Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštec Damián

Damián

Osobný kód 178

Numerologický rozbor týždňa

Predpoveď na 4. týždeň (23.1. - 29.1.2023)

Podľa našej pomôcky ľahko a rýchlo nájdete riešenia svojich problémov či náhodných udalostí, ktoré sa vo vašich životoch vyskytnú, zároveň zistíte, čo bude pre vás skutočne dôležité. Na zvládnutie problémov budete potrebovať tieto vlastnosti: ľahkosť, opatrnosť, múdrosť, veľkorysosť, vnútorný pokoj, tvorivú invenciu, vnútorný pokoj.

Čo pre vás prinášajú jednotlivé dni tohto týždňa z numerologického hľadiska:

Pondelok (23.1.2023)

Veľkolepé dielo vzniká z mnohých hláv; nie iba z jednej. Lebo to, čo je skutočne veľkolepé, je vzácne a originálne. Za “veľkolepé” netreba nazvať iba niečo monumentálne, čisté umenie, dokonalosť samú, veľkolepým môže byť i váš osobný rekord, ak ste prekonali v sebe niečo zlé, ak ste fyzicky nenapadli nepriateľa, ak ste spolu s pracovným kolektívom vymysleli vhodnejší postup ako ten starý, únavný. Veľkolepé môže byť i to, ak ste sa poradili s rodičmi, ako ďalej.

Kocka 1

Práca: Možno nadriadený povie niekoľko skutočne “veľkolepých myšlienok”, aby dal najavo svoju autoritu, no to hovorí aj o jeho či jej komplexe, ktorým si musí niečo dokazovať. Ak ste šéfom vy, radšej hľadajte empatický prístup k ostatným a ak oznamujete nepríjemné úlohy, urobte to tak, aby vedeli, že ste “v tom” všetci spolu. Nerobte kompromisy iba preto, lebo sa obávate, čo na to niekto iný; robte ich preto, lebo viete, že tak je to správne.

Vzťahy: Niektorí ľudia vám dajú najavo akí sú dôležití, ale nekomentujte to, inak by ste boli ako oni. Radšej im pokojne vysvetlite, že nie je nevyhnutné dávať najavo svoju prevahu, tváriť sa nedotknuteľne, a pritom byť priehľadní, iné veci majú hodnotu, nie to, ako pôsobia na iných. V láske sa zasmejete na rôznych smiešnych situáciách, v ktorých sa ocitnete s milovanou osobou. Dajte polovičke najavo, ako vám na nej či na ňom záleží.

Zdravie: Celkom dobrú kondíciu si udržíte, ak budete viac chodiť, menej jesť, zhlboka dýchať a blokovať nepríjemné myšlienky. Okrem toho sa usmievajte i vtedy, keď si budete myslieť, že na to nie je dôvod, pretože úsmev je malý zázrak, ktorý miluje duša a ktorý roztápa ľady nepriazne. Čítajte si dobrú knihu, prípadne sa niečo nové naučte. Napríklad, v jazyku anglickom si vyberte nové slovo a nahlas si ho po celý deň vkladajte do jednoduchých viet.

Vzťahuje sa to na tých, čo sa narodili 7., 16., 25., či 27. dňa v hociktorom mesiaci.

Utorok (24.1.2023)

Každé dielo si zaslúži pozornosť, dokonca i to, čo považujete za nepodarené. Pretože i do nepodarenej práce niekto vložil dobrú vôľu a úsilie niečo zlepšiť, zdokonaliť. Na prvýkrát to nevyšlo, nič to, vyjde nabudúce. Uvedomte si, že už len fakt, že ste niečo zásadné urobili a odovzdali iným na posúdenie, hovorí o schopnosti vytvárať hodnoty, posúvať komplikované záležitosti správnym smerom, k niečomu lepšiemu.

Kocka 2

Práca: Všetky dôležité úlohy môžete zvládnuť, najmä ak sa k ich riešeniu postavíte zodpovedne. Viac si všímajte nenápadné zmeny, možno prídete k nejakému zaujímavému názoru. S nadriadenými alebo so spoločníkmi jednajte so zvýšenou diplomaciou; jednak sa viac dozviete o ich skrytých úvahách, jednak nič nepokazíte. Zamyslite sa i nad svojím cieľom, a nenápadne ho vsuňte do života. Veľmi nenápadne.

Vzťahy: S rodinou a so svojimi blízkymi priateľmi vyjdete nadštandardne. Na kolegov či kolegyne si dávajte pozor, mohli by pred vami niečo skrývať. Sledujte i spôsoby a povahu známych, niektorí vás môžu požiadať o nehoráznu pomoc, nuž uvažujte rozumne a rozhodujte sa viac ako rozumne. Ak bude treba, myslite i na to, či by ste si napokon nemuseli odtrhnúť od úst.

Zdravie: Forma bude celkom dobrá, nezabudnite na vitamín D3, na podporu imunitného systému, okrem toho zhlboka dýchajte, trénujte hoci aj vonku, vždy si môžete zabehať, natiahnuť sa, urobiť niekoľko drepov. Na pracovisku aspoň dvadsaťkrát vstaňte a sadnite si na stoličku, najlepšie s predpaženými rukami. Jedzte viac zelenej listovej zeleniny, pripravte si nápoj z ďumbiera.

Vzťahuje sa to najmä na tých, ktorí sa narodili 1., 10., 11., ale aj 19. a 28. dňa v hociktorom mesiaci.

Streda (25.1.2023)

Spájať rozhnevaných dokáže len ten, kto sa neprikláňa na žiadnu stranu. Dôležité bude, aby ste boli nad vecou, keď sa skomplikujú niektoré veci, keď zistíte, že ste kdesi na konci a možno aj bez dôveryhodných priateľov. Možno si uvedomíte, že na hnev odpovedať ešte väčším hnevom - je číry nezmysel. Vyhnite sa pochybnostiam a neobjektívnym postojom. Rozhodne sa držte archetypu, potom všetko, čo bude vyzerať nepriaznivo, zvládnete na výbornú.

Kocka 3

Práca: Možno aj urobíte niekoľko nepríjemných kompromisov pre dobro celku, nie však zas natoľko, aby ste sami seba poškodili alebo v niečom dôležitom ukrátili. Mnoho povinností úžasne zvládnete, dokonca, i keby ste ich robili len po prvýkrát. Vyhnite sa však pochybnostiam a vnútornej neistote, nespochybňujte svoje rozhodnutia, ak sa pre niečo rozhodnete, držte sa toho.

Vzťahy: S niektorými ľuďmi sa nedohodnete ani po odbornej stránke, ani osobne, dokonca ani online, ani telefonicky. Budete maž chuť ísť do spoločnosti, porozprávať sa s normálnymi priateľmi, len pri pohári s vodou, ale z nejakého dôvodu to nepôjde. Nepodliehajte depresívnym myšlienkam. Zavolajte niekomu milému napríklad cez sociálne siete a podobne, porozprávajte sa, akoby ste niekam skutočne išli.

Zdravie: Cítiť sa môžete dosť priemerne, bude celkom na mieste všetko vylepšiť ľahkým cvičením, prípadne posilňovaním v domácich podmienkach. Pripravte si porciu tukožrútskeho šalátu z kapusty, mrkvy, olív a zeleru, pite čerstvé ovocné a zeleninové šťavy a budete sa cítiť oveľa lepšie. Večer chvíľu meditujte, čítajte si dobrú knihu alebo počúvajte hudbu.

Platí to najmä pre tých, ktorí sa narodili 2., 20., 22., 26., a 29. dňa v hociktorom mesiaci.

Štvrtok (26.1.2023)

K priateľovi sa správaj tak, ako chceš, aby sa on správal k tebe. Pretože toto platí nielen tu, na Zemi, ale všade vo Vesmíroch. Priateľstvo by malo mať svoju úroveň, malo by vyjadrovať úctu, vzájomnú dôveru a pocit istoty v tom, že ak aj nastane rozporuplná chvíľa, spoločnými silami ju dokážeme zhodiť zo stola. Možno by ste sa mohli sústrediť na tie ciele, ktoré podporujú priateľstvo v jeho celej hĺbke a možno zistíte, akých máte priateľov.

