Veštica Zuzana

Zuzana

Som dostupná, zavolajte mi

Výhodná cena: 2,00 € Teraz len 1,20 €/min.
Veštica Sadia

Sadia

Neprihlásená, volajte neskôr

Výhodná cena: 2,00 € Teraz len 1,20 €/min.

Numerologický rozbor týždňa

Predpoveď na 8. týždeň (20.2. - 26.2.2017)

Podľa našej pomôcky ľahko a rýchlo nájdete riešenia svojich problémov či náhodných udalostí, ktoré sa vo vašich životoch vyskytnú, zároveň zistíte, čo bude pre vás skutočne dôležité. Na zvládnutie problémov budete potrebovať tieto vlastnosti: intuíciu, predvídavosť, sústredenosť, cit, zmysel pre detaily, múdrosť.

Čo pre vás prinášajú jednotlivé dni tohto týždňa z numerologického hľadiska:

Pondelok (20.02.2017)

Nič si nenahovárajte, nič si nesľubujte, lebo vďaka dnešnej previerke môže byť všetko celkom inak. Pôjde o vašu intuíciu, nakoľko je pravá, správna a použiteľná, zároveň zistíte, koľko je v nej domiešané predstavivosti, túžby a vysnívanej nádeje. Pôjde aj o sebakritiku, či ju presadzujete s mierou konštruktívne, alebo celkom nezmyselne voči sebe.

Kocka 1

Práca: Na cestách by ste sa nemali naťahovať ani s policajtom ani s majiteľom vleku, ktorý bude mať dlhé vedenie. Na všetko budete musieť čakať, nuž bude najlepšie, ak si zvolíte oddychový program. Možno v zamestnaní prídete na niečo zaujímavé a budete to chcieť i presadiť. Nepočítajte však s úľavami ani s veľkou podporou.

Vzťahy: Lásku prejavujte tam, kde ju môžete očakávať naspäť. Bude vhodný čas, aby ste si urovnali staré hriechy, ale šancu bude mať i dobrodružnejší typ, ochotný trochu riskovať, aby niekoho získal na svoju stranu.. Možno vás niekto vyprovokuje a poviete, čo budete ťažko odvolávať; aj preto sa vyhnite hádkam s hlupákmi či zarytými susedmi.

Zdravie: Zlú kondíciu by ste mali stoj čo stoj vylepšiť. Jedzte radšej ľahšie jedlá, vyhnite sa alkoholu a zafajčeným priestorom. Nezabudnite na dostatočný prísun tekutín. Okrem toho veľa oddychujte, prípadne si urobte kúpeľ so santalovým olejčekom. Vhodné bude cvičenie jogy, ak budete mať čas nazvyš, poprechádzajte sa.

Týka sa to ľudí, narodených 7., 27., 20., 29. a 30. dňa v hociktorom mesiaci, ale výnimočne aj mnohých iných typov.

Utorok (21.02.2017)

Niečo vás trochu zaskočí, možno aj rozčúli. Skúste sa pozrieť na svoje veci trochu z nadhľadu, menej kriticky. Možno objavíte niečo zaujímavé a konštruktívne. Skúška tohto dňa bude spočívať najmä v tom, koľko prejavíte odvahy a statočnosti, ak pôjde o riešenie vážnych záležitostí či pracovného či celkom súkromného charakteru.

Kocka 2

Práca: Niektoré veci si zbytočne skomplikujete jednak nesprávnymi postojmi, jednak nezdravým pohľadom na jadro problémov. Uvedomte si, že zlorečením ničomu nepomôžete a sami sa dáte do zlého svetla. Najlepšie bude prehodnotiť niektoré postoje a postupy, uzavrieť sa do seba, a postupovať po svojom.

Vzťahy: Vyhnite sa špásovaniu s opačným pohlavím, všeličo by sa mohlo otočiť proti vám. Radšej si odoprite chvíľku humoru, lebo nie každý má preň zmysel a nie každý má na to inteligenciu. Zamyslite sa nad svojimi citmi; je skutočne všetko v poriadku? Nemáte pocit, že polovička akosi nemá čas na spoločné aktivity? Hoci v rodine bude všetko podľa vašich predstáv, majte oči na stopkách.

Zdravie: Každému bude jasné, koľko zla dokáže vyvinúť taká kvapka strachu, preto sa treba držať na uzde, nemať veľké oči ani na lyžiach, ani na korčuliach, dokonca i pri halových športoch si možno poškodiť - napríklad meniskus. Lepšie sa sledujte, rozumnejšie rozdeľte záťaž, pravidelne jedzte a pite dostatok tekutín, najmä čistej vody.

Platí to najmä pre tých, ktorí sa narodili 3., 2., 8., 17., a 25. dňa v hociktorom mesiaci.

