Odporúčame

Veštica Zuzana

Veštica Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Janka Avelange

Janka Avelange

Osobný kód 172

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Numerologický rozbor týždňa

Predpoveď na 42. týždeň (14.10. - 20.10.2019)

Podľa našej pomôcky ľahko a rýchlo nájdete riešenia svojich problémov či náhodných udalostí, ktoré sa vo vašich životoch vyskytnú, zároveň zistíte, čo bude pre vás skutočne dôležité. Na zvládnutie problémov budete potrebovať tieto vlastnosti: striedmosť, nezávislosť, ochotu vidieť reálne, nádej, rozlíšiť klamstvo od výmyslov, horlivosť, opatrnosť.

Čo pre vás prinášajú jednotlivé dni tohto týždňa z numerologického hľadiska:

Pondelok (14.10.2019)

Spoznáte, že každá nečestnosť má svoju “základnú farbu”. Nakoľko každé more má svoje tajomstvo, každý oceán - neprebádané dno, musíte si uvedomiť, že i vy toho veľa v sebe skrývate. Viete, že múdre a rozumné srdce sa stráni hriechu a v spravodlivom počínaní má svoj úspech. Ale viete i to, že pre nízke duše je vďačnosť ťažkým bremenom, pre vznešené srdcia potrebou ako tvrdil Lichtenberg.

Kocka 1

Práca: Niečo si budete musieť odrieknuť, ale na druhej strane všeličo zvládnete nad očkovanie dobre. Zrejme rozbehnete nejaké zaujímavé projekty, prípadne sa zúčastníte mimoriadneho rokovania či rozhodovania, takže budete naozaj dosť dôležití a rešpektovaní. Isto nájdete podporu niektorých kolegov a klamstiev sa obávať nebude treba.

Vzťahy: Neradi si priznáte, že vás niektorí kolegovia či kolegyne sklamali, a vy ste s tým ani trochu nepočítali. Možno budete chcieť stretnúť spriaznenú dušu, porozprávať sa a prijať nejaké povzbudenie, ale na druhej strane sa vôbec nebudete snažiť niekoho vyhľadať, prípadne pozvať na kávu. A tak zostanete iba v očakávaniach.

Zdravie: Nespoľahlivosť dôveryhodných ľudí vás znechutí. Budete sa však cítiť skvelo. Môžete sa venovať svojim záľubám, niektorému športu, najlepšie ak posilňujete, beháte alebo radi rýchlo chodíte. Večer si zájdite do príjemnej spoločnosti, uvoľnite sa, prípadne meditujte.

Platí to najmä pre tých, čo sa narodili 5., 10., 15., ale aj 19. a 21. dňa v hociktorom mesiaci.

Utorok (15.10.2019)

Keď vám intuícia radí, aby ste nedávali NIČ, poslúchnite ju. Nemá to nič spoločné s láskou, s ktorou sa všetko ľahšie zvláda, dokonca i krivé obvinenie. Viete dobre, že múdrosť spoznáte podľa reči a rozum, vedu a učenosť vzdelanca zasa podľa slova. Napriek tomu väčšina ľudí vždy stroskotá na tom, že si je sama sebou prehnane istá.

Kocka 2

Práca: Doslova sa zažeriete do niektorých úloh, i keď to vôbec nebude až také potrebné. Sústredíte sa na všetko tak, aby ste dosiahli vnútorný pokoj, a aby ste zvládli možno i menej zvládnuteľné. Niektorí budú až bažiť po ocenení a po úspechu, pričom iní sa budú snažiť prekonať sami seba a možno vo všeličom začnú preháňať.

Vzťahy: Vďaka niečomu sa oneskoríte na dohovorenú schôdzku, z čoho druhá strana vyvodí neprimerané následky. Trochu vás to rozladí, ale keď to prehodíte z pleca na plece, vnútorný pokoj vám to nenaruší. Možno však pôjde o váš milovaný objekt; potom to skúste uhrať do stratena, lebo to veľmi nebude chcieť pochopiť.

Zdravie: Dobré zdravie vylepšíte, ak budete fajčiť menej alebo vôbec, ak si potrénujete v niektorej posilňovni, alebo si podvečer zájdete na tréning futbalu či iného na pohyb náročného športu. Ak nič nestíhate, aspoň zhlboka dýchajte alebo zájdite na masáž. Pite zelené smoothies, jedzte viac surovej zeleniny.

Platí to najmä pre tých, ktorí sa narodili 3., 2., 8., 17., a 25. dňa v hociktorom mesiaci.

Streda (16.10.2019)

Proti skaze najviac pomôže intuícia, smola, ak ju nedokážete vypočuť… Umŕtvená intuícia zvykne človeku ukladať o zdravie i preto v tichosti vypočujte slovo, aby ste mu rozumeli, a s rozvahou predneste správnu odpoveď. Kto chce, aby sa mu splnilo to, čo si želá, musí byť aj optimistom a to by ste určite zvládli.

Kocka 3

Práca: Dariť sa bude najmä vedcom, mysliteľom, vynálezcom a tým, ktorí nikdy nepodliehajú depresiám či pochybnostiam. Budete môcť všeličo posunúť lepším smerom, pretvoriť alebo vylepšiť. Napriek tomu, že mnohí budú “pomáhať” spochybňovaním cieľov, neistotou a postávaním so založenými rukami.

Vzťahy: Vďaka dobrej nálade a šťastnej ruke budete sálať energiu, ktorá bude na iných pôsobiť ako balzam, ba niekomu prinesie novú známosť či niekoho, z koho sa vykľuje sponzor. Neodoláte posedeniu s partiou (i priateľmi alebo priateľkami) a urobí vám to skutočne dobre.

Zdravie: Vyčerpanosť a nesústredenosť skúste vyriešiť dostatočným prísunom B vitamínov, teda pridajte do stravy banány, domáci med a vlašské orechy, častejšie relaxujte jednak hlbokým dýchaním, prípadne si urobte niečo na spôsob sauny. Vhodné budú energetické cvičenia.

Platí to predovšetkým pre tých, čo sa narodili 4., 16., 24., 30. alebo 31. dňa v mesiaci.

Štvrtok (17.10.2019)

Nepriazeň poroty sa dá často vysvetliť len ako snobská nevedomosť, takže úžasní ľudia nikdy netúžili po ováciách obecenstva. Verili svojej túžbe robiť naplno to, čo robili. Takže medzi pravdou a životom je obrovská priepasť, myslí si Giono, pretože tlak a napätie môžu zlomiť aj veľmi silnú osobnosť, preto sa treba držať vo svojom strede. Totiž medzi pravdou a životom je obrovská priepasť.

Kocka 4

Práca: Niektoré veci sa vydaria, iné nie. Možno nájdete problém tam, kde by ste ho vôbec neočakávali, no východisko bude na dosah. Pekne si overíte niektoré teórie priamo v praxi. Zistíte, že nie je vždy všetko také jednoduché, ako by sa na prvý pohľad zdalo. Dokonca niečo na dosah ruky sa nepochopiteľne rozplynie…

Vzťahy: Možno prídete do kríža s niektorou asistentkou. ktorá sa v nepríhodnej chvíli prejaví v tom pravom svetle. Okrem toho vás rozladí aj niektorý predavač či neschopný manažér, ktorý vám nebude vedieť poskytnúť požadované informácie. V rodinnom prostredí však bude vládnuť pokoj a úprimnosť, čo vás upokojí. Osamelí budú mať šancu niekoho stretnúť.

Zdravie: Zvýšte opatrnosť na cestách. Ak nemusíte riskovať, radšej zostaňte doma, alebo si vezmite tabletky proti nevoľnosti. Niečo vám bude pripadať veľmi náročné. Do istej miery to bude iba obraz vašej psychickej nepohody. Bojujte proti nej pohybom, ale i sugesciami. Tie si môžete aj spievať.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 9., 12., 14., 20. a tiež 23. dňa v mesiaci.

Piatok (18.10.2019)

Prispôsobovanie sa bezduchým - čo i zdvorile - je utrpením pre toho, kto nechce zabíjať čas, veď duša nemôže prísť do svojho cieľa. ak nevie, ktorým smerom leží. Keď podrobíme svoje vedomie drezúre, pobozká nás vždy, keď nás bude hrýzť, lebo za každým klamstvom sa skrýva nejaký vážny dôvod. Zamyslite sa, kto vás oklamal a prečo.

Kocka 5

Práca: Nájdete niekoľko zaujímavých riešení, dotiahnete do konca to, čo ste začali v pondelok. Budete so sebou spokojní. Popoludní si poklábosíte s kolegami a kolegyňami - možno aj o živote, a s radosťou začnete dýchať víkendový vzduch, naplnený očakávaniami, plánmi a zrejme aj krásnymi snami.

Vzťahy: Urobíte všetko pre to, aby ste našli cestu k iným. Na všetko pôjdete s taktom, ohľaduplne a citlivo, preto vás ocenia nielen spolupracovníci, ale aj vaši blízki. Hľadajúci lásku a porozumenie môžu stretnúť súzvučnú dušu. Je možné, že vás niečo rozladí, ale rýchlo sa s tým vyrovnáte. Večer si uvedomíte, že je fajn mať dobrých priateľov.

Zdravie: V prípade únavy či nepríjemných pocitov v chrbtici si doprajte dostatok spánku a dodržujte pitný režim, teda aspoň 2 l tekutín na deň. Vaše zdravie vás nesklame. Možno najlepšia bude pre vás voda, v podobe vodnej masáže či vírivého kúpeľa. Ale rovnako sa bude hodiť kondičné plávanie.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 16., 18. a 26. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Sobota (19.10.2019)

Keď už predstavivosť prekročila svoje medze, pripustili sme, aby naše myslenie ovládla schizofrénia. No žiadna rana nie je taká silná, aby vám vzala pôdu pod nohami. Keďže NADVLÁDA NEÚPRIMNOSTI zaručuje neúspech, ak necítime zem pod nohami, začne nám vysychať srdce. Potom niet nič horšieho.

Kocka 6

Práca: Mnohí sa vyberú na výlet alebo na dlhšiu túru, aby dali trochu zabrať usedenému telu, aby dokázali to, čo nestihli počas celého týždňa. Zdá sa, že im to celkom dobre vyjde. Popoludní vás môže prekvapiť nečakaná návšteva, ale večer sa isto nejakým spôsobom odviažete, odhodíte všetky tie formy, masky a pretvárky, a zostanete sami sebou.

Vzťahy: Ak sa vo vás rodí láska, neuduste ju rozumovými dôvodmi. Nepotláčajte sa. Radšej rozmýšľajte, ako z toho získať niečo milé. Keď nepôjde práca, ako b ste chceli, venujte sa aspoň kultúre či svojim blízkym. Vhodné bude nadväzovať novú známosť len vtedy, keď si budete istí jej oddanosťou a charakterom.

Zdravie: Na ulici môžete spadnúť, ba ak si príliš neveríte, stratíte peňaženku v chaose, ktorý si sami vytvoríte. Nikomu nedáte najavo, že ste s energiou na dne, ale to bude vari najväčšia chyba. Urobte si kúpeľ s morskou soľou, opakujte si: Som zdravý a plný energie. Okrem toho častejšie zhlboka dýchajte.

Vzťahuje sa to na tých, čo sa narodili 1., 11., 13., alebo 22. či 28. dňa v hociktorom mesiaci.

Nedeľa (20.10.2019)

Každé zlo namierené “z boku” prekvapí i toho najväčšieho šamana. Sláva je tiež iba skúškou, či ti postačí získaný imidž, alebo to potiahneš ďalej. Na druhej strane choroba je príležitosť pouvažovať o tajomstve smrti a uvedomiť si, že svet pôjde aj bez nás. (Anton Srholec) Potom ako môže človek, ktorý sám nevie, kým vlastne je, predvídať, čo sa stane, alebo spoznať, čo sa stalo?

Kocka 7

Práca: Prispôsobíte sa želaniam rodiny a pritom trochu vložíte do všetkého aj svoje skryté plány, aby bol vlk sýty a baran celý. Ak sa nachádzate na chalupe, niečo tam porobíte, ak doma - i tu preukážete ochotu urobiť svoje obydlie krajším, príjemnejším a “domáckejším”. Vaši najbližší to ocenia, najmä partnerky.

Vzťahy: Väčšinou budete v kruhu svojich blízkych, pravda, ak nepatríte medzi osamelým vlkom. Niekde stretnete človeka, s ktorým sa dobre porozprávate možno aj o zmysle života. Je možné, že budete mať potrebu viac myslieť ako hovoriť, čo sa však nemusí páčiť rodine či partnerom a partnerkám. Napriek tomu hovorte len vtedy, keď budete chcieť.

Zdravie: Budete sa cítiť v medziach normy, hoci vás okolnosti prinútia aj oddychovať. Najlepšie bude, ak si nájdete chvíľu pre seba, sadnete si na tiché miestečko, ponaťahujete sa, vydýchate, prípadne sa sústredíte na hlasné vydychovanie ááá, ééé, ííí. Jedzte viac čerstvého ovocia, vhodné sú nápoje z acai.

Týka sa to ľudí, narodených 7., 27., 20., 29. a 30. dňa v hociktorom mesiaci, ale výnimočne aj mnohých iných typov.