Lacnejšie veštenie až o 37%, keď zaplatíte kartou

Dostupné zo Slovenska aj zahraničia

Ako to funguje

  1. Prihlásite sa jednoducho, bezplatne a rýchlo.

  2. Kúpite si kredit na veštenie vašou kartou. Stačí aj za 1,50 Eur.

  3. Telefonujete s vešticou, ktorú si vyberiete, kedykoľvek a koľkokrát len chcete.

Výhody platby kartou

  • Zľava 25% Získate ju okamžite, keď zaplatíte za veštenie vašou kartou. Voláte LACNEJŠIE, pretože cena volania je len 1,50 Eur/min. (volanie na čísla 0900 stojí 2 Eur/min.). Ušetríte teda na každej minúte pol eura len tak, bez námahy.

  • Zľava 37% Získate ju, ak si naraz zakúpite kredit na veštenie za 50 Eur (prípadne viac). Vtedy vám dáme okamžite ďalších 20% kreditu ZADARMO! To už voláte za bezkonkurenčných 1,25 Eur/min.

  • Kontrola výdavkov Vôbec si nemusíte kupovať veľký kredit vopred! Stačí aj za 1,50 Eur (na prvú minútu volania). Po veštení potom zaplatíte len toľko, koľko ste prevolali. Nič neriskujete!

  • Platíte len za veštenie Ak nie ste spojený s veštkyňou / veštcom, tak neplatíte. Účtuje sa len čistý čas veštenia.

  • Dostupnosť Dovoláte sa zo Slovenska, aj zo zahraničia. Nič nie je blokované. Nevoláte na audiotext, ale na telefónne čísla s bežnou tarifou na Slovensku alebo cez Skype.

  • Bezpečnosť Platba kartou je u nás úplne bezpečná. Vaše údaje o platobnej karte zadávate v chránenom prostredí portálu banky. Nemáme k nim žiadny prístup. Bezpečnosť volania je zabezpečená MONEOPIN kódom, ktorý poznáte len vy, alebo volaním z vášho telefónneho čísla, ktoré máte u nás zaregistrované.

  • Žiadne triky Žiadne predplatenky s automatickou obnovou, keď nepoužívate službu. Žiadne paušálne výdavky za niečo, čo neminiete. Presná a podrobná informácia o každom volaní a platení okamžite po hovore na váš e-mail.

Rokmi overené veštice a veštci odpovedia na vaše otázky

Kavenakód 169

Poradím vám, ako sa správne rozhodnúť.

+421 2 5277 5000