Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Wendy

Wendy

Osobný kód 173

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Numerologický rozbor týždňa

Predpoveď na 9. týždeň (26.2. - 3.3.2024)

Podľa našej pomôcky ľahko a rýchlo nájdete riešenia svojich problémov či náhodných udalostí, ktoré sa vo vašich životoch vyskytnú, zároveň zistíte, čo bude pre vás skutočne dôležité. Na zvládnutie problémov budete potrebovať tieto vlastnosti: uvážlivosť, múdrosť, veľkorysosť, sebaovládanie, výnimočnosť, jemnosť, tvorivosť.

Čo pre vás prinášajú jednotlivé dni tohto týždňa z numerologického hľadiska:

Pondelok (26.2.2024)

Za všetko nemusíte zaplatiť prehnanou cenou. Treba si v sebe ujasniť, čo ste ochotní obetovať za niečo, ale pozor, možno to nestojí za žiadnu obetu, bude teda na vás, či sa zodpovedne rozhodnete alebo sa poddáte chtivosti. Chtivosť býva obrovská rovnako ako chamtivosť. Možno vám príde normálne poddať sa tejto chtivosti, a jej zhubné účinky si uvedomíte až neskôr, keď sa už nebude dať nikde cúvnuť. Napriek všetkému, zamyslite sa nad podstatou toho, čo chcete. Lebo ak chcete zbytočnosť, možno prídete o skutočnú vzácnosť.

Kocka 1

Práca: Nič nerobte na doraz, naopak, na všetko si nechajte dostatočný priestor a čas, aby ste to zvládli tak, že nebude potrebné nič opravovať či prerábať. Možno vám niekto hodí polená do cesty, ale ak ste múdry, veľmi rýchlo ich odpracete a hrdo pôjdete ďalej. Nedajte si nikým diktovať vo svojom citovom živote a tiež nepripustite, aby vám niekto “odborne radil” čo a ako máte urobiť. Potom bude i večer príjemný.

Vzťahy: V citovom živote môžu nastať i tie temnejšie okamihy, no bude iba na vás, ako sa s tým vyrovnáte, čo urobíte, poviete alebo ako sa zachováte. Vyhnite sa pochybovaniu o svojich rozhodnutiach. Ak si budete myslieť, že vaša polovička príliš vymýšľa, verte tomu, že je to tak. Neukazujte však prstom, že čo všetko viete, skôr využite úsmev a diplomatické spôsoby na nápravu. Dosiahnete viac.

Zdravie: Možno budete fyzicky mierne unavení, preto sa nesnažte všetko so zaťatými zubami prekonávať na vlastný úkor. Skôr si urobte pohodlie, venujte sa všetkému s prestávkami, počas ktorých si poležíte, niečo prečítate. Rozhodne netlačte na pílu; ak niečo nepôjde - tak nepôjde. Vhodný bude aj film, maľovanie mandál, spievanie mantier, čo len budete chcieť.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 9., 18. a 24. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Utorok (27.2.2024)

Cenné veci nie sú lacné. To sa často hovorieva, lenže málokto dodá, o aký typ ocenenia ide. Napríklad, nahrávku aramejského otčenášu akou cenou chcete oceniť, keď jej autorom je Ježiš Kristus? V ktorej mene? Alebo iným spôsobom? Potom ktorým? Čo by sa tak Bohu-otcovi mohlo páčiť? Falošná pokora? Sľub, že nebudete kradnúť a klamať? Čo vlastne on vie o klamstve a pravde? Ako to vníma on? V jeho svete niečo také existuje? Skúste popremýšľať o tom jeho svete, aby ste teda dospeli k nejakému základnému oceneniu, ktoré ľudia tak milujú…

Kocka 2

Práca: Treba si uvedomiť, že okrem tých hladkých dní sú aj tie náročnejšie, kedy musíte naplno zapnúť, všetko ide bokom a na všetkom pracujete s plným nasadením. Možno nastanú aj iné komplikácie, ktoré vás budú chcieť odradiť od povinností, ale vy sa nedáte. Do všetkého sa zahryznete a nepustíte to, kým nebudete hotoví. Hoci všelikde bude chýbať cit pre mieru a základná múdrosť, vy si poradíte so všetkým.

Vzťahy: Treba sa zamyslieť, čo od iných očakávate, ale aj čo asi oni očakávajú od vás. Podľa toho si urobte základný úsudok o tom, kto je kto. Nespoliehajte sa na vypočítavých ľudí, tí majú vždy všetko presne vykalkulované, radšej sa sústreďte na tých, ktorí sa síce veľmi neprejavujú, ale sú ochotní pomôcť, sú spoľahliví a pracovití. V láske rovnako: všimnite si, kto prejavuje úprimné city, a kto si len všeličo vymýšľa a nahovára.

Zdravie: Hoci sa budete cítiť celkom dobre, i tak môžete pre seba niečo zásadné urobiť, napríklad, večer si zájdite zaplávať, počas dňa pite dostatok tekutín, v strese dýchajte zhlboka - plným dychom, potrénujte si sebaovládanie a v hádkach nechcite byť nad vecou za každú cenu. Niekedy si treba aj dupnúť a dať najavo, kto alebo kým ste. Jedzte viac zelenej listovej zeleniny a doprajte si aj avokádo.

Týka sa to ľudí, narodených 7., 16., 25., 27. dňa v hociktorom mesiaci, ale výnimočne aj mnohých iných typov.

Streda (28.2.2024)

Napätie podporuje to, čomu hovoríme zlo, a to nič nevyrieši. Zlo ešte nikdy nič normálne nevyriešilo. Bude potrebné postaviť sa proti tomu. Vytváranie napätia tiež nikomu neprospieva ani nikoho nepovzbudzuje. Je skutočne dôležité držať sa v rovnováhe, vo vnútornej harmónii. Možno pocítite, že vás niečo vnútri štve, ale nenechávajte si to v sebe, Keď to rozumnou formou vyjadríte, možno nájdete aj odpovede, riešenia či zistíte, že to vôbec problémom nie je. Hlavne to nenechajte v sebe, aby vás to žralo.

Kocka 3

Práca: Premyslite si svoje reakcie, ak vám niekto povie, že ste všetko urobili na jednotku. Nezhadzujte jeho tvrdenie falošnou pokorou. To dobré sa aj tak samé chváli. Je skvelé, ak vás niekto rešpektuje a je nepríjemné, ak spochybňujete jeho tvrdenie iba preto, lebo si myslíte, že nie ste hodní čo i len malej pochvaly. Cez obed budete mať pocit únavy, no večer sa stretnete s dobrými priateľmi na šálke čaju alebo kávy.

Vzťahy: Svojim kolegom či podriadeným nevyčítajte nejaké ich drobné nedostatky. Môžete všetko povedať povzbudivo a vecne, alebo s teatrálnym pátosom. Najskôr si uvedomte, či to vôbec bude stáť zato. S priateľmi si niekam zájdete, na kávu alebo na pivo, porozprávate sa. V láske bude všetko zahmlené akoby počasím, preto sa premôžte a dajte svojej polovici najavo, nakoľko oňho alebo o ňu stojíte.

Zdravie: Celková kondícia bude na prvé vzhliadnutie v poriadku, no ak budete musieť podať vážne výkony, pocítite menšiu slabosť. Bude vhodné potrénovať si či v posilňovni alebo v telocvični, zhlboka dýchať, možno chvíľku meditovať. Nezabudnite každé dve hodiny vypiť pohár vody, aby ste mali telo pružné a myseľ otvorenú. Na večeru jedzte zeleninový šalát; odpustite si čokoládové maškrty.

Ak ste sa narodili 1., 10., 11., ale aj 19. a 28. dňa v hociktorom mesiaci, berte to vážne, hoci pôjde aj o mnohé iné typy.

Štvrtok (29.2.2024)

Keď nepoctivo bojuješ sám so sebou, prehráš i to, čo ti nepatrí. Nepoctivý spôsob je ten najhorší, pretože ho jednak nikto nemá rád, jednak tým škodíte aj sami sebe, pretože nikto nebude tolerovať vaše nálady, výkyvy, otáčky a neistotu, ktorá zo všetkého vyplynie. Ak budete nepoctivo bojovať s okolím, nedostanete sa nikam. Horšie, ak aj sami so sebou, potom si urobíte zo života peklo a nikto vám nebude veriť ani vás nikto nepodporí, ako by ste si želali. Podvádzať seba samého či seba samú je asi najhlúpejší spôsob podvodu.

Kocka 4

Práca: V ničom neprepínajte, skúste sa držať kdesi v strede, lebo sami viete, že príliš akční hrdinovia nie sú až takí dôveryhodní, ako by si mysleli. Všetko si seriózne naplánujte, na všetko choďte premyslene a radšej pomalšie ako rýchlo a s chybami. Ak si s niečím nebudete vedieť poradiť, oslovte slušných kolegov alebo si to naštudujte. Rozhodne neriskujte, aby ste to neskôr nemuseli celé prerábať.

Vzťahy: Zistíte, že v citovej oblasti máte menšie medzery, možno nedostatok času na milovanú osobu, možno ste sa zapichli do akejsi rutina. Toto bude treba zmeniť. Romantické typy vymyslite večeru pri sviečkach, zase tí menší romantici - návštevu nevšedného miesta, možno kaviarne s niečím zaujímavým, kde prídete na iné myšlienky a normálne sa uvoľníte od bežného stresu.

Zdravie: Vaša výkonnosť poklesne, bude sa treba venovať svojej forme viac ako normálne. Zdá sa, že by ste sa mali venovať niektorému energetickému cvičeniu, ako je jogový Pozdrav slnku alebo Pozdrav mesiacu. Pomohli by aj dýchacie cviky a hodina kondičného plávania. V strave urobte menšie zmeny, pite viac čerstvých ovocných štiav. Večer nezabudnite na kúpeľ s prísadou morskej soli a oleja z levandule.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 2., 20., 22., 26., a 29. dňa v hociktorom mesiaci.

Piatok (1.3.2024)

Možno je lepšie ustúpiť a nezradiť sám seba, ako nasilu bojovať o “hviezdu”. Niekedy sú tie ústupky proti logike, možno sa zdajú podporovaním zla, ale ak nemáte dostatok prostriedkov na to, aby ste pokorili to, čo je zlé, potom je lepšie zostať ticho a zbierať argumenty či podporu iných, aby ste to neskôr dokázali a dosiahli nápravu. Sústreďte sa najmä na to, čo považujete za rozumné a chytré. Hlavé, aby ste nezradili sami seba, potom už niet cesty naspäť. Potom ste už len ten, kto je ovládaný väčšinou.

Kocka 5

Práca: Držte sa svojich pôvodných plánov a s nikým sa nezabávajte dlhšie, ako je nevyhnutné. Venujte sa najmä dôležitým pracovným úlohám, skúste niečo dotiahnuť do konca, prípadne si skontrolujte príjmy a výdavky, či bude dosť na zaplatenie daní. Nájdite si čas i na niektorú osobnú záľubu alebo aktivitu, ktorá je vášmu srdcu blízka. Vhodné bude aj čítanie kníh.

Vzťahy: Možno budete viac pasívni ako obyčajne, skôr skúsite pozorovať, čo robia iní ako zasahovať do ich rozhovorov alebo niečo riešiť. Zrejme vás nič nevyvedie z miery, najmä ak si uvedomíte, že všetky hádky by boli celkom zbytočné. Rozhodnete sa pre rozumný postoj mlčiaceho filozofa. V partnerskom vzťahu občas niečo poznamenáte, ale budete postupovať podobne.

Zdravie: Od rána sa buďte tešiť dobrej forme, ktorú ešte budete môcť vylepšiť návštevou niektorej posilňovne či plavárne. Vhodná bude aj dlhšia vychádzka. Vaša chrbtica si zaslúži primeranú starostlivosť, najvhodnejšie bude plávanie spojené so saunou, vírivý kúpeľ alebo joga. Pripravte si nápoj z ananásu, jablka a manga. Jedzte pestrú stravu s dostatočným prísunom tekutín.

Výrazne sa to týka tých, čo sa narodili 3., 12., 21., 30. dňa v hociktorom mesiaci.

Sobota (2.3.2024)

Niektoré prehry znamenajú pád na štartovnú čiaru, ale bez peňazí? Peniaze možno zarobiť, získať pre niekoľkých jedincov, obdarených extra šťastím - aj vyhrať. Štartovná čiara a bez peňazí predpokladá, že začnete pracovať a starať sa o všetko tak, ako ste to robili predtým. Možno ste ochotne na ten čas zabudli, lebo si myslíte, že ste niekto iný, vaše postavenie je niekde inde. Vy ste však stále len tým, kým ste boli a kým budete, pokiaľ niečo zásadné nezmeníte. Na to musíte prísť sami, čo to je a prečo je to takto.

