Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Wanda

Wanda

Osobný kód 154

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Žena Lev - charakteristika

Pri charakteristike ženy Levice, musíme vziať do úvahy v prvom rade fakt, že jej patrónom je samotné Slnko, stred našej slnečnej sústavy. Také sú aj ony, bývajú rady stredobodom spoločnosti. Iste nebudú sedieť niekde v kútiku a čakať, kým si ich niekto všimne.

Žena Lev - charakteristika

Opravím, aj keď si sadnú obďaleč, aj tak si ich ľudia všimnú! Je v nich čosi majestátne a veľkolepé. Rady sa zabávajú, majú sklony k narcizmu, vzbudzujú pozornosť a milujú luxusný spôsob života.

Pri charakteristike muža Leva sme spomínali, že sa neradi podrobujú iným a nevedia si často priznať svoju chybu. Bude to podobné i u žien Levíc, ale ony to budú mať trochu ťažšie, lebo sú jednoducho ženy a svet ešte aj dnes očakáva od žien, že skôr ustúpia ako muži. Ak si nájdu partnera, ktorý vie byť niekedy aj podriadený žene alebo bude na tak vysokej úrovni, že intuitívne pochopí znamenie Leva, a pritom dá svojej Levici dosť priestoru na jej sebarealizáciu, dokážu byť tvorivé, reprezentatívne a veľkorysé partnerky, ktoré rady pomáhajú slabším. Levice sa v hĺbke svojho srdca boja silných partnerov, lebo vedia, že by im nemohli vládnuť. Na niektorých mužov pôsobia odmerane, až pyšne a nedostupne. Levica prvý krok neurobí, aj keď sa jej muž páči, a preto možný vzťah padne ešte skôr, než by mohol rozvinúť. 

Milé Levice, máte to ťažké, ste najsilnejšie znamenie v zverokruhu. Je to na vás vidieť na prvý pohľad. Ak niekde vojdete, vy majestátne vstúpite a to mnohým kole oči! Nemáte rady konvencie a pravidlá, ktorým sa treba prísne podriadiť. Dokážete sa im vzoprieť a urobiť si po svojom takým spôsobom, že to iným znameniam až vyráža dych. Hneď je dobrý dôvod na klebety, ktorých ste dobrým terčom. Často už len preto, že ste!

Máte umelecké a organizačné schopnosti, viete jednať s ľuďmi, ste tvorivé. Preto by ste mali tieto vlastnosti využiť v práci, najlepšie v nejakej vedúcej funkcii alebo aspoň mať rozhodujúce slovo či svoju samostatnosť. Levici, kráľovnej zvierat, podriadená funkcia berie jej vrodené kreatívne nápady i silu, lebo sa obáva, že ich nebude môcť realizovať. Ak má šéfa, ktorý jej dá priestor, má to aj on vyhraté, lebo Levici jej dôstojnosť nedovolí sklamať či neuspieť.

Levice sú rodené dramatické herečky. Hoci im bude srdce krvácať, tvár sa im bude smiať!

Svojich blízkych, ktorých milujú, zahrnú odovzdanosťou a veľkou láskou. Na druhej strane sú aj žiarlivé, ale hrdým spôsobom, akejsi zranenej pýchy, čiže nedajú to často na sebe znať. Partner si myslí, že je im ľahostajný, a to môže vyvolať situáciu, kedy si naozaj nájde inú partnerku, ktorá im dá viac vedieť, že jej na ňom záleží. Ako matky sú starostlivé a chcú, aby ich deti boli vo všetkom naj, lebo ich považujú za časť svojej bytosti. Dospievajúce deti to nemusia vždy celkom dobre znášať.

Na záver rada pre mužov, ktorí sa zaľúbili do ženy Levice:
Buďte si toho vedomí, že máte niekoho mimoriadneho, individualistického a neprehliadnuteľného. Vaša žena si je toho aj vedomá. Narodila sa ako kráľovná a celý život bude zastávať túto úlohu, ktorá jej bola daná zhora. Nepodceňujte ju a dobre s ňou zachádzajte, odmení sa vám kráľovsky mocnou láskou!

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoBlíženciod 21.05.2023
MesiacStrelecod 03.06.2023
MerkúrBýkod 03.04.2023
VenušaRakod 07.05.2023
MarsLevod 20.05.2023
JupiterBýkod 16.05.2023
SaturnRybyod 07.03.2023
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoVodnárod 23.03.2023