Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Numerologický rozbor týždňa

Predpoveď na 24. týždeň (14.6. - 20.6.2021)

Podľa našej pomôcky ľahko a rýchlo nájdete riešenia svojich problémov či náhodných udalostí, ktoré sa vo vašich životoch vyskytnú, zároveň zistíte, čo bude pre vás skutočne dôležité. Na zvládnutie problémov budete potrebovať tieto vlastnosti: trpezlivosť, seba kontrolu, správny a citlivý manažment, vieru, istú zaťatosť, optimizmus, súdnosť.

Čo pre vás prinášajú jednotlivé dni tohto týždňa z numerologického hľadiska:

Pondelok (14.6.2021)

Niekto vie logicky odôvodniť podstatu svojho strachu, a pri tom i zostane. Budete skúšaní rôznymi situáciami, v ktorých sa prejaví miera vašej odvahy, teda koľko znesiete, koľko už nie. Sami môžete byť sebou sklamaní, že niečo nefunguje tak, ako ste si vo svojich predstavách vybavili. Uvedomte si, že strach je len emócia, vypustená z reťaze, a je to škodná po každej stránke. Uchopte svoj strach, a všetko pôjde lepšie.

Kocka 1

Práca: Veľmi sa vám nebude chcieť riešiť ťažké témy alebo zložité obchodné problémy. Najlepšie sa budete cítiť pri diskusii s kolegami a kolegynkami o všetkom možnom, len o problémoch nie. Napriek všetkému všetko načas urobíte a svoje povinnosti neodložíte na “lepšie časy”. Privítate však odchod domov.

Vzťahy: Ochotne pomôžete iným, polichotíte milou poznámkou - len aby ste sa vyhli tomu temnému, čo vás bude sem-tam prenasledovať. V partnerských vzťahoch sa môže trochu ochladiť, no večer bude i tak príjemný, možno sa dozviete veľmi priaznivé správy. Osamelí si všimnú iných osamelých a možno sa rozhodnú vypiť spoločnú kávu.

Zdravie: Dnes vám prospeje posilňovanie, športová chôdza alebo polhodinka behu členitým terénom. Ak nebude iná možnosť, môžete si zabehať schodiskom najlepšie v smere nahor, a zostaviť si cvičenie s vlastnou váhou tela. Pite dostatočné množstvo vody, nezabudnite ani na bránicové dýchanie.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 1., 9., 10., 19. a 28. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Utorok (15.6.2021)

Možno netreba skúšať, nakoľko horúca je láva. Dnes nepreháňajte s riskovaním. Nemuselo by to vyjsť, naopak, mohlo by vám to ublížiť. Sústreďte sa na maličkosti, nenechajte sa nikým presvedčiť o tom, čo vnútorne odmietate. Ak si poviete, že je niečo nebezpečné, a bude na to dôvod, potom nepochybujte a držte sa toho, aby ste nedopadli tak, ako určite nechcete. Vyvarujte sa váhania.

Kocka 2

Práca: Priveľa práce a nedostatok uvoľnenia robí život jednostranným a človeka otupeným a nezaujímavým. Berte svoje povinnosti skôr ako hru, nie ako to, čo sa neustále opakujem možno je to už všedné, otravné a pôsobí to skôr ako záťaž, a nefunguje ani argument, že z niečoho vyžiť potrebujete. Urobte vo všedných povinnostiach zmenu.

Vzťahy: Všimnete si, že sa niektoré kolegyne či kolegovia začali správať trochu zvláštne. Nepokúšajte sa strácať čas a trpezlivosť hľadaním príčin za každú cenu; lepšie bude pozorovať, sledovať a prípadne sa aj zabávať na tom, čo asi môže chcieť kolega či kolegyňa. Pracujte ako obyčajne, a počkajte si, čo sa z toho vykľuje.

Zdravie: Zdravie vám bude celkom na úrovni slúžiť. Ráno si však rozhodne choďte zabehať, prípadne si natiahnite kostru niektorými účelnými cvikmi z jogy, môžete využiť aj hlboké dýchanie spojené so strečingom. Dodržujte pitný režim, a napriek tomu, že zmrzlinári už otvorili a pripravujú svoje lákavé maškrty, odolajte im ešte.

Vzťahuje sa to na tých, čo sa narodili 3., 12., 21., alebo 30. dňa v hociktorom mesiaci.

Streda (16.6.2021)

Niektoré kolesá majú svoj stred v aktívnej sopke. O tomto ste určite už uvažovali, keď ste riešili niečo mimoriadne komplikované a náročné. Isto viete, v čom je podstata života, v čom je jeho turbulencia a kedy musíte bez rozmýšľania jednať tak, aby sa napáchalo čo najmenej škôd. Po každej stránke môžete všeličo dobré vytvoriť, ak sa nedopustíte nedomyslených narýchlo zbúchaných krokov.

Kocka 3

Práca: Zrejme budete trvať na svojom, len aby ste presadili niečo rozumné. Ide o to, že ak budete tlačiť na pílu - skôr uškodíte dobrej veci ako pomôžete, preto sa sústreďte na podstatu toho, o čo budete bojovať. Vyhnite sa nepríjemnej otvorenosti, využite radšej malé úskoky, diplomaciu. Netvárte sa, že niečo “nechcete”, skôr že “dalo by sa o niečo lepšie”.

Vzťahy: Doslova si dajte pozor na ľudí, korí budú rovnako tvrdohlaví ako vy. Majte na pamäti, že každý si rôznym spôsobom buduje tie svoje istoty vo vzťahoch, a hoci sa vám to nemusí páčiť, nekomentujte to, budete sa javiť dôveryhodnejší a dozviete sa viac. V partnerských vzťahoch môže nastať hodina “dusného ticha”.

Zdravie: Ak vďaka tvrdohlavosti neprídete práve o hlavu, pokúste sa trochu usmerniť svoj temperament, napríklad hodinovým plávaním, ak sa bude dať, posilňovaním, vytrvalostným behom, prípadne tréningom bojových umení (netreba skúšať v kancelárii alebo na niektorom úrade). Vhodné budú ovsené vločky s banánom a jahodami.

Týka sa to ľudí, narodených 5., 14., 23., a 26. dňa v hociktorom mesiaci, ale výnimočne aj mnohých iných typov.

Štvrtok (17.6.2021)

Tvoj strach sa teší tvojej priazni, tvoj strach podporuje silu rozkladu. I v dnešných situáciách pochopíte, že strach je váš úhlavný nepriateľ. Prekonáte ho len hlbokou vierou v seba, pretože strach má svoje vlastné postupy, ktoré rozkladajú osobnosť, ničia charakter, otáčajú ľudské životy do skazy. Spracujte svoj strach čo najdôslednejšie ako sa dá, a sami zistíte, že je všetko pokojnejšie a lepšie.

Kocka 4

Práca: V pracovných aktivitách dáte najavo svoju dôležitosť ak nie až pocit nenahraditeľnosti, čo niektorých pobúri. Ovládajte svoje emócie, prehnane nedávajte najavo, čo si myslíte a prečo, a bude aj lepšie. Svoje projekty skúste presadiť s podporou ostatných, nie iba z vlastného popudu, čo by navonok vyzeralo naozaj všelijako.

Vzťahy: Rovnováhu nemôžete nájsť, ak nerešpektujete zákon priateľstva. Ak začnete partnera či partnerku stavať do roviny JA - alebo OSTATNÍ, môžete si vykoledovať celkom slušné problémy. V ostatných vzťahoch tiež môžu nastať menšie i väčšie problémy, najmä ak začnete to svoje dobro vnucovať kolegom a kolegyniam.

Zdravie: Svoje zdravie si opatrujte, aby ste boli po celý deň v dobrej kondícii, optimisticky naladení, pružní mysľou i telom. Dnes vám prospeje aj kráka meditácia, prípadne koncentračné cvičenie. Vyberte si hociktoré, napríklad dajte si pred seba svoje pero, zahľaďte sa do jeho stredu a pozoruje ho bez pohybu očí a tela 5 minút.

Platí to najmä pre tých, čo sa narodili 2., 11., 20., ale aj 22. a 29. dňa v hociktorom mesiaci.

Piatok (18.6.2021)

Aj nečinná sopka môže začať chrliť lávu. Ak budete do všeličoho rýpať, zabŕdať a pokúšať, môžete naraziť na neprekonateľný múr takého silného odporu, že sa to všetko môže otočiť proti vám. Nedovoľte, aby vám do života zasahovali iní. Držte sa svojho rozumu a svojich zásad. Váš vnútorný svet by mal mať prednosť pred všetkými ostatnými svetmi. Tiež pracujte na svojej stálosti v názoroch.

Kocka 5

Práca: Sústreďte sa najmä na urgentné záležitosti, zvyšok pokojne nechajte na inokedy. V prípade potreby podržíte svojich kolegov či podriadených, napokon aj vy si uvedomíte, aká je dôležitá hladká spolupráca a zhoda v pracovnom kolektíve. Horšie to bude na domácej pôde, kde sa vám pomaly nebude chcieť vložiť špinavý riad do umývačky.

Vzťahy: Niekto vás ráno vyvedie z miery, ale netrápte sa tým, možno vás to zastaví pred menej správnymi krokmi, ktoré by ste normálne urobili bez mihnutia oka. Doma budete skôr mlčať ako argumentovať, o to sa postará tento raz svokra alebo mama, vo výnimočných prípadoch svokor či otec. Ale zvládnete to s nadhľadom a tiež s humorom.

Zdravie: Ak sa ráno budete cítiť trochu malátne, energia dneška sa postará, aby vám stúpla hladina energie, dobrá nálada a bystrosť myslenia. Vy akurát ráno nestonajte, ako vás otravuje chrbtica, urobte niekoľko mačacích chrbtov, zabehajte si hoci aj na jednom mieste, dôležité je, aby ste si rozprúdili krv a energiu.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 4., 8., 13., 17., a 31. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Sobota (19.6.2021)

Možno chceš urobiť niečo veľké, ale nemáš odvahu otočiť vypínačom. Niekedy skutočne odhodlania predčia realitu, a tá zase nie celkom príjemne ovplyvňuje možnosti dosiahnutého výsledku. Pokojne si premyslite, či chcete dosiahnuť, a ak ešte nemáte jasný plán, chvíľu meditujte, v hlave sa vám “rozsvieti” a budete presne vedieť, čo a ako. Prídu aj iné nakopnutia.  Zdá sa, že napokon aj “otočíte vypínačom”.

Kocka 6

Práca: Zamestnaným, korí nastúpili do svojej služby, práca pôjde ľahko a od ruky. Niekde bude aj trochu otravne, ale lekári, hasiči a policajti budú mať čo robiť, aj keď nie úplne všade. Tí, čo sú doma, sa tiež nebudú povaľovať. Mnohí si vymyslia zložité práce, vyťažia telesné schránky na maximum, akoby nebolo aj ZAJTRA.

Vzťahy: V nejednom vzťahu sa doslova vyčasí. Do zachmúrených tvári vojde slnečné svetlo, optimizmus a chuť rozprávať sa s domácim “nepriateľom”. Všetky konflikty začnete obracať na humor, čím si aj sami uvedomíte, že život je príliš krátky na to, aby ste si ho naplnili iróniou, cynizmom alebo sarkazmom.

Zdravie: Doslova budete mať nutkanie ísť k vode alebo do prírody, nájsť si svoje miestečko, prečítať si skvelú knihu alebo zahrať niekoľko trampských pesničiek ak aj nie pri ohni, tak aspoň v kruhu dobrých priateľov. Bude vhodný čas aj na šamanské bubnovačky, na uvoľnenie ročného stresu.

Platí to predovšetkým pre tých, čo sa narodili 6., 15., 18., a 24. dňa v mesiaci.

Nedeľa (20.6.2021)

Nestavaj si dom hneď pod aktívnou sopkou. Výbušné situácie, nepredvídateľní ľudia, neočakávané prekvapenia skôr nepriaznivého rázu budú zrejme výrazné, a pochopte, že sa máte naučiť zvládať ich s rozvahou a vnútorným pokojom. Proti skutočnému zlu sa zrejme nedá bojovať žiadnym čestným spôsobom. Nemožno ho ani ignorovať, pretože by to využilo. Dá sa však nereagovať, akoby ste boli ľahostajní. Vtedy stratí svoju silu.

Kocka 7

Práca: Budete mať pocit, že si treba trochu prispať, nechať sa unášať v bdelom snení a len na okamih vyhodiť z hlavy všetky protirečenia, konflikty, povinnosti či starosti. A urobíte dobre, ak intuíciu poslúchnete. Potom bude celý deň príjemný, naplnený rôznymi aktivitami vďaka ktorým sa budete cítiť lepšie a spokojnejšie.

Vzťahy: S niektorými ľuďmi sa nebude dať normálne komunikovať. Najmä so staršou, zaťatou generáciou, ktorá má svoje zaručené pravdy, Buďte teda opatrní pri voľbe slov, aby ste si neotrávili príjemné ovzdušie hlúpou hádkou. V partnerských vzťahoch to bude prevažne dobré, niektoré osamelé duše stretnú svoj idol.

Zdravie: Menšiu únavu pocítite tesne pred obedom, preto neváhajte, a zájdite do prírody, ak máte možnosť zaplávať si, to bude najvhodnejší relax. Jedzte viac zeleninových šalátov ako chleba či zemiakov. Odolajte aj komplikovaným vyprážaným jedlám, a budete sa cítiť celkom dobre. Večer chvíľku meditujte.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 7., 16., 25., a tiež 27. dňa v mesiaci.

Téma dňa Očistenie priestoru od negatívnej energie pomocou kyvadla

Odstráňte škodlivé energie, ktoré negatívne pôsobia na váš osobný a pracovný život.

Zistiť viac