Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Numerologický rozbor týždňa

Predpoveď na 37. týždeň (13.9. - 19.9.2021)

Podľa našej pomôcky ľahko a rýchlo nájdete riešenia svojich problémov či náhodných udalostí, ktoré sa vo vašich životoch vyskytnú, zároveň zistíte, čo bude pre vás skutočne dôležité. Na zvládnutie problémov budete potrebovať tieto vlastnosti: istú záhadnosť, trpezlivosť, nezávislosť, sústredenie sa, nádej, správne vnímanie reality, radosť.

Čo pre vás prinášajú jednotlivé dni tohto týždňa z numerologického hľadiska:

Pondelok (13.9.2021)

Ak nemáš láskavé srdce, darmo sa biješ v prsia. Láskavé srdce nie je na objednávku a nemožno si ho len tak niekde vytvoriť. Je nadstavbou duše, to znamená, prirodzenosťou, s ktorou by človek mohol počítať, keby… Ľudia prestali byť láskaví, prirodzení. Iba sa tvária, ako sú sami sebou, ale sú presne takí, akých ich chce “niekto” mať. NIEKTO, je vládnuca menšina, ktorá diktuje. Nie srdcom, ale peniazmi.

Kocka 1

Práca: Ak začnete voči iným s istou dávkou veľkorysosti, dosiahnete priaznivé výsledky. Ak však podľahnete netrpezlivosti a akejsi chamtivosti, nečakajte nič pozitívneho vo vašich aktivitách. Je možné, že vaše skvelé myšlienky niekto hlúpo odbije, ale ak to nenecháte tak, môžete všeličo zmeniť na lepšie, správnejšie a často i morálnejšie. Niekedy treba preukázať popri trpezlivosti aj veľkú dávku odvahy a statočnosti.

Vzťahy: Dajte si pozor na kolegov či kolegyne, ktorí sa vám nebudú pozerať priamo do očí, ale všelijako zabiehať pohľadom, prevracať očami a podobne. Budú si vymýšľať, zavádzať, možno i klamať. Pozorujte reč tela, to veľmi veľa napovie. V osobnom vzťahu všetko pôjde v starých koľajniciach, no v tých nových možno očakávať celkom búrlivé okamihy, nuž zvýšte opatrnosť, aby na konci nebolo sklamanie.

Zdravie: Bude sa vám dariť v každej športovej aktivite, najmä ak sa venujete behu, fitnesu, hokeju alebo iným dynamickým športom. V strave voľte viac zeleniny a ovocia popri proteínoch. Obmedzte škroby, biely cukor, a vypite počas dňa dostatočné množstvo vody. Nakoľko je miera individuálna, taký zdravý priemer je dva litre. Nezabudnite ani zhlboka dýchať, využite parky, lesy na to, aby ste nasali lepší vzduch.

Vzťahuje sa to na tých, čo sa narodili 3., 12., 21., alebo 30. dňa v hociktorom mesiaci.

Utorok (14.9.2021)

Pochybnosti ťa donútia hľadať ten správny smer i cieľ. Pochybnosti sú na mieste, ak ide o život alebo o niektorú istotu. Vtedy treba všetko riadne preveriť a až potom zariadiť. Horšie je, ak pochybujete o sebe, o svojich milovaných, ak sa necháte odviesť od správnej cesty, a začnete sa správať podľa vôle niekoho iného, komu na vás ale vôbec nezáleží, len podľahol takému vrtochu, vyskúšať si manipulovanie inými.

Kocka 2

Práca: Vyhnite sa chaosu v pracovných činnostiach. Urobte si nejaký plán, program, podľa ktorého budete postupovať, až potom sa vrhnite na konkrétne povinnosti. Svojim blízkym kolegom dajte najavo, čo si myslíte, čo cítite, no “vonku” sa držte, nič neprezrádzajte, aby ste v skrátenom čase dobehli do cieľa.

Vzťahy: Napätie sa vkradne do vašich vzťahov. Veľmi nikomu nebudete nič veriť, i keby sa veľmi snažil či snažila. Spoľahnete sa výlučne sami na seba, na svoje kontakty a nikoho si k sebe nepripustíte. Na jednej strane to bude fajn, no na tej druhej - skôr problém. Človek, ktorý nikomu neverí, zvyčajne neverí ani sám sebe.

Zdravie: Možno sa budete cítiť celkom dobre až na malé výkyvy duševných pochodov, kde sa prejaví menšia nechuť, apatia, niekde smutné myšlienky, ale s tým sa dá bojovať. Stačí dýchanie zhlboka, hodinka zumby a bude po problémoch. Mohli by ste si ísť trochu zabehať, alebo ak máte bicykel, tak pobicyklovať sa.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 16., 18. a 26. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Streda (15.9.2021)

Zlý smer má i zlý cieľ, pretože zlý cieľ nikdy nestojí na tej správnej ceste. Zamyslite sa nad tým, ktorou cestou idete, či vás náhodou neláka niečo nebezpečné, kde sa môžete ľahko zašpiniť, či sa nepokúšate preniknúť medzi tých, ktorí si z vás urobia boxovacie vrece alebo poskokov. Len sa zamyslite, komu tlieskate a prečo. A kdesi v pozadí sa vám objaví aj cieľ, ku ktorému pomaly, no isto kráčate.

Kocka 3

Práca: Budete si nahovárať, že niektoré veci nemôžete stihnúť, že nič nezvládnete. Ale opak bude pravdou. Tak sa nejako do všetkého zažeriete, že dokážete všetko, čo si zaumienite. Poobede sa možno niektoré veci skomplikujú, ale zase nie natoľko, aby ste s nimi nikam nepohli. Zdá sa, že prekvapíte sami seba.

Vzťahy: Dohodnete sa s každým, kto bude o to stáť. Možno sa neposuniete k tým najväčším vzťahovým cieľom, ale na druhej strane, isto zariadite všetko tak, ako budete potrebovať. Najlepšie vás pochopí manželka, partnerka alebo súrodenec. Zrejme to je trochu skúška, nakoľko si dokážete vystačiť vy sami, a v rozhodujúcich záležitostiach.

Zdravie: Ak ste v zamestnaní, nie na dovolenke, skúste si vyhradiť aspoň 15 minút povedzme na plank alebo cvičenie s fit loptou, aby ste posilnili chrbticu a s tým aj celé telo. Pokúste sa dodržiavať pitný režim (každé dve hodiny vypite pohár vody, najlepšie 2 dl, pretože obličky sú fakt maličké), a nezabudnite ani na schody namiesto výťahov.

Platí to najmä pre tých, čo sa narodili 2., 11., 20., ale aj 22. a 29. dňa v hociktorom mesiaci.

Štvrtok (16.9.2021)

Zlo býva veľmi príťažlivé. Všetko zlé sa začína dekadentnou krásou, takou neodolateľnou, takou príťažlivou… Myslíte si, že sa len dotknete, len skúsite, veď čo je na tom také zlé? No po čase zistíte, že sa od toho nedokážete odtrhnúť. Stále si hovoríte, ešte kúsok, ešte trošičku. No neuvedomujete si, že sa do toho nebezpečenstva alebo zla ponárate stále viac a ešte viac. Vyskočte teda, kým máte ešte trochu slobodnej vôle…

Kocka 4

Práca: Budete sa cítiť trochu bez nálady, trochu bez inšpirácie. Ale iba ráno, neskôr sa to zlepší. Nájdete spôsob, ako dať zo seba maximum, ako vymyslieť niečo nové, čo posunie pracovné problémy dopredu. Poobede absolvujete ešte nejakí dôležité stretnutie, tu dávajte pozor, aby vám neunikla podstata.

Vzťahy: S kolegami problémy nenastanú, horšie to môže byť s rôznymi spolupracovníkmi a externými silami. Tu bude dochádzať k nedorozumeniam. Tiež v partnerských vzťahoch počítajte s nedorozumeniami, s nepochopením či s prekrútením povedaného. Možno nájdete nového priateľa či priateľku, ale preto neodhadzujte tých “starých”.

Zdravie: Možno sa vám veľmi nebude chcieť behať ani skákať, ale zaplávať by ste si mohli. Zlepší vám to náladu, dodá energiu. Ak nie je možné plávať, potom aspoň trochu natiahnite telo strečingom alebo niektorými jogovými zostavami ako Pozdrav Slnku. Vhodná je aj zostava 5 Tibeťanov. Večerná meditácia všetko dorieši.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 4., 8., 13., 17., a 31. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Piatok (17.9.2021)

Závislosť sa schováva aj za neustály hnev. Bude dôležité sústrediť sa na svoje malé i veľké “závislosti”. To je to, čo nám ničí normálny život, pretože už budhisti toto označili medzi 3 njepa, ktoré tvoria podstatu zla ako takého. K závislosti vždy patrí aj agresivita a nevedomosť. Je to jednoduchý vzorec: HNEVÁM SA, lebo NEVIEM, že som na podstate svojho hnevu ZÁVISLY. Keď sa oslobodíte od tejto podstaty, budete šťastnejší a spokojnejší.

Kocka 5

Práca: Dariť sa bude predovšetkým tvorivým pracovníkom, spisovateľom, umelcom či architektom. Vymyslíte zaujímavé projekty, ba niektorí aj celkom originálne plány. Nebudete brať ohľad na tých, čo budú prehnane leniví alebo zámerne nechápaví. Pôjdete vlastnou cestou, zameriate sa na jeden cieľ. A dosiahnete ho.

Vzťahy: Niektorí ľudia vám budú pripadať nezrelí, ale dlho to riešiť nebudete. Dáte im stručne najavo, čo potrebujete, čo očakávate a ako si to predstavujete, no a potom to už bude na nich. Vy sa povznesiete nad všetko a zistíte, že všeličo treba zvládať tak, aby ste nielen pochopili, ale aj povzbudili alebo usmernili.

Zdravie: Ráno si urobte minimálne 10 minútové dýchanie bránicou, čím posilníte imunitný systém, pevnosť hrudnej a krížovej chrbtice a tiež nastolíte v tele rovnováhu všetkých energií. Okrem toho jedzte viac surového ovocia a zeleniny, vhodné je hrozno, melóny, broskyne, maliny a všetko, čo dozrieva.

Platí to predovšetkým pre tých, čo sa narodili 6., 15., 18., a 24. dňa v mesiaci.

Sobota (18.9.2021)

Netreba sa učiť za každú cenu na vlastných chybách. Hoci každý robí chyby, každý sa môže pomýliť, napriek tomu si treba uvedomiť, že “ak niečo skúsiť nemusím, pretože ma to poškodí, skúšať to nebudem”. Treba sa opäť zamyslieť nad tým, či chcete niečo riskovať alebo nie. Pre AKÝ CIEĽ? Pre AKÚ MYŠLIENKU? A odpoveď príde aj sama. Lebo ak máte v sebe kúsok zodpovednosti, rozhodnete sa správne.

Kocka 6

Práca: Ak ste dnes v práci, všímajte si aj maličkosti, aby ste predišli vážnym veciam. Môže sa stať všeličo nepríjemné, čo vás nejakým spôsobom otrávi. I preto sa snažte všetko robiť s objektívnym pohľadom na riešenia možných problémov. Doma oddychujte, neotravujte si život riešením toho, čo vy sami nemôžete zmeniť, čo vás nijakým spôsobom neposúva žiadnym pozitívnym smerom. Tancujte, tešte sa zo života.

Vzťahy: A v prvom rade je tu šanca pre osamelých. Možno sa im niekto milý ozve, možno iba tak pristaví a pozve na kávu, ale možné je i to, že úplnou náhodou zakopnete o niekoho, pri kom sa vám rozjasní tvár a začnete mať pocit, že život je pestrofarebný, nádherný a voňavý, pretože… V takejto povznesenej nálade sa bude dariť všeličomu. Možno si všimnete tie maličkosti, ktorým ste dosiaľ nepripisovali žiadnu dôležitosť.

Zdravie: Cítiť sa budete celkom vo forme, čo ocenia najmä športovci a športovkyne. Ak niekde v niečom súťažíte, niektoré víťazstvo bude vaše. Radosť bude vzpruhou, nuž možno v niečom i preženiete a večer vás bude pobolievať hlava alebo žalúdok. Nezabudnite na dostatočné množstvo vody, lebo pohyb určite nikomu chýbať nebude. No a pred spaním meditujte hoci aj o zmysle sveta.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 7., 16., 25., a tiež 27. dňa v mesiaci.

Nedeľa (19.9.2021)

Svoje zlo modlitbou neodčiníš, no možno ťa k dobru navedie. Nie je podstatné, čo alebo ako ste urobili, dôležité je, či dokážete veci meniť alebo vnímať spôsobom, ktorý je odpustením a poznaním v jednom. Mnohí si mädlia ruky, ako s inými vybabrali, no nevedia, že vybabrali iba sami so sebou. Je to často taká malá dilema, či sa to vráti alebo nie. Zapamätajte si: VŽDY SA TO VRÁTI. Väčšinou vtedy, keď už to ani nečakáte.

Kocka 7

Práca: Možno sa udejú kontroverzné veci, ktoré vás prinútia zamyslieť sa nad rôznymi vecami, o ktorých ste možno neuvažovali dosť dôkladne. Predovšetkým sa všeličo skomplikuje, možno program, výlet, ktorý ste si na dnes naplánovali nevyjde celkom tak, ako ste si predstavovali. Niekde sa pokazí loď, inde maličkosť na aute, bude meškať vlak… nič to, berte to s humorom, a nejako to predsa len dopadne.

Vzťahy: Na všetko by ste mohli ísť s láskou a porozumením, najmä ak pôjde o vaše dieťa (najmä v puberte) a bude ťažké vysvetliť mu, že ho v podstate chápete, ale hranice sa nachádzajú niekde inde. Môžete mať malý konflikt aj s rodičmi, prípadne s autoritatívnymi príbuznými, ktorí začnú mať pocit, že vás môžu podľa seba usmerňovať, lebo sú to práve oni, čo vidia do vecí a majú zdravý úsudok.

Zdravie: Najlepšie bude plávanie, ako i dlhá vychádzka členitým terénom, kedy sa budete striedavo namáhať a následne uvoľňovať. Aj dobrý vzduch urobí svoje. Okrem toho sa vyhnite ťažkým, mastným jedlám, tvrdému alkoholu (ak zakotvíte u nejakého veselého priateľa), nemiešajte nápoje rôzneho druhu, vyhnete sa kŕč v žalúdku. Urobte pre seba maximum a nebudete ľutovať.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 1., 9., 10., 19. a 28. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.