Veštica Kavena

Veštica Kavena
kód 169
Poradím vám, ako sa správne rozhodnúť. Vykročme spolu správnym smerom. Pomohla som už mnohým ľuďom, pomôžem aj vám!

Informácie o dostupnosti:

 • Zapnite si hlásenie, kedy budem opäť online (kliknite na ikonku zvončeka). Teším sa na vás smile

Zameranie: Láska, vzťahy, zdravie, práca
Špeciálne oblasti: Minulé životy, odblokovanie od negatívnej energie a porobenia, výklad snov
Veštecké techniky: Veštenie z Tarotu, karmalogické rozbory, liečenie a harmonizácia s Tibetskými miskami
Prax: 36 rokov
Hodnotenie: (37 hodnotení)

O mne

Milí moji klienti, pomôžem vám, ak sa ocitnete v nečakanej situácii.

Nie som jasnovidka, nehladám ľudí, ani vám nepoviem, dokedy budete žiť. Mala som asi 15 rokov a oslovila ma jedna veľmi stará pani. Hneď ako ma uvidela, prišla ku mne a povedala: “Ty si tá, ktorú už dávno hľadám...” A ukázala mi karty.

Hneď mi boli blízke, akoby som vykladala od nepamäti. Údajne som bola v minulosti jansovidka. Videla vo mne osudovú danosť. Stretla som sa s ňou trikrát. Požičala mi domov svoje vzácne staré karty. Potom zrazu bez stopy zmizla. V mladosti som vykladala z kariet o láske a na spestrenie výklady z kávy a vykladanie snov.

Dôležité je pozitívne nasmerovanie človeka, aby po rozhovore našiel odpovede na svoje otázky a východisko z problémov. Nie je vhodné ho negatívne nasmerovať. O problémoch predsa vie. Treba pomôcť sa rozhodnúť. Ak trpí duša, trpí celé telo. Ak odstránime problém, odpustíme sebe aj iným, začne prúdiť do našich sŕdc pokoj a láska.

Prelomíme karmické bloky a posunie nás to ďalej. Teší ma, ak pomôžem niekomu k šťastiu. Vždy máme viac možností, kadiaľ kráčať a záleží len od nás, či chceme kráčať cestou lásky alebo cestou tŕnistou.

Želám aj vám, aby ste vykročili správnym smerom a ak by ste na svojej cestičke zablúdili, môžete mi zavolať.

Kráčame po ulici a vidíme uponáhlaných ľudí, bez úsmevu, akoby sa stratil z ich tváre pocit šťastia a radosti. Naháňame sa za získaním finančných prostriedkov a zabúdame na rodinu, na vzájomnosť, aká je dôležitá. Nemáme spoločné zážitky, žijeme každý sám a potom sa pýtame, prečo sa rodina rozpadá, prečo nie sme šťastní ako niekedy…

Aj po práci treba vypnúť napríklad meditáciou alebo pre ženy vhodným brušným tancom, ktorý je momentálne veľmi obľúbený. Sama sa tomu venujem a je to nádherný pohyb.

Mnohokrát po konzultácii klient zistí, že mnohé veci si doteraz nevšimol. A zrazu sa mu oči otvoria novým možnostiam. A to ma veľmi teší, ak sa pomôže a z nešťastného človeka sa stane šťastný človek. Napíšu mi, ako sa majú a ak sú bezradní, zavolajú. Rada im pomôžem a dodám odvahu a radosť.

Venujem sa aj týmto témam:

Recenzie zákazníkov

 1. Veštica Kavena
  Vaše hodnotenie:
 2. Iv

  Úžasná pani Kavena, ďakujem za rady a povzbudenie. Dobila ste ma silou a nádejou, ktorú som stratila. Odporúčam veľmi a ďakujem krásne za pomoc a rady

 3. Vikzo

  Veľmi príjemná veštica

 4. Mária

  p. Kavena, veľmi pekne ďakujem za cenné rady a riešenie mojej situácie. Dodali sme mi silu. Veľká vďaka! Mária

 5. Zdeno

  Mila pani, veľmi spokojný. Poradila vo všetkom.

 6. Zuzka

  Veľmi príjemný rozhovor, ďakujem.

