožecod 20.12.2017
UránBýkod 15.05.2018
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 27.11.2008