Odporúčame

Veštica Kavena

Veštica Kavena

Poradím vám, ako sa správne rozhodnúť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Somezeda

Somezeda

Osobný kód 177

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Numerologický rozbor týždňa

Predpoveď na 12. týždeň (19.3. - 25.3.2018)

Podľa našej pomôcky ľahko a rýchlo nájdete riešenia svojich problémov či náhodných udalostí, ktoré sa vo vašich životoch vyskytnú, zároveň zistíte, čo bude pre vás skutočne dôležité. Na zvládnutie problémov budete potrebovať tieto vlastnosti: optimizmus, ústretovosť, flexibilitu, ľahkosť, zodpovednosť, cieľavedomosť, šikovnosť.

Čo pre vás prinášajú jednotlivé dni tohto týždňa z numerologického hľadiska:

Pondelok (19.03.2018)

Dnešok sa ukazuje ako mimoriadne pozitívny deň, ktorý prispeje k všetkému novému, zaujímavému, pokrokovému. Možno si začnete myslieť, že nehrozí žiadna previerka vašej vnútornej sily, ale to budete na omyle. Naopak, dnešok vám predhodí niekoľko rozporuplných situácií, ktoré budete musieť šarmantne rozuzliť.

Kocka 1

Práca: Ak sa pustíte do zložitých problémov, použite rozum, usilujte sa všetko urobiť rýchlo, presne a bez pochybností. Okolo obeda s začnete venovať finančným záležitostiam, v niečom to zvládnete - v niečom veľmi nie. Poobede sa vzchopiť a sústredíte na všetko novým spôsobom; a úspech bude váš.

Vzťahy: S niektorými ľuďmi vyjdete - s inými si dáte radšej pokoj. Pokúsite sa povysvetľovať nejaké nedorozumenia, a budete veriť, že vás druhá strana počúva. Uvidíte, ako to naozaj bude. V citovej oblasti môžete prežiť menšie sklamanie, zrejme vám napokon spadnú šupiny z očí, ale i tak zistíte, že láska je najlepším liekom.

Zdravie: Na obľúbený šport vám veľa času nezostane. Podľa všetkého sa budete môcť realizovať v práci - behaním po schodoch alebo vzpieraním ťažších materiálov. Doprajte si trochu humoru, ten skutočne lieči a uvoľňuje napätie. Občas dýchajte zhlboka, pite dostatok tekutín.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 16., 18. a 26. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Utorok (20.03.2018)

Utorok si posvieti na vašu bystrosť, ale aj všestrannosť a to, ako sa dokážete obracať nielen vo svojom úzkom, vyhranenom kruhu, ale kdekoľvek vojdete. Zdá sa, že si budete musieť uvedomiť svoje schopnosti, možnosti a úroveň vedomostí, aby ste zvládli skúšky rôzneho druhu.

Kocka 2

Práca: Čaká vás náročnejší deň. Veľa vecí budete musieť zvládnuť, zorganizovať a pohotovo zrealizovať. Možno ste na služobnej ceste a niečo nevychádza podľa plánu. Využite umenie improvizácie. Naplánujte si preto príjemné popoludnie s príjemnými ľuďmi či s niektorou záľubou.

Vzťahy: Na nespokojného kolegu choďte prívetivo a vôbec sa nedajte rozčúliť jeho smiešnymi argumentmi. Paradoxom je, že ak ho pozorne vypočujete, získate dôležitú informáciu. V osobnom živote sa držte trochu vzadu; niektorí blízki budú trochu protivní. Dokonca vás celkom nepochopí ani polovička.

Zdravie: Budete mať dosť oslabenú imunitu, nie je vylúčené, že trochu nachladnete. V takom prípade si pripravte čaj s polievkovou lyžicou medu a šťavou z dvoch citrónov. Nezabudnite ani na „slanú sprchu“. Namiesto cvičenia si robte poklepkávanie podľa Donny Eden a veľmi rýchlo sa uzdravíte.

Vzťahuje sa to na tých, čo sa narodili 1., 11., 13., alebo 22. či 28. dňa v hociktorom mesiaci.

Streda (21.03.2018)

Streda zameria svoju silu na preskúšanie vášho zmyslu pre peniaze a pre zdravý a pružný manažment. Zrejme sa na všetko pozriete inak ako doposiaľ, a ak nie, život vás donúti vlastnými prostriedkami. Evidentne sa lepšie koncentrujte na svoje povinnosti a správne si ich zoraďte. Potom naozaj dosiahnete, čo len budete chcieť.

Kocka 3

Práca: Vyjasnia sa niektoré menej jasné záležitosti, dôležité pre váš vzostup. V kritických okamihoch vám to bude tvorivo myslieť, ak študujete, získate uznanie, dokonca aj obdiv. Skúste sa venovať tvorivým aktivitám, je možné, že sa posuniete dopredu k niečomu novému, pozitívnemu.

Vzťahy: Neuchyľujte sa k obviňovaniu iných za svoje momentálne neúspechy. Okrem vás nie je nikto za nič zodpovedný. Pozrite sa pravde do očí a prijmite i jej temnejšiu stránku, berte to ako ponaučenie pre budúcnosť. Okrem toho si pripravte niečo výnimočné pre svoju partnerku či partnera.

Zdravie: Zrána vás môže pobolievať hlava, možno vám počas dňa trochu rupnú nervy, ale s tým sa dá všeličo rozumné urobiť. Vypite pohár uhorkovej šťavy, urobte si niektoré relaxačné cvičenie. Ak na to nebude čas, aspoň zhlboka dýchajte. Prospeje vám aspoň tridsať minút rezkej chôdze.

Týka sa to ľudí, narodených 7., 27., 20., 29. a 30. dňa v hociktorom mesiaci, ale výnimočne aj mnohých iných typov.

Štvrtok (22.03.2018)

Všetko sa môže diať v zmysle niektorej detskej riekanky, skúšky z počtov zvládnete, aj ak trpíte dyskalkúliou. Hoci sa v takomto prípade budete musieť snažiť o niečo viac, môžete to výborne zvládnuť. Stačí ísť na všetko trochu pomalšie a zachovať si objektivitu. No a tiež, verte si. Nespochybňujte žiadne svoje rozhodnutia.

Kocka 4

Práca: Možno vám nepôjde všetko tak, ako by ste chceli, no možno bude chybička i vo vás, v akejsi nechuti dokončiť začaté veci, alebo sa sústrediť na nové okolnosti a tam pokračovať. Skúste sa viac venovať manažmentu a novým projektom ako snívaniu o záležitostiach, odtrhnutých od reality.

Vzťahy: Čaká vás menšie citové dobrodružstvo, vďaka ktorému pookrejete a získate nejeden zaujímavý tvorivý nápad. S inými priateľmi či skôr známymi si dajte na chvíľu pokoj. V osobnom živote sa venujte svojim polovičkám s porozumením, s láskou a tiež s nejakým rešpektom.

Zdravie: Perfektná kondícia vás podrží i pri rozhovore s nachladnutým človekom, preto sa nemusíte obávať, že by sa niečo nalepilo i na vás. Trénujte svoj obľúbený šport, jedzte viac zeleniny a ovocia, pite čerstvé šťavy. Medzitým sa pohrajte s niekoľkými hlavolamami či krížovkami.

Platí to najmä pre tých, ktorí sa narodili 3., 2., 8., 17., a 25. dňa v hociktorom mesiaci.

Piatok (23.03.2018)

Všeličo sa môže zdať komplikované, preto počúvajte svoj vnútorný hlas, Zrejme budete potrebovať prejsť skúškou sponzoringu v širšom zmysle slova. Zistíte, akými ste mecenášmi, ale tiež, či zoženiete sponzora, keď to z nejakého dôvodu budete potrebovať zase vy. Podľa všetkého to ľahká previerka nebude.

Kocka 5

Práca: V podnikaní jednajte opatrnejšie, blíži sa čas daňového priznania, niekto by s vami rád vybabral. Môže tak dosiahnuť i pretvárkou, no na druhej strane počítajte s priateľskou pomocou a ponukami. Ak nemáte prácu, je možné, že niekde niečo objavíte, niečo nové získate. Trochu sa však snažte.

Vzťahy: Prízemné poznámky nejakého nechápavého ignoranta berte jedným uchom dnu, druhým von, inak si zo života urobíte hotové peklo. Kolegovia možno budú mať menej príjemné poznámky, ale berte to nejako zhora. Aj v súkromí zvýšte diplomaciu, ak vás niekto bude provokovať k hádke.

Zdravie: Niečo akosi pôjde proti vám, no vy s tým môžete vykývať: vezmite si bábiku alebo niečo podobné a v ústraní jej porozprávajte o svojich problémoch. Povedzte jej, že zajtra očakávate na svoje otázky odpoveď. Potom na problémy zabudnite. Ráno sa zobudíte s vhodným riešením a celkom oddýchnutí.

Platí to najmä pre tých, čo sa narodili 5., 10., 15., ale aj 19. a 21. dňa v hociktorom mesiaci.

Sobota (24.03.2018)

Sobota vás donúti zamyslieť sa nad svojimi citmi. Zistíte, že láska je skôr pochopenie ako niečo iné, preto môžete objaviť, že svojich milovaných skôr “vlastníte” ako ľúbite. Všeličo môže byť zrazu iné a mnohí z toho budú mať menší zmätok v duši. Napriek tomu sa ovládnite a nepodliehajte rozporuplným energiám.

Kocka 6

Práca: Budete mať pocit akéhosi nedocenenia a všeličo sa vám bude zdať priveľmi strnulé. Niektorí si ani nevšimnú, o čo presne ide, iní si zasa všetko vysvetlia a hlavne zariadia po svojom. Vyberiete sa možno na výlet, možno sa budete venovať upratovaniu či prácam okolo záhradky či chalupy.

Vzťahy: Možno vás niekto mierne nahnevá, vy si to necháte pre seba. Na druhej strane, aj vy budete môcť niekomu znepríjemniť chvíľky, ak budete neustále niečo komplikovať, riešiť za každú cenu. Partnerský vzťah sa môže vylepšiť, vzťah s deťmi zhoršiť. Skúste chápavejšie pozerať na svoje okolie.

Zdravie: Všetko bude celkom v poriadku. Napriek tomu si trochu pocvičte pri otvorenom okne, sústreďte sa najmä na oblasť brucha a stehenných svalov. Prospeje vám aj bicykel alebo kolieskové korčule. Nezabúdajte piť dostatok vody. Jedzte zelenú listovú zeleninu a odšťavené ovocie.

Platí to predovšetkým pre tých, čo sa narodili 4., 16., 24., 30. alebo 31. dňa v mesiaci.

Nedeľa (25.03.2018)

Akí ste pohostinní, či sa dokážete obetovať pre blaho iných, nakoľko priateľom dôverujete a prečo ich máte alebo aj nemáte, o tom budú témy tohto dňa. Ani nebude podstatné, či prejdete testami života alebo nie; skôr pôjde o to, nakoľko budete sami so sebou spokojní. Budete potrebovať rozvahu a vnútornú silu.

Kocka 7

Práca: Tí, čo pracujú, sa budú trochu nudiť, driemať a napokon ich nečakaný skrat donúti vyskočiť na rovné nohy a konať. Ostatní sa sústredia na to, aby rodina držala pohromade, pôjdu si pozrieť niektorú galériu, prípadne si urobia pekný program tak, aby večer, príjemne unavení, zasadli k spoločnej večeri.

Vzťahy: Mnohí budú hlbšie premýšľať o láske, o priateľstve a o prejavoch dôvery. Tí, čo v tom majú jasno, budú v poriadku, no ostatným to môže narobiť aj vrásky na čele, najmä osamelým typom, ktoré si zrazu uvedomia, že by bolo fajn prísť domov k teplej večeri alebo aspoň do rozsvieteného bytu.

Zdravie: Vaša kondícia vás veľmi nesklame, budete sa cítiť celkom dobre. Ak si pripravíte ovocný šalát na raňajky a neskôr ku každému jedlu čerstvú zeleninu, budete mať plno energie po celý deň. Vhodná bude chôdza, posilňovanie, cyklistika alebo tanec. Večer nezabudnite na krátku meditáciu.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 9., 12., 14., 20. a tiež 23. dňa v mesiaci.