Streda (22.02.2017)

Niekto sa voči vám zachová ako hlupák, a zrazu nebudete vedieť, čo chcete a prečo. Mohli by ste sa sústrediť na príčinu takéhoto správania a možno niečo zásadné zmeniť. Skúška bude spočívať v tom, či dokážete niečo urobiť tak, aby ste sa cítili lepšie alebo ste menej prehliadali niektoré možno i vlastné chyby. Lepšie sa na všetko sústreďte!

Kocka 3

Práca: Nezahrávajte si s ľuďmi, ktorí sú vyššie postavení a vy ste na nich závislí svojim bytím. Nesľubujte nikomu, čo určite nemôžete splniť; môže sa stať, že vás chytí za slovo a znemožní. Pracujte s plným nasadením, no pritom myslite i na oddych, krátku relaxáciu a všetko, čo zvýši vašu výkonnosť a posunie veci správnym smerom.

Vzťahy: Nervózni ľudia vám dajú zabrať, no napriek tomu si nájdete čas na malé rande, osamelí muži budú mať šancu na zoznámenie sa s príjemnou devou, osamelé devy sa vyberú do kaviarní a inde, aby stretli toho pravého. Staršie a stabilné vzťahy sa posunú do celkom peknej roviny; všeličo naplánované ešte viac utuží vzťah.

Zdravie: Riadne sa nadýchnete a vybehnete niekam do terénu pocvičiť si športovú chôdzu. Dariť sa bude aj hokejistom, krasokorčuliarom na každej úrovní a lyžiarom v každom počasí i štáte. Bude sa i vzpierať najčastejšie v domácom prostredí a s domácimi športovými doplnkami, ako napríklad s ťažkým nábytkom, či s umývačkou riadu.

Platí to predovšetkým pre tých, čo sa narodili 4., 16., 24., 30. alebo 31. dňa v mesiaci.

Štvrtok (23.02.2017)

Niektorí ľudia vás budú považovať za povrchných a to preto, aby si štvrtková energia preverila, ako sa dokážete obhájiť, nakoľko si veríte a nakoľko ste ochotní ustúpiť tam, kde sa iba niečo tvrdí, ale v samotnej podstate to vôbec nie je pravda. Na jednej strane bude všetko sršať tvorivosťou a nadšením, na strane druhej - skôr pesimizmom.

Kocka 4

Práca: Premyslite si, s kým pôjdete do nejakej fušky, s kým nie. Možno zistíte, že i starý kamarát či kamarátka idú iba po prestíži, a tak urobia s úsmevom všetko preto, aby ste vy urobili - oni zarobili a získali. Myslite teda i na zadné dvierka, a všetko si poctivo zabezpečte. Viete, keď ide o peniaze, vtedy idú kamarátstva bokom.

Vzťahy: Nakoľko sa vložíte s plným nasadením do rôznych aktivít a oficiálnych rozhovorov, na lásku vám veľa času nezostane. Možno by ste mohli predsa len lepšie kalkulovať so svojim časom a myslieť aj na zábavu a na svojich priateľov. Hoci máte tolerantnú partnerku či partnera, nepreháňajte s ničím. Večer vás môže niekto vyprovokovať k hádke.

Zdravie: Nakoľko vás nič podstatné nebude trápiť, budete sa cítiť celkom dobre. Úľavu pocítia všetci, čo dlhšie trpia niektorou otravnou chorobou. Operácie alebo chirurgické zákroky dopadnú nad očakávanie dobre. Najlepšie bude, ak zvýšite prísun vitamínov v strave a trochu sa vybláznite. Okrem toho bude vhodný kúpeľ s prísadou eukalyptu či olivového oleja.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 9., 12., 14., 20. a tiež 23. dňa v mesiaci.

Piatok (24.02.2017)

Vaše cesty sa môžu dostať do závozu, a ak budete počítať s nejakou podporou, sklamete sa. Skúška bude v tom, či vydržíte, či nájdete vhodné východisko z menej priaznivej situácie, či sa dokážete postaviť za všetko, na čom vám bude záležať. Vnútorné protirečenia zvládnete, ak si budete veriť, a nezačnete pochybovať iba preto, lebo si to niekto praje.

Kocka 5

Práca: Ráno sa sústreďte na riešenie dôležitých pracovných problémov. Bude ich požehnane, a preto sa na všetko sústreďte. Nedajte sa zmanipulovať napätím, ktoré by vás chcelo svižne položiť na lopatky. Nepodľahnite energii strachu a neistoty; to by vám ublížilo najviac. Pracujte radšej pomaly, ale systematicky a s vierou v srdci.

Vzťahy: Zo všetkého budete mať pocit strachu a zbytočne si vybudíte vnútorný stres.  Nikto vám nevyhovie, ba s nikým nenájdete spoločnú reč, lebo budete tvrdiť iba to svoje, akoby iní nemali nárok na názor. Potom vás to prejde, a začnete si lepšie všímať pocity iných ľudí, a všetko sa zvrtne; okolie vás začne počúvať a podporovať. Aj vaša láska.

Zdravie: V hre nebude nič vysoké, preto sa budete pohybovať dokonca i na tenkom ľade voľne, s radosťou a potrebným nadhľadom. Potom sa dajú očakávať kdekoľvek, nielen v športe tie najlepšie výsledky. Ku všetkému pozitívne prispeje hodina chôdze, striedma strava, tréning odriekania a sebadisciplíny. Večer nezabudnite zhodnotiť svoj deň.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 16., 18. a 26. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Sobota (25.02.2017)

Všetko, čoho sa chopíte, bude pre vás príležitosťou, ako si dokázať, že sa viete občas uspokojiť aj s málom, že dokážete rozmotať zložité finančné problémy a pomaly, no isto sa posunúť k niečomu skutočne lepšiemu a tvorivejšiemu. Previerkou bude vaša osobná stabilita, chápanie nevyhnutnosti a zabezpečenie sa i v prípade, že bude menej prehľadná.

Kocka 6

Práca: Bude dôvod aj na oslavu, nuž rozhodne nepôjdete bežným stereotypom. Dajte pozor, aby ste nepreháňali s cigaretami alebo s alkoholom. Pri rozhovoroch sa nevenujte ani politickým otázkam, iba by ste si pokazili náladu. Možno budete trochu aj upratovať, spríjemnite si to kávičkou alebo peknými myšlienkami. Večer sa viac kontrolujte.

Vzťahy: Zbytočne sa rozohníte pre niečo, čo i tak nedokážete a ani nemôžete zmeniť. Načo by ste sa mali rozhnevať s rodinou, priateľmi alebo aj susedmi? Téma rozhovorov určite nebude stáť za to. Okrem toho budete myšlienkami celkom inde. Na nejakom večierku si zase ľudí získate vtipom, zábavnými historkami a zdravým pohľadom na realitu.

Zdravie: Ženy sa vždy dokážu zdisciplinovať a obyčajne vedia, čo chcú, a potom idú tvrdo za svojim cieľom. Tak pôjdu i dnes, pripravia si ovocné šťavy, zatancujú si do sýtosti, najedia sa toľko čo stačí, kým muži na tom budú podstatne horšie, najmä ak sa iba pokúsia o nejaké „športové“ výkony na tanečnom parkete a potom to zapijú zmesou rôzneho alkoholu.

Platí to najmä pre tých, čo sa narodili 5., 10., 15., ale aj 19. a 21. dňa v hociktorom mesiaci.

Nedeľa (26.02.2017)

Správne usudzujete, ak predpokladáte, že nedeľné skúšky sa dotknú spôsobu, akým sa kritizujete a na základe čoho usudzujete, čo je správne, a čo nie. Zistíte, čo hodnotu má, a čo zasa nie, preto je celkom zbytočné zalamovať rukami. Dariť sa môže najmä tam, kde bude vládnuť harmónia a láska. Skúste menej posudzovať maličkosti, a viac sa venujte podstate problémov.

Kocka 7

Práca: Rozhodne nikomu nehrajte na city a radšej sa trošku prispôsobte, aby ste mali aj dnešok príjemný a zmysluplný. Lebo ak pôjdete proti želaniu rodiny a odmietnete sa zúčastniť nejakého koncertu alebo divadelného predstavenia, ľahko si urobíte zo života peklo. Choďte na vec diplomaticky a využite tie okolnosti, ktoré sa naskytnú.

Vzťahy: Dopredu si rozmyslite, ako sa zachováte, keď si vás vezme na mušku nepochopený policajt alebo príliš dôležitý sbs-kár. Skúste všetko obrátiť na humor, ale opatrne. Sústreďte sa i na svojich priateľov či priateľky a všimnite si, akým spôsobom sa s vami rozprávajú. Dnes sa neoplatí zahrávať si s láskou ani ironizovanie tých, ktorí vás bezvýhradne milujú.

Zdravie: Všetko, čo vyhodnotíte ako nepriaznivé, umocní pomerne nízka energia, kvôli ktorej budete mimoriadne nervózni, nesústredení a ak nezvýšite opatrnosť, môžete veľmi ľahko prísť aj k nejakému úrazu. Urobte si radšej prestávku v posilňovaní, najlepšie bude niekde si zatancovať. Prospeje vám čaj z medovky alebo z ľubovníka bodkovaného.

Vzťahuje sa to na tých, čo sa narodili 1., 11., 13., alebo 22. či 28. dňa v hociktorom mesiaci.