Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Sara

Osobný kód 176

Numerologický rozbor týždňa

Predpoveď na 46. týždeň (12.11. - 18.11.2018)

Podľa našej pomôcky ľahko a rýchlo nájdete riešenia svojich problémov či náhodných udalostí, ktoré sa vo vašich životoch vyskytnú, zároveň zistíte, čo bude pre vás skutočne dôležité. Na zvládnutie problémov budete potrebovať tieto vlastnosti: istotu, nezaujatosť, trpezlivosť, nezávislosť, silu "postaviť sa", optimizmus a pravdovravnosť.

Čo pre vás prinášajú jednotlivé dni tohto týždňa z numerologického hľadiska:

Pondelok (12.11.2018)

Dnešok prinesie zaujímavé situácie, v ktorých si overí vašu silu osobnosti, vaše predpoklady odolať tomu, čomu sa všeobecne hovorí “zlo”, chamtivosť alebo nenásytnosť. Budete mať príležitosť sami sebe preukázať láskavosť alebo podporu v tom, čomu sa hovorí “to dobré”. Bude to náročné, ale zvládnete to, ak budete chcieť.

Kocka 1

Práca: Bude sa vám dariť v každej oblasti, najmä ak sa venujete tvorivej práci, kde treba vymýšľať, kombinovať alebo vylepšovať. Aj pracovné stretnutia dopadnú dobre, a tiež sa potešíte novým klientom, prílevu financií a iný zdrojom. Študenti budú mať možnosť opraviť si pokazené, dohodnúť si nejaké lepšie podmienky.

Vzťahy: Vo vzťahoch to bude všelijaké. Zistíte, že čím viac ustupujete, o to viac sa od vás vyžaduje. Nájdete aj mnoho spôsobov, ako dať vzťahy do poriadku, ako sa sústrediť na to, aby sa vysvetlili staré hriechy a ako posunúť komunikáciu s menej príjemnými ľuďmi do prijateľnej roviny. V láske to bude skvelé.

Zdravie: Ráno zhlboka dýchajte, neskôr sa sústreďte na chôdzu, prípadne izometrické cvičenia, prekrvíte mozog, získate vyššiu kontrolu nad sebou. Vhodná bude striedmejšia strava, obohatená zelenou listovou zeleninou a ovocnými smoothies. Podvečer si môžete vyhradiť chvíľku na meditáciu, napríklad podľa Osha.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 9., 12., 14., 20. a tiež 23. dňa v mesiaci.

Utorok (13.11.2018)

Všeličo sa ukáže vo svetle, ktoré vás vtiahne do vyskúšania vašej nezaujatosti a vnútornej sily. Sú situácie, kedy je veľkým umením udržať sa vo svojom strede, zachovať sa tak, ako sa to vyžaduje v prospech celku, nie v prospech iba váš. Zrejme sa riadne zapotíte, kým nájdete to najoptimálnejšie východisko a získate pocit istoty.

Kocka 2

Práca: Vrhnete sa na nové úlohy, urobíte si správny systém, a dokážete nemožné. Možno príde aj k menej príjemnej zmene ale aj tak budete vedieť, ako všetko napraviť a vyjsť z toho ako víťaz. Možno v niečom budete trochu váhať, ale napokon i tak prídete na to, aby ste všetko správne ustáli a dotiahli do konca.

Vzťahy: Hoci dopoludnia budú všetky vzťahy fungovať na výbornú, obed prinesie zmenu. Niekto vás vytočí, nahnevá, prípadne začne podpichovať na nevhodnom mieste a zrejme i nevhodným spôsobom. Udržte sa i tak vo svojom strede, nedajte sa prevalcovať hlúposťou. Mrzelo by vás to. Radšej sa sústreďte na svoje city.

Zdravie: Ráno začnete trénovať nielen svoje mozgové závity, ale aj trpezlivosť, teda čo všetko dokážete vydržať, aby ste niečo dosiahli. Poobede bude vhodné trénovať obľúbený šport, prípadne hodinku plávať, aby ste upokojili nervový systém. Večer bude vhodné chvíľu meditovať, prospeje aj krásna literatúra.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 16., 18. a 26. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Streda (14.11.2018)

Začnete sa sústreďovať na rôzne detaily menej príjemným spôsobom, preto i skúška tohto dňa prinesie situácie, v ktorých budete musieť preukázať vnútornú silu, pedantnosť, ale aj trpezlivosť s menej chápavými či menej zdatnými ľuďmi. Okrem toho si budete musieť zachovať zmysel pre mieru, venovať sa tomu, čo bude dôležité.

Kocka 3

Práca: V povinnostiach objavíte medzery, a budete sa snažiť o to, aby ste ich urýchlene zaplnili. Vyhnite sa zbytočnej prísnosti voči sebe, veď každý nevie všetko. Skúste sa sústrediť na to, čo vás obohacuje a napĺňa. Poobede už nebudete dosť tvoriví, otvorte si učebnicu angličtiny, nemčiny a pod., začnite si opakovať frázy.

Vzťahy: Vo vzťahoch môžete očakávať niekoľko zmien, ale i tak nájdete veľa zaujímavých podnetov, prečo o niekom zmeniť mienku.  Objavíte skryté vlastnosti, ktoré ste si predtým neuvedomovali, no teraz pri niečom na kolegyni vyniknú. Zaujímavé bude aj vytriezvenie v rámci osobných vzťahov či lásky.

Zdravie: Možno sa budete cítiť trochu pod psa, ale správny tréning, rýchla chôdza či dýchanie zhlboka vás môžu prebrať možno lepšie ako silná čierna káva. Sústreďte sa na chrbticu pohybový aparát. Ak by ste mali problémy, vhodná bude reflexná masáž chodidiel alebo mobilizačná spolu s masážou celého tela.

Vzťahuje sa to na tých, čo sa narodili 1., 11., 13., alebo 22. či 28. dňa v hociktorom mesiaci.

Štvrtok (15.11.2018)

Niektorí si budete myslieť, že sa dejú neobvyklé veci, ale to len skúška závislosťami bude prichádzať v najmenej očakávanom čase, a dá vám riadne zabrať. Počítajte aj s klamármi a menej serióznymi typmi, teda aj s tými, ktorí budú od vás chcieť nemožné a to iba preto, lebo sami nebudú chcieť pohnúť prstom ani rozumom.

Kocka 4

Práca: Nebudete vedieť, kde je vaše miesto, budete prehadzovať papiere, presúvať stretnutia, pričom vám bude unikať drahocenný čas. Na obed skonštatujete, že ste toho veľa nestihli, že sa všeličo zbytočne skomplikovalo a nič nie je také, aké by mohlo byť. Spamätáte sa pred odchodom domov, a to neocenia kolegovia.

Vzťahy: Budete mať pocit, že vás vo vzťahoch tak veľa dobrého nečaká. Skúste teda pozitívnejšie posudzovať plusy a mínusy, rozumnejšie vnímajte okolie, sústreďte sa na priateľov, ale aj nepriateľov. Od nepriateľov sa môžete naučiť najviac. Pozorujte ich a na ničom netrvajte, nikde si nič nedosadzujte, bude to aj tak inak.

Zdravie: Budete sa cítiť lepšie, akurát sa vám všeličo bude zdať komplikované. Prejaví sa precitlivenosť žalúdka, preto pite čaj z paliny, stravujte sa tak, aby bol žalúdok v pokoji, a zbytočne ho neprekysľujte. Nezabúdajte na úžasné jogové cvičenie agnisára, to dáva tráviaci trakt najlepšie do poriadku.

Týka sa to ľudí, narodených 7., 27., 20., 29. a 30. dňa v hociktorom mesiaci, ale výnimočne aj mnohých iných typov.

Piatok (16.11.2018)

Dnešok prinesie depresívne pocity, isté pochybnosti o všetkom, čomu sa budete venovať. Možno podľahnete nejakým ilúziám, ale na druhej strane, rýchlo si všimnete skúšku odvahy a schopnosti regenerovať svoje emócie tak, aby ste sa posunuli tam, kde to bude pre vás najlepšie. Ovládnuť svoje myslenie a cítenie je náročné.

Kocka 5

Práca: Zistíte, že najdôležitejšou osobou pre dosiahnutie skvelých výsledkov je “pani Marienka”. Táto úžasná osoba nielen, že o každom všetko vie, pohotovo nájde založený mobil, dokáže s úžasnou presnosťou odhadnúť, čo sa stane i vtedy, keď nehrozí, že by sa niečo stať mohlo, a vy s jej podporou dosiahnete čokoľvek.

