Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Klára

Klára

Vždy ma zaujímalo, čo je medzi nebom a zemou. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Veštica Magdaléna

Magdaléna

Osobný kód 303

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Horoskop na november - Baran

Mesačný tarotový horoskop 2020

Vzťahy: Podľa tejto karty môže byť, že ste už prešli určitou cestou, kde ste sa pomocou partnerstiev sami lepšie spoznali. Je čas pohnúť sa ďalej a začať vyššie. Nemusí to ísť hneď ľahko. Skúšky, ktoré zažívate v manželstve, môžu posunúť váš terajší vzťah tam, kde má práve ísť. Voľní môžu stretnúť partnera, ktorý ich bude dopĺňať, aby nestagnovali na jednom mieste.

Práca: Karta Svet dáva zelenú novým cestám, a to pracovným i vzdelávacím. Nevylučuje sa i spolupráca s ďalekou cudzinou, ktorej sa treba otvoriť. V tejto dobe asi len po internete, ale dá sa aj tak niečo zarobiť. Možno sa vydáte len za hranice vášho bydliska a konečne začnete študovať angličtinu, alebo iný svetový jazyk. Nikdy nie je neskoro, aj keby ste boli rovno pred dôchodkom!

Zdravie: Ak na vás dolieha stres alebo si myslíte, že všetko nezvládnete, nezabúdajte na autogénny tréning a terapiu vodou. Športujte! Každý deň vystavte tvár Slnku, hoci je aj zima, telo si prijme z neho potrebnú energiu. Možno to bude chcieť aj zmenu v pohľade na vaše okolie i život vôbec. Buďte svetoví!

Zobraziť horoskop na november pre znamenie: