Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Zhoda partnerov podľa mesačných znamení

Mesačné znamenie ľudia väčšinou nepoznajú, ale je dôležité, aby sme ho vedeli. Náš a partnerov Mesiac v horoskope zrodenia vyjadruje naše sny, túžby, emočné potreby, skryté zlyhania alebo dokonca i omyly.

Zhoda partnerov podľa mesačných znamení

Váš Mesiac v Býkovi

Býk - Baran: Akčný Baran vnáša do vzťahu oheň, ale jeho impulzívnosť vás niekedy môže znepokojovať. Vy máte potrebu citovej stability, no partner často strieda nálady, čo vás môže deprimovať a prestávate si rozumieť. Berte tento fakt do úvahy a snažte sa, aby ste jeho ohník citov neudusili svojou pomalosťou. 

Býk - Býk: Obe Luny v jednom znamení, podfarbenom pozemskou Venušou majú rovnaké citové nároky a vnímanie. Mali by ste si rozumieť a vaše city by mali byť stabilné.

Býk - Blíženci: Náladovosť a vrtošivosť lunárneho Blíženca nevyhovuje emocionálne stabilnému mesačnému Býkovi. Blíženec sa zas môže sťažovať na nudu v citovom prejave pri pomalom Býkovi.

Býk - Rak: Lunárny Rak je náladový a to môže mesačného a v citoch stabilizovaného Býka znechutiť. To jediné môže vadiť obom, dajte si na tento fakt pozor. Inak ste romanticky a citovo založení. Možné šťastné spojenie.

Býk - Lev: Obe lunárne znamenia sú dominantné a dá sa povedať, že aj tvrdohlavé. Citovo budete na seba narážať, ale ak budete pestovať toleranciu, ktorá sa často vyskytuje u oboch, môžete spolu vydržať.

Býk - Panna: Lunárny Býk ocení duševné pochody mesačnej Panny, lebo sú príbuzné jeho citovému vnímaniu. Obaja preciťujú svoj vzťah aj pragmaticky, zemsky a rozumne. Ak sú ostatné aspekty v súlade vzťah pocitovej stránke funguje pomaly, bez výkyvov a výbuchov a dlhodobo. 

Býk - Váhy: Bohyňa Lásky, Venuša spája tieto lunárne znamenia do harmonického prežívania, plného radostnej zmyselnosti a nežného citového prejavu. Mesačný Býk si ale musí dať pozor, aby nechal vzdušnej duši mesačných Váh trochu voľnosti.

Býk - Škorpión: Opozícia dvoch Lún, nemusí vždy priniesť nezhody. Dominantné mesačné znamenia, jedno bojovne založené a druhé tvrdohlavé, sa predsa len citovo môžu spojiť. Pomôže vám tvorba, spoločné čítanie a preciťovanie poézie. Tak sa vaše duše nebudú nikdy spolu nudiť.

Býk - Strelec: Mesačný Býk hľadá v láske a citovom prejave istotu a stabilitu a to jeho partner považuje často za nudné.  Mesačný Strelec potrebuje slobodu v citovom prejave a tomu sa jeho partner musí naučiť, len či bude chcieť a vedieť…

Býk - Kozorožec: Obe mesačné znamenia sa po emočnej stránke vo vzťahu neradi ponáhľajú. Vedia si všetko spolu pomaly precítiť a vysvetliť. Majú podobný názor na prežité detstvo a rozumne si vedia vysvetliť aj chyby, ktoré nastali v citovej oblasti. 

Býk - Vodnár: Mesačný Býk, ktorý je pragmatický v citovej sfére, nemusí porozumieť úletom o ďalekej budúcnosti, s ktorými sa mu partner zdôverí. Duševne lunárny Vodnár lieta v iných svetoch a trápi sa, že mu mesačný Býk nerozumie. Ak Býk nepracuje na sebe po duchovnej úrovni, vzťah ochladne. 

Býk - Ryby: Emocionálne silnejší lunárny Býk, podrží lunárnu Rybku v období depresií. Tá to neskôr vie oceniť. Povznesie sa, nad niekedy až priveľmi pozemského mesačného Býka, ktorý na oplátku vie prijať od jemnej, empatickej Rybky jej podivné a mystické vnímanie sveta. 

Vyberte si znamenie, pre ktoré chcete zobraziť podrobnosti: