Odporúčame

Viktória

Viktória

Som tu pre vás vo chvíľach, keď to potrebujete. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Veštica Janita

Janita

Osobný kód 162

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Numerologický rozbor týždňa

Predpoveď na 40. týždeň (3.10. - 9.10.2022)

Podľa našej pomôcky ľahko a rýchlo nájdete riešenia svojich problémov či náhodných udalostí, ktoré sa vo vašich životoch vyskytnú, zároveň zistíte, čo bude pre vás skutočne dôležité. Na zvládnutie problémov budete potrebovať tieto vlastnosti: prispôsobivosť, tvrdosť, nadhľad, umenie voľby, koncentráciu, pravdovravnosť, samostatnosť.

Čo pre vás prinášajú jednotlivé dni tohto týždňa z numerologického hľadiska:

Pondelok (3.10.2022)

Smrteľnosť nesmrteľných nápadov sa rovná hĺbke ich významu na smrteľníkov. Filozofický Archimedov zákon, ktorý hovorí najmä o tom, že len to má v živote šancu na prežitie, čo ľudia pochopia a prijmú za svoje. Napríklad, kontaktné šošovky boli vymyslené už začiatkom 13. storočia anglickým Lordom Rogerom Baconom, no zapadli do zabudnutia a to kvôli pápežovi Klementovi IV. a.. čo dodať?

Kocka 1

Práca: Nešpekulujte, ani nedávajte okoliu prehnane najavo, akí ste perfektní a ako ani nerobíte chyby. Sústreďte sa na svoje povinnosti s presnosťou, vecnosťou a úspornosťou. Ak niekto vašej práci nerozumie, nedovoľte, aby vám do nej niečo radil alebo vás dokonca usmerňoval. A si v niečom nebudete istí, poraďte sa s fundovaným kolegom či kolegyňou. Poobede budete mať dobrý pocit, večer si asi pozriete dobrý film.

Vzťahy: Niečo sa dozviete, čo nebude práve najjednoduchšie alebo najstráviteľnejšie. Budete si musieť so všetkým poradiť. Možno pochopíte, že všetko môžete zariadiť tak, aby ste dosiahli aj skvelé stretnutia so zaujímavými rozhovormi, a tiež obmedzili napätie, vďaka dobrým priateľom a priateľkám, ktorí vás vypočujú, poradia, dajú najavo, že sú tu pre vás. V láske nájdete útočisko.

Zdravie: S priemernou kondíciou by ste si mohli naplánovať minimálne hodinku športovej chôdze nejakým náročnejším terénom. Nezabudnite vypiť dostatočné množstvo vody, aby ste sa nedehydrovali. V strave urobte niekoľko opatrení, znížte koláče na minimum, radšej pridajte ovocie, čerstvú zeleninu napríklad s vajíčkom alebo s opečeným TOFU. Mäso - radšej chudé, ugrilované bez masti.

Platí to najmä pre tých, ktorí sa narodili 2., 20., 22., 26., a 29. dňa v hociktorom mesiaci.

Utorok (4.10.2022)

Ak máš jasno v podstate, okolitý zmätok podriadiš systematickému riešeniu. Treba mať v zásadných záležitostiach upratané, aby nedošlo k omylom, skratom alebo prehnaným stratám. Vyvarujte sa všetkého, čo spôsobuje chaos a nenápadne vás vťahuje rovno do pekla. Sústreďte sa na to, čomu hovorievate poriadok. Ten si udržte najmä v mysli, potom vás nič nezaskočí.

Kocka 2

Práca: Budete sa skoro celý deň naháňať, akoby išlo o život. Ak napokon pribrzdíte, dokážete urobiť oveľa viac, oveľa kvalitnejšie, pozitívnejšie. Konajte s rozvahou, a dočkáte sa úspechu. Bez rozvahy sa sotva posuniete do svojho cieľa. Iba sa rozladíte, a stratíte kopu času. Tiež si premyslite, s kým mienite zdolávať pracovné výzvy a ako sa spolu dohodnete. Najviac verte sebe a svojej intuícii.

Vzťahy: Niektorí ľudia vás môžu prekvapiť dosť nemilo, ale zvládnete to. Buďte všímavejší, nenechajte sa nikým a ničím vytočiť, a budete sa cítiť oveľa lepšie. V partnerskom vzťahu viac počúvajte svoju polovicu, a budete lepšie vedieť, čo potrebuje a čo je pre ňu alebo preňho cez čiaru. I vy máte radi, keď vás počúvajú naozaj a nie iba zo zdvorilosti. Okrem toho lepšie pozorujte, ako sa správa nová známosť, než ju/jeho pozvete na kávu či čaj.

Zdravie: Premôže vás mierna únava, ale napriek tomu s jednou alebo dvomi kávami zvládnete všetko možné aj nemožné. Nezabudnite na vodu, hoci aj saunu, ak nemôžete niekde plávať a trénovať svojho ducha a telo. Doma si môžete pustiť príjemnú hudbu a zatancovať si. Jedzte menej ako obyčajne, po osemnástej hodine už len tyčinku stonkového zeleru alebo mrkvy. Pite dostatočné množstvo vody.

Platí to predovšetkým pre tých, čo sa narodili 3., 12., 21., 30. dňa v mesiaci.

Streda (5.10.2022)

Upnúť sa na jedlo, ak ide o city, dokazuje, že sa priraďujeme k teórii čreva. Uvedomte si, že žiadna časť tela vám nemôže diktovať, čo máte robiť a čomu sa musíte podriadiť. Žiadna časť tráviaceho traktu vám nemôže diktovať, či budete radšej jesť alebo sa venovať rozumnejším veciam. Tiež iná časť tela. Ste pánmi svojho tela a svojich myšlienok, preto musíte riadiť svoj vlastný komplet. Taká je pravda.

Kocka 3

Práca: Zdá sa, že vám budú chýbať nejaké dôležité vedomosti, možno skúsenosti, bez ktorých sa veľmi nepohnete ďalej. Vyhnite sa pochybnostiam na nesprávnom mieste, radšej sa zamerajte na tie problémy, ktoré s ľahkosťou odstránite a pôjdete s dobrým pocitom z práce domov. Večer môže byť pracovný hoci trochu iným spôsobom.

Vzťahy: S kolegyňami a so spolupracovníkmi to celkom dobre pôjde, popoludní začnete pozerať ďalej. Osamelí začnú “hľadať” toho, komu by sa vyrozprávali, prípadne s kým by mohli ísť na nejaké dôvernejšie posedenie, ostatní sa sústredia na svoje rodiny, blízkych, možno i rodičov a priateľov. Sústreďte sa na tom ako sa budete voči sebe navzájom správať.

Zdravie: Ak sa sústredíte na svoju podstatu, zistíte, že vám niečo chýba. Možné sú problémy s bolesťou hlavy krčnej chrbtice a podobne. Mohli by ste sa objednať na masáž, hoci aj celého tela, vhodný je vírivý kúpeľ alebo vodná masáž. Pite viac zeleninových džúsov s orieškami či semienkami napríklad zo slnečnice, chia a podobne. Relaxujte.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 4., 8., 13., 17. a tiež 31. dňa v mesiaci.

Štvrtok (6.10.2022)

Idealista s radosťou kráča v ústrety skaze. Je pravdou, že idealisti všetko vidia inak, zámerne prehliadajú nebezpečenstvo, aby mu nemuseli priamo čeliť, pričom dúfajú kde si v skrytom srdci, že “sa to” nejako vyrieši. Lenže nevyrieši. To, čo zámerne nevidíte, vás dobehne v najmenej vhodnej chvíli, v nečakanom čase a na tom najhlúpejšom mieste. Tak sa kontrolujte a nič nenechávajte na náhodu.

Kocka 4

Práca: Dariť sa bude skôr tým, ktorí svoje povinnosti berú zodpovedne, no nie smrteľne vážne. Život nie je fair, preto získajú oveľa viac, ako tí nekonečne usilovní, pracovití a poctiví. Možno vás to aj nahnevá, ale skúste sa nad všetko trochu povzniesť, uvedomte si aj svoju vlastnú hodnotu, potom bude deň krajší, úspešnejší a viac motivujúci.

Vzťahy: Berte ohľad aj na tých ľudí, ktorí stoja za niečo, ktorí vám iba chcú pomôcť a dosiahnuť to, čo je pre vás vhodnejšie. Možno prehliadate aj ponúkanú ruku z rodiny či z blízkeho okolia. A začnete všetko robiť po svojom, môže to byť nedomyslené a s chybami. Osamelí sa však podvečer preberú, a všimnú si pohľady sympatického človeka.

Zdravie: Cítiť sa môžete celkom dobre, no i tak, s ničím nepreháňajte, nedokazujte si, že máte dvadsať - ak máte päťdesiat a podobne. Na všetko bude treba ísť s mierou a s citom. Ozve sa chúlostivý žalúdok, preto pite čaj z medovky prípadne z mäty, jedzte ľahšie jedlá, vyhnite sa ľahkomyseľnosti a nesprávnemu odhadu svojich fyzických síl. Počúvajte hudbu.

Ide o tých, čo sa narodili 5., 14., 15., alebo 23. dňa v hociktorom mesiaci.

Piatok (7.10.2022)

Niekto sa tak vytrvalo snaží skočiť do priepasti. Dúfam, že vy to nebudete. O skok do priepasti sa snažíme vtedy, keď dopredu vieme, že sa niečo nemôže skončiť ani podpriemerne, ale kdesi vnútri prehovorí taký malý diablik: ak to ani neskúsiš, budeš do smrti ľutovať… lenže čo konkrétne môžete ľutovať? To, že ste sa nezmrzačili? Alebo to, že ste neprišli o život? Vždy rozmýšľajte objektívne a bez emócií.

Kocka 5

Práca: Keďže pomerne dlho nebudete vedieť, čo chcete, budete robiť jednu chybičku za druhou. Je možné, že sa dobre na nič nesústredíte, že sa budete pozerať jedným smerom, robiť tým druhým, no a problém bude na svete. Dôkladnejšie sa na všetko pozerajte, rozumnejšie narábajte nielen so svojím časom, ale aj so svojimi rozletenými energiami.

Vzťahy: So staršími kolegami vyjdete, no noví ľudia, možno práve v zamestnaní, vás budú každú chvíľu niečím vytáčať. Možno nepozornosťou, slabým záujmom o svoje úlohy prípadne ignorovaním toho, čo im budete hovoriť. Opanujte sa, nezvyšujte hlas, ani im nič nevyčítajte, iba by ste sa zosmiešnili. V citovej rovine to bude oveľa kvalitnejšie a krajšie.

Zdravie: Budete v akomsi rozpoltení, niečo sa vám bude zdať prekomplikované, iné zbytočne náročné či až veľmi jednoduché. Upokojte sa bránicovým dýchaním, Pozdravom slnku, prípadne si do tela vžeňte správne množstvo energie - pomocou jogovej zostavy Agnisára. Jedzte viac zelenej listovej zeleniny, vhodný je baby špenát, rukola, poľníček.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 9., 18. a 24. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Sobota (8.10.2022)

Nahovárať si môžeš čokoľvek, ale PRAVDA ti pripraví ľadové prebudenie. Pravdy sa kdesi v podstate každý bojí, pretože ju pozná. Vie, aká je to ľadová sprcha, často je neprijateľná, nepríjemná, naoko sa zdá, že priamo toxická. Ale samotný problém nie je v pravde ako takej, ale v skutku alebo stave, ktorý ona opisuje. Napríklad, niekomu ste nepomohli a máte na to prijateľnú výhovorku. Lenže pravda ju neprijala…

Kocka 6

Práca: Popremýšľajte o niečom dôležitom, sústreďte sa na všetko, čo považujete za mimoriadne. Ak máte na pláne dlhšiu túru, príde vám vhod, ak chcete rozvíjať svoju osobnosť, niečo sa naučiť, prípadne niečo vytvoriť čisto podľa seba, tiež skvelé rozhodnutie. Ide len o to, že keď sa už pre niečo rozhodnete, aby ste to aj dotiahli do úspešného konca. Nedovoľte nikomu, aby vám vaše plány rozbil.

Vzťahy: Možno s každým najlepšie nevyjdete, ale i tak sa o to aspoň pokúste. Vyhnite sa zbytočným špekuláciám o tom, ako čo kto myslel, ak vám niečo nebude jasné, rovno sa spýtajte. V láske a v citovej oblasti sa na nikoho neupínajte, to by vám iba uškodilo. Ak patríte medzi osamelých, je možné, že spoznáte niekoho príjemného, s kým si konečne budete dobre rozumieť.

Zdravie: Môžete si svoju kondíciu vylepšiť jednak správnou stravou, jednak pohybom. Nezáleží na tom, či budete plávať alebo bicyklovať, prípadne pôjdete na náročnejšiu túru. Ide o to, aby ste sa skutočne hýbali a sústredili sa na tie cvičenia, ktoré preveria stabilitu celého vášho tela. Nezabudnite vypiť osem pohárov vody, aby bol spokojný aj váš nervový systém, a tiež tráviaci.

Týka sa to ľudí, narodených 7., 16., 25., 27. dňa v hociktorom mesiaci, ale výnimočne aj mnohých iných typov.

Nedeľa (9.10.2022)

Keď rozoznáš rozdiel medzi výmyslom a tým, čo je dané “zhora” zostaneš pri zdravom rozume. Lebo je nesmierne dôležité vedieť vycítiť, čo je pravda, a čo iba klamstvo. Je dôležité rozlišovať, kto čo hovorí, ako to podáva, a čo tým sleduje. Potom len tak neprijmete žiadnu polopravdu ani nič, čo je iba výmyslom až nezmyslom. Vyhnete sa nezodpovednosti za omyly a nepravdy, prestanete sa pravdy báť.

Kocka 7

Práca: Mohli by ste si pripraviť niečo pekné, pre seba i pre svoju rodinu, alebo blízkych. Možno si to nevyžaduje ani nejakú veľkú akciu, skôr príjemné posedenie, porozprávanie sa, porozprávanie nejakých príbehov, ktoré sa možno stali, možno nie v niektorej dávnej minulosti… Rozhodne potrebujete niečo pekné, príjemné, povzbudivé a veľmi inšpiratívne. Maľujte, prípadne píšte.

Vzťahy: Celkom s každým človekom sa nebude dať vyjsť, ale vy to dokážete. S trochou diplomacie a s trochou rozumu. Sledovať reč tela iných je nielen zábavné, ale aj poučné, pretože zistíte, čo si naozaj myslia, a ako sa k nim treba správať. Možno nájdete niekde spriaznenú dušu, ak patríte medzi osamelých, ale skôr to bude iba zdanie alebo nenaplnená túžba.

Zdravie: Dobré pocity sa trochu zmiešajú so smútkom alebo s nostalgiou. Do harmónie sa dajte v prvom rade dýchaním zhlboka, nezabudnite sa napiť čerstvej vody, môžete si ráno do nej pridať lyžičku jablkového octu a lyžičku medu. Vtedy správne naštartujete tráviaci systém, a tiež obličky. Počas dňa sa pohybujte, je jedno akým spôsobom. Ak by ste aj robili niečo sedavé, natiahnite sa.

Ak ste sa narodili 1., 10., 11., ale aj 19. a 28. dňa v hociktorom mesiaci, berte to vážne, hoci pôjde aj o mnohé iné typy.