Veštica Večernica

Veštica Večernica
kód 159
Moje karty vám ukážu, kadiaľ sa vydať, aby ste boli šťastní.

Informácie o dostupnosti:

 • Obvykle som online večer po 21:00 až do tretej hodiny ráno.

  Zapnite si hlásenie, kedy budem opäť online - kliknite na ikonku zvončeka. Teším sa na vás smile

Zameranie: Kariéra, láska - vzťahy, tehotenstvo, zdravie, bývanie, financie
Špeciálne oblasti: Dobíjanie a posielanie pozitívnej energie, psychologická pomoc, veštenie aj pre zvieratká
Veštecké techniky: Veštenie pomocou mariášových kariet a kyvadla
Jazyk výkladu: český
Prax: 12 rokov
Hodnotenie: (20 hodnotení)

O mne

Už v detstve som sa zoznámila s mariášovými kartami, ktoré ma doprevádzaju do dnes. Mám dar videnia a cítenia, preto v niektorých prípadoch karty vôbec nepotrebujem.

Vďaka mojej dlhodobej chorobe mám iný pohľad na svet a život. Dokážem sa vžiť do ťažkých situácií ľudí a pomôcť po citovej aj duševnej stránke a nasmerovať, ktorou životnou cestou sa vydať.

Venujem sa tiež bylinkám, minerálnym kameňom a fyzioterapii.

Som tu pre vás, aby som vám pomohla nájsť správny smer a poradila v ťažkých životných situáciách.

Hodnotenia zákazníkov

 1. Veštica Večernica
  Vaše hodnotenie:
 2. Kaja

  Uzasna zena pomoze stale povie narovinu ako sa veci maju velka vdaka

 3. Ivana

  Slečna Večernica je jedno veľké zlatíčko. Určite odporúčam. :-)

 4. Irena

  Milá paní Večernice, již delší dobu se na vás obracím se svými osobními problémy. Obracím se na vás s radostí a přesvědčením, že mi opět neuvěřitelně přesně odpovíte i poradíte. Přesnost vašich odpovědí v jakýchkoliv časových horizontech a v široké škále otázek se mi dosud vždy vyplnila. Vážím si skutečně moc i komunikace s vámi. Vaše odpovědi jsou jasné, vždy k daným otázkám a k jejich zásadním souvislostem. To je samozřejmě dáno vašimi širokými znalostmi.

 5. Veve9

  Dakujem za vyklad, vsetko povedane priamo a hlavne tak ako sa veci v skutocnosti maju. Urcite sa este ozvem, vsetkym odporucam.

 6. Erika

  Opäť ďakujem za výklad. Veľmi príjemná žena, len odporúčam.:)

 7. Lucka

  Vsetko co ste mi povedala bola pravda. Veci sa vyjasnili, potvrdili. Tesim sa na dalsie veci co ste zdelila. Odporucam velmi!

 8. Miška

  Skvělá kartářka. Vyzkoušela jsem jich mnoho, ale žádná mi nesedla jako tato. Velmi rychle poznala mou situaci i mě jako člověka a dokázala poradit. Nemám důvod obracet se na kohokoliv jiného, ráda zůstanu věrná paní Večernici. Moudrá a upřímná žena. Moc děkuji a těším se, až se budou v budoucnu plnit Vaše věštby, kterým věřím.

 9. Erika

  Ďakujem. Ste skvelá, veľmi rada sa s vami rozprávam. S pozdravom,Erika

 10. Ingrid

  Dakujem pani veštkyni prepovedala mi velmi dobre presne v ten deň som sa po dlhych mesiacoch napätia odlúcenia s partnerom opäť zblížila, bol to den plny diskusie vzajomej, povedali sme si co nas bolelo a co sme zle jeden druheho pochopili a v tom ten kamen opadol a a znova jeho oci boli plne lásky a ja som mala v hlave slova pani Vecenice ako sa mám zachovat pomohlo to velmi je dobre nechat povedat partnera co ho tarai a pocuvat a vediet mu podakovat aj za malickosti on kazdy si to oceni z podravom Ingrid Nitra

 11. Irena

  Milá paní Večernice, děkuji vám moc za nejenom zcela pravdivý výklad karet. Vše, co jste mi řekla byla pravda. Navíc jste mi několikrát dávala energii, která mi pomáhala při mých zdravotních problémech. Proto se vždy při jakýchkoliv problémech obrátím jen a jen na vás. Děkuji moc.

 12. Miroslava

  Jedna z najlepších veštíc. Dakujem.

 13. Mária

  Po rozhovore s p.Večernicou som pocítila kľud a pokoj v duši a následne sa pohli ľady (dcéra sa ozvala, aj s ospravedlnením sa; a aj moja srdcovka, i keď vo veľmi skorých hodinách (okolo 2,00 hod.). Veľké ďakujem, p. Večernica! Mária

 14. Ľubica

  Ďakujem p.Vecernica,verim Vám...

 15. Mária

  p. Večernica bola super: ďakujem aj za dcéru i za seba! Mária

 16. Gabriela

  Už jej prvá veta bola trefou do čierneho a vzbudila vo mne dôveru. Jej energia cez telefón bola veľmi príjemná a jasná. Rozhodne som svoj telefonát ani peniaze zaň neoľutovala. Myslím, že ak ešte niekedy niekoho telefonicky oslovím ohľadne veštby bude to práve ona.

 17. Irena

  Skvělá kartářka. Skutečně skvělá kartářka. Z paní večernice sála energie. Není pochyb o tom, že vše co řekne je pravdivé. Odpovídá naprosto jasně, srozumitelně a bez zbytečných nic neříkajících vět.

 18. Mompri

  Pani Večernica je úžasná, mala som zimomriavky niekoľkokrát počas telefonátu lebo sa triafala rovno do čierneho.

 19. Mazula82

  Uzasna zena, vsetko videla presne ako je, spolieham na jej vestby.

 20. M?

  Pani Večernica je úžasná žena. Jej veštby sa plnia a vážim si jej úprimnosť. Jednoducho to, čo povie, sa stane. Najprv ma to prekvapovalo, ale teraz sa na to už len spolieham. Ďakujem.

 21. Jozef

  Ďakujem Vám za objasnenie môjho problému a získanie nových poznatkov, o ktorých som doteraz ani len netušil. Taktiež za príjemný a miestami aj humorný rozhovor a tiež za rady, ktoré ste mi dali. Vrele doporučujem aj ostatným. Prajem Vám všetko dobré.