Odporúčame

Veštica Zoruna

Veštica Zoruna

Vesmír ma inšpiruje k duchovnu a k pomoci ľuďom. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Sadia

Sadia

Som dostupná, zavolajte mi

Veštica Lenaras

Lenaras

Som dostupná, zavolajte mi

Veštica Emilia

Emilia

Som dostupná, zavolajte mi

Veštica Dala

Dala

Obsadená, zavolajte neskôr

Numerologický rozbor týždňa

Predpoveď na 42. týždeň (16.10. - 22.10.2017)

Podľa našej pomôcky ľahko a rýchlo nájdete riešenia svojich problémov či náhodných udalostí, ktoré sa vo vašich životoch vyskytnú, zároveň zistíte, čo bude pre vás skutočne dôležité. Na zvládnutie problémov budete potrebovať tieto vlastnosti: sebaovládanie, nádej, pravdovravnosť, optimizmus, dôslednosť, pohotovosť a radosť zo života.

Čo pre vás prinášajú jednotlivé dni tohto týždňa z numerologického hľadiska:

Pondelok (16.10.2017)

Možno sa všetko trochu skomplikuje depresívnymi pocitmi, kvôli ktorým niečo pokazíte. Bude na čase uvedomiť si, či v niečo veríte alebo nie. Lebo ak neveríte, potom vás dnešok poriadne vyobracia vo viere v seba a vo svoje schopnosti obstáť aj v zlej situácii. Možno pripraví nečakané zvraty v situáciách, možno vo vzťahoch či v kondícii.

Kocka 1

Práca: Počas pracovnej doby prepadnete černejším myšlienkam, budete mať pocit nepochopenia či nízkeho uznania. Pritom vybavíte financie pre firmu zariadite rôzne presuny, zmeny a tiež dáte zaujímavý podnet na riešenie niektorého zložitého projektu. Ak si budete myslieť, že by ste mohli získať finančnú odmenu - mýlite sa.

Vzťahy: Niektorí kolegovia vám dajú zabrať svojou hranou nechápavosťou, neochotou prispôsobiť sa alebo podporiť dobrú myšlienku. Okrem toho vás môže vytočiť predavačka či celkom bezvýznamný človek na ulici. Skúste sa menej trápiť pre to, čo sa nedá zmeniť, a uvidíte, že vás začne aj okolie vnímať trochu inak.

Zdravie: Môžete sa cítiť trochu horšie ako inokedy, najmä ak budete do seba hádzať len rýchle občerstvenie, chlieb, k tomu nevhodné potraviny a zabudnete vypiť vhodné množstvo vody. Lepšie urobíte, ak budete aj trochu behať, prípadne posilňovať a k tomu jesť viac zelenej listovej zeleniny. Nezabudnite ani na dostatok tekutín, najmä vody.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 9., 12., 14., 20. a tiež 23. dňa v mesiaci.

Utorok (17.10.2017)

Možno ste pochopili, že nie všetko má také jednoduché riešenia. Niekedy treba improvizovať a trochu riskovať. Je to otázka viery v lepšiu budúcnosť, pôjde teda o to, nakoľko silnú ju v sebe máte, nakoľko ste schopní zvládnuť otrasy, záchvevy, zmeny a nečakané udalosti? Pokúste sa o nemožné; vnútorná sila je na tej vašej strane.

Kocka 2

Práca: Zažijete niekoľko úspechov vo svojej práci, presadíte sa, dokončíte dôležité úlohy. Nedajte na reči tých, ktorí sa vám stále pletú pod nohami, lebo pochopili, že ako vaši spoluhráči sa môžu ľahko dostať k tučnému korytu. Sprísnite kritériá. Ak mienite prednášať na chúlostivú tému, zhlboka dýchajte, a zvládnete to.

Vzťahy: Urobíte všetko pre to, aby ste našli cestu k iným. Budete si viac všímať, čo kto hovorí, čo vyjadruje rečou svojho tela. Na všetko pôjdete s taktom, ohľaduplne a citlivo, preto vás ocenia nielen spolupracovníci, ale aj vaši blízki. Osamelé typy môžu stretnúť súzvučnú dušu, ale i tak by mali byť opatrní. Nie je každý tým za koho sa vydáva.

Zdravie: Nespoľahlivosť dôveryhodných ľudí vás znechutí. Budete sa však cítiť skvelo. Môžete sa venovať svojim záľubám, niektorému športu, najlepšie, ak posilňujete, beháte alebo radi rýchlo chodíte. Okrem toho pite čerstvé šťavy, jedzte zelenú listovú zeleninu. Večer si zájdite do príjemnej spoločnosti.

Platí to najmä pre tých, čo sa narodili 5., 10., 15., ale aj 19. a 21. dňa v hociktorom mesiaci.

