Veštby a spirituálne poradenstvo

Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Horoskopy pre vaše znamenie

Horoskop na 25. september 2020

Zistite, ako sa vám bude dariť, na čo si máte dávať pozor a čo vás čaká v zamestnaní, vzťahoch, financiách alebo zdraví.

Foto: shutterstock.com

Tip na dnes / zajtra

Prijmite občasnú samotu ako výzvu k tomu, aby ste sa sústredili na to, po čom túži vaša duša. Uvidíte, že si lepšie porozumiete. Pracujte dnes s úplným nasadením, aby ste si cez víkend mohli splniť nejaký sen. Nech je ten sen prospešný vám i vášmu okoliu. Možno sa konečne dobre vyspíte!

Oblasť financií do 1.10.2020

Skúste už v piatok urobiť všetko pre to, aby ste počas víkendu a začiatkom týždňa nemuseli riešiť finančné otázky. O pár dní by sa vám toho nakopilo veľa. Dokonca aj spln, ktorý bude vo štvrtok, môže preveriť vaše schopnosti, či viete dobre narábať s peniazmi. Nepripravený jedinec zvláda obdobie splnu totiž dosť nervózne, čím sa pripraví o dosť veľký kus finančného koláčika. Celý finančný horoskop »

Zobraziť horoskop na dnes pre znamenie:

Ako sa tvoria horoskopy?

Horoskop je predpoveď nasledujúceho, konkrétneho časového úseku pre určitú skupinu ľudí alebo jednotlivca. Najčastejšie sú to astrologické predpovede, ktoré akceptujú zoskupenie planét pre daný čas, poväčšine pre 12 znamení Slnečného horoskopu. Horoskopy sa zostavujú aj z iných veštiacich techník, napríklad z tarotových kariet.

Numerologický horoskop sa vypočítava z dátumu narodenia i z mena, lebo numerológia vie aj písmená premeniť na čísla.

Astrologický horoskop sa vypočítavaja z dátumu narodenia a presnej hodiny, minúty, prípadne i sekundy, kedy sa malý človiečik prvýkrát nadýchol na tomto svete a presných súradníc miesta narodenia.

Ak ide o denný horoskop, tak tu berieme do úvahy hlavne postavenie Luny, čiže Mesiaca voči slnečným znameniam. Mesiac sa pohybuje rýchlo, jednotlivým znamením prejde za dva a pol dňa. Ovplyvňuje náladu, cítenie a emócie človeka. Na každé znamenie však pôsobí pohybujúca sa Luna na nebi inak.

Ostatné horoskopické výklady jednotlivých znamení, napríklad tarotový horoskop, sú na zamyslenie sa nad sebou a problematikou, ktorej sa karta dotýka. Často aj kartový tarotový horoskop trafí klinec po hlavičke a nahnevá alebo poteší čitateľa.

Cieľ horoskopov

Ak zoberieme do úvahy len znamenia zverokruhu, ktorých je dvanásť a každé je rozdelené na 30 stupňov, kde jeden dielik je jeden deň, už aj laickým pohľadom vidíme, že horoskop nemôže rovnako platiť pre všetkých Baranov, Býkov, Blížencov, ...

Len ten horoskop, ktorý bude astrológom presne vypočítaný priamo pre vás, je najviac pravdepodobný. Berte horoskopy v časopisoch i na internete najmä ako zábavu a podnet na zamyslenie. Ak vás horoskop oslovil, mali ste ho asi čítať alebo počuť, a teda zamyslieť sa nad tým, čo vás vlastne oslovilo. Ak sa nad horoskopom zasmejete, aj to je dobré. Máte dobrú náladu po celý deň. Ak vám vyšiel zlý horoskop na určitý deň a vy sa naozaj zle cítite, ste práve ten človek, ktorý si snáď dá pozor…

Aktuálne horoskopy

Horoskop na dnes26. september 2020
Horoskop na zajtra27. september 2020
Týždenný horoskop39. týždeň 2020
Horoskop lásky39. týždeň 2020
Finančný horoskop25.9. - 1.10.2020
Mesačný horoskopseptember 2020
Čínsky horoskopseptember 2020
Ročný horoskop2020
Čínsky horoskoprok Potkana