Odporúčame

Veštica Kavena

Veštica Kavena

Poradím vám, ako sa správne rozhodnúť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Adrianalin

Adrianalin

Osobný kód 153

Veštica Stella

Stella

Osobný kód 160

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštec Adam

Adam

Osobný kód 154

Numerologický rozbor týždňa

Predpoveď na 21. týždeň (21.5. - 27.5.2018)

Podľa našej pomôcky ľahko a rýchlo nájdete riešenia svojich problémov či náhodných udalostí, ktoré sa vo vašich životoch vyskytnú, zároveň zistíte, čo bude pre vás skutočne dôležité. Na zvládnutie problémov budete potrebovať tieto vlastnosti: všestrannosť, hravosť, ľahkosť, umenie odísť, opatrnosť, šporovlivosť, skutočný cit.

Čo pre vás prinášajú jednotlivé dni tohto týždňa z numerologického hľadiska:

Pondelok (21.05.2018)

Dnešok bude príjemný tým, ktorý radi zarábajú nejaké peniaze, ale aj tým, ktorí radi cestujú, hýbu sa a hľadajú v niečom nejaký zásadný zmysel. Treba však vedieť rozlíšiť, čo je dobré a čo je nanič; čo je užitočné, čo iba brzdou. Nebezpečenstvo môže tkvieť v tom, že niečo predsa len budete chcieť pochovať, ale čo? To bude vašou skúškou.

Kocka 1

Práca: Budete pracovať na polovičný plyn, nakoľko vás bude všeličo rozptyľovať a zdržiavať od podstaty. Napokon sa sústredíte na to, čo budete považovať za najdôležitejšie. Ale dieru do sveta dnes isto neurobíte, iba ak by sa urobila ona sama - za vás. Je možné, že sa večer s niekým dobre zabavíte.

Vzťahy: V citovej oblasti sa môže vyskytnúť niečo celkom nové, ako na vašej strane tak i na strane toho, komu dnes dáte prednosť. Možno zistíte, že nie je všetko také mimoriadne, ako sa na prvý pohľad zdá, ale i tak môžete veľa na svojich vzťahoch zmeniť; stačí trochu lepšie pozorovať.

Zdravie: Všetko robte tak, aby ste pamätali nielen na pohyb, obľúbený šport, ale aj na správne zloženie stravy, na primeraný prísun vody a na chvíľku čisto pre seba, napríklad na meditáciu, čítanie skvelej literatúry, premýšľanie o tom, čo považujete pre seba za dôležité.

Týka sa to ľudí, narodených 7., 27., 20., 29. a 30. dňa v hociktorom mesiaci, ale výnimočne aj mnohých iných typov.

Utorok (22.05.2018)

Ak budete chcieť dokázať niečo mimoriadne, skúste si uvedomiť svoju hodnotu. Utorok vás niečím obdaruje. Je možné, že sa k niečomu aj posuniete, alebo zrazu zistíte, v čom je problém. Nezaspite na vavrínoch; to by nebolo dobré; sústreďte sa najmä na to, čo vám môže lúč intuície objasniť. Výsledok bude už iba na vás.

Kocka 2

Práca: Rôzne úlohy vykonáte rôznym spôsobom. Zdá sa, že budete myslieť, posúvať veci dopredu, zarábať a dobre obchodovať. Bude tu šanca i pre nezamestnaných - získajú nejakú prácu. Možno sezónnu, ale dobre zaplatenú. Všeličo sa bude môcť zmeniť k lepšiemu, ak v rozhodujúcom okamihu nezaváhate.

Vzťahy: Získate veľa výhod voči tým, ktorí vás veľmi v láske nemajú. Dosiahnete rôzne výhody a budete sa môcť posunúť k tomu, čo bude pre vás lepšie. Je možné, že získate sponzora, priateľov alebo užitočných známych, ktorí vám bez veľkého prosenia pomôžu v čom budú môcť.

Zdravie: Do športových aktivít sa vám veľmi nebude chcieť, pretože nebudete celkom vo svojej koži. Zaskočí vás kašeľ a tiež bolesť za prsnou kosťou. Preto cvičte liečebnú jogu, aby ste sa rýchlo dali do poriadku, nezabudnite piť teplý čaj s citrónom a medom, prípadne si doň nastrúhajte trochu čerstvého ďumbiera.

Platí to najmä pre tých, ktorí sa narodili 3., 2., 8., 17., a 25. dňa v hociktorom mesiaci.

Streda (23.05.2018)

Niečo bude príliš ostrým tŕňom, ktorý vám prekazí radosť a budete mať pocit, že treba bojovať o vnútornú rovnováhu. Sústreďte sa na podstatu svojho domova, uvedomte si, čo pre vás znamená a čo vám prináša. Do popredia príde očista vzťahov, duše, myšlienok. Bude to náročná skúška.

Kocka 3

Práca: Všeličo vás zaskočí, budete sa musieť naozaj snažiť, aby bolo všetko podľa vašich predstáv. Pokúste sa sústrediť na súrne povinnosti, ktoré neznesú odklad. Vyhnite sa tápaniu alebo márnym špekuláciám. Radšej si nechajte poradiť, ak v niečom nebudete cítiť istotu. Potom nezlyháte.

Vzťahy: S kolegami vyjdete celkom dobre, hoci niektorí vás niečím menej milo prekvapia. Nenechajte si do ničoho hovoriť viac, ako bude potrebné. Dobré bude sústrediť sa na tie rozhovory, ktoré vás napĺňajú a niečím pohládzajú po duši. Nedovoľte ani blízkym, aby vás urážali alebo uvádzali do pomykova.

Zdravie: Budete sa cítiť celkom príjemne, najmä ak si ráno pocvičíte napríklad Pozdrav slnku z jogy alebo zostavu 5 Tibeťanov. Sústreďte sa najmä na tie okolnosti, ktoré budú pre vašu kondíciu prínosom. Nezabúdajte na pravidelný prísun tekutín, jedzte striedmejšie, po menších dávkach - častejšie.

Platí to najmä pre tých, čo sa narodili 5., 10., 15., ale aj 19. a 21. dňa v hociktorom mesiaci.

Štvrtok (24.05.2018)

Na jednej strane sa zo všetkého budete vedieť “vyhovoriť”, a dáte si záležať, aby vám každý rozumel; no počítajte s krúpami alebo hromobitím v niekoľkých rovinách vášho života - odrazu. Mohli by ste dnes niečo stratiť, ak budete neopatrní, preto bude skúšaná vaša viera vo vyššiu moc.

Kocka 4

Práca: V rámci pracovných povinností vás čaká niekoľko nemilých prekvapení. Možno nepríde objednaný klient, možno prídu naraz traja a času bude sotva pre jedného. Riešte to pokojnou cestou bez stresu. Okrem toho sa pripravte na nejaké vlastné dilemy, ktoré vás uvrhnú do menšej stagnácie.

Vzťahy: Svojimi negatívnymi myšlienkami, vnútornou roztrieštenosťou a neopodstatneným smútkom neprispejete k rodinnej pohode. Skúste sa zdisciplinovať, zhlboka dýchajte, ak by ste chceli neprimerane reagovať. Mlčanie je vždy lepšie ako reči, ktoré potom nemožno odvolať.

Zdravie: Na kondíciu sa sťažovať nebudete. Zvládnete i horšie bremená, stačí, ak sa na ne pozriete z nového zorného uhla. Môžete pomôcť i tým, čo sú v núdzi - pomôžete tým i sebe. Vyvarujte sa všetkého, čo vás bude ovplyvňovať negatívnym spôsobom. Jedzte viac čerstvého ovocia, zájdite na plaváreň.

Platí to predovšetkým pre tých, čo sa narodili 4., 16., 24., 30. alebo 31. dňa v mesiaci.

Piatok (25.05.2018)

V zásade pochopíte, že ak pôjdete na riešenia pomalšie, dosiahnete viac. Toto sa prejaví aj pri iných pokusoch, pri iných situáciách či celkom náhodných paradoxoch. Pôjde o skúšku vnútornou silou; nakoľko dokážete ovládnuť vnútorné protirečenia, a nakoľko dokážete sledovať svoje ciele.

Kocka 5

Práca: Nepreneste si domáce starosti aj do zamestnania. Potom sa na nič nesústredíte a pokazíte i to, čo by mohlo byť celkom bezproblémové a isté. Premýšľajte o svojich možnostiach, nie o domácich šarvátkach. Všeličo budete môcť posunúť lepším smerom, no skúste si viac veriť.

Vzťahy: Menšie problémy v rodine vám narobia vrásky na čele, no nebude to až také zlé. Zachovajte rozvahu. Nepúšťajte sa po neznámych chodníčkoch, všetko chce iba svoj čas. Niektorí známi budú trochu dotieraví, iní menej seriózni, no nič si z toho nerobte; niečo alebo niekto to vyrieši za vás.

Zdravie: V niečom môže zlyhať i zdravie. Nepozornosťou prechladnete, možno vás rozbolí brucho. Netreba sa dnes objednávať na vážne chirurgické zákroky ani rozhodovať o dôležitých operáciách. Najlepšie bude zhlboka dýchať a piť veľa citrusových štiav, ktoré vám prinavrátia stratenú energiu.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 9., 12., 14., 20. a tiež 23. dňa v mesiaci.

Sobota (26.05.2018)

Dnešnou skúškou bude umenie šetriť po každej stránke. Šetriť bude treba so slovami, s citovými výlevmi, ale aj s peniazmi a s iniciatívou robiť to, čo od vás okolie očakáva napriek všetkému dobrému alebo zlému. Šetrenie vás zaskočí aj v rámci vkladania sa do problémov iných, ale aj pokiaľ pôjde o ochotu rozdávať sa.

Kocka 6

Práca: Ak veríte v spravodlivosť, dnes sa jej dočkáte. Postupujte uvedomelo a triezvo. V hlave budete mať jasné, čo chcete dosiahnuť, dokážete byť k sebe kritickí a úprimní? Najlepšie bude, ak sa rozhodnete pre výlet či náročnejšiu turistickú vychádzku. Rodina to ocení.

Vzťahy: V jednaní s neznámymi ľuďmi sa u vás prejaví istá kŕčovitosť a napätie. Možno sa s niekým i pohádate, no v súkromí prežijete pomerne pokojné chvíle, najmä ak máte na večer kultúrny program. Okrem toho sa udobríte s niektorou sesternicou či bratrancom, ktorému ste nejako „vypustili včely“.

Zdravie: Nič nebude pre vás dosť veľkým problémom. I keď sa v domácich prácach trochu vyšťavíte, dokážete prehodiť výhybku a uvoľniť sa v dobrej spoločnosti. Skúste jesť striedmo a vyvarujte sa miešania alkoholických nápojov, iba by vás rozbolelo brucho a možno i hlava.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 16., 18. a 26. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Nedeľa (27.05.2018)

Možno vás zaskočí citová bieda nedostatok nadhľadu, aby ste sa múdro zachovali v nejakej bezvýznamnej situácii, ktorá sa počas dňa ukáže ako dostatočne významná. Skúška bude pomerne náročná a neuhnete jej, ani keby ste sa veľmi snažili. Odoláte klamstvám niektorých špekulantov, ale sami môžete o niečo prísť.

Kocka 7

Práca: Zrejme sa rozhodnete pre pobyt v prírode, na chalupe, teda tam, kde môžete spojiť niekoľko príjemných a užitočných aktivít. Niektorí budú viac čítať, iní hrať na hudobnom nástroji, prípadne obdivovať prírodné krásy. Milovníci mestských kultúr a pamiatok neodolajú vlastivedným vychádzkam.

Vzťahy: Bude čas niečo si s niekým vyjasniť možno dohodnúť si nové pravidlá vzájomnej komunikácie. Potlačte svoje obavy, odhodlajte sa možno na nepríjemný rozhovor. Výsledok bude stáť zato. Niektorí si zachránia napoly rozpadnutý vzťah s polovicou, iní s priateľom či susedkou.

Zdravie: Kondícia vás nebude trápiť, no to neznamená, že pre ňu nič netreba urobiť. Vhodné bude, ak si aspoň hodinu pocvičíte, prípadne zájdete do posilňovne alebo do prírody a budete tu trochu behať. Nezabudnite ani na kreslenie mandál, spev niektorej krásnej mantry alebo obľúbenej piesne.

Vzťahuje sa to na tých, čo sa narodili 1., 11., 13., alebo 22. či 28. dňa v hociktorom mesiaci.