Vzťahy: O niekom dnes zapochybujete, aby ste sa presvedčili, že mu/jej môžete plne dôverovať, lebo vás chápe, podporuje. Osamelým popraje šťastie, ak ich z ťažkopádnych myšlienok vytrhne optimistický človek, ktorý im poskytne druhú šancu, aby mali pekný vzťah a trochu zamotanú hlavu ružovými myšlienkami.

Zdravie: Uvedomte si, že vaša pohoda závisí nielen od spôsobu myslenia, ale aj od toho, ako trénujete, ako rozvíjate telesné zdatnosti a ako zvyšujete úroveň sily, imunitného systému a tiež nervovej kondície. Choďte na to posilňovaním, tréningom bojových umení, tí starší jogou alebo taj čchi, upravte stravu.

Platí to najmä pre tých, ktorí sa narodili 3., 2., 8., 17., a 25. dňa v hociktorom mesiaci.

Sobota (17.11.2018)

Možno ste tí, ktorí vypínajú správy, lebo to je riešenie, ale faktom je, že takto len podporujete všeobecné zlo. Možné je i to, že prehliadnete skúšku nádejou, vierou v to, čo je lepšie alebo konštruktívnejšie. Hoci bude všeličo vyzerať veľmi pozitívne, rýchlo zistíte, že výzor je jedna vec a obsah druhá. Obsah môže zradiť.

Kocka 6

Práca: Prídete na veľa zaujímavých riešení, v, čo posunie všetky vaše rodinné záležitosti dopredu. Ak sa sústredíte na dôležité informácie - zistíte, kde je aká trhlinka, a rýchlo ju zaplníte niečím spevňujúcim. Dnešok dodá aj témy pre novinárov a spisovateľky, vrhnú sa na realizáciu novely či románu, prípadne - horúce básne.

Vzťahy: Nenechajte sa opiť rožkom, keď vám niektorý kamarát začne sľubovať hory-doly či nereálne výhody. Isto pôjde o niečo odlišné, a budete prekvapení, keď objavíte zmysel alebo pôvod týchto “sľubov”. V osobnom vzťahu nájdete podporu aj oporu, takže verte si, poraďte sa s partnerom či partnerkou.

Zdravie: Nebude potrebné, aby ste sa zodrali v posilňovni alebo odpadli pri vytrvalostnom plávaní; všetko robte s mierou a večer budete nadmieru spokojní. Ráno si pripravte vodu s lyžičkou medu, postrúhaného ďumbieru a citrónovou šťavou, dýchajte zhlboka, večer zase myslite na kúpeľ s masážou morskou soľou.

Platí to najmä pre tých, čo sa narodili 5., 10., 15., ale aj 19. a 21. dňa v hociktorom mesiaci.

Nedeľa (18.11.2018)

Možno si všimnete, že nie každý, kto sa bije v prsia, je odhodlaný biť sa aj za vás alebo za vašu pravdu, v dnešných skúškach si overíte svoju pravdovravnosť a tiež schopnosť prehliadnuť podvodníka skôr ako otvorí ústa. Vyhnite sa aj vlastnému sebaklamu, nahováraniu si toho, čo nie je a ani nikdy nemohlo byť.

Kocka 7

Práca: Od rána sa budete pasovať s maličkými, neskôr s väčšími až veľkými podvodníkmi, klamármi či záškodníkmi. Dajte na seba pozor, aby ste sa nenechali podviesť, aby ste sa nenechali niečím zaskočiť. Je možné, že o niečo prídete, ale na strane druhej, získate cenné skúsenosti, ako prehliadnuť zámer neprajníka.

Vzťahy: Sledujte, kto, čo a ako bude hovoriť, aby ste včas odhalili podvodníkov či klamárov. Keď už ich odhalíte, nešpekulujte nad pohnútkami, prečo sa takto správajú; vyvoďte z toho dôsledky a poučte sa. Ak by bol podvodníkom partner či partnerka - zatočte s nimi krátkym procesom. Nájdete vnútorný pokoj.

Zdravie: Vyhnite sa tabletkám, radšej zhlboka dýchajte - bolesť hlavy prejde. Opakujte si afirmáciu: Som zdravý a plný energie. Uvidíte, že problém aj sám odíde. Okrem toho dodržujte pitný režim, čo je 8 pohárov vody v priebehu dňa. Prospejú vám i koncentračné cvičenia a tým starším cvičenie jogy.

Platí to predovšetkým pre tých, čo sa narodili 4., 16., 24., 30. alebo 31. dňa v mesiaci.