Streda (18.10.2017)

Možno sa prihodí niečo, čo by vás chcelo dostať na lopatky, nejako oklamať alebo preľstiť. Rozhodne nepodliehajte prvému dojmu, ten druhý bude triezvejší. Nedajte sa rozptýliť zavádzaním od hlavnej témy a nikomu nedovoľte, aby vás nejako staval do pozoru. Skúška bude spočívať v tom, nakoľko podľahnete klamu, nakoľko sa mu vyhnete.

Kocka 3

Práca: Prchkosťou sa nepreukážete tam, kde treba navonok zapôsobiť. Čaká vás organizovanie akéhosi podujatia. Niekto sa ho šikovne zhostí, iný sa v tom vyžije. Do svojich plánov a projektov vložíte veľa predstavivosti. Podarí sa vám zaujať, ak niekde prednášate. V niečom získate viac, ako si dokážete predstaviť.

Vzťahy: Možno prídete do kríža s niektorou sekretárkou. ktorá sa v nepríhodnej chvíli prejaví v negatívnej podobe. V rodinnom prostredí však bude vládnuť pokoj a úprimnosť, čo vás upokojí. Okrem toho vás podvečer niekto nahnevá. Bude rozumné vyvarovať sa pochybností a neistoty. Možno pôjde o celkom nepríjemné nedorozumenie.

Zdravie: Možno budete mať dojem, že vás neustále niečo omína, že možno máte i teplotu a hádam ste dostali angínu. Nebude to tak. Stačí, ak budete niekoľko minút riadne zhlboka dýchať, ak si potrénujete v posilňovni, a ak sa muži vyhnú alkoholickým nápojom. Večer by ste sa mohli venovať meditačným technikám alebo kresleniu.

Vzťahuje sa to na tých, čo sa narodili 1., 11., 13., alebo 22. či 28. dňa v hociktorom mesiaci.

Štvrtok (19.10.2017)

Niekto sa vám bude zdať úžasný, pretože vás na prvý pohľad očarí. Keď potom nastane vážna situácia, pri ktorej sa bude treba nejako vyjadriť, postaviť sa za niečo, zistíte, že sa treba prudko otočiť a možno aj niekam ujsť. Ukážete sa ako niekto nadšený, čo po chvíľke spľasne ako balón; alebo sa dokážete koncentrovať na jeden bod a urobiť čosi iného?

Kocka 4

Práca: Chladnejšie prejavujte názory na politiku či kritiku opozície. Niekedy je dobre vypočuť si názory tých, čo stoja v opačných líniách. Treba vedieť počúvať. Ak pracujete, všetko pôjde od ruky. Dostanete sa dopredu, mnohí budú riadne odmenení. Podarí sa vám niečo výnimočné, po čom ste dlho túžili, no verte si a nedajte na pochybnosti iných.

Vzťahy: Vďaka dobrej nálade a šťastnej ruke budete sálať energiu, ktorá bude na iných pôsobiť ako balzam, ba niekomu prinesie novú známosť či niekoho, z koho sa vykľuje sponzor. Dávajte však pozor, s kým sa púšťate do reči, lebo nedbalosťou by ste si niečo pekné mohli pokaziť, zato by ste si uviazali na krk nezodpovedného človeka.

Zdravie: Dobré zdravie vylepšíte, ak budete fajčiť menej alebo vôbec, ak si potrénujete v niektorej posilňovni, alebo si podvečer zájdete na tréning futbalu či iného na pohyb náročného športu. Ak nič nestíhate, aspoň zhlboka dýchajte alebo zájdite na masáž. Počas dňa jedzte viac sezónneho ovocia, vyhýbajte sa zafajčeným priestorom.

Týka sa to ľudí, narodených 7., 27., 20., 29. a 30. dňa v hociktorom mesiaci, ale výnimočne aj mnohých iných typov.

Piatok (20.10.2017)

Niečo vám začne prekážať, najmä ak s tým ani nebudete počítať. Zistíte, že špáranie sa v minulosti nepomáha a ani vás to nebaví. Pomaly sa sústredíte na všeličo iné. Hoci niečo nepôjde podľa vašich predstáv, skúšku v postrehu môžete celkom dobre zvládnuť; stačí nepodceňovať ani seba ani maličkosti rôzneho druhu.

Kocka 5

Práca: Zdá sa, že od rána sa všetko skomplikuje, chaos a zmätky vás načisto znemožnia a nebudete môcť urobiť skoro nič. Mohli by ste však postúpiť v umeleckej rovine. Môžete v práci ale i pri nákupoch natrafiť na zlodeja alebo podvodníka, preto majte oči otvorené a hocikomu nedôverujte. Neverte najmä sladkým rečiam.

