Veštica Večernica

Veštica Večernica
kód 159
Moje karty vám ukážu, kadiaľ sa vydať, aby ste boli šťastní.

Informácie o dostupnosti:

 • Obvykle som online večer po 21:00 až do tretej hodiny ráno.

  Zapnite si hlásenie, kedy budem opäť online - kliknite na ikonku zvončeka. Teším sa na vás smile

Zameranie: Kariéra, láska - vzťahy, tehotenstvo, zdravie, bývanie, financie
Špeciálne oblasti: Dobíjanie a posielanie pozitívnej energie, psychologická pomoc, veštenie aj pre zvieratká
Veštecké techniky: Veštenie pomocou mariášových kariet a kyvadla
Jazyk výkladu: český
Prax: 12 rokov
Hodnotenie: (12 hodnotení)

O mne

Už v detstve som sa zoznámila s mariášovými kartami, ktoré ma doprevádzaju do dnes. Mám dar videnia a cítenia, preto v niektorých prípadoch karty vôbec nepotrebujem.

Vďaka mojej dlhodobej chorobe mám iný pohľad na svet a život. Dokážem sa vžiť do ťažkých situácií ľudí a pomôcť po citovej aj duševnej stránke a nasmerovať, ktorou životnou cestou sa vydať.

Venujem sa tiež bylinkám, minerálnym kameňom a fyzioterapii.

Som tu pre vás, aby som vám pomohla nájsť správny smer a poradila v ťažkých životných situáciách.

Venujem sa aj tejto téme:

Hodnotenia zákazníkov

 1. Veštica Večernica
  Vaše hodnotenie:
 2. Ingrid

  Dakujem pani veštkyni prepovedala mi velmi dobre presne v ten deň som sa po dlhych mesiacoch napätia odlúcenia s partnerom opäť zblížila, bol to den plny diskusie vzajomej, povedali sme si co nas bolelo a co sme zle jeden druheho pochopili a v tom ten kamen opadol a a znova jeho oci boli plne lásky a ja som mala v hlave slova pani Vecenice ako sa mám zachovat pomohlo to velmi je dobre nechat povedat partnera co ho tarai a pocuvat a vediet mu podakovat aj za malickosti on kazdy si to oceni z podravom Ingrid Nitra

 3. Irena

  Milá paní Večernice, děkuji vám moc za nejenom zcela pravdivý výklad karet. Vše, co jste mi řekla byla pravda. Navíc jste mi několikrát dávala energii, která mi pomáhala při mých zdravotních problémech. Proto se vždy při jakýchkoliv problémech obrátím jen a jen na vás. Děkuji moc.

 4. Miroslava

  Jedna z najlepších veštíc. Dakujem.

 5. Mária

  Po rozhovore s p.Večernicou som pocítila kľud a pokoj v duši a následne sa pohli ľady (dcéra sa ozvala, aj s ospravedlnením sa; a aj moja srdcovka, i keď vo veľmi skorých hodinách (okolo 2,00 hod.). Veľké ďakujem, p. Večernica! Mária

 6. Ľubica

  Ďakujem p.Vecernica,verim Vám...

 7. Mária

  p. Večernica bola super: ďakujem aj za dcéru i za seba! Mária

 8. Gabriela

  Už jej prvá veta bola trefou do čierneho a vzbudila vo mne dôveru. Jej energia cez telefón bola veľmi príjemná a jasná. Rozhodne som svoj telefonát ani peniaze zaň neoľutovala. Myslím, že ak ešte niekedy niekoho telefonicky oslovím ohľadne veštby bude to práve ona.

 9. Irena

  Skvělá kartářka. Skutečně skvělá kartářka. Z paní večernice sála energie. Není pochyb o tom, že vše co řekne je pravdivé. Odpovídá naprosto jasně, srozumitelně a bez zbytečných nic neříkajících vět.

 10. Mompri

  Pani Večernica je úžasná, mala som zimomriavky niekoľkokrát počas telefonátu lebo sa triafala rovno do čierneho.

 11. Mazula82

  Uzasna zena, vsetko videla presne ako je, spolieham na jej vestby.

 12. M?

  Pani Večernica je úžasná žena. Jej veštby sa plnia a vážim si jej úprimnosť. Jednoducho to, čo povie, sa stane. Najprv ma to prekvapovalo, ale teraz sa na to už len spolieham. Ďakujem.

 13. Jozef

  Ďakujem Vám za objasnenie môjho problému a získanie nových poznatkov, o ktorých som doteraz ani len netušil. Taktiež za príjemný a miestami aj humorný rozhovor a tiež za rady, ktoré ste mi dali. Vrele doporučujem aj ostatným. Prajem Vám všetko dobré.