Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Hantyl

Hantyl

Osobný kód 305

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Zhoda partnerov podľa mesačných znamení

Mesačné znamenie ľudia väčšinou nepoznajú, ale je dôležité, aby sme ho vedeli. Náš a partnerov Mesiac v horoskope zrodenia vyjadruje naše sny, túžby, emočné potreby, skryté zlyhania alebo dokonca i omyly.

Zhoda partnerov podľa mesačných znamení

Váš Mesiac v Blížencoch

Blíženci - Baran: Obaja v pocitoch a ich prejavoch, nechodíte dlho, ako pes okolo horúcej kaše. Rozdiely sú medzi vami, ale viete sa dohodnúť. Hlavne váš partner nemá problém sa prispôsobiť. Ak to oceníte, možno vám na oplátku zas prepáči vašu tvrdohlavosť.

Blíženci - Býk: Náladovosť a vrtošivosť lunárneho Blíženca nevyhovuje emocionálne stabilnému Býkovi. Blíženec sa zas môže sťažovať na nudu v citovom prejave pri pomalom Býkovi.

Blíženci - Blíženci: Obidvaja máte radi voľnosť v citovom prejave, ale každý človek je iný. Pozor si dajte na striedanie nálad. Ak jeden z vás má práve obdobie citovej nestability, nech si ten druhý spomenie na svoje obdobie, kedy potreboval emocionálnu podporu od najbližšieho človeka.

Blíženci - Rak: Pocitovo je každý na inej lodi. Voľnosť lunárneho Blíženca, prináša strach do dušičky starostlivého mesačného Raka, ktorý sa rád občas vracia do pocitov, kedy mu niekto ublížil a on sa cítil sám. Mesačný Blíženec to môže vnímať ako citové vydieranie a stráca trpezlivosť.

Blíženci - Lev: V tomto spojení si treba uvedomiť, že lunárny Lev má svoje citlivé ego, ktorého sa nesmiete dotknúť. Vzťah nás má všeličo naučiť a spoločné cítenie je dôležité. Mesačný Blíženec dokáže nájsť humorný spôsob, ako neuraziť, ale pritom ukázať zrkadlo hrdému lunárnemu Levovi. V šľachetnej dušičke mesačného Levíka, opadne vtedy márnivosť a zasvieti svojim svetielkom na cestu obom.

Blíženci - Panna: Vzdušný mesačný Blíženec si najprv porozumie s mesačnou Pannou, ale tá potrebuje citovú stálosť a nie každý deň trpieť inú náladu u partnera. Pomôže komunikácia a u oboch intelektuálov posilnenie inštinktívneho rozmeru myslenia. Skúste spoločne meditovať a čítať duchovnú literatúru.

Blíženci - Váhy: Toto vzdušné lunárne spojenie prináša citovú harmóniu a povznesenie sa nad občasné uletené emočné prejavy. Lunárnemu Blížencovi, ale nezaškodí cvičiť sa v jemnosti a počítaní do povestných desať, kým mu preletí z duše na jazyk neobrúsená myšlienka.

Blíženci - Škorpión: Lunárny Škorpión je žiarlivý a náležite to vie prejaviť, preto si mesačný Blíženec musí uvedomiť, že v citovom prejave musí byť u neho viac nehy i pozornosti ako intelektuálnosti. Nehovorím, že by ju lunárny Škorpión neocenil, ale na prvé miesto treba dať cit. Partner sa mu za to odvďačí vrúcnym milovaním a veľkým súcitom.

Blíženci - Strelec: Mesačné spojenie je trochu iné ako slnečné. Medzi Slnkami tvoria vaše znamenia opozíciu, ale emočne sa lunárny Blíženec so Strelcom zvyknú dopĺňať, tak ako Slnko s Mesiacom na oblohe i keď hovoríme o dvoch Lunách. Napätie, ktoré môže občas vo vašom vzťahu vzniknúť skúste preklenúť kompromisom.

Blíženci - Kozorožec: Citovo a emocionálne ste každý naladení inak. Kozorožecká Luna ťažko prijme kompromisné riešenie, ktoré ponúkne občas lunárny Blíženec. Ak sa vám to podarí, môžete dospieť k citovej spokojnosti. Do tohto citového prepojenia sa musí dať veľmi veľa úsilia a vzájomnej lásky, aby fungovalo. Pozrite si zhodu podľa slnečného znamenia, možno nájdete recept na konsenzus tam.

Blíženci - Vodnár: Luna vo vzdušnom znamení dvakrát! Dokážete sa povzniesť v citovej oblasti nad rôzne nepodstatné maličkosti. Zažívate spolu emocionálnu voľnosť a pritom nenútenú viazanosť, ktorá vás spája do harmonického celku. 

Blíženci - Ryby: Kvadrát dvoch Mesiacov spôsobuje emočné napätie. Lunárna Ryba potrebuje neustálu citovú podporu. Lunárny Blíženec možno práve vtedy chce slobodne lietať. Nastáva smútok a rozčarovanie u romantickej mesačnej Rybky. Mesačný Blíženček sa začne rozčuľovať a hľadá pochopenie u iného mesačného znamenia.

Vyberte si znamenie, pre ktoré chcete zobraziť podrobnosti: