Odporúčame

Veštica Somezeda

Veštica Somezeda

Pomáham riešiť náročné problémy a nájsť orientáciu v živote. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Stella

Stella

Osobný kód 160

Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Numerologický rozbor týždňa

Predpoveď na 29. týždeň (16.7. - 22.7.2018)

Podľa našej pomôcky ľahko a rýchlo nájdete riešenia svojich problémov či náhodných udalostí, ktoré sa vo vašich životoch vyskytnú, zároveň zistíte, čo bude pre vás skutočne dôležité. Na zvládnutie problémov budete potrebovať tieto vlastnosti: odhodlanie, nádej, sebakritiku optimizmus, zdravý úsudok, rozhľadenosť, idealizmus.

Čo pre vás prinášajú jednotlivé dni tohto týždňa z numerologického hľadiska:

Pondelok (16.07.2018)

Pondelok prinesie úvahy nad tým, do akej miery sami seba klamete a do akej miery ste ochotní priznať, že niečo je iné, ako to momentálne chápete a posudzujete. Pocit depresie je vec nepríjemná, vždy sa treba postaviť, lebo skleslosťou inému spôsobujete utrpenie; a to už je otázka na zamyslenie, a tiež vaša skúška.

Kocka 1

Práca: Ráno vás niekto (niečo) poriadne vytočí. Možno nastane ten správny čas ísť svojou cestou a prestať načúvať protichodným názorom okolia. Budete sa snažiť utiahnuť do samoty, pomeditovať nad svojimi ozajstnými túžbami. Ale ak pracujete, využívajte viac intuíciu ako chladný rozum.

Vzťahy: Asi vždy charakterizujete, nikdy nekritizujete iba tak, možno i preto vás iní radi vyhľadávajú a zdôverujú sa so svojimi trápeniami. Teraz vy budete v pozícii hľadajúceho a uvidíte, aké je príjemné, keď i v práci niekoho nájdete. Ak ste na dovolenke, budete musieť urobiť niečo dôležité, preto sa s tým neponáhľajte.

Zdravie: Ak cestujete, ozvú sa bolesti v chrbte, možno i žalúdočná nevoľnosť. Robte si častejšie prestávky, pite viac tekutín. Ak ste si predsavzali, že vytiahnete bicykel a trochu potrénujete, nerozhodli ste sa zle. Vhodné bude aj plávanie, čchi kung alebo joga. Do stravy pridajte viac čerstvého ovocia a zeleniny.

Platí to najmä pre tých, ktorí sa narodili 3., 2., 8., 17., a 25. dňa v hociktorom mesiaci.

Utorok (17.07.2018)

Dnešné skúšky sa budú týkať všetkého, čo súvisí s optimizmom, elánom, radosťou, citmi a láskou. Výrazne sa môžete posunúť dopredu, ale budete musieť tiež dokázať, ako sa viete zapáliť za dobrú vec, či za svoju vec, koľko úsilia dokážete vyvinúť na to, aby ste to niekam dotiahli, aby ste dosiahli uskutočnenie svojho sna.

Kocka 2

Práca: Neberte si na plecia viac ako unesiete. Myslite aj na seba a svoje záujmy, zrealizujte niektorý zabudnutý sen! Oživujúci impulz dostanete od dobrého priateľa. Vďaka vašim pevným zásadám sa budete môcť posunúť dopredu. Všetko, čo teraz vymyslíte, uzrie svetlo sveta a realizácie, preto si verte.

Vzťahy: Možno budete reagovať iným spôsobom, a zistíte, že iní z vás dostali šok. Sústreďte sa na reči iných, predídete hádkam. Ak sa vám to nepodarí, sústreďte sa na to, aby ste hovorili čo najmenej. Okrem toho nepresadzujte za každú cenu iba svoje nápady; tie sa presadia aj samy.

Zdravie: Vo futbale budete hrať rýchlo, vaše strely budú presné, stratégia jasná. Ak aj vzniknú problémy v tenise, vy ich istotne nezaviníte. Ostatným športom sa bude dariť s vyšším priemerom dobre. Nezabudnite si upraviť stravu; pridajte bielkoviny, vyhoďte živočíšne tuky, jedzte menej, a častejšie.

Platí to najmä pre tých, čo sa narodili 5., 10., 15., ale aj 19. a 21. dňa v hociktorom mesiaci.

Streda (18.07.2018)

Podľa všetkého sa budete musieť na všetko pozerať bez zaujatosti, no s dokonalosťou a ľahkosťou. Skúška bude v tom, nad čo sa dokážete povzniesť, čo neprehliadnete, a ak prehliadnete, ako sa zachováte. Nepodľahnúť sebaklamu. Náročná úloha. Skúste sa pozbierať a dokážte sami sebe, že v ničom nezlyháte.

Kocka 3

Práca: Podľa všetkého vás premôže vyčerpanie, preto vypnite, doprajte si pohodlie, pokúste sa myslieť na hudbu. Vybavte iba tie najdôležitejšie záležitosti, myslite na malé milé radosti. S rozvahou reagujte na nepriaznivé prekvapenia, asi ich bude neúrekom a temer sa zapotíte, aby ste všetko rozmotali a pochopili.

Vzťahy: Priatelia vás ocenia pre vašu obetavosť a súcit. Láska nič nemusí, láska smie všetko, povedal ktosi a vy si to dnes plnými dúškami vychutnáte, lebo nielen že si lásku zaslúžite, vy si aj viete vybrať. Na ostatných budete pôsobiť “nákazlivo” - vnútorným šťastím a bezstarostnosťou. Pomôžete, ak vás niekto požiada.

Zdravie: Možno pocítite únavu, ale dokážete sa zdravo voči nej postaviť. Trochu pohybu, veľa tekutín a pritom normálna výživa urobia zázraky i tam, kde by ste to nečakali. Okrem toho, začnite si pre seba niečo pravidelne maľovať, i keby ste mali pocit, že neviete. Maľovanie lieči tak ako aj hudba.

Platí to predovšetkým pre tých, čo sa narodili 4., 16., 24., 30. alebo 31. dňa v mesiaci.

Štvrtok (19.07.2018)

Budete sa musieť sústrediť na tie maličkosti, ktoré sú pre každého menej pochopiteľné. Skúška bude spočívať v tom, nakoľko tvorivo dokážete myslieť, pracovať, nakoľko sa vyznáte v rôznych zručnostiach a ako rýchlo sa viete zachovať v neprehľadnej situácii. Najdôležitejšie bude sústrediť sa na problém a potom ho odstrániť.

Kocka 4

Práca: Možno ste na dovolenke a všeličo sa vám zdá príjemné. Tí, čo sú v práci, budú musieť odolávať nepríjemným stretnutiam s tými, ktorí na dovolenku nemajú; no možno bude neznesiteľné počasie a budete radi že vôbec ste. Podľa toho by ste si mohli zariadiť všetky svoje aktivity či pracovné alebo súkromné.

Vzťahy: Môžete mať menšie nepríjemnosti s príbuznými. Protirečenia sa môžu prejaviť aj pri vybavovaní dôležitých záležitostí na úradoch, napríklad na pasovom, či v nejakej cestovnej kancelárii a podobne. Možno objavíte spôsob, ktorý vás posunie k mimoriadne užitočným ľuďom.

Zdravie: Budete sa cítiť celkom dobre. Udržať skvelú kondíciu si môžete jednak športom, jednak správnym narábaním so svojou energiou. Nezabudnite počas dňa na ovocie a zeleninu. Keby ste nevedeli, čo večer s časom, nájdite si miesto, kde hrá hudba, a kde sa tancuje. Vzpruží vás to, privedie na iné myšlienky.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 9., 12., 14., 20. a tiež 23. dňa v mesiaci.

Piatok (20.07.2018)

Piatok vás môže potrápiť naivitou okolia, nedomyslenými poznámkami hlupáčikov, alebo prešľapovaním na kábli v rámci vlastného myslenia. Bude prirodzené, ak sa sústredíte na plnenie svojich priorít tak, aby ste v skúške obstáli, neurobili niečo podobné, ako oproti stojaci blázon alebo ešte niečo horšie.

Kocka 5

Práca: Zamyslite sa nad faktom, že je úžasné leto. Neuškodilo by voľnejšie pracovné tempo, menšie napätie, viac humoru v živote. Čo keby ste všetko zmenili a posunuli rozumnejším spôsobom? Žiť prácou i vtedy, keď nie ste v práci, to teda nie je bohviečo; skúste to nejako zmeniť, vylepšiť.

Vzťahy: Nemyslite na nič zlé, môžete prežiť všeličo príjemné, dokonca môžete dosiahnuť nápravu v pokazenom vzťahu, okrem toho môžete vylepšiť svoje postoje. Snažte sa o načúvanie hlasu iných. V citovej oblasti viac a dôkladnejšie počúvajte, ako by ste mali povedať niečo nezmyselného či nevhodného.

Zdravie: Fitnesky sa radšej pôjdu kúpať, akoby sa mali o niečo snažiť. Dokonca i tenistky na zámorských kurtoch sa vyhovoria na veľké teplo, len aby nemuseli mlátiť raketou do svojvoľnej loptičky. Ak sa chcete cítiť príjemne, pripravte si ovocné smoothies, dajte doň nejaké oriešky alebo slnečnicové semienka.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 16., 18. a 26. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Sobota (21.07.2018)

Sobota bude darom pre tvorivých, aktívnych, šikovných, ale aj pre zlodejov, vykrádačov bytov, bánk a podobné individuality. Pôjde o to, v ktorej oblasti sa budete tvorivo realizovať. Skúška bude v rozlúsknutí niečoho komplikovaného, pripomínajúceho Rubikovu kocku. Či a ako to dokážete - bude na vás a na vašom dôvtipe.

Kocka 6

Práca: Niektoré návrhy blízkych sa vám nebudú páčiť, a preto sa hodíte na niečo vlastné. Niektorých pritiahne spoločnosť, iní sa vydajú na malý poznávací výlet. V nejednej veci získate podporu. Večer budete tráviť buď pri pive a nezmyselnej televízii, alebo s napínavou knihou, možno trochu i v meditácii.

Vzťahy: Uvoľnite sa, predstavte si, čo všetko môže posunúť vaše vzťahy pozitívnejším smerom. Nedajte si nikým diktovať, čo je pre vás dobré a čo nie. Potom môžete prežiť skutočné romantické chvíle s milou osobou. Je možné i to, že vás navštívi niekto z detstva, pripomenie smiešne historky, poteší a povzbudí.

Zdravie: V športových aktivitách sa budete javiť ako niekto, kto chce dať iným najavo, že naozaj vie. Bude sa vám dariť vo futbale, tenise, ale aj v kondičnom plávaní či vodnom póle. Profesionáli môžu dosiahnuť slušné výsledky. V ničom však neriskujte, príliš sa do ničoho neangažujte, aby ste si nespôsobili náhodný úraz.

Vzťahuje sa to na tých, čo sa narodili 1., 11., 13., alebo 22. či 28. dňa v hociktorom mesiaci.

Nedeľa (22.07.2018)

Niekde dôjde k rozchodom s niečím, čo bolo dlhotrvajúce, čo vás posúvalo, ale aj rozčuľovalo, možno otravovalo. Mohli by ste sa sústrediť na všetko slabé, čo vás ťahá roky rokúce nadol, a jednoducho to odseknúť. Skúška bude nielen v rozhodnutí sa pre to, čo je správne, ale i v spôsobe a realizácii samotného oddelenia sa.

Kocka 7

Práca: Vo svojich aktivitách postúpite do tej sféry, že si nebudete istí, či chcete nasilu na niečom pracovať, alebo oddychovať. Možno urobíte oboje, aby to nikde neuškodilo. Okrem toho myslite na všetkých, nielen na svoje pohodlie; aj rodičia si zaslúžia niečo originálne, aj partner/partnerka a samozrejme deti, ak ich máte.

Vzťahy: Využite zmysel pre krásu, vymyslite niečo skutočne dôvtipné a venujte sa láske, priateľstvu a takým známym, ktorí neznamenajú stratu vášho času. Môžete prežiť milé okamihy s veľmi príjemnými ľuďmi, ak lásku stále nemáte. Osamelým sa podarí na stretnutí získať priazeň sympatickej osoby.

Zdravie: Dopoludnia budete svieži, všetko vám pôjde ako po masle, ale popoludní energia poklesne. Bude to vidieť zvlášť pri tenise, lebo prihrávky začnú byť nepresné, hra sa spomalí. Môžete to vylepšiť pravidelným príjmom tekutín, ovocím, zelenou listovou zeleninou, ale aj koncentračnými päťminútovkami.

Týka sa to ľudí, narodených 7., 27., 20., 29. a 30. dňa v hociktorom mesiaci, ale výnimočne aj mnohých iných typov.