Kocka 4

Práca: Od rána sa všetko bude vliecť, možno vám niekto nebude ani rozumieť, možno vy nebudete ničomu rozumieť. Zistíte, že niektoré veci robíte aj dvakrát a výsledok nulový. Urobíte si častejšie “dôležité” desiatové prestávky, zabavíte sa na mobile, nech rýchlejšie prejde čas, a napokon sa zmierite s realitou, že asi niektoré úlohy necháte na lepší čas.

Vzťahy: Skúste sa nikde nepodkladať, ani bez požiadania nikomu nepomáhajte. Možno si budete pripadať trochu mimo a nie vo svojej koži, ale i tak môžete všeličo správne nasmerovať a vyhnúť sa zbytočným nedorozumeniam najmä s tými skôr narodenými. Najlepšie urobíte, ak si trpezlivo vypočujete druhú stranu, a potom zareagujete s rozvahou a s citom.

Zdravie: Keby ste cítili únavu, v prvom rade zhlboka dýchajte aspoň sedem nádychov a výdychov, pite chladnú vodu, na desiatu si pripravte biely jogurt s ovsenými vločkami a posýpkou z drvených mandlí alebo lieskových orieškov. Neskôr si dajte lyžicu domáceho medu, môžete aj vo forme limonády a pridajte citrón či lyžicu jablkového octu.

Platí to predovšetkým pre tých, čo sa narodili 3., 12., 21., 30. dňa v mesiaci.

Piatok (27.1.2023)

Pozor na tých, čo sa iba bijú v prsia… Ak sa budete biť v prsia a potom nenastane nijaký skutok, alebo to robíte preto, lebo chcete, aby vám niekto uveril lož, nemusí to dopadnúť najlepšie. Tiež si dajte pozor na tých, čo sa budú takto správať, lebo to vôbec nemusí byť pre vás pozitívne. Najlepšie urobíte, ak sa udržíte v nadhľade a zistíte, čo je za tým, ak by sa niekto “bil v prsia”. Uvedomte si, čo je pre vás dôležité a čo iba forma.

Kocka 5

Práca: Niektoré maličkosti budú trochu zvláštne, iné zasa trochu od veci, no okrem toho bude najvhodnejšie venovať sa tým povinnostiam, ktoré neznesú odklad. Ak niečo odložíte, potom si uvedomte, že všeličo bude potrebné zariadiť inak. Ak však budete mnoho maličkostí iba rozoberať, potom sa nedostanete nikam. Uvedomte si najmä svoju vlastnú hodnotu a podľa toho jednajte.

Vzťahy: Vyhnite sa príliš sladkým a vnucujúcim sa kolegom či susedom. Vo vnucovaní je podozrenie nejakej svojej skrytej požiadavky alebo cieľa, preto si uvedomte, že i závislosť je založená na podobnom základe, len sa prejavuje trochu inak. Isto nechcete závislého kolegu alebo susedku, ktorá by u vás sedela vo dne v noci pod rúškom pomoci. Akože nezištnej. Na všetko si vytvorte správny názor.

Zdravie: Ak začnete upadať na duchu, predstavte si niečo skutočne smiešne a od srdca sa zasmejte. Prospeje aj spievanie niektorej pesničky, najlepšie kantusu. Pravda, ak spievate radi a nemáte s tým problém. Vhodná bude minimálne štyridsaťminútová prechádzka rezkejším tempom, a duši prospeje kvalitná literatúra, možno i štúdium niektorého jazyka.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 4., 8., 13., 17. a tiež 31. dňa v mesiaci.

Sobota (28.1.2023)

Podvádzanie priateľov je najhorší druh nepoctivosti. Skúste nepodvádzať. Skúste mať stále pred sebou fakt, čo by ste robili, keby niekto zradil vás. Myslite i na to, ako by ste sa asi cítili, keby ste svojim najbližším nemohli dôverovať. Jednoducho myslite, uvažujte a zvoľte si také cesty, ktoré budú prínosom nielen pre vás, ale aj pre ostatných. Možno bude dobré, ak sa zameriate na svoje vzťahy a uvedomíte si, čo pre vás znamenajú.

