Odporúčame

Veronika

Veronika

Pomôžem vám odviať preč všetky čierne mraky, aby bol váš život len plný slnka. Viac »

Ďalšie veštice online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Dala

Dala

Osobný kód 161

Zhoda partnerov podľa mesačných znamení

Mesačné znamenie ľudia väčšinou nepoznajú, ale je dôležité, aby sme ho vedeli. Náš a partnerov Mesiac v horoskope zrodenia vyjadruje naše sny, túžby, emočné potreby, skryté zlyhania alebo dokonca i omyly.

Zhoda partnerov podľa mesačných znamení

Váš Mesiac v Býkovi

Býk - Baran: Akčný Baran vnáša do vzťahu oheň, ale jeho impulzívnosť vás niekedy môže znepokojovať. Vy máte potrebu citovej stability, no partner často strieda nálady, čo vás môže deprimovať a prestávate si rozumieť. Berte tento fakt do úvahy a snažte sa, aby ste jeho ohník citov neudusili svojou pomalosťou. 

Býk - Býk: Obe Luny v jednom znamení, podfarbenom pozemskou Venušou majú rovnaké citové nároky a vnímanie. Mali by ste si rozumieť a vaše city by mali byť stabilné.

Býk - Blíženci: Náladovosť a vrtošivosť lunárneho Blíženca nevyhovuje emocionálne stabilnému mesačnému Býkovi. Blíženec sa zas môže sťažovať na nudu v citovom prejave pri pomalom Býkovi.

Býk - Rak: Lunárny Rak je náladový a to môže mesačného a v citoch stabilizovaného Býka znechutiť. To jediné môže vadiť obom, dajte si na tento fakt pozor. Inak ste romanticky a citovo založení. Možné šťastné spojenie.

Býk - Lev: Obe lunárne znamenia sú dominantné a dá sa povedať, že aj tvrdohlavé. Citovo budete na seba narážať, ale ak budete pestovať toleranciu, ktorá sa často vyskytuje u oboch, môžete spolu vydržať.

Býk - Panna: Lunárny Býk ocení duševné pochody mesačnej Panny, lebo sú príbuzné jeho citovému vnímaniu. Obaja preciťujú svoj vzťah aj pragmaticky, zemsky a rozumne. Ak sú ostatné aspekty v súlade vzťah pocitovej stránke funguje pomaly, bez výkyvov a výbuchov a dlhodobo. 

Býk - Váhy: Bohyňa Lásky, Venuša spája tieto lunárne znamenia do harmonického prežívania, plného radostnej zmyselnosti a nežného citového prejavu. Mesačný Býk si ale musí dať pozor, aby nechal vzdušnej duši mesačných Váh trochu voľnosti.

Býk - Škorpión: Opozícia dvoch Lún, nemusí vždy priniesť nezhody. Dominantné mesačné znamenia, jedno bojovne založené a druhé tvrdohlavé, sa predsa len citovo môžu spojiť. Pomôže vám tvorba, spoločné čítanie a preciťovanie poézie. Tak sa vaše duše nebudú nikdy spolu nudiť.

Býk - Strelec: Mesačný Býk hľadá v láske a citovom prejave istotu a stabilitu a to jeho partner považuje často za nudné.  Mesačný Strelec potrebuje slobodu v citovom prejave a tomu sa jeho partner musí naučiť, len či bude chcieť a vedieť…

Býk - Kozorožec: Obe mesačné znamenia sa po emočnej stránke vo vzťahu neradi ponáhľajú. Vedia si všetko spolu pomaly precítiť a vysvetliť. Majú podobný názor na prežité detstvo a rozumne si vedia vysvetliť aj chyby, ktoré nastali v citovej oblasti. 

Býk - Vodnár: Mesačný Býk, ktorý je pragmatický v citovej sfére, nemusí porozumieť úletom o ďalekej budúcnosti, s ktorými sa mu partner zdôverí. Duševne lunárny Vodnár lieta v iných svetoch a trápi sa, že mu mesačný Býk nerozumie. Ak Býk nepracuje na sebe po duchovnej úrovni, vzťah ochladne. 

Býk - Ryby: Emocionálne silnejší lunárny Býk, podrží lunárnu Rybku v období depresií. Tá to neskôr vie oceniť. Povznesie sa, nad niekedy až priveľmi pozemského mesačného Býka, ktorý na oplátku vie prijať od jemnej, empatickej Rybky jej podivné a mystické vnímanie sveta. 

Vyberte si znamenie, pre ktoré chcete zobraziť podrobnosti: