Odporúčame

Veštica Janka Avelange

Veštica Janka Avelange

Ak potrebujete podať pomocnú ruku a počuť rady, ktoré vás opäť postavia na nohy, som tu pre vás. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Numerologický rozbor týždňa

Predpoveď na 3. týždeň (14.1. - 20.1.2019)

Podľa našej pomôcky ľahko a rýchlo nájdete riešenia svojich problémov či náhodných udalostí, ktoré sa vo vašich životoch vyskytnú, zároveň zistíte, čo bude pre vás skutočne dôležité. Na zvládnutie problémov budete potrebovať tieto vlastnosti: trpezlivosť, nezávislosť, optimizmus, nádej, pravdovravnosť, túžbu za poznaním, zdravú sebakritiku.

Čo pre vás prinášajú jednotlivé dni tohto týždňa z numerologického hľadiska:

Pondelok (13.01.2019)

Na všetko pôjdete s mimoriadnou presnosťou, s okom chirurga a srdcom manažéra. V skúške bude vaša trpezlivosť; nakoľko dokážete vydržať v nepohodlných podmienkach alebo v menej príjemnom stave na to, aby ste dosiahli badateľný progres a vnútornú spokojnosť. Budete musieť aj vedieť zhodnotiť vlastné plusy a mínusy. To už bude náročnejšie.

Kocka 1

Práca: Možno budete postupovať pomalšie, ale o to presnejšie a dokonalejšie. Na jednej strane budete môcť získať nejaké výhody, na tej druhej vás niečo menej príjemne prekvapí. Možno preto, aby ste nespyšneli a nebodaj si nemysleli, že môžete čokoľvek. Vyhnete sa špekuláciám aj špekulantom, získate nadhľad v neprehľadných situáciách. Niektorí nájdu nové zamestnanie.

Vzťahy: Niektorí priatelia vás sklamú, iní prekvapia nepredpokladanými reakciami. Možno budú mať celkom iný pohľad na rovnakú záležitosť - ako budete mať vy. Preto nemusia byť zlí alebo hneď nepriatelia. Možno si cez ten ich pohľad máte upraviť ten svoj. No môže ísť aj o to, aby ste sa naučili tolerovať názory iných ľudí, dokonca aj tých najbližších.

Zdravie: Budete sa cítiť celkom dobre, energia vám chýbať nebude. I tak si urobte čas na to, aby ste prešli svojich desaťtisíc krokov, prípadne si zašli do posilňovne trochu potrénovať svalstvo, dať do priadku chrbticu, nech je stále pružná a bez problematických gangliónov. Nezabudnite na dostatok tekutín a vyšší prísun citrusových štiav - ako prevenciu proti chrípke či angíne.

Vzťahuje sa to na tých, čo sa narodili 1., 11., 13., alebo 22. či 28. dňa v hociktorom mesiaci.

Utorok (14.01.2019)

Budete vedieť zaujať nezávislý postoj, no dnešná previerka bude v tom, ako to zvládnete uprostred svojich závislostí či kamenných zvykov. V niečom si budete pripadať celkom slobodne a v nadhľade, no zrazu zistíte, že sú zanedbateľné maličkosti, a s nimi nepohnete ani dopredu ani dozadu. I preto budete musieť “prekročiť svoj tieň” a zmieriť sa so svojou tieňovou stránkou.

Kocka 2

Práca: V zamestnaní sa nájde niekto, kto vám bude neustále protirečiť a zrejme naschvál robiť prekážky rôzneho druhu. Vyhnite sa vlastným pochybnostiam o tom, čo budete považovať za dobré, a všetko privediete do správneho konca. Je možné, že dostanete nejakú zaujímavú ponuku prípadne dozor nad niektorým dôležitým projektom. Všetko vám pôjde podľa plánov.

Vzťahy: Hoci s kolegami celkom normálne vyjdete, trochu vás rozladí prístup milovanej osoby alebo niektorého rodinného príslušníka. Možno sa pri hľadaní nového vzťahu sústredíte na menej správny objekt, ale i tak budete môcť niečo rozumné urobiť, najmä ak sa na to naplno sústredíte. Intuícia vám vždy napovie, čo bude pre vás najlepšie a ako sa treba zachovať.

Zdravie: V rámci kondície sa skúste venovať pohybu, tréningu pohybového aparátu, posilňovaniu, prípadne plávaniu. Pomôže vám ľahká strava, biele mäso bez prídavkov antibiotík, viac jabĺk, prípadne jablkové smoothies s jahodami, správny pitný režim a chvíľka určená meditácii. Okrem toho si môžete zostaviť aj správnu sugesciu, ktorá veľmi rýchlo vyrieši vaše problémy.

Týka sa to ľudí, narodených 7., 27., 20., 29. a 30. dňa v hociktorom mesiaci, ale výnimočne aj mnohých iných typov.

Streda (15.01.2019)

Niekto vás niečím prekvapí alebo až zaskočí. Hoci sa vám nemusí veľmi dariť, najmä vo vzťahoch voči iným - môžete skúšku istej prispôsobivosti zvládnuť, najmä ak si poviete, že mlátenie do steny nestojí zato. Uvedomte si najmä fakt, že isté nástrahy vám pripravil tento deň aj so svojimi runami. A bojovať proti tomu nemá nijaký zmysel; skôr hľadať riešenie, nezlyhať.

Kocka 3

Práca: V zamestnaní vás kolektív donúti k takým riešeniam, ktorým by ste sa ochotne vyhli. Statočne vás to otrávi. Nijaký vážny projekt nebudete môcť rozbehnúť podľa vlastných predstáv, nič výnimočné nepresadíte a to vám všetko dá zabrať viac ako kedykoľvek predtým. Napokon urobíte niečo celkom netradičné, čím upriamite pozornosť na seba a zrazu sa to začne meniť.

Vzťahy: Zistíte, že sú chvíle, kedy sa naozaj neoplatí spoliehať celkom na nikoho. Nech urobíte čokoľvek ústretové voči iným, vždy sa to akosi otočí proti vám. Skúste si to nevšímať, skúste myslieť športovo: každý chvíľku ťahá pílku. Potom nájdete niekoho, kto vám je oddaný, aspoň si vás vypočuje a možno nechtiac povie zaujímavé riešenie. Domov svoje problémy nenoste.

Zdravie: Kondícia sa bude pohybovať tesne pod priemerom, povzbudí vás vodná masáž, plávanie, kúpeľ s prísadou levanduľovej soli. Pri cvičení zachovajte zmysel pre mieru; riaďte sa hlasom svojho tela. Najvhodnejšia bude pre vás joga alebo zostava 5 Tibeťanov. Určite urobte svojich sedemtisíc krokov alebo desaťtisíc, podľa toho ako ste si nastavili svoju latku.

Platí to najmä pre tých, ktorí sa narodili 3., 2., 8., 17., a 25. dňa v hociktorom mesiaci.

Štvrtok (16.01.2019)

Dnešok prinesie veľa nádeje skutočnej ale i tej falošnej, zavádzajúcej. I preto budete musieť vedieť rozlíšiť, o ktorý typ ide a nakoľko môžete danej šanci veriť - nakoľko bude zavádzajúca alebo klamlivá. Možno sa necháte viesť istou ľahostajnosťou a nezmyselnou víziou toho, čo sa bude zdať správne a výnimočné - a možno vás napokon táto vízia nakopne k niečomu rozumnému.

Kocka 4

Práca: Pokúste sa menej skepticky vnímať svoje nevyhnutné povinnosti, zmeňte, čo zmeniť môžete, zmierte sa s tým, čo zmeniť nijako nemôžete. Oddeľte zbytočné od nevyhnutného a najskôr urobte to nevyhnutné. Poobede dostanete skvelý nápad, ktorý vám zdvihne náladu. Možno sa nebude priamo dotýkať zamestnania, ale časom na ňom získate veľa peňazí.

Vzťahy: Čo sa týka vašich vzťahov - všimnite si na svojich blízkych aj ich lepšie stránky. Možno pochopíte, čo je všetko dôležité na to, aby ste dosiahli nadhľad a pochopili menšie povahové chyby iných. Trochu trpezlivosti nikdy neuškodí, veď výsledkom bude porozumenie. To isté bude platiť pre pracovná kolektív, lenže tu nájdete aj “škodnú”, a na toto si dajte pozor.

Zdravie: Pokúste sa posilniť svoj nervový systém napríklad ovsenými vločkami, medom a orechmi, a taktiež pohybový aparát. Tu bude vhodné plávanie, jablká s jahodami a veľmi dôležité - prekonanie seba samého. Preventívne trénujte jogové zostavy cvikov. Okrem toho dodržujte pitný režim, najmenej 8 dvojdecilitrových pohárov počas celého dňa. Večer meditujte.

Platí to najmä pre tých, čo sa narodili 5., 10., 15., ale aj 19. a 21. dňa v hociktorom mesiaci.

Piatok (17.01.2019)

V každom prípade sa všeličo bude zdať inak ako to v skutočnosti bude. Všetko môže byť komplikované bystrosťou iných, pomalosťou “zdanlivého” a na vás bude rozoznať, kedy ide o lož, o podvod, a kedy ide o niečo skutočne seriózne. Možno niečo pôjde trochu inak, ako si to budete želať, ale na druhej strane všeličo bude komplikované zaslepenosťou a neochotou “vidieť”.

Kocka 5

Práca: Získate dobré možnosti na prilepšenie, no možno zaváhate a nechopíte sa ich. Netreba si odriekať to, čo je dobré, ani čakať na to, kedy vám niekto, koho považujete za autoritu, niečo dobré – dohodí. Možno potrebujete pracovať na vyššej sebadôvere, zbaviť sa sklamaní a menej správnych skúseností. Tu najlepšie pomôže autosugescia a sebadisciplína.

Vzťahy: Počas rozhovorov a stretnutí sa niektorí známi ukážu nespoľahliví a ak vám k tomu niečo zásadné napovie intuícia, budete na dobrej ceste držať sa od nich ďalej a nájsť si iných „poradcov“ pre život. Ani doma nebudete mať na ružiach ustlané. Skúste sa zamyslieť nad svojimi partnermi a partnerkami, ako to vlastne s vami myslia… Nehádajte sa. Lepšie pozorujte a selektujte.

Zdravie: Vaša kondícia bude mierne pod priemerom, budete mať sklony zveličovať rôzne stavy, pichnutia či náhodné bolesti, nuž sa v tomto držte na uzde. Systematicky kontrolujte svoje telesné funkcie, jedzte viac zelenej listovej zeleniny, pite dostatočné množstvo čistej vody. Pomôže vám joga alebo tai čchi. Vynikajúce bude prejsť rezkým tempom minimálne sedemtisíc krokov.

Platí to predovšetkým pre tých, čo sa narodili 4., 16., 24., 30. alebo 31. dňa v mesiaci.

Sobota (18.01.2019)

Môžete prežiť celkom krásny, ničím nerušený deň, ak nenaletíte rune KEN, ktorá na jednej strane bude poukazovať na skutočné ohnisko problémov, no na tej druhej pôjde len o zdvihnutý prst, upozornenie, že “touto cestou radšej nie”. Vašou skúškou bude teda bystrosť a múdrosť, či dokážete správne odhadnúť jednotlivé situácie, alebo sa na tých “správnych” iba hráte.

Kocka 6

Práca: V sobotňajších aktivitách sa vyhnite neserióznym podvodníkom, ale aj „obchodníkom s dažďom“. Možno budete môcť niečo menšie zariadiť pre svoju rodinu, ale len ak do toho nevložíte veľa fantázie a nepodľahnete strachu zo zlyhania. Radšej sa venujte niektorej peknej záľube, maľujte, spievajte alebo niečo pekné vytvorte, aby ste boli sami so sebou spokojní.

Vzťahy: Určite sa sústreďte na to, čo vo svojom vnútri voči iným skutočne cítite, nie na to, čo by ste v nich chceli či nechceli uvidieť. Možno zistíte, že ste si robili ilúzie o rodičoch, priateľoch, polovičkách, no možno pocítite menšie sklamanie zo seba samotných. Ak sa budete s niekým zoznamovať, všímajte si najmä neverbálne prejavy komunikácie; tie prezradia viac ako dosť.

Zdravie: Budete si dnes musieť dať pozor na to, aby ste neprechladli, nepodchladili sa. Vyhnite sa nesprávne zvolenému oblečeniu, viacej sa pohybujte, ak ste niekde v lyžiarskom centre, lyžujte, sánkujte sa. Pritom si stravu upravte tak, aby bola pestrá, chutná, zdravá. Myslite na ananásov smoothies, jablká s jahodami a avokádom. Večer trochu meditujte, alebo si urobte kúpeľ s morskou soľou.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 9., 12., 14., 20. a tiež 23. dňa v mesiaci.

Nedeľa (19.01.2019)

Každý nezmysel sa ukáže vo svojej pravej farbe práve dnes. To bude vašou skúškou či dokážete zistiť, o aké “vyfarbenie” pôjde. Zistíte, akí sú ľudia okolo vás, nakoľko sa na nich môžete alebo nemôžete spoľahnúť, taktiež zistíte, čo všetko môžete alebo nemôžete urobiť preto, aby ste mali jasno v niektorých ťahoch známych či kamarátov, ktorí jedno povedia - druhé urobia.

Kocka 7

Práca: V svojich nedeľných činnostiach sa sústreďte najmä na tie, ktoré obohatia vaše srdce láskou a vašu dušu múdrosťou. Prospeje vám trochu kultúry, napríklad koncert, divadlo a tiež trochu niečoho magického a krásneho. Myslite na spev, hudbu, kvalitnú literatúru. Do všetkého vložte aj trochu originálnej poézie. Možno niečo pekné vymyslíte aj vy sami.

Vzťahy: Rozhodne šetrite emóciami, ak pôjde o nových známych, najskôr si ich preverte, až potom vložte do nich dôveru. Ak sa chystáte uzavrieť manželstvo, môže to byť skvelý začiatok. Ak ste sa práve dnes do niekoho zaľúbili a nosíte hlavu v oblakoch, hľaďte aj trochu nižšie, aby ste o pár hodín niekam nespadli, aby ste sa vzápätí nesklamali. Ale pokojne snívajte…

Zdravie: Pokiaľ pôjde o kondíciu, budete sa cítiť celkom dobre, čo ocenia najmä aktívni športovci. Dokonca aj imunitný systém vás podrží, i keby ste sa ocitli v menej priaznivom prostredí. Preventívne pite viac citrónovej vody s ďumbierom a mätou. Vhodná bude chôdza na lyžiach, ale aj peši, plávanie, prípadne posilňovanie, tanec i jogové zostavy cvikov. Isto si vyberiete to svoje.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 16., 18. a 26. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.