Kocka 6

Práca: Môže sa stať, že niečo, čo ste už upratali alebo zariadili pre svoju rodinu, budete robiť od začiatku. Neberte to ako smolu, skôr sa zamyslite, kde sa stala chyba, ak sa niečo “zosypalo” iba tak, pripravené na použitie. Môže vďaka roztržitosti prihorieť jedlo, môžete omylom niečo iba tak vyhodiť, a zistíte, že to nebolo treba, môžete o niečo prísť, čo ste dlhšie stružlikali a tešili ste sa, ako to uvediete do života. Berte to však ako ponaučenie, nie ako “zlo”.

Vzťahy: Nenaťahujte sa s partnerom či s partnerkou vtedy, ak nemáte pocit istoty, že skutočne máte pravdu a nie ste to vy, kto by sa mal podriadiť, ustúpiť alebo ospravedlniť. V inom prípade radšej uhrajte svoju akože “vinu” a bude chvíľu pokoj. Kaziť si možno prázdninový deň výčitkami či rozoberaním menej podstatnej veci - je plytvaním času a energie. Zamyslite sa skôr nad tým, ako to čo najskôr zmietnuť zo stola a usmievať sa.

Zdravie: Snažte sa využiť voľný čas i na niektorý obľúbený šport, prípadne si doprajte dlhšiu vychádzku, aby ste nezostali bez pohybu. Nezabudnite na vitamín D3 a vitamín C. Môžete si to dopriať i v kombinácii slnko - šťava z čerstvých pomarančov a citrónov. Jedzte striedmejšie, pite dostatok vody. Možno by ste mohli niečo namaľovať alebo ak ste hudobne nadaní, potom hrajte a spievajte. Pomôže to nielen vašej duši.

Predovšetkým sa jedná o ľudí, čo sa narodili 4., 8., 13., 17. a tiež 31. dňa v mesiaci, ale aj o iných.

Nedeľa (3.3.2024)

Hovorí sa, že hlbšie ako dno, je už len peklo. Lenže i peklo je len vašou predstavou, nič skutočné, nič dané. Peklo si vytvárate svojimi myšlienkami strachu, márnymi obavami, sugesciami, diktovanými cynickým strachom, ktoré sú rovnako silné, ako tie zabudnuté skvelé sugescie, ktorým nevedno prečo zrazu nerozumiete - alebo nechcete im rozumieť? Položte si otázku: prečo to dobré zavrhujete na úkor rakoviny zla? Čo je na tom zlom také príťažlivé? Veď v konečnom výsledku proti tomu ani nedokážete bojovať?

Kocka 7

Práca: Nič neodkladajte. Čo môžete urobiť hneď, urobte hneď. Odklady sú cesta priama do “pekla”. Hoci oddychujete, ak máte niečo neodkladné, urobte to, budete oddychovať dvakrát tak kvalitne. Ak ste sa rozhodli pre rodinnú oslavu, odľahčite myseľ od rôznych kontroverzných myšlienok, tie by oslave iba prekážali. Tešte sa zo všetkého, čo vás môže posunúť správnym smerom. Usmievajte sa, ale nie za každú cenu.

Vzťahy: S nikým sa neprekárajte, nič nedokazujte, povedzte si, že sa nebudete s nikým naťahovať, veď to ani nemá cenu. Kaziť si náladu pre nič - je kontraproduktívne. Radšej hľadajte spôsob, ako vyjasniť nejaké staršie nedorozumenia s niektorými blízkymi, ktorí buď niečo nepochopili, alebo vy ste si niečo zle vyložili. Dobré bude pripraviť kávičku a nejakú malú sladkosť, a pekne na rovinu si všetko vysvetliť. Hneď sa bude všetkým ľahšie dýchať.

Zdravie: Pokúste sa rozumnejšie jesť, hýbte sa čo najviac, vhodné je i plávanie alebo posilňovanie, potrápte trochu svoje telo, nech nezlenivie a nech je stále pružné a výkonné. Odoprite si koláče, veľké množstvo čokolády (bude stačiť kúsok), skúste sa vzdať aj prepečeného, mastného mäsa, pridajte si k jedlu zeleninový šalát, najlepšie bez zálievky, iba s bylinkami a koreninami. Nezabudnite si niečo pekné namaľovať.

Toto v prvom rade platí pre tých, ktorí sa narodili 5., 14., 15., alebo 23. dňa v mesiaci.