 7. Wewa *****

  Rozpravala,co citim,iba som sa potrebovala uistit ,verim,ze pani Kavena,mala pravdu ....

 8. alenkamarcelko

  Dakujem pani Kavena za vasu milu odpoved, mali ste pravdu... a odpovedali ste toho viac, neodbili ste jednym slovom.:) ste super...

 9. Bea

  Pani Kavena, ďakujem Vám za vašu trpezlivosť a pochopenie. Vy ste mi dali vieru v to, že idem správnym smerom. Moje pochybnosti o sebe ste mi pomohli odstrániť a dodali ste mi novú energiu do života. Vaše rady sú nad zlato!

 10. Moneo

  Veľmi príjemná pani . ďakujem za rady určite sa ešte ozvem.

 11. heny1979

  Milá Kavena. Ďakujem vám veľmi pekne za vaše rady. Volala som viacerým vestcom z moneo. Ale vy ste mi prirastli k srdcu. Vám dôverujem. Ukázali ste mi ten správny smer a vždy to vyšlo. Naďalej sa budem držať vašich rád. Naposledy sme volali ohľadom Jaroslava. Čoskoro sa vám ozvem. Nie ste pre mňa len ako veštica ale človek ktorému plne dôverujem. Vaša Henrieta. (henny1979). Veľa šťastia vám želám

 12. Akraj

  Úžasná milá paní. Akraj

 13. Evie

  Velmi prijemna a sympaticka dama! Dakujem krasne za vasu pomoc. Velmi ste mi pomohli

 14. včielka28

  ..ďakujem.........

 15. Maria3112

  Dakujem za povzbudzujuce odpovede

 16. Bubuka

  Pre mňa je proste najlepšia.Stále pomôže.Ďakujem za to.

 17. cicuska83

  Ďakujem za milé a povzbudivé slová. ochotne ma vypočula a poradila, reálne, nie ako niektoré iné veštice... pani Kávena reaguje na tú ktorú situáciu a pritom necháva stále človeku priestor sa sám rozhodnúť. ešte raz ďakujem.pomohla ste mi.

 18. isabelka

  Ďakujem veľmi pekne za usmernenie. Určite sa vám ešte ozvem. Prajem veľa úspechov, Mária

 19. Silvuš

  Rady pani Kavene ma vedia vždy povzbudiť a nevzdať sa! Tak bojujem ďalej a dúfam, že všetko dobre dopadne. Ďakujem!Silvia

 20. rejka111

  Ďakujem, ďakujem, ďakujem. Dnes som s vami volala. Nasmerovala ste ma, poradila. Úplne ste odhadla ľudí s ktorými som v kontakte a nevedela sa rozhodnúť ako s nimi komunikovať. Ešte raz ďakujem. Určite sa na Vás obrátim ak sa budem podobne a tak dlho trápiť. Lebo u mňa (váhy) platí omnoho viac, že kedˇ trpí duša, trpí celé telo. Andrea

 21. obycajna

  Neviem prečo som si dnes rano Vas vybrala a zavolala....ale dakujem.....velmi mi rozhovor s Vami pomohol a poslucham na Vašu radu ....a viem že robim dobre.....dakujem.....x 11.11

 22. plšik

  Pani Kavena mi pomohla - povzbudila ma a hlavne mi dala silu a nádej. Ďakujem,

 23. Nela66

  Pani Kavene volám často. Vždy mi dobre poradí. Správne ma nasmeruje a ma povzbudí, začo jej veľmi pekne ďakujem. Kavenka ďakujem že si tu pre nás.

 24. LuckaM

  Kavenka,andílku dekuji Vám. Ješte že nám pomužete.Dekujem.

 25. Nela66

  Pani Kavena, ďakujem Vám,že ste nás varovali pred podvodom pri kúpe bytu.. Boli sme opatrní a dobre sme urobili,dopadli by sme veľmi zle.Kúpili sme malý domček,tak ako ste nám predpovedali,Ďakujeme za pomoc.

 26. llubka

  Pani Kavene som volala keď ma uriekli. Som myslela,že mi odbila posledná hodina.Pani Kavena mi za chvíľku pomohla a bola som zachránená.Ďakujem že ste!

 27. janoazet

  Kavena, Kavenôčka vy ste ale bosorôčka. Predpovedali ste mi cestu do zahraničia ale ste ma varovali pred rýchlou jazdou. No neposlúchol som a poležal som si v nemocnici.Predpovedali ste mi veľkú lásku. Som zamilovaný až po samé uši.O mesiac sa žením Kavenôčka ,Ďakujem , ďakujem a určite sa na Vás obrátim ešte veľa krát.

 28. magduskamagdda

  Pani Kavenka,veľmi pekne Vám ďakujem za vaše cenné rady a milé slová. Vždy keď mi je ťažko, Vám zavolám a vy mi ako anjelik poradíte. Ďakujem Vám, že vďaka Vám som sa nevzdala a doštudovala som. Aj predpovede s láskou mi vyšli. Ešte raz Veľké ďakujem KAVENKA.

 29. peter90

  Pani Kavene som volal len raz,ked som sa v láske sklamal.To čo mi vtedy povedala ma potešilo,ale jej veštba sa mi nesplnila to ma velmi mrzi.Umňa veštenie nefunguje vobec,ale za čas Dakujem,Peter

 30. mmisa

  Pani Kavene som volala len raz, ked som sa v laske velmi sklamala. Vsetko to, co mi vtedy povedala, sa do bodky splnilo. Chcem jej aj druhykrat zavolat, lebo viem, ze jej odpoved bude zasa pravdiva. Dakujeeem!

 31. JaEva

  Pre mňa je Kavena pozemský anjelik... :)

 32. mimaeja

  Jedného dňa som sa cítila v koncoch, vtedy som zavolala pani Kavene. Bola veľmi milá, z jej hlasu som cítila obrovskú energiu.Celá jej predpoveď sa splnila, dala mi jednu radu,za ktorú dodatočne veľmi pekne ďakujem. Pani Kavene prajem veľa zdravia. Určite sa ešte ozvem.

 33. fiddka

  tiez obcas vyuzivam sluzby vestice Kavena a klobuk dole pred nou...vsetko co mi povedala sa plní.a ak sa mi aj niekedy zdalo ze to co mi poradila nie je pre mna to dobre...tak sa casom aj tak ukazalo ze je to pre mna to najlepsie..takze nakoniec aj tak mala pravdu..a velka vdaka jej

 34. Džina

  Prepáčte pani Kavena, ale som veľmi sklamaná. Bola som na križovatke dvoch možností a vy ste mi poradila, ktorou ísť. Urobila som maximum pre to, tešila som sa ako bláznivá a nevyšlo to. O to viac ma to bolí, lebo som tomu veľmi verila.

 35. I_LOVE_ANGELS

  Máte krásny, príjemný hlas. Dĺžka nášho rozhovoru bola prerušená kvôli nízkemu kreditu, no hlavne že som sa stihla čo-to popýtať. Ďakujem hlavne za jednu dôležitú radu - ktorým smerom sa mám v živote vydať (nechcem konkretizovať). Určite sa ešte niekedy ozvem. :)

 36. Vieročkavierka

  Pani Kavena, veľmi pekne Vám dakujem za milé slová. Veľmi ste mi pomohli v mojej ťažkej situácii. Vaša predpoveď sa postupne plní a naše vzťahy sa zlepšujú, dokonca sa mi zlepšil aj zdravotný stav. Veľmi pekne Vám ešte raz ďakujem. Vierka

 37. Majka23

  Ďakujem ti, že som ta takýmto sposobom spoznala, však ty vieš ako. Tvoj hlas je príjemný, to som uz nedávno zistila. V podstate vieš ako som ti vďačná, chcem ti podakovat za to, co sa začína diať. Dakedy, keď budem mať možnosť, tak ti prídem osobne poďakovať. Moje čierne mraky už odchádzajú, ty vieš čo mám na mysli. Môžem povedať, že istym spôsobom si ma nastartovala. Môžem este len dodať že dáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááákujem

 38. Leny12

  Vaša vyveštená predpoveď, že ma čaká dovolenka niekde ďaleko, sa splnila ani nie do týždňa. Vyhrala som dovolenku v súťaži. Ste super.