Lacnejšie veštenie dostupné zo Slovenska aj zahraničia

Ako to funguje

  1. Registrácia Zaregistrujte sa u nás, je to jednoduché, bezplatné a rýchle.

  2. Kúpa kreditu Vašou kartou si kúpite kredit za 1,50 Eur na prvú minútu volania. Nič viac nemusíte.

  3. Volanie Zvolíte si veštkyňu podľa vášho výberu a môžete volať kedykoľvek a koľkokrát len chcete.

Všetko máte pod kontrolou

  • Úspora Ušetríte vďaka okamžitej 25% ZĽAVE na veštenie, pretože cena za volanie je len 1,50 Eur/min. A to nie je všetko! Zľavu si môžete navýšiť až na 40%, kedy cena klesne na bezkonkurenčných 1,25 Eur/min. Navyše, ak nie ste spojený s veštkyňou / veštcom, tak neplatíte.

  • Kontrola výdavkov Nemusíte si kupovať žiadne veľké kredity vopred. Stačí si zakúpiť kartou kredit za 1,50 Eur na prvú minútu volania. Po veštení potom zaplatíte len toľko, koľko prevoláte. Nič neriskujete. Ak sa však rozhodnete zakúpiť si kredit 50 Eur a viac, dáme vám ďalších 20% ZADARMO.

  • Dostupnosť Dovoláte sa odkiaľkoľvek, zo Slovenska aj zo zahraničia. Nič nie je blokované. Nevoláte na audiotext, ale na telefónne čísla s bežnou tarifou na Slovensku, alebo zadarmo cez Skype.

  • Bezpečnosť Platba kartou je u nás úplne bezpečná. Vaše údaje o platobnej karte zadávate v chránenom prostredí portálu banky. Nemáme k nim žiadny prístup. Bezpečnosť volania je zabezpečená MONEOPIN kódom, ktorý poznáte len vy, alebo volaním z vášho telefónneho čísla, ktoré máte u nás zaregistrované.

  • Žiadne triky Žiadne predplatenky s automatickou obnovou, keď nepoužívate službu. Žiadne paušálne výdavky za niečo, čo neminiete. Presná a podrobná informácia o každom volaní a platení okamžite po hovore na váš e-mail.