Veštenie a spirituálne poradenstvo

Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Veštica Lucia

Lucia

Osobný kód 158

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Večernica

Večernica

Osobný kód 159

Horoskop na jún - Škorpión

Mesačný tarotový horoskop 2020

Vzťahy: Pokiaľ vás vzťah nenapĺňa, bude potrebné zahájiť radikálnu liečbu. Boľavú stoličku, na ktorej spolu sedíte, skúste najprv liečiť. Navštívte trebárs psychológa či vzťahového terapeuta predtým, než podáte žiadosť o rozvod. Nezainteresovaná osoba totiž vidí a počuje veci, ktoré vy už nevnímate. Voľní možno vhupnú do vzťahu za zvláštnych okolností.

Práca: Chce to radikálnu zmenu aj v práci. Tarotové meče sú väčšinou o psychike. Určte si a pevne stanovte štruktúry, postavenie a kompetencie medzi kolegami. Obeta, ktorú robíte pre druhých, je občas aj na mieste, ale odtiaľ - potiaľ. Ak vás eso mečov oslovilo, skúste rozťať gordický uzol vašich problémov, a to jedným, ale poriadnym sekom. Potom sa už neobzerajte dozadu.

Zdravie: Pokiaľ si človek nahovára, že má svoje veci na sto percent pod kontrolou, práve vtedy je úplne vedľa! Očistite si svoju hlavu od balastu. Pomáha pránové dýchanie, ktoré sa učí na jóge. Mnohí ľudia hovoria, že po takom cvičení im prídu jasnozrivé myšlienky ako blesk z jasného neba. Choďte aj na preventívnu prehliadku k zubárovi. 

Zobraziť horoskop na jún pre znamenie: