Lacnejšie veštenie až o 37%, keď zaplatíte kartou

Dostupné zo Slovenska aj zahraničia

Ako to funguje

  1. Zadáte vaše číslo z ktorého budete telefonovať

  2. Kúpite si kredit na veštenie vašou kartou. Stačí aj za 1,50 Eur.

  3. Telefonujete kedykoľvek a koľkokrát len chcete.

Výhody platby kartou

  • Zľava 25% Získate ju okamžite, keď zaplatíte za veštenie vašou kartou. Voláte LACNEJŠIE, pretože cena volania je len 1,50 Eur/min. (volanie na čísla 0900 stojí 2 Eur/min.). Ušetríte teda na každej minúte pol eura len tak, bez námahy.

  • Zľava 37% Získate ju, ak si naraz zakúpite kredit na veštenie za 50 Eur (prípadne viac). Vtedy vám dáme okamžite ďalších 20% kreditu ZADARMO! To už voláte za bezkonkurenčných 1,25 Eur/min.

  • Jednoduchosť Nemusíte sa prihlasovať ani registrovať. Stačí si len prvýkrát zakúpiť kredit vašou kartou, zadať telefónne číslo, z ktorého budete volať a email, na ktorý vám pošleme vyúčtovanie. Potom už len voláte na čísla označené ako Platba kartou.

  • Kontrola výdavkov Vôbec si nemusíte kupovať veľký kredit vopred! Stačí aj za 1,50 Eur (na prvú minútu volania). Po hovore vám z kreditu na veštenie odpočítame sumu za telefonát. Pokiaľ váš kredit nebol dostatočný, dlžnú sumu nám automaticky zaplatíte cez platobnú kartu, ktorú ste použili pri dobití kreditu. Zaplatíte len toľko, koľko ste pretelefonovali.

  • Bezpečnosť Volať môžete len z telefónneho čísla, ktoré ste zadali pri dobíjaní kreditu. Platba kartou je u nás úplne bezpečná. Vaše údaje o platobnej karte zadávate v chránenom prostredí portálu banky. Nemáme k nim žiadny prístup.

  • Jasné vyúčtovanie Po hovore vám na email, ktorý ste použili pri dobíjaní kreditu, pošleme presné a podrobné informácie o volaní a jasné vyúčtovanie. Neúčtujeme žiadne paušálne výdavky a ani žiadne poplatky, keď nepoužívate službu.

  • Dostupnosť Dovoláte sa zo Slovenska, aj zo zahraničia. Nič nie je blokované. Nevoláte na audiotext, ale na telefónne čísla s bežnou tarifou na Slovensku.

Rokmi overené veštice a veštci odpovedia na vaše otázky

Zuzanakód 163

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté.

Zavolajte