Odporúčame

Janka

Janka

Pozerám vpred a vidím svetlú budúcnosť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Astropsychologička Miška

Miška

Osobný kód 154

Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Numerologický rozbor týždňa

Predpoveď na 43. týždeň (19.10. - 25.10.2020)

Podľa našej pomôcky ľahko a rýchlo nájdete riešenia svojich problémov či náhodných udalostí, ktoré sa vo vašich životoch vyskytnú, zároveň zistíte, čo bude pre vás skutočne dôležité. Na zvládnutie problémov budete potrebovať tieto vlastnosti: optimizmus, zmysel pre detaily, všestrannosť, idealizmus, tvorivosť, váhavosť, opatrnosť.

Čo pre vás prinášajú jednotlivé dni tohto týždňa z numerologického hľadiska:

Pondelok (19.10.2020)

Prázdnota v jadre nejestvuje; ale beda, ak tak vyzerá niečia myseľ. Nedopustite, aby vás pohltilo prázdno po akejkoľvek stránke. Zrejme budete mať trochu problémy urobiť niečo správne, podporiť či zveľadiť, ale prekonajte pochybnosti, aby ste aj pondelkovú previerku zvládli najlepšie ako viete.

Kocka 1

Práca: Zvládnete nielen malé, ale aj tie náročnejšie veci. Stačí, ak budete pozerať o jeden krok dopredu a nenecháte sa zmiasť okolnosťami. Pri troche opatrnosti aj zarobíte, aj posuniete pracovné záležitosti dopredu, aj sa trochu pobavíte na rozpakoch iných. Najlepšie sa bude dariť finančníkom a trochu aj hazardérom.

Vzťahy: Kolegovia vás trochu prekvapia. Ak máte stretnutie s niektorým starým priateľom, alebo ak sa s niekým stretávate po niekoľkých rokoch, budete žiariť šarmom a príťažlivosťou. Získate si náklonnosť iných, poteší vás ich úprimnosť. I v domácom kruhu dostane sa vám mnoho lásky a pochopenia.

Zdravie: K vnútornej nepohode si nevyrobte ďalší stres nesprávnou životosprávou či nedostatkom tekutín. Skúste si ísť niekam do súkromia zaplávať, prípadne sa vyberte na prechádzku jesennou prírodou. Pomaly, no isto sa schyľuje k čisto dušičkovému času, preto zvýšte prísun vitamínu C a D, aby ste posilnili imunitný systém.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 9., 12., 14., 20. a tiež 23. dňa v mesiaci.

Utorok (20.10.2020)

Diera v citoch znamená problém vo vzťahoch. Dnešok sa zameria na vaše vzťahy v širšom zmysle slova. Teda nie iba tie domáce, partnerské či rodičovské, ale celkovo, voči iným ľuďom, možno nepríjemným, nevrlým, ale aj tým úlisným, ústretovým či intrigánskym. Zistíte, koľko psychológie ovládate v praxi.

Kocka 2

Práca: Nič vám nebude robiť problém. Poradíte si aj s menej prehľadnými problémami a včas odhalíte skryté chyby. Skúste nepodceňovať náhody, a skúste rozumne narábať so svojím časom. Je možné, že sa niečo niekde zabrzdí, ale nájdete dôvod či príčinu. Večer bude čas odložiť pracovné povinnosti bokom.

Vzťahy: Hoci sa sústredíte na lásku a na skutočné priateľstvo, budete mať pocit, akoby sa niečo obrátilo proti vám. Je možné, že pôjde o nedorozumenie, nedostatok sústredenia a pochopenia, preto postupujte pomaly a s rozvahou. Nedomyslená reakcia nebude na mieste. Večer strávite v príjemnej spoločnosti, ba niektorí dostanú i darček.

Zdravie: Zdá sa, že vám nič chýbať nebude, aspoň predpoludním. Cez obed však príde pocit únavy. Zhlboka dýchajte, ak máte možnosť, natiahnite sa. Vhodné bude aj niekoľko strečingových cvičení. Neprepínajte a ani nič nerobte na doraz. Nájdite si podvečer čas na športovú chôdzu hoci aj po schodoch, prípadne si urobte dlhšiu vychádzku.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 16., 18. a 26. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Streda (21.10.2020)

Môj duch je zbitý, moje dni už pohasli. Chvíľami si budete pripadať celkom dole, ale uvedomte si svoju podstatu a vyštverajte sa najvyššie, ako dokážete. Klesať na duchu dokáže ktokoľvek, no málokto sa vie aj pozbierať. Dokážte sami sebe, že ste “hore” nie “dole”, ako b si to možno želali vaši nepriatelia.

Kocka 3

Práca: V sebarealizácii sa vám môže celkom dobre dariť, ak pravda nepodľahnete ilúziám a nenecháte sa oklamať povrchovým zdaním. Je čas zamyslieť sa nad niektorými zmenami a prediskutovať ich s kolegami či nadriadenými. Všeličo budete môcť zmeniť, no nepočítajte, že práve dnes. Neskôr určite.

Vzťahy: Napätie pri komunikácii so spolupracovníkmi alebo klientmi si vytvoríte vlastným pričinením. Netreba všetko vzťahovať na seba, niekto uvedie príklad iba tak, pre zaujímavosť, nie aby vás zasiahol do čierneho. Neistotu a napätie si nevdojak prinesiete i do súkromia, kde si to odnesie partner či partnerka.

Zdravie: O svoju kondíciu sa dnes nebudete musieť veľmi starať, lebo tá bude vynikajúca. Energie budete mať na rozdávanie. Môžete preto pomôcť tým, ktorí sú slabší, ktorí si neveria a preto vybuchujú. Do stravy pridajte domáci med, najlepšie medovú vodu ráno - a večer, tesne pred spaním. Večer chvíľu meditujte.

Vzťahuje sa to na tých, čo sa narodili 1., 11., 13., alebo 22. či 28. dňa v hociktorom mesiaci.

Štvrtok (22.10.2020)

Umierať za nespravodlivú vec, nie je odvážny čin. Bude dôležité uvedomiť si, čo všetko ste ochotní pre niečo obetovať, teda ako budete vnímať výzvy tohto dňa. Možno vás niečo osloví, iné zasa odpudí, všeličo sa Vám bude zdať bláznivé a prekomplikované. Okrem toho, všeličo sa bude javiť inak spod rôznych uhlov pohľadu.

Kocka 4

Práca: Niektoré maličkosti vám môžu skomplikovať život, najmä ak ste ich ráno prehliadli, prípadne podcenili ich účinnosť. Rovnako sa nespoliehajte na iných, ak budete chcieť niečo dosiahnuť; cesty bývajú kľukaté, neschodné, zdanlivo zarúbané… Je na vás, aby ste si poradili. A zrejme to dokážete.

Vzťahy: Skúste do vzťahov vložiť viac pochopenia a citu. Ak ste osamelí, dnes partnera nehľadajte.  V zamestnaní zistíte, že chyba jedného bude veľkým poučením pre druhého. Vy však budete v tomto modeli predstavovať tú menej prijateľnú chybu, najmä, ak žiarlite na úspechy iných alebo sa nedokážete nikam zaradiť.

Zdravie: Žiadne vážnejšie ťažkosti sa dnes nevyskytnú, dokonca trvalo chorému sa môže výraznejšie polepšiť. Budete si môcť dovoliť aj odvážnejšie fyzické výkony, zvlášť ak profesionálne športujete, máte šancu na postup. V každom prípade pite zelené nápoje, najlepšie formou smoothies.

Týka sa to ľudí, narodených 7., 27., 20., 29. a 30. dňa v hociktorom mesiaci, ale výnimočne aj mnohých iných typov.

Piatok (23.10.2020)

Netreba hovoriť o smrti, ak nás prestal baviť život. Treba dať pozor, aby sa fantázie a “tvorba scenárov” nevymkli spod kontroly. Možno by ste si niečo nesprávne zrežírovali, zle zinscenovali a napokon by ste sa ocitli v depresii svojho virtuálneho sveta. Skúste sa lepšie koncentrovať na reálne ciele a možnosti.

Kocka 5

Práca: Nebudete si istí v niektorých dôležitých bodoch. Niekto vás prekvapí odmietavou reakciou, ba nebude vás chcieť ani vypočuť s rôznymi trápnymi výhovorkami. Neupadajte na duchu, sústreďte sa na cieľ, ktorý budete chcieť dosiahnuť, a bol by v tom čert, keby sa ak napokon nestalo. Len pochovajte pochybnosti.

Vzťahy: Nenávisť je bližšia láske ako ľahostajnosť. Ak sa vaša polovička na niečo veľmi nahnevá, to nebude natoľko nebezpečné, ako keď zistíte, že už ju celkom nič netrápi. Potom bude všetko zbytočné. Ak ste osamelí, a niekoho hľadáte, dnes radšej nie. Mohlo by to dopadnúť celkom nepríjemne.

Zdravie: Napätie môže ovplyvniť vašu kondíciu a úprimne povedané, môžete sa potom cítiť pod psa. Niektorí budú zakopávať, iní podkopú autoritu tých, ktorí sa cítia byť dôležití. Okrem iného sa predvediete aj ako “rodení futbalisti”. Vhodné bude dýchanie zhlboka, ale aj kondičný beh po byte alebo športové skoky.

Platí to najmä pre tých, čo sa narodili 5., 10., 15., ale aj 19. a 21. dňa v hociktorom mesiaci.

Sobota (24.10.2020)

Prázdny človek má problém odpovedať na každú normálnu otázku. Budete sa musieť pozrieť hlboko do seba, zistiť, v čom alebo kde máte to svoje prázdno a zamyslieť sa, čo to spôsobilo, prečo je to tak a ako s tým mienite naložiť. Všetky situácie sa budú točiť okolo vašej odvahy prekonať seba a urobiť krátky proces s nežiadúcimi vplyvmi.

Kocka 6

Práca: Možno jednou nohou pôjdete doľava, druhou doprava. Nič sa vám nebude zdať celkom normálne. (Napokon ani nič normálne nie je). Pamätajte najmä na svoje predsavzatia čo sa týka ako pracovných tak i súkromných povinností, dávajte si na všetko dobrý pozor, veľmi neverte nikomu, aby ste sa nedostali do ťažkostí.

Vzťahy: Budete sa snažiť pochopiť aj tých nervóznejších, ale veľmi to nepôjde, najmä ak sa im táto rola zapáči a budú v nej chcieť zotrvať čo najdlhšie. Radíme nevšímavosť. Tá bolí najviac. Okrem toho - pozor na scénky mimo domov, tu môžete naraziť na ctižiadostivých policajtov, ktorí budú tvrdiť, že zelené je vlastne biele.

Zdravie: Trénovať budete väčšinou doma, prípadne na schodiskách činžiakov, niektorým sa podarí strecha alebo terasa. Berte to s humorom, nie tragicky. Použite aj tvorivú fantáziu a niečo zaujímavé vymyslite, niečo ako maratón po balkóne alebo vzpieranie s nábytkom, čo bude aj užitočné pre rodinu.

Platí to najmä pre tých, ktorí sa narodili 3., 2., 8., 17., a 25. dňa v hociktorom mesiaci.

Nedeľa (25.10.2020)

Všeličo možno chápať z viacerých uhlov, ale netreba sa toho zľaknúť. Držte sa v nadhľade, aby ste rýchlo zbadali pár súvislostí, prečo sú niektoré záležitosti nejasné, iné rozložené do niekoľkých “dielov”, ďalšie prerušené, ostatné uhraté do stratena. Budete si musieť vo všetkom urobiť jasno a niečo aj raz a navždy doriešiť.

Kocka 7

Práca: Ani nebude veľmi veľa možností, ako sa rozbehnúť na výlet, potešiť sa na nejakom podujatí alebo sa ísť niekam zabaviť. Zabavte sa preto doma. Nejaké cédečka isto máte, tancovať viete a náladu si budete tiež vedieť urobiť. Hlavou múr síce neprerazíte, ale aj tak si môžete zachovať svojbytnosť.

Vzťahy: Niektorí ľudia, možno známi, vám dajú zabrať svojím strachom, Nech budete hovoriť čokoľvek, neustále budú zabŕdať do temných vôd a vykresľovať desivé scenáre. Najlepšie bude pretrhnúť komunikáciu a venovať sa svojim blízkym, Ani tí nebudú najlepšie naladení, ale budú VAŠI a nejako to už znesiete.

Zdravie: Zamerajte sa na úpravu stravy. AK dlhšie vysedávate, nepotrebujete toľko jesť, a ušetríte. Najlepšie bude pripraviť si misku jogurtu s malinami neskôr zelené smoothies, potom hoci aj modré smoothies, napokon proteínový kokteil a zistíte, že máte dostatok energie, celkom dobrú náladu a dokonca si pripadáte chudší.

Platí to predovšetkým pre tých, čo sa narodili 4., 16., 24., 30. alebo 31. dňa v mesiaci.