Horoskopy na web

Máte vlastnú web stránku a radi by ste ju obohatili dennými horoskopmi? Vďaka bezplatnej službe Horoskopy na web môžete mať po pár kliknutiach na svojej internetovej stránke zobrazený panel, ktorý obsahuje denný horoskop pre každé znamenie zverokruhu.

Zverokruh

Pre prispôsobenie vizuálnej podoby panelu, stačí upraviť vami požadované nastavenia:

Telo panelu
Šírka: px
Výška: px
Jazyk:
Orámovať:
Obrázky znamení
Vzhľad:
Veľkosť:
Farba:
Zoradenie:
Schéma
Hlavička panelu
Farba pozadia: ?
Farba písma: ?
Veľkosť písma: px
Zobraziť:
Hlavný obsah panelu
Farba pozadia: ?
Farba písma: ?
Veľkosť písma: px
Úvodný obsah:

Horoskop od Moneo.sk

HTML kód panelu s horoskopmi, ktorý stačí skopírovať a vložiť na vašu web stránku:

Ak sa panel po pridaní na vašu stránku nezobrazuje správne, alebo ste našli inú chybu, prípadne máte návrh na zlepšenie, neváhajte nás kontaktovať.

Podmienky používania služby

Umiestnením panelu s horoskopmi na svoju web stránku súhlasíte s nasledujúcimi podmienkami používania:

  • Vygenerovaný kód nesmie byť manuálne upravovaný (musí byť zachovaný kód panelu ako aj jeho obsah, odkaz na Moneo.sk pod samotným boxom s horoskopmi sa považuje za neoddeliteľnú súčasť panelu).

  • Všetky časti panelu musia byť viditeľné (nesmú byť použité žiadne nepovolené techniky na skrytie niektorej oblasti panelu).

  • Obsah panelu je chránený autorským právom. Publikovanie, rozmnožovanie alebo distribuovanie obsahu mimo poskytnutého panelu je možné len po obdržaní písomného súhlasu administrátora Moneo.sk. Prípadné porušenie autorského práva je predmetom občianskoprávnej alebo trestnoprávnej zodpovednosti.

Moneo.sk si vyhradzuje právo kedykoľvek, alebo pri porušení vyššie uvedených podmienok, ukončiť alebo čiastočne obmedziť poskytovanie služby bez predchádzajúceho upozornenia.

Foto: isifa/thinkstockphotos