Lacnejšie veštenie až o 37%, keď zaplatíte kartou

Dostupné zo Slovenska aj zahraničia

Ako to funguje

 1. Zadáte vaše číslo z ktorého budete telefonovať

 2. Kúpite si kredit na veštenie vašou kartou. Stačí aj za 1 Eur.

 3. Telefonujete kedykoľvek a koľkokrát len chcete.

Výhody platby kartou

 • Lacnejšie Voláte LACNEJŠIE, pretože cena volania je len 1,50 Eur/min. (volanie na čísla 0900 stojí 2 Eur/min.). Ušetríte teda na každej minúte pol eura len tak, bez námahy. Navyše pri jednorázovej kúpe kreditu môžete získať od nás ešte aj kredit na veštenie ZADARMO.

 • Akcie Môžete využívať rôzne akcie, ktoré sú dostupné len používateľom služby Platba kartou. Napr. minúty zadarmo v rámci volania, nižšie ceny za volanie, darčekové kredity zadarmo a iné.

 • Kontrola výdavkov Vôbec si nemusíte kupovať veľký kredit vopred! Stačí aj za 1 Eur. Po hovore vám z kreditu na veštenie odpočítame sumu za telefonát. Pokiaľ váš kredit nebol dostatočný, dlžnú sumu nám automaticky zaplatíte cez platobnú kartu, ktorú ste použili a zaregistrovali v banke pri dobití kreditu. Zaplatíte len toľko, koľko ste pretelefonovali.

 • Jednoduchosť Nemusíte sa prihlasovať ani registrovať. Stačí si len prvýkrát zakúpiť kredit vašou kartou, zadať telefónne číslo, z ktorého budete volať a e-mail, na ktorý vám pošleme vyúčtovanie. Automaticky vám vytvoríme zákaznícky účet a potom už len voláte na čísla označené ako Platba kartou.

 • 100% bezpečnosť Platba kartou je u nás úplne bezpečná. Vaše údaje o platobnej karte zadávate v chránenom prostredí portálu banky. Nemáme k nim žiadny prístup. Volať môžete len z telefónneho čísla, ktoré ste zadali pri dobíjaní kreditu.

 • Jasné vyúčtovanie Po hovore vám na e-mail, ktorý ste použili pri dobíjaní kreditu, pošleme presné a podrobné informácie o volaní a jasné vyúčtovanie. Neúčtujeme žiadne paušálne výdavky a ani žiadne poplatky, keď službu nepoužívate.

 • 100% diskrétnosť Volanie je diskrétne a anonymné. Poradca, ktorému voláte, nevidí vaše telefónne číslo a nevie, kto mu volá.

 • Dostupnosť Dovoláte sa zo Slovenska aj zo zahraničia. Nič nie je blokované. Nevoláte na audiotext, ale na telefónne čísla s bežnou tarifou na Slovensku.

Rokmi overené veštice a veštci odpovedia na vaše otázky

Zorunakód 171

Vesmír ma inšpiruje k duchovnu a k pomoci ľuďom.

5 minút zadarmo

Alicakód 180

Na každú otázku existuje odpoveď a ja vám ju rada pomôžem nájsť.

Zavolajte

Jasmínakód 165

Ak sa nachádzate v zložitej situácii a neviete ako ďalej, som tu pre vás.

Zavolajte

Rejakód 156

Neváhajte sa na mňa obrátiť, pokiaľ máte problém, veľmi rada vám pomôžem.

Zavolajte

Gabrielakód 164

Pomôžem vám uvoľniť energie v napätom stave a odblokovať hlboko zakorenené bloky.

Zavolajte

Adrianalinkód 153

Pomôžem vám rozlúštiť reč vášho podvedomia.

Obsadená

Lupitakód 179

Všetko má svoje riešenie a nikdy nie je neskoro zmeniť to, čo nás blokuje.

Obsadená

Emiliakód 155

Ak sa topíte v problémoch, trápia vás veci citové, či zdravotné, obráťte sa na mňa.

Obsadená