Kocka 6

Práca: Ak nemáte dostatok finančných prostriedkov, nehrajte pred priateľmi či blízkymi divadlo, že všetko zariadite a radšej nechoďte na atraktívnu lyžovačku. Treba mať v sebe dostatok sily zachovať sa správne, najmä ak si myslíte, že by ste sa pred priateľmi či známymi znemožnili. Je to však naopak: práve vtedy by ste sa znemožnili, keby ste nemali čím zaplatiť a tvárili by ste sa, že ste si hádam doma zabudli kreditnú kartu. Buďte úprimní.

Vzťahy: Možno zistíte, že ani vaši blízki nie sú všetci takí, ako na prvý pohľad vyzerajú. Môžete sa ocitnúť v situáciách, kde bude treba jednať skôr s rozumom ako s citom, aby ste odhalili podstatu. V citovej oblasti jemne sledujte partnera či partnerku, nakoľko je voči vám úprimný, ale aj seba, aby ste boli presne takí, ako vyžadujete od svojich partnerov a partneriek. Okrem toho, urobte niečo milé, čo posilní váš vzťah.

Zdravie: Svoju formu môžete vylepšiť nielen športovými aktivitami, ale aj dýchaním zhlboka, správnou stravou, do ktorej zaradíte viac čerstvej zeleniny a ovocia, dodržovaním pitného režimu (každé dve hodiny vypite pohár vody) a tvorivými činnosťami, napríklad prácou s farbami, s hudbou alebo písaním nejakej poviedky, alebo denníka. To všetko prispeje nielen k skvelej forme, ale aj k posilneniu intuície a sebaovládaniu.

Ide o tých, čo sa narodili 5., 14., 15., alebo 23. dňa v hociktorom mesiaci.

Nedeľa (29.1.2023)

A kto pochopí Tvoju núdzu… Ak ste sa ocitli v núdzi, možno treba hľadať niekoho, kto vás vypočuje, poradí, prípadne pomôže. Pomoc však môže byť len taká jednorazová, alebo taká, ktorá vás doslova “vykopne” nahor, aby ste sa nanovo rozbehli za niečím svetlejším alebo lepším. Uvedomte si svoju hodnotu, vyhnite sa nabaľovaniu nových problémov, radšej si niečo odrieknite ako by ste mali klesať hlbšie do dlhov.

Kocka 7

Práca: Možno si nebudete môcť dovoliť nejaký lukratívny výlet, nuž využite svoju fantáziu a choďte do blízkej prírody hoci na turistickú vychádzku, aby ste si užili voľného dňa a zároveň sa odpútali od možného fonačného problému. Vo všetkom sa riaďte vnútorným hlasom, a ak niečo naozaj nechcete, slušne odmietnite alebo vysvetlite partnerovi či partnerke, že prečo práve “toto” nechcete. Úprimnosť nadovšetko.

Vzťahy: Budete sa snažiť dobre vyjsť s každým, s kým budete. Premýšľajte najmä o láske, o pekných stretnutiach, napríklad zájdite s milovanou osobou na romantickú večeru alebo na hudobné predstavenie, niečím malým ju alebo jeho prekvapte. Určite si budete navzájom rozumieť, určite vás niečo milo prekvapí, lebo ak nezištne dávate - aj dostanete späť. I nové stretnutia skončia prekvapujúco pekne.

Zdravie: Možno vás prekvapí nejaké hlúpe vírusové ochorenie, preto sa otužujte, pite dostatok citrónovej šťavy s medom a s postrúhaným ďumbierom, správne sa oblečte a v ničom neriskujte. Urobte si doslova oddychový deň, čítajte si knihy, premýšľajte, niečo si napíšte, možno poviedku, báseň alebo text piesne. Na čo sa budete cítiť. Nezabudnite na dýchanie zhlboka, to je dôležité pre okysličenie celého tela.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 9., 18. a 24. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.