Vzťahy: Vďaka niečomu sa oneskoríte na dohovorenú schôdzku, z čoho druhá strana vyvodí neprimerané následky. Trochu vás to rozladí, ale keď to prehodíte z pleca na plece, vnútorný pokoj vám to nenaruší. Možno vás niekto ohovorí, a vy si to vypočujete; nechajte to tak; bude to vlastne celkom od veci, len by ste stratili s tým čas.

Zdravie: Vyčerpanosť a nesústredenosť skúste vyriešiť dostatočným prísunom B vitamínov, čo znamená že pridáte do stravy banány, domáci med a vlašské orechy. Častejšie relaxujte jednak hlbokým dýchaním, prípadne si urobte niečo na spôsob sauny. Myslite na príjemné zážitky, ak sa vyskytne niečo horšie, poraďte sa s dobrými priateľmi.

Platí to najmä pre tých, ktorí sa narodili 3., 2., 8., 17., a 25. dňa v hociktorom mesiaci.

Sobota (21.10.2017)

Sobota si preverí vaše schopnosti z rôzneho uhla pohľadu. Objavíte v sebe niečo nové, o čom ste možno ani netušili. Zvládnete prekážky rôzneho druhu, ale napriek tomu vás niečo rozhádže. Ktovie, čo to presne bude. Isté je, že energiu dneška nemôžete podceniť ani prehliadnuť. Zistíte, že pred pravdou nikam neuhnete ani sa nikam neskryjete.

Kocka 6

Práca: Čaká vás celkom príjemný deň. Budete si môcť dovoliť, čo len budete chcieť. No nezabudnite na zmysel pre mieru! Plánované rodinné aktivity sa v podstate vydaria nad očakávanie dobre. Všetko budete mať vynikajúco pripravené, nuž sa nemusíte obávať nepríjemnej kritiky detí. A ak by aj niekto kritizoval, nevšímajte si to.

Vzťahy: Na každú narážku, pokus o konverzáciu či humornú kritiku budete reagovať zle. Potreba vykričať sa bude vyslyšaná, veď vaši blízki svojimi posmeškami pomôžu vašim vnútorným pocitom! Len si to veľmi nerozhádžte s milovanou osobou. Okrem toho sa lepšie venujte tomu, čo hovorí alebo čo si myslí váš partner i partnerka.

Zdravie: Zvýšte opatrnosť na cestách. Ak nemusíte riskovať, radšej zostaňte doma, alebo si vezmite tabletky proti nevoľnosti. Niečo vám bude pripadať veľmi náročné. Do istej miery to bude iba obraz vašej psychickej nepohody. Bojujte proti nej pohybom, ale i sugesciami ako napríklad: “verím si a moja bytosť vyžaruje lásku”.

Platí to predovšetkým pre tých, čo sa narodili 4., 16., 24., 30. alebo 31. dňa v mesiaci.

Nedeľa (22.10.2017)

Hoci vám fantázia bude pracovať na plné obrátky, možno niektoré prvky nedeľnej previerky zvládnete menej ako budete očakávať. Priveľa predstavivosti hovorí aj o priveľkom strachu, neistote či až spochybňovaní toho, čo je. I preto bude dôležité sústrediť sa na všetko pozitívne tak, aby ste nebalansovali medzi dvomi krajnosťami.

Kocka 7

Práca: Budete myslieť na samé hlúposti, potom niet divu, že sa vám každý bude smiať nielen za chrbtom, ale občas aj do očí. Všetko si premyslíte príliš komplikovane, možno aj protichodne. Niektoré podujatia budú zrušené iné nezáživné. Tak vám nič nezostane, len kino, prípadne papučová kultúra. Aspoň si oddýchnete…

Vzťahy: S inými vyjdete celkom dobre no s príbuznými sa možno i pohádate. Hoci budete všetko myslieť dobre nepochopia to, dokonca budú tvrdiť, že robíte naschvály. Najlepšie bude skočiť za priateľmi či priateľkami, porozprávať sa uvoľniť sa. Rodinu si nevyberiete. Okrem toho sa radšej s nikým nezoznamujte; ktovie, komu by ste naleteli.

Zdravie: Budete sa cítiť celkom dobre, hoci niektorých poobede rozbolí hlava. Zrejme pôjde o menšiu hypoglykémiu, nedostatok cukrov prípadne zaseknutý krčný stavec. Zase to len naznačí, že si toho beriete na seba priveľa. Preto vypnite choďte si niekam zaplávať a vypnite komplikované myslenie; je to nanič, ak nepoznáte kľúč k východisku.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 9., 12., 14., 20. a tiež 23. dňa v mesiaci.