Veštica Kavena

Kavena

Som dostupná, zavolajte mi

Veštica Stella

Stella

Neprihlásená, volajte neskôr

Zaujímavosti

Pestrý kaleidoskop vysvetľujúcich článkov a zaujímavostí. Príspevky o mágii našich predkov, o neviditeľných, ale fungujúcich silách medzi nebom a zemou, ktoré ovplyvňujú náš reálny svet, správanie i ľudský organizmus. Nové informácie i sprostredkované poznatky mystikov z celého sveta.

Fašiangy

Fašiangy

Fašiangy sú prechodným obdobím medzi zimou a jarou, ktoré začína po Troch kráľoch a končí...

Vianočný čas

Vianočný čas

Nastala vláda Kozorožca, svetu vládne prísny, no spravodlivý Saturn. Semienko skúseností z celého...

Čo sa stane, keď dodržíte v meste tradície našich predkov?

Čo sa stane, keď dodržíte v meste tradície našich predkov?

Je pravda, že v dnešnej dobe naše vianočné tradície vytláča skôr Santa Claus a rôzni iní...

Ďalšie články z rubriky Články:

Príbuzná rubrika: Ľudia a veštenie


Zimný slnovrat

Zimný slnovrat

21. decembra 2016 nastáva na našej Zemi zimný slnovrat. Prichádza zima, presnejšie povedané, tu u nás na severnej pologuli.

Čistenie blokov v nás

Čistenie blokov v nás

Pozitívne myslenie je geniálny nástroj. Z médií sa k nám približujú rôzne techniky, ako si pritiahnuť peniaze, lásku, zdravie a všetky kvality života. O týchto technikách som informovala v seriáli o pozitívnom myslení....

Slovenská ľudová mágia

Slovenská ľudová mágia

Zvyky a tradície na slovenských dedinách sa prispôsobovali prírode a ročnému obdobiu. Skončenie poľných prác, počasie a skorá tma dávala na všetko väčší priestor.

Nech odpočívajú v pokoji

Nech odpočívajú v pokoji

Nastávajú zahmlené rána a príchod zimy sa nedá zastaviť. Príroda sa ukladá na zimný spánok. Čas, v ktorom si treba doriešiť svoj vzťah k mŕtvym.

Svet mŕtvych

Svet mŕtvych

Čo ste vy, boli sme aj my - taký býval nápis nad vchodom do niektorých cintorínov a taká je aj pravda. Niet človeka, ktorému by nezomrel niekto blízky. Niet človeka, ktorý raz nezomrie aj sám. Celými dejinami sa tiahne...

Tajomstvo šťastia

Tajomstvo šťastia

Hneď ráno ako otvorím oči, vidím, že sa nádherne rozvidnieva. Slnečné lúče sa s ľahkosťou predierajú cez okenné žalúzie. Zhlboka sa nadychujem a ďakujem za ďalší prekrásny deň, ktorý mám dnes pred sebou.

Jesenná rovnodennosť

Jesenná rovnodennosť

Jesenná rovnodennosť pripadla aj tento rok 2016 na 22. september. Slnko opúšťa znamenie Panny a o 16.20 LČ hodine vstupuje do vzdušného živlu, do znamenia Váh. Nastáva tak začiatok astronomickej jesene.

Geomancia

Geomancia

Geomancia je hravé veštenie hoci i na dlhé zimné večery. Nám starším pripomenie detstvo, keď sme sa ju hrávali cez školské prestávky a nevedeli sme, že sa to volá Geomancia a pochádza z hlbokého dávnoveku.

Aura

Aura

Aura je energetická ochrana nášho tela. Hovorí sa jej aj energetický obal alebo biopole. Obklopuje ľudské telo, aj všetky živé organizmy vo vzdialenosti 10 až 50 cm okolo tela. Čím je tento obal hrubší, tým je osoba...

Sebaľútosť

Sebaľútosť

Pristavíme sa pri niektorých ľuďoch a prvé, čo nám vravia je, aký je tento svet nespravodlivý, ako sa im nedarí, ako ich všetci odsudzujú a nemajú radi, prípadne ako ich všetci chcú okradnúť.