Kredit na veštenie

Dobite si kredit platobnou kartou a volajte až o 40% lacnejšie

Volajte na naše číslo s bežnou tarifou. Veštenie budete mať až o 40% lacnejšie. Zaplatíte vašou platobnou / bankomatovou kartou, alebo prevodom cez internet banking Tatra banky. Volať môžete zo Slovenska alebo zo zahraničia. Nič nie je blokované.

Zakúpte si kredit minimálne v hodnote 5 € a môžete volať veštici alebo veštcovi z nášho portálu. Štandardná cena za spojenie cez službu Kredit na veštenie je 1,50 €/min. s DPH.

Ak si zakúpite kredit vo výške 50 € a viac, dostanete od nás automaticky zadarmo 20% zo zakúpeného kreditu navyše, to znamená, že minúta spojenia z takto zakúpeného kreditu vás bude stáť len 1,20 € a ušetríte až 40%.*

Účtovanie hovoru

Po ukončení telefonátu s vešticou alebo veštcom vám vypočítame skutočnú cenu za telefonát (počet minút spojenia * 1,50 €). Výslednú sumu vám odpočítame z kreditu, ktorý ste mali zakúpený pred telefonátom.

  • Ak ste mali dostatočný kredit na celé veštenie, tak vám z neho odpočítame výslednú cenu hovoru a zvyšný kredit vám zostane na budúce veštenie.

  • Pokiaľ váš kredit nebol dostatočný, tak dlžnú sumu nám automaticky zaplatíte cez vašu platobnú kartu, ktorú ste použili pri dobití kreditu. Zaplatíte len to, čo ste pretelefonovali.

Účtovanie za službu začína momentom spojenia s vešticou alebo veštcom. Maximálna dĺžka telefonátu je 60 minút. Po tomto limite je volanie ukončené. Poplatky za telefón platíte naďalej svojmu operátorovi (podľa vášho volacieho programu) ako volanie na Orange linku v SR. Kredit na veštenie slúži len na zaplatenie za samotnú službu a nemá nič spoločné s vašim kreditom na predplatenej karte, resp. s faktúrou od operátora.

* V porovnaní so štandardnou cenou volania na atx číslo.