Odporúčame

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Zhoda partnerov podľa mesačných znamení

Mesačné znamenie ľudia väčšinou nepoznajú, ale je dôležité, aby sme ho vedeli. Náš a partnerov Mesiac v horoskope zrodenia vyjadruje naše sny, túžby, emočné potreby, skryté zlyhania alebo dokonca i omyly.

Zhoda partnerov podľa mesačných znamení

Luna symbolizuje v horoskope inštinktívny rozmer mysle, dokonca naladenie našej duše počas celého života. Pre fungujúci partnerský vzťah je dobré poznať svoje citlivé a zraniteľné miesta, ktoré môžu mať pôvod dokonca v detstve, Luna totiž vyjadruje aj vzťah k matke. Veru tak, často za naše pocity napr. osamelosti nemôže partner, ale naše spomienky a návyky z detstva. Je jedno koľko máme rokov. Pokiaľ si ich nespracujeme, budeme vidieť priateľa, alebo manžela v inom svetle, ako je v skutočnosti. Zoznámte sa so svojou Lunou i partnerovou. Môže byť úplne inde, ako je vaše slnečné znamenie. Rozlúsknete ďalšie tajomstvo vášho života a možno ľahšie pochopíte seba i svojho partnera.

To, aké ste mesačné znamenie si môžete ľahko vypočítať podľa jednoduchých tabuliek, ktoré uvádzame. Tabuľka je informatívna, lebo Luna sa pohybuje rýchlo. V jednom znamení je cca dva a pol dňa. Presnejšie vám to zistí astrológ.

Postup pri vyhľadávaní mesačného znamenia

Vezmime si dátum narodenia: 07.04.1982

  • V tabuľke č.1 nájdeme rok narodenia 1982, v našom prípade sme ho našli v 6.riadku zhora. Mesiac narodenia je apríl, priradené znamenie k nemu, ktoré nás nesmie pomýliť, lebo to je len medzivýpočet, je Rak.
  • V tabuľke č.2 vyhľadáme deň narodenia 7., číslo pod ním je 3.
  • Tabuľka č.3 obsahuje znamenia ako idú za sebou. Vyhľadáme náš medzivýpočet Rak a rátame od Raka 3 znamenia smerom dole od neho. Zastavili sme sa na znamení Váhy. Osoba narodená 7. 4. 1982 má svoje mesačné znamenie Váhy.

Tabuľka č.1:
Tabuľka č.1

Tabuľka č.2-3:
Tabuľka č.2-3

Charakteristiky a porovnania spojení jednotlivých znamení podľa Mesiaca, sú všeobecné. Na partnerské spolužitie vplývajú aj ďalšie planéty. Pri podrobnom posudzovaní vzťahov je potrebné si dať urobiť celý horoskop narodenia. Vypočítava sa z dátumu narodenia, hodiny, minúty a miesta, kedy sa človek prvýkrát nadýchol na tejto Zemi.

Vyberte si znamenie, pre ktoré chcete zobraziť podrobnosti: