Numerologický rozbor týždňa

Predpoveď na 25. týždeň (17.6. - 23.6.2024)

Podľa našej pomôcky ľahko a rýchlo nájdete riešenia svojich problémov či náhodných udalostí, ktoré sa vo vašich životoch vyskytnú, zároveň zistíte, čo bude pre vás skutočne dôležité. Na zvládnutie problémov budete potrebovať tieto vlastnosti: nádej, diplomaciu, optimizmus, húževnatosť, všestrannosť, idealizmus, trochu ľahkovážnosti.

Čo pre vás prinášajú jednotlivé dni tohto týždňa z numerologického hľadiska:

Pondelok (17.6.2024)

Nesnaž sa poškodiť seba v prospech roztopašnosti iných. Nesnažte sa vyhovieť iným iba preto, lebo sa bojíte povedať nahlas a zreteľne NIE. Vaša obrazotvornosť isto pracuje na plné obrátky a sugeruje vám myšlienky, ktoré sú veľmi vzdialené od reality, ale na prvý pohľad ste im ochotní uveriť. Kto niečomu uverí, často to i bezmyšlienkovite uskutoční, a problém je na svete. Skôr ako niečo urobíte, myslite. Nedajte sa ničím presvedčiť “bez dôkazov”. Poškodiť sa môžete veľmi ľahko a rýchlo - horšie je to potom napraviť.

Kocka 1

Práca: Niektoré úlohy vám pôjdu statočne na nervy, ale dotiahnete ich do konca bez pomoci či asistencie kolegov. Vyvarujte sa nedomyslených krokov, sústreďte sa na všetko dôležité a vypustite zbytočnosti. Uvedomte si, čo všetko môžete posunúť správnym smerom, čo môžete urobiť lepšie a múdrejšie. Nezabúdajte ani na iných, na kolegov, ktorí by vám pomohli, keby ste to potrebovali. Neskôr sa venujte i svojim záľubám, ale s ničím to nepreháňajte, to málokedy končí dobre.

Vzťahy: Pokúste sa na všetkých pozerať priateľsky, nie kriticky alebo s výčitkami. Premýšľajte o tom, čo môžete zmeniť na lepšie alebo účinnejšie. Vyhnite sa pochybovaniu o priateľovi či priateľke iba preto, lebo nezdieľa stopercentne rovnaké názory ako vy. Nezabúdajte, že priateľstvo je najčistejšia inštitúcia, a tým aj najúžasnejšia. V každom prípade je potrebné dosiahnuť rovnováhu medzi “Ja” a “Ty” alebo “Ja” a “Vy”. Potom je všetko v poriadku.

Zdravie: Mnoho vecí vás posunie správnym smerom, zistíte, že vás kratšie tréningy celkom bavia, a tak si vytvoríte na ne nejaký časový priestor. Možno vás bude baviť beh, možno športová chôdza alebo hodinka kondičného plávania. Nech je to čokoľvek, bude to bonus pre vaše zdravie. Budete sa potom cítiť úžasne. Nezabudnite vypiť minimálne 8 pohárov vody, jedzte viac čerstvého ovocia a zeleniny, s ničím nepreháňajte ani sa pre nič nehádajte, nestojí to zato.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 4., 8., 13., 17. a tiež 31. dňa v mesiaci.

Utorok (18.6.2024)

Nesnaž sa poškodiť seba v prospech roztopašnosti iných. Poškodiť seba iba tak, lebo sa niekto iný nedokáže vmestiť do svojej kože, je veľmi nezodpovedné. Jednak si môžete aj ublížiť, no a môžete získať meno, ktoré vám určite nepatrí. Než začnete cúvať pred roztopašnosťou iných, možno známych alebo aj celkom neznámych, kontrolujte hranicu, ktorú v žiadnom prípade nesmiete prekročiť. Nie vždy je múdre ustúpiť rozdrapeným povahám, nie vždy je prirodzené tolerovať aroganciu alebo pokus o manipuláciu a podobne.

Kocka 2

Práca: Buďte vnímaví najmä tam, kde nie je jednotný názor či na pracovný postup alebo na systém. Vyjadrujte sa opatrne, ale rázne. Bez istoty veľa nedosiahnete, tí “silnejší” vám budú chcieť nejakým spôsobom prekričať, a to isto nedopustite. Máte veľké šance predviesť to, čo vo vás je, blysnúť sa nápadmi, názormi, vedomosťami. Neustupujte ani presile, bude len naoko. Ľudia, keď sú bezradní, často tlačia na tých tichších, aby y si tak dodali sebadôveru a istotu, že nebodaj majú všetko pod svojou kontrolou. Toto nepodporujte.

Vzťahy: Niektorí ľudia sa predvedú práve porušovaním hraníc, pravidiel, zásad a možno aj ľudskosti. Ak budete mať strach dať najavo nesúhlas, zachovajte neutralitu. Nevyjadrujte sa, neprikyvujte. Prinajhoršom sa ospravedlňte a odíďte. Uvedomte si, že nie vždy je všetko jednoduché, a takéto situácie berte ako skúšku svojho vlastného charakteru, neodsudzovania a nepridávania sa bezhlavo tam alebo niekde inde.

Zdravie: Kondícia bude mierne nad priemerom, môžete ju podstatne vylepšiť ranných cvičením, prípadne popoludňajším kondičným plávaním alebo rýchlejšou chôdzou, minimálne 4000 krokov. Nezabúdajte piť každé dve hodiny pohár vody, jedzte viac zeleniny a ovocia, ak máte sedavú prácu - vynechajte chlieb, ťažké jedlá, tuky. Doprajte si relaxačné desaťminútovky, večer môžete maľovať svoje nápady.

Ide o tých, čo sa narodili 5., 14., 15., alebo 23. dňa v hociktorom mesiaci.

Streda (19.6.2024)

Ak máš v sebe dostatok lásky a pochopenia, potom si šťastným človekom. S láskou a empatiou ide všetko jednoduchšie, ľahšie aj krajšie. Netreba sa snažiť o zapáčenie sa tam, kde to ani nie je potrebné, skôr by ste sa mohli snažiť o to, aby ste sa páčili sami sebe. Len vy ste dôležití, váš pocit spokojnosti so sebou, váš výkon či vaše vzťahy ako na pracovisku tak i doma a v súkromí. Snažte sa v prvom rade chápať sami seba, až potom sa venujte iným, napokon, oni to takto robievajú stále, to len vy ste si zvykli ustupovať a opúšťať svoje sny.

Kocka 3

Práca: Niektoré veci budete chápať po svojom, a tak sa môže stať, že to iní budú svojrázne komentovať. Nič si z toho nerobte, ale ani si nesypte popol na hlavu, nejako bude. Radšej sa držte svojich plánov, dotiahnite ich do konca a potom sa pozerajte okolo seba, či niekde netreba radu alebo drobnú pomoc. Rovnako aj doma si uvedomte, koľko toho robíte vy, koľko ostatní a podľa toho rozložte úlohy. Relaxácia domácimi prácami ešte nikomu neuškodila a evidentne ani teraz neuškodí. I vy potrebujete trochu voľnosti.

Vzťahy: Lepšie si všímajte reakcie svojich kolegov či známych, predídete tým menším nepríjemnostiam. Vy patríte medzi tých rýchlych, no možno natrafíte na pohodlných, pomalých, ktorí majú na všetko čas. Jednajte s nimi skôr ako s deťmi. Nič im nevyčítajte a rozhodne nepočúvajte ich monotónne výlevy o tom, ako to s každým myslia dobre. Svoj názor si podržte v sebe, vyhnete sa tým zbytočným roztržkám o tom, kto je nakoľko vyťažený.

Zdravie: Budete sa celkom dobre cítiť, hoci vás občas zaskočia požiadavky okolia, trochu náročné na fyzickú kondíciu. Nezabudnite na nápoje z ďumbiera a limetky, zeleninové šaláty s ľahkým dresingom, ale dbajte aj o tréning vnútorného pokoja, trochu pocvičte mozog a budete sa cítiť o desať rokov mladšie. Večer je vhodný na meditáciu pri krásnej hudbe, vhodný bude napríklad Mozart alebo Beethoven.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 9., 18. a 24. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Štvrtok (20.6.2024)

Nie každý šťastný človek je príkladom empatie a porozumenia. Nie každý človek považuje za “šťastie” nejaký typ dobra, rozdávania, pomoci. Mnohí ľudia považujú za šťastie finančnú výhru, prospech za každú cenu, možno i klamstvo alebo kvalitné karty. Mnohí ľudia hovoria o láske, ale vôbec netušia, čo to je, lebo to, čo je tou ich láskou - sú veci, peniaze, zlato a šperky. Ak by sa mali skloniť k ranenému človeku, radšej by oslepli, len aby také niečo nemuseli, lebo nemajú nijaký záujem pomáhať alebo chápať. Jediné o čo im ide, je vlastný prospech.

Kocka 4

Práca: Je možné, že budú niektoré úlohy veľmi náročné, preto sa nevzdávajte, snažte sa všetko urobiť najlepšie ako viete, ale popritom si všímajte i to, ako sa správajú alebo čo robia vaši kolegovia a kolegyne. Ak zistíte, že sa niečo vymyká spod kontroly, zasiahnite, nečakajte na príkaz alebo názor niekoho iného. V prvom rade pôjde o vás, nie o iných. Okrem toho sa snažte všetko zladiť, aby jedno prirodzene nadväzovalo na to druhé. Toto bude možno náročnejšie, ale vy to viete lepšie ako ktokoľvek iný.

Vzťahy: Niektorí ľudia vám nepôjdu po ruke, naopak, budú uhýbať s vyjadrením sa k dôležitým rozhodnutiam ako úhory. Nechajte ich poškvariť sa vo vlastnej šťave, možno sa zbadajú a vzchopia sa. Buďte trpezliví a usmiati a dosiahnete niečo pozitívne. V citovom živote to bude trochu divoké; raz budete hore, potom zasa dolu. Najlepšie na tom budú osamelí, tých niekto pochopí, porozprávajú sa, naberú nový dych.

Zdravie: Dobre vám urobí nápoj s medom a jablkovým octom. Naštartujete obličky, ale aj nervový systém. Doprajte si aj dostatok pitnej vody, ľahšie jedlá a hodinku na tvorivú činnosť. Venujte sa niektorému obľúbenému športu. Ak sa vám nebude chcieť, postačí aj dlhšia chôdza nenáročným terénom. Ak radi maľujete, nakreslite niečo, ak milujete hudbu spievajte alebo tancujte.

Týka sa to ľudí, narodených 7., 16., 25., 27. dňa v hociktorom mesiaci, ale výnimočne aj mnohých iných typov.

Piatok (21.6.2024)

Ak naozaj nechceš vidieť problémy v ich pravej veľkosti, môžeš aj oslepnúť. Hovorieva sa, že ak niečo zámerne prehliadame, očný orgán “vypne”, stratí schopnosť vidieť. Lenže “nevidieť” je veľký problém, s ktorým je náročné poradiť si. Ide to len cestou duševnej “detoxikácie”, kedy si uvedomíte, čo je skutočne správne, a čo len ilúzia. Keď sa sústredíte na všetko tak, ako potrebujete, môžete svoj pohľad zmeniť s môžete všetko vidieť po novom, istíte, že vidieť trápenie sa niekoho iného nie je také drastické, ako si myslíte.

Kocka 5

Práca: Nezatvárajte si oči pred rôznymi nepríjemnosťami, radšej si ich poriadne otvorte a dobre pozerajte, aby vám nič neuniklo. Mnoho maličkostí sa môže vyvíjať inak, ako by ste očakávali a počas dopoludnia sa možno aj trochu zapotíte. Výsledok však bude skvelý. Zrejme aj iným trochu poradíte, po zbudíte, aby aj oni odchádzali domov spokojní. Neskôr si už vytvoríte vlastný program, v ktorom nebude chýbať trochu športu, možno i stretnutie s dobrými priateľmi.

Vzťahy: Niektoré situácie vás prekvapia svojimi zvláštnosťami. Uvedomte si, že len s láskou objavíte opäť len lásku. Vyžarujte ju pri každej práci, činnosti, rozhovore či vyjadrovaní nesúhlasu. Láska vám nedovolí používať chybné slová, pomýlené myšlienky. Láska vás podrží na svojich čarovných krídlach a vy zistíte, že sa z toho objatia ani nechcete zobudiť. Verte láske a dočkáte sa malých i veľkých zázrakov.

Zdravie: Už ráno by ste mohli začať dýchaním zhlboka, prípadne strečingom či dvadsiatimi minútami jogových cvičení. Do práce choďte aspoň štvrť hodinu peši, nech sa správne naštartuje celý váš organizmus. Negatívne myšlienky v zárodku vyhoďte z hlavy, pretože vás neposunú k ničomu normálnemu. Doprajte si čerstvé ovocie, zeleninu, vypite minimálne dva litre vody. Nezabudnite na relaxačné desaťminútovky.

Ak ste sa narodili 1., 10., 11., ale aj 19. a 28. dňa v hociktorom mesiaci, berte to vážne, hoci pôjde aj o mnohé iné typy.

Sobota (22.6.2024)

Slepí majstri často opisujú, ako to oni vidia. Zvyčajne vidia to, čo uniká vidiacim. Slepí majstri nemusia vidieť farby, tvary alebo svet v jeho reálnej podobe, ako ho vidia a vnímajú ľudia bez poruchy zraku; oni však “vidia” kvality, jemno hmotné maličkosti, ktoré ostatným ľuďom načisto unikajú. Slepý majster vníma inak ako očami, väčšinou hmatom, dychom, sluchom. Slepý majster “vidí” inak: dôslednejšie, citlivejšie, hlbšie. A tí “vidiaci” mu môžu iba závidieť. Veď čo je to “obraz”? Väčšinou reč vašej fantázie, nič viac.

Kocka 6

Práca: Urobte si zaujímavý program: trochu pracujte okolo obydlia, ak máte záhradu, tak i v nej, upracte a vyvoňajte príbytok, ale potom sa vrhnite na niečo príjemné, možno na niektorú záľubu alebo športovú aktivitu. Je vhodný čas i na kvalitný poznávací výlet, malé radosti alebo aj na komornú oslavu, ak ste pozvaní. I tu môžete prísť na iné myšlienky, zhodiť zo seba hromadu napätia a stresu, môžete sa dozvedieť rôzne milé novinky a neškodné klebietky.

Vzťahy: Budete sa veľmi snažiť rozumieť ostatným, no vždy to nepôjde. Niektorí budú principiálne hluchí, slepí, nedotknuteľní a to vás bude tak trochu mrzieť. Niektoré stretnutia budú veľmi príjemné, iné zbúchané nasilu alebo náhodou. Možno ani nebude o čom hovoriť, a vy sa budete chcieť uvoľniť a celkom slobodne o všeličom porozprávať..., ale i to sa podarí, len nič nerobte nasilu a nehľadajte spoločníkov na neprimeraných miestach. Lepšie sa venujte svojim láskam, budú na to čakať.

Zdravie: Snažte sa trénovať, trochu aj behať, zhlboka dýchať, no dajte pozor najmä na to, aby ste v ničom nepodľahli túžbe prekonávať nejaké rekordy - mohli by ste potom horšie dopadnúť. Ak budete zostavovať obedové menu, zaraďte tam viac čerstvej zeleniny a ovocia, menej čokolády, kysnutých koláčov, múčnych jedál. Použite radšej olivový olej ako slnečnicový alebo palmový, vhodný je aj kokosový tuk. Nezabudnite na dostatočné množstvo vody a večernú relaxáciu pri peknej hudbe.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 2., 20., 22., 26., a 29. dňa v hociktorom mesiaci.

Nedeľa (23.6.2024)

Nezmyselné rozhodnutia majú za následok stratu dôvery v seba i vo svet. Nie je síce nezmysel ako nezmysel, ale na druhej strane, vymýšľať si niečo iba tak - tiež nie je nasledovania hodné. Majte pred očami to, čo skutočne chcete, ostatnému sa venujte iba okrajovo. Bolo by, totiž, nezmyslom naťahovať niečo, čo nemá nijakú hodnotu. Najhoršie by bolo, keby ste si pre nejakú hlúposť prestali veriť. to určite nechcete, preto si vždy seba vážte, udržujte a vo svojom strede - lebo len tak dokážete pomôcť iným ľuďom.

Kocka 7

Práca: Snažte sa vytvoriť oázu niečoho príjemného, pekného, možno trochu aj dobrodružného a zábavného. Ocení to nielen partner/ka, ale aj deti (ak ich máte). Môžete prežiť niečo zaujímavé bez toho, aby ste to extra plánovali, napríklad na niektorom výlete do jaskyne alebo do aquaparku. Keď prepnete myseľ na niečo ľahkovážne, úsmevné, nič lepšie pre seba nemôžete urobiť. Večer si môžete o všetkom napísať krátku poviedku, aspoň zistíte, či sa stále ľahko a pekne vyjadrujete.

Vzťahy: Možno vám niektorí noví známi nesadnú, ale skúste prekonať sami seba, neodpovedajte im ironicky alebo napoly urazene, radšej sa prosto bavte. To je to najjednoduchšie odľahčenie. Ak budete mať pocit, že treba predsa len niečo povedať, dobre si to premyslite, aby to nebola iskra do bitky alebo prinajmenšom do menej príjemnej hádky. Je lepšie mlčať, ako povedať slová, ktorými otrávite atmosféru nielen sebe, ale napokon aj svojim blízkym.

Zdravie: V prípade, že sa rozhodnete pre výlet, budete mať prirodzeného pohybu dosť. V inom prípade si vytvorte čas na niečo, čo máte radi a čo vám dodáva energiu. Na výlete nejedzte veľa chleba a “hustých” jedál, pridajte si šaláty a ak nie je taká možnosť, pite viac vody ako normálne, voda urobí svoje. Ráno zhlboka dýchajte, najlepšie pri otvorenom okne, vykúpte sa trochu v príjemnej energii blízkeho leta, potešte sa aj niečím krásnym, hudbou či farbami.

Výrazne sa to týka tých, čo sa narodili 3., 12., 21., 30. dňa v hociktorom mesiaci.