Veštica Kavena

Poradím vám, ako sa správne rozhodnúť.

Nedovoľte, aby trpela vaša duša, pretože ak trpí duša, trpí celé telo. Vykročme spolu správnym smerom.

Pomohla som už mnohým ľuďom, pomôžem aj vám!

Schopnosti a zameranie

Milí moji klienti, pomôžem vám, ak sa ocitnete v nečakanej situácii.

Nie som jasnovidka, nehladám ľudí, ani vám nepoviem, dokedy budete žiť. Mala som asi 15 rokov a oslovila ma jedna veľmi stará pani. Hneď ako ma uvidela, prišla ku mne a povedala: “Ty si tá, ktorú už dávno hľadám...” A ukázala mi karty.

Hneď mi boli blízke, akoby som vykladala od nepamäti. Údajne som bola v minulosti jansovidka. Videla vo mne osudovú danosť. Stretla som sa s ňou trikrát. Požičala mi domov svoje vzácne staré karty. Potom zrazu bez stopy zmizla. V mladosti som vykladala z kariet o láske a na spestrenie výklady z kávy a vykladanie snov.

Dôležité je pozitívne nasmerovanie človeka, aby po rozhovore našiel odpovede na svoje otázky a východisko z problémov. Nie je vhodné ho negatívne nasmerovať. O problémoch predsa vie. Treba pomôcť sa rozhodnúť. Ak trpí duša, trpí celé telo. Ak odstránime problém, odpustíme sebe aj iným, začne prúdiť do našich sŕdc pokoj a láska.

Prelomíme karmické bloky a posunie nás to ďalej. Teší ma, ak pomôžem niekomu k šťastiu. Vždy máme viac možností, kadiaľ kráčať a záleží len od nás, či chceme kráčať cestou lásky alebo cestou tŕnistou.

Želám aj vám, aby ste vykročili správnym smerom a ak by ste na svojej cestičke zablúdili, môžete mi zavolať.

Kráčame po ulici a vidíme uponáhlaných ľudí, bez úsmevu, akoby sa stratil z ich tváre pocit šťastia a radosti. Naháňame sa za získaním finančných prostriedkov a zabúdame na rodinu, na vzájomnosť, aká je dôležitá. Nemáme spoločné zážitky, žijeme každý sám a potom sa pýtame, prečo sa rodina rozpadá, prečo nie sme šťastní ako niekedy…

Aj po práci treba vypnúť napríklad meditáciou alebo pre ženy vhodným brušným tancom, ktorý je momentálne veľmi obľúbený. Sama sa tomu venujem a je to nádherný pohyb.

Mnohokrát po konzultácii klient zistí, že mnohé veci si doteraz nevšimol. A zrazu sa mu oči otvoria novým možnostiam. A to ma veľmi teší, ak sa pomôže a z nešťastného človeka sa stane šťastný človek. Napíšu mi, ako sa majú a ak sú bezradní, zavolajú. Rada im pomôžem a dodám odvahu a radosť.


Ohlasy klientov - skúsenosti

Ak chcete zhodnotiť svoje skúsenosti s poradcom, musíte sa najskôr prihlásiť.

 1. peter90

  Pani Kavene som volal len raz,ked som sa v láske sklamal.To čo mi vtedy povedala ma potešilo,ale jej veštba sa mi nesplnila to ma velmi mrzi.Umňa veštenie nefunguje vobec,ale za čas Dakujem,Peter

 2. mmisa

  Pani Kavene som volala len raz, ked som sa v laske velmi sklamala. Vsetko to, co mi vtedy povedala, sa do bodky splnilo. Chcem jej aj druhykrat zavolat, lebo viem, ze jej odpoved bude zasa pravdiva. Dakujeeem!

 3. JaEva

  Pre mňa je Kavena pozemský anjelik... :)

 4. mimaeja

  Jedného dňa som sa cítila v koncoch, vtedy som zavolala pani Kavene. Bola veľmi milá, z jej hlasu som cítila obrovskú energiu.Celá jej predpoveď sa splnila, dala mi jednu radu,za ktorú dodatočne veľmi pekne ďakujem. Pani Kavene prajem veľa zdravia. Určite sa ešte ozvem.

 5. fiddka

  tiez obcas vyuzivam sluzby vestice Kavena a klobuk dole pred nou...vsetko co mi povedala sa plní.a ak sa mi aj niekedy zdalo ze to co mi poradila nie je pre mna to dobre...tak sa casom aj tak ukazalo ze je to pre mna to najlepsie..takze nakoniec aj tak mala pravdu..a velka vdaka jej

 6. Džina

  Prepáčte pani Kavena, ale som veľmi sklamaná. Bola som na križovatke dvoch možností a vy ste mi poradila, ktorou ísť. Urobila som maximum pre to, tešila som sa ako bláznivá a nevyšlo to. O to viac ma to bolí, lebo som tomu veľmi verila.

 7. I_LOVE_ANGELS

  Máte krásny, príjemný hlas. Dĺžka nášho rozhovoru bola prerušená kvôli nízkemu kreditu, no hlavne že som sa stihla čo-to popýtať. Ďakujem hlavne za jednu dôležitú radu - ktorým smerom sa mám v živote vydať (nechcem konkretizovať). Určite sa ešte niekedy ozvem. :)

 8. Vieročkavierka

  Pani Kavena, veľmi pekne Vám dakujem za milé slová. Veľmi ste mi pomohli v mojej ťažkej situácii. Vaša predpoveď sa postupne plní a naše vzťahy sa zlepšujú, dokonca sa mi zlepšil aj zdravotný stav. Veľmi pekne Vám ešte raz ďakujem. Vierka

 9. Majka23

  Ďakujem ti, že som ta takýmto sposobom spoznala, však ty vieš ako. Tvoj hlas je príjemný, to som uz nedávno zistila. V podstate vieš ako som ti vďačná, chcem ti podakovat za to, co sa začína diať. Dakedy, keď budem mať možnosť, tak ti prídem osobne poďakovať. Moje čierne mraky už odchádzajú, ty vieš čo mám na mysli. Môžem povedať, že istym spôsobom si ma nastartovala. Môžem este len dodať že dáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááákujem

 10. Leny12

  Vaša vyveštená predpoveď, že ma čaká dovolenka niekde ďaleko, sa splnila ani nie do týždňa. Vyhrala som dovolenku v súťaži. Ste super.

Naši zákazníci nedávno hovorili aj s týmito vešticami a veštcami

Veštica Zoruna

Zoruna

Som dostupná, zavolajte mi

Veštec Adam

Adam

Som dostupný, zavolajte mi

Ako kontaktovať vešticu?

  Ak sa nachádzate mimo územia Slovenskej a Českej republiky, môžete sa svešticouspojiť prostredníctvom služby Kredit na veštenie.

Chcete sa dovolať z Čiech?

Zaujímavosti o veštení

Pri predpovedaní budúcnosti sú okrem astrológie a numerológie často používané aj veštenie z kariet, veštenie z ruky, prípadne aj veštenie z kávy.