Veštec Krištof

Krištof

Som dostupný, zavolajte mi

Veštica Reja

Reja

Som dostupná, zavolajte mi

Numerologický rozbor týždňa

Predpoveď na 12. týždeň (20.3. - 26.3.2017)

Podľa našej pomôcky ľahko a rýchlo nájdete riešenia svojich problémov či náhodných udalostí, ktoré sa vo vašich životoch vyskytnú, zároveň zistíte, čo bude pre vás skutočne dôležité. Na zvládnutie problémov budete potrebovať tieto vlastnosti: zmysel pre detaily, schopnosť premeny, idealizmus, možno i trochu ľahkovážnosti a nerozhodnosti.

Čo pre vás prinášajú jednotlivé dni tohto týždňa z numerologického hľadiska:

Pondelok (20.03.2017)

Začnete s veľkou kritikou, a to už bude niečo, čo si zoberie na mušku dnešný deň: nakoľko sa dokážete zavŕtať do bezvýznamnej maličkosti, koľko času dokážete premrhať špiritizovaním o tom, čo je alebo nie je dobré. Napokon i to, nakoľko sa dokážete odtrhnúť od nepodstatných detailov a venovať sa tomu, čo je naozaj dôležité.

Kocka 1

Práca: Je celkom možné, že je pred vami celkom náročný deň. Veľa rôznych maličkostí budete musieť zmeniť, zosúladiť a pohotovo zrealizovať. Možno pôjdete na služobnú cestu a niečo nevyjde podľa očakávaní. Využite umenie improvizácie. Naplánujte si príjemné popoludnie s milými ľuďmi, prípadne sa venujte maľovaniu či štúdiu jazykov.

Vzťahy: Bude lepšie prizrieť sa vzťahom celkom zblízka a bez prikrášlenia. Na nespokojného kolegu choďte prívetivo a vôbec sa nedajte rozčúliť jeho smiešnymi argumentmi. Paradoxom bude, že ak ho pozorne vypočujete, získate dôležitú informáciu. V osobnom živote sa držte trochu vzadu; niektorí príbuzní budú na nevydržanie. Dokonca vás nepochopí ani polovička.

Zdravie: Hoci sa budete snažiť, najlepšie sa cítiť nebudete. Imunitný systém bude dosť oslabený, nie je vylúčené, že nachladnete. V takom prípade si pripravte čaj s polievkovou lyžicou medu a šťavou z dvoch citrónov. Nezabudnite ani na „slanú sprchu“. Namiesto cvičenia si robte poklepkávanie podľa Donny Eden a veľmi rýchlo sa uzdravíte.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 16., 18. a 26. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Utorok (21.03.2017)

Niektoré záležitosti sa vyvinú tak, že budete môcť uvažovať o zásadných zmenách vo svojom živote. Menším problémom sa môže stať vaša fantázia a následný strach z toho, pre čo sa rozhodnete. Skúste využiť svoju všestrannosť a priestorové videnie na to, aby ste obstáli v skúške manažmentu vlastného života, prekonali strah a posunuli sa.

Kocka 2

Práca: Vybočíte zo svojej zabehanej dráhy, zvlášť ak pôjde o veci pracovné. Nesnažte sa byť prví za každú cenu - niekedy to nestojí za veľa. Skúste rozumnejšie kalkulovať a bystrejšie uvažovať, potom všetko pôjde oveľa schodnejšie. Láskou utlmíte prejav temnejších vášní a dosiahnete to, čo potrebujete.

Vzťahy: Ocitnete sa vo veľmi protichodných situáciách. Niektoré záležitosti si dopredu vysvetlíte dosť pre vás nepriaznivým spôsobom a narobíte si tak zbytočné vrásky na čele. Rozhodne si povedzte, čo vás trápi, nepredlžujte si neistotu. Zistíte, že veci sa majú inak, a možno všeličo zorganizujete tak, aby boli všetky strany spokojné.

Zdravie: Nakoľko budete mať pred sebou pomerne náročný deň, všeličo vás unaví, preto nezabúdajte na dostatočný prísun tekutín, ovocie ako smoothies, čerstvú zelenú listovú zeleninu. Pomôžu i medové guľky s vlašskými orechmi. Zhlboka dýchajte a relaxujte radšej krátko, ale častejšie.

Platí to najmä pre tých, čo sa narodili 5., 10., 15., ale aj 19. a 21. dňa v hociktorom mesiaci.

Streda (22.03.2017)

Pozornosť zameriate na isté záležitosti, ktoré vytvorila vaša predstavivosť a fantázia. Tvorivé aktivity boli vždy dôležité najmä pre rozvoj ducha, nuž správne usudzujete, ak tušíte, že štvrtková previerka bude zameraná práve na túto oblasť vašich životov. To čo vytvoríte, môže byť dôležité nielen pre vás, ale aj pre širšie okolie, preto sa úprimne snažte.

Kocka 3

Práca: Nič vám nepôjde podľa starostlivo pripravených plánov, budete musieť zabojovať temer o každú maličkosť, ktorá sa vám postupne vymkne z rúk, aby sa dostala na stôl tomu nepravému. Niektoré záležitosti sa vám vymknú z ruky, ale to neznamená, že nebudete nič môcť. Lepšie sa na všetko sústreďte.

Vzťahy: Iným poslúžite ako bútľavá vŕba, do ktorej sa ukladajú najmenej príjemné informácie iba preto, že je niekto zbabelý či veľmi introvertný. Nič nekomentujte z vlastnej vôle. Lepšie urobíte, ak si na všetko, čo budú iní hovoriť, urobíte vlastný názor, a ak jednotlivé situácie posúdite z nového zorného uhla. Podľa seba a svojej intuície.

Zdravie: Nepríjemné zážitky sa premietnu ako nepríjemné pocity, kvôli ktorým budete nepokojní a trochu nervózni. Skúste zníženú energiu doplniť vhodným koncentračným cvičením, prípadne si dajte guaranu. Vhodná bude zelená listová zelenina, mladý jačmeň, plávanie alebo sauna; podľa toho, čo máte radšej.

Vzťahuje sa to na tých, čo sa narodili 1., 11., 13., alebo 22. či 28. dňa v hociktorom mesiaci.

Štvrtok (23.03.2017)

Hovorí sa, že človek by mohol byť občas aj trochu ľahkovážny, lenže kedy, kde a v čom? Tak toto bude témou dňa a môžete sa pripraviť aj na menšie zákernosti, v rámci ktorých zistíte, že nie ste len trochu, ale poriadne ľahkovážni, čo môže často hraničiť až s prvkami nezodpovednosti. Je však dosť vysoká nádej, že to zvládnete.

Kocka 4

Práca: Nebudete sa vedieť sústrediť na niektoré dôležité veci, preto si nenakladajte zbytočne ťažké bremená. Vyvarujte sa hádok s bezvýznamnými ľuďmi, nepoddávajte sa pesimizmu. Všeličo budete môcť zmeniť k lepšiemu, stačí, ak sa na to pozriete zo správneho uhla a uveríte, že je to možné. Nehádžte si polená pod nohy.

Vzťahy: Nebudete príliš príjemnými spoločníkmi najmä preto, lebo sa do všetkého začnete vnárať s prehnanou odbornosťou, ktorá dnešnému dňu ničím nebude prospievať. Skúste trochu krotiť svoje výpovede a ostatní vás začnú brať inak. V osobnom vzťahu môžete z niečoho celkom zbytočne podozrievať svoju polovičku.

Zdravie: So zdravím nebudete mať ani najmenšie problémy. Zdá sa, že poznáte svoju mieru a máte sa dostatočne radi na to, aby ste vedeli v najlepšej chvíli so všetkým nepriaznivým prestať. Vhodné bude plávanie, športová chôdza, ale aj niektorý náročnejší šport. K tomu sa bude hodiť meditácia, miska ovocia či zeleniny.

Týka sa to ľudí, narodených 7., 27., 20., 29. a 30. dňa v hociktorom mesiaci, ale výnimočne aj mnohých iných typov.

Piatok (24.03.2017)

Mnoho situácií vás vženie akoby do slepej uličky. Po každej stránke budete postavení pred voľby rôzneho druhu a možno zrazu zistíte, že vás to neťahá ani doprava ani doľava alebo naopak, že neviete, ktorý z dvoch možných smerov je ten nasledovania hodný a správny. V hre budú aj vaše postoje, schopnosť odpúšťať a schopnosť prehodnocovať.

Kocka 5

Práca: Od rána vás bude niekto pre niečo naháňať a znervózňovať. Pracovné záležitosti vybavujte šarmantne, so zmyslom pre estetiku. Nedajte sa zneistieť rečami závistlivca, veď mu pôjde iba o to, aby vás dajako pokoril! Lepšie sa sústreďte na dôležité úlohy, večer bude dosť času aj na zábavu a zistíte, že sa vám vlastne darilo.

Vzťahy: Svojim kolegom či podriadeným neodpúšťajte nedostatky, ale zároveň oceňujte ich kvality! Potom doma nepretriasajte chyby iných, spomeňte si i na tie svoje! Zistíte, že niektorí ľudia veľmi radi zahmlievajú pravdu a spôsobujú zbytočné komplikácie nielen vo vzťahoch. Večer budete mať takto veľmi príjemný.

Zdravie: Dnes v ničom nepreceňujte svoje sily, doplatili by ste na to, i keď dobrý zdravotný stav bude zárukou nejedného úspechu, pri ktorom budú podstatné pevné nervy či svätá trpezlivosť. Ak by ste veľmi namáhali chrbticu, večer si choďte niekam riadne zaplávať prípadne si urobte kúpeľ s morskou soľou a levanduľovým olejom.

Platí to najmä pre tých, ktorí sa narodili 3., 2., 8., 17., a 25. dňa v hociktorom mesiaci.

Sobota (25.03.2017)

Sobota sa zameria na vašu schopnosť odolať chaosu bez toho, či na to bude príležitosť alebo nie. Viete, že zvládať chaos je jedno najväčšie umenie; no na druhej strane neuviesť veci do chaosu, je ešte asi niečo viac. Držte sa svojho názoru, svojej intuície a zdravého sedliackeho rozumu. Potom aj touto previerkou prejdete.

Kocka 6

Práca: Nikam sa neponáhľajte; potom urobíte menej chýb. Dokážete všeličo zladiť, dokonca pripravíte veľkolepú súkromnú akciu z minimálneho finančného základu. Možno niektorí trochu spyšnejú, ale nemusíte preto zaspať na vavrínoch, lebo niekto by vás príležitostne schladil. Menej dnes upratujte, viac sa venujte tomu, čo bude radiť srdce a duša.

Vzťahy: V citoch netreba hrať žiadne divadlo, lebo o vás partnerka alebo partner zapochybuje a bude po nálade. Myslite na citovú stránku svojho života. I vy potrebujete citovú podporu, prípadne prirodzené, nefalšované objatie. Podľa toho sa zariaďte. Je možné, že niekde stretnete spriaznenú dušu, najmä ak ste osamelá duša.

Zdravie: Energiu si dokážete dobiť nielen vhodným cvičením, ale aj zdravou ochranou svojho organizmu. Nebudete sa prepchávať sladkosťami ani prepínať v práci. Vo všetkom zachováte správnu mieru. Pomôže vám zeleninová strava, čerstvé ovocie, menej čokolády a už vôbec nie chlieb alebo mlieko.

Platí to predovšetkým pre tých, čo sa narodili 4., 16., 24., 30. alebo 31. dňa v mesiaci.

Nedeľa (26.03.2017)

Možno viacero vecí zoberiete príliš emotívne a zamotáte sa do vlastných strachov či nedomyslených úvah. Mohli by ste sa sústrediť na to, aby ste všetky emócie dostali pod kontrolu a aby ste odolali očakávaniam, prehnanému chceniu. Sami seba preveríte v tom, nakoľko ste nad vecou a nakoľko vás ovládajú city, pocity a rôzne strachy.

Kocka 7

Práca: Bude vhodný čas ukončiť myslenie na prácu, užiť si čerstvého vzduchu, dobrej nálady a toho, po čom túžite. Blízkym sa pokúste tolerovať nedostatky, ale nezabúdajte ani na ich kvality, ktoré vidíte každý deň. Nehrňte sa do veľkej spoločnosti, tam si neoddýchnete. Lepšie, ak si rozvrhnete deň na svoje záľuby a na športové aktivity.

Vzťahy: Keďže nie ste bez chyby, tolerujte menšie prešľapy aj priateľom, susedom či informátorom. Pred nikým sa neponižujte, ale ani vy nedovoľte, aby si iní dovoľovali voči vám. Vo všetkom si zachovajte zmysel pre mieru, okamžite a bez rozmyslenia nereagujte. Rodine ukážte, čo všetko sa vo vás skrýva.

Zdravie: I dobré zdravie si môžete zachovať, dokonca bez väčšej námahy. Cigarety či alkohol mu však nepridajú. Urobte teda niečo konštruktívne pre seba, jedzte racionálne, pite dostatočné množstvo tekutín, venujte sa cvičeniu v posilňovni či aerobiku. Ak nemáte ako, aspoň meditujte. Meditácia posilní vaše vnútro.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 9., 12., 14., 20. a tiež 23. dňa v mesiaci.