Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Zhoda partnerov podľa mesačných znamení

Mesačné znamenie ľudia väčšinou nepoznajú, ale je dôležité, aby sme ho vedeli. Náš a partnerov Mesiac v horoskope zrodenia vyjadruje naše sny, túžby, emočné potreby, skryté zlyhania alebo dokonca i omyly.

Zhoda partnerov podľa mesačných znamení

Luna symbolizuje v horoskope inštinktívny rozmer mysle, dokonca naladenie našej duše počas celého života. Pre fungujúci partnerský vzťah je dobré poznať svoje citlivé a zraniteľné miesta, ktoré môžu mať pôvod dokonca v detstve, Luna totiž vyjadruje aj vzťah k matke. Veru tak, často za naše pocity napr. osamelosti nemôže partner, ale naše spomienky a návyky z detstva. Je jedno koľko máme rokov. Pokiaľ si ich nespracujeme, budeme vidieť priateľa, alebo manžela v inom svetle, ako je v skutočnosti. Zoznámte sa so svojou Lunou i partnerovou. Môže byť úplne inde, ako je vaše slnečné znamenie. Rozlúsknete ďalšie tajomstvo vášho života a možno ľahšie pochopíte seba i svojho partnera.

To, aké ste mesačné znamenie si môžete ľahko vypočítať podľa jednoduchých tabuliek, ktoré uvádzame. Tabuľka je informatívna, lebo Luna sa pohybuje rýchlo. V jednom znamení je cca dva a pol dňa. Presnejšie vám to zistí astrológ.

Postup pri vyhľadávaní mesačného znamenia

Vezmime si dátum narodenia: 07.04.1982

  • V tabuľke č.1 nájdeme rok narodenia 1982, v našom prípade sme ho našli v 6.riadku zhora. Mesiac narodenia je apríl, priradené znamenie k nemu, ktoré nás nesmie pomýliť, lebo to je len medzivýpočet, je Rak.
  • V tabuľke č.2 vyhľadáme deň narodenia 7., číslo pod ním je 3.
  • Tabuľka č.3 obsahuje znamenia ako idú za sebou. Vyhľadáme náš medzivýpočet Rak a rátame od Raka 3 znamenia smerom dole od neho. Zastavili sme sa na znamení Váhy. Osoba narodená 7. 4. 1982 má svoje mesačné znamenie Váhy.

Tabuľka č.1:
Tabuľka č.1

Tabuľka č.2-3:
Tabuľka č.2-3

Charakteristiky a porovnania spojení jednotlivých znamení podľa Mesiaca, sú všeobecné. Na partnerské spolužitie vplývajú aj ďalšie planéty. Pri podrobnom posudzovaní vzťahov je potrebné si dať urobiť celý horoskop narodenia. Vypočítava sa z dátumu narodenia, hodiny, minúty a miesta, kedy sa človek prvýkrát nadýchol na tejto Zemi.

Vyberte si znamenie, pre ktoré chcete zobraziť podrobnosti: