Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Stázia

Stázia

Osobný kód 175

Numerologický rozbor týždňa

Predpoveď na 20. týždeň (16.5. - 22.5.2022)

Podľa našej pomôcky ľahko a rýchlo nájdete riešenia svojich problémov či náhodných udalostí, ktoré sa vo vašich životoch vyskytnú, zároveň zistíte, čo bude pre vás skutočne dôležité. Na zvládnutie problémov budete potrebovať tieto vlastnosti: menej skepsy, viac optimizmu, nijaký sebaklam, pozitívne myslenie, zmysel pre detaily, všestrannosť, idealizmus.

Čo pre vás prinášajú jednotlivé dni tohto týždňa z numerologického hľadiska:

Pondelok (16.5.2022)

Nešetri s citom voči sebe; šetri s peniazmi. Peniaze sú síce užitočné, ale city dôležité. Koľko empatie a súcitu vyšlete von, toľko lásky sa vám vráti späť. Možno by ste mohli pouvažovať o tom, že budete hodnotiť skôr citom ako rozumom. Nie závisťou či nenávisťou, ale porozumením a láskou. To je pohľad, ktorý sa nemýli, ale ktorý stojí zato.

Kocka 1

Práca: Všetkému sa venujte citlivo, nevyžadujte od nikoho nemožné, a zistíte, že je všetko v poriadku. Novým úlohám sa venujte cieľavedome, neprehliadajte žiadne maličkosti. Ak sa sústredíte na všetko podľa plánu, dosiahnete maximum. Sledujte i svojich kolegov, aby nedošlo k omeškaniu alebo k nejakej chybe. Vyhnite sa zbytočným špekuláciám.

Vzťahy: Budete sa snažiť dobre vychádzať s ľuďmi. Je možné, že prehliadnete menšie pokusy o manipuláciu, ale napokon “prečítate” všetkých tak, ako budete chcieť. Je možné, že vás niektorý známy v niečom sklame, ale to prináša život. Vy len dbajte o to, aby ste pri dôležitom jednaní nesklamali sami seba, aby ste láskou odpovedali na lásku a priateľstvom na láskavosti.

Zdravie: Niektorí môžu mať vyšší tlak, ale inak sa budete cítiť celkom dobre. Je možné, že vás niečo prekvapí, zaskočí, ale na druhej strane bude dobre, ak i sami pre seba niečo rozumné urobíte. Napríklad, pravidelne trénujte. Vhodné je plávanie, chôdza, cyklistika, čo vám najlepšie vyhovuje. Už budete môcť cvičiť v prírode jogu, tai-čchi a to výrazne vylepší vašu kondíciu.

Ide o tých, čo sa narodili 5., 14., 15., alebo 23. dňa v hociktorom mesiaci.

Utorok (17.5.2022)

Môžeš zakopnúť aj o najmenší peň. Uvedomte si, že niekedy, najmä vtedy, keď si myslíte, že všetko je na sto percent, môže niečo prekvapiť tak, ako by ste to neočakávali. Sústreďte sa na všetko, čo vás môže posunúť správnym smerom, Všímajte si všetky maličkosti, všetko, čo má pre vás nejaký význam a kontrolujte, či je to na svojom mieste a tak, ako má byť.

Kocka 2

Práca: Povinnosti zvládnete rýchlo a presne, všeličo budete robiť po novom, s úsporou času a možno i materiálu. Ak pracujete online, bude vás to trochu otravovať, ale zostane vám dostatok času aj na príjemnejšie aktivity, vďaka ktorým objavíte aj iné možnosti. Možno pôjdete aj na nejaké predstavenie.

Vzťahy: Neudeje sa nič výnimočného, možno vás niekto trochu naštve, možno tak trochu naštvete niekoho vy. Okrem toho sa budete snažiť o dosiahnutie prímeria tam, kde to v nedávnych dňoch mierne zaškrípalo. Vyhnite sa útočeniu na niekoho, kto sa ani nevie brániť. Všetko bude v poriadku.

Zdravie: Váš stav bude priemerný, menšia únava, možno menej kyslíka. Prospejú vám dýchacie cvičenia, a joga. V jedle sa vyhýbate vyprážaným a premasteným jedlám, zvoľte radšej zeleninu, avokádo a neskôr ovocie. Nezabudnite vypiť 8 pohárov vody počas celého dňa. Večer chvíľu meditujte.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 9., 18. a 24. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Streda (18.5.2022)

Využi prvý ťah, lebo ťa predbehnú. Vždy by ste mali vedieť, čo chcete a tiež by ste mali mať dobrý plán, ako to chcete dosiahnuť, lebo ak by ste niečo začali zlým spôsobom, skončilo by sa to inak, ako by bolo vhodné. Sústreďte sa hlavne na to, čo považujete za svoju prioritu, ostatné vás môže iba zdržovať. Prvý ťah e skutočne dôležitý, zvyčajne ho ani nemožno ľahko zmeniť.

Kocka 3

Práca: Nie všetko sa vám bude páčiť, nie so všetkým budete spokojní. Hoci sa budete veľmi snažiť, i tak sa vyskytne niekoľko zvláštnych problémov, ktoré vás rozladia. Niečo nevyjde - napriek starostlivej príprave, ale nie je to vždy o šťastí alebo o smole. Niekedy o trpezlivosti či ochote čakať. Viac dosiahnete pokojom ako chvatom.

Vzťahy: Isto sa budete čudovať, že cítite ľahostajnosť voči niekomu, kto vás dlhšie ignoroval, a zrazu by chcel podporu a porozumenie. Vyhnete sa chaotickým úvahám, zistíte, že všetko je len také, aké môže byť. Nebudete sa na nikoho hnevať, no možno sa sústredíte na niečo skutočné, pekné. Podporia vás blízki i známi.

Zdravie: Možno sa budete cítiť tesne nad priemerom, ale to neznamená, že to nemôžete vylepšiť. Nájdite si čas na domáce cvičenie, skúste sa venovať joge alebo urobte 7000 krokov, a bude lepšie. Rozhodne sa nepoddávajte smútku alebo temným myšlienkam. Prospeje vám voda s jablkovým octom a domácim medom, ovsené vločky s orechmi a jablkami.

Týka sa to ľudí, narodených 7., 16., 25., 27. dňa v hociktorom mesiaci, ale výnimočne aj mnohých iných typov.

Štvrtok (19.5.2022)

Nepodarené šetrenie býva na posmech. Keď niečo nefunguje, je smiešne tváriť sa. Že i tak je to v poriadku. I šetriť treba vedieť, lebo ak si kvôli niečomu odriekate jedlo, vodu, to je skôr pokus o sebazničenie ako o ušetrenie financií na niečo možno nie až také podstatné, ako ste vy. Vlastne nič na svete nie je menej dôležité ako vy sami. Podľa toho si nastavte svoje šetriace projekty.

Kocka 4

Práca: V nejednej záležitosti sa vám bude nadmieru dariť, no bude aj niečo bez úspechu. Možno preto, lebo to príliš budete chcieť, a tým si to odplašíte. Bude lepšie sústrediť sa na proces, nie na výsledok, lebo ten po úspešnom procese príde aj sám. Ak máte nejaké súdne pojednávanie, buďte opatrní v presadzovaní svojich argumentov.

Vzťahy: V obchodných stykoch sa všeličo vykryštalizuje, v priateľstvách sa možno niečo trochu pošramotí, najmä ak sa neovládnete a budete príliš úprimní. Skúste viac taktizovať, menej vyžadujte postupy iba po vašom, a bude aj lepšie. V láske sústreďte na všetko pozitívne, nezapárajte do partnera ani do partnerky.

Zdravie: Budete sa kritizovať za nedostatočné výkony, nič sa vám nebude zdať dosť dobré. Uvedomte si však, že sa vám začne lepšie dariť práve v okamihu, keď sa začnete rešpektovať a mať viacej radi. Nezabudnite na dostatok vody, zelenej listovej zeleniny, športujte s ohľadom na kapacitu svojho tela.

Vzťahuje sa to najmä na tých, ktorí sa narodili 1., 10., 11., ale aj 19. a 28. dňa v hociktorom mesiaci.

Piatok (20.5.2022)

Nič nezávisí na povrchu; vždy ide o obsah. Nezachytávajte sa na forme toho, čo má podstatne zaujímavejšiu podstatu. Ak si hľadáte priateľov podľa oho, ako vyzerajú - presne vás tak i sklamú. Ak si budete kupovať drahý prístroj iba podľa toho, či má vyhovujúcu farbu alebo tvar, zrejme veľa zaplatíte za dizajn, no prerobíte na výkone tohto prístroja.

Kocka 5

Práca: Budete chcieť stihnúť to, čo iní stíhajú za týždeň. Tým si môžete všeličo poškodiť, preto si ráno urobte rozumný plán povinností a jednu po druhej ich pekne zvládnite. Poobede vás čaká náročnejšia prednáška, možno míting, kde sa budete môcť prejaviť ako výraznejšie osobnosti. Dôsledne sa pripravte.

Vzťahy: Zistíte, že niektorý kolega si robí, čo sa mu zachce. Možno budete mať vnútornú dilemu, ako s tým naložiť, no napokon sa rozhodnete pre dôvernejší rozhovor, pričom skontrolujete všetky jeho pracovné postupy. Dajte pozor, aby ste sa nerozhodli nesprávne. V láske vás čakajú celkom príjemné prekvapenia.

Zdravie: Násilím ani nútením sa do toho, čo nechcete, nič nevyriešite. Vhodná bude najmä joga, aby ste sa udržali v medziach normy a nepoškodili si zdravie športom za hranice svojich možností či schopností. Pite dostatok tekutín, nie však príliš veľa, jedzte radšej častejšie a pomenej ako iba raz a “poriadne”.

Platí to najmä pre tých, ktorí sa narodili 2., 20., 22., 26., a 29. dňa v hociktorom mesiaci.

Sobota (21.5.2022)

To čo ti pomáha, ti môže aj uškodiť. Málokto si uvedomuje, že všetko má svoje plusy a mínusy. Všetko má tiež svoju mieru, ktorá je pre človek prospešná, prínosná, no po prekročení istej hranice sa to zosype, a prestane normálne fungovať. Ak vám niečo začne škodiť, uberte z toho, nech je to čokoľvek. Ak niečo pomáha, neupravujte to, môžete si to pokaziť.

Kocka 6

Práca: Všetky aktivity vás potešia, povzbudia a posunú k niečomu lepšiemu. Všetko však robte s mierou, aby ste nebodaj neprišli k úrazu alebo niečo nepokazili. Ak budete mať pocit neistoty, riaďte sa intuíciou, tá bude vedieť, čo treba urobiť. Vyhnite sa všetkým konfliktom s rodinou či so známymi alebo i s kolegami, ak ste napokon zostali v práci. Všetko riešte s nadhľadom.

Vzťahy: Nie každý, kto vám bude sladko lichotiť, je vaším priateľom či priateľkou. Možno im len o niečo ide a zacítili príležitosť. Nenechajte sa ničím prekabátiť, ani zvlášť milou tváričkou, ani hranou ochotou na veľkého pomocníka. Napokon sa i tak nič svetoborného nestane. Držte sa, a hlavne nebojujte sami so sebou; to veľmi vyčerpáva a uniká popritom skvelý výsledok.

Zdravie: Nebudete sa musieť obávať ničoho náročného. Všetko pomaly, no isto zvládnete. Na všetko choďte nielen s citom, ale i s rozumom, upravte si svoju stravu, jedzte veľa jahôd, avokádo, a poriadne si napravíte pohybový aparát. Večer bude vhodná masáž a krátka meditácia. Môže byť aj čítanie dobrej literatúry, tá vás posunie k niečomu zaujímavému a náročnému.

Platí to predovšetkým pre tých, čo sa narodili 3., 12., 21., 30. dňa v mesiaci.

Nedeľa (22.5.2022)

Nedostatok peňazí prežiješ ľahko s umom a vierou v srdci; no beda ak ti um a viera chýba. Túto myšlienku si zapamätajte, a pripomeňte si ju vždy, keď začnete pochybovať, strácať nádej, keď si sami sebe začnete protirečiť a komplikovať svoj život márnymi úvahami. Na druhej strane, buďte múdri v obchodoch, ak vám napadne bezhlavo nakupovať.

Kocka 7

Práca: Možno pôjdete na výlet do prírody, a možno do iného mesta na nejaké zaujímavé podujatie. Budete sa cítiť príjemne, lebo sa dostanete tam, kam ste si to naplánovali. Získate inšpiráciu k niečomu novému, možno sa naučíte niektorú novú zručnosť, Možností bude veľa. Dávajte však pozor na všetko, čo by vás odklonilo od “hlavnej cesty”. Verte si a podľa toho aj konajte.

Vzťahy: Trochu vás naštve svokra svojimi čisto didaktickými poznámkami, prehnanou artikuláciou a pocitom, ako je jej všetko dovolené. Uvedomte si, že nikomu nič zvláštne dovolené nie je. Možno je váš čas vymeraný, a už nebudete mať vhodnú chvíľu na to, aby ste niekomu povedali, že je úžasný…

Zdravie: Nedajte si siahnuť n nič, čo považujete za niečo mimoriadne alebo jedinečné. A to je isto vaša kondícia, ktorá sa bude zviechať z únavy. Vhodné bude piť ďumbierovú šťavu s pomarančovou šťavou a trochou mäty, ale povzbudiť vás môže aj kondičné plávanie či hociktorý adrenalínový šport. Jedzte veľa surového ovocia a tiež zeleniny, posilníte sa a v prírode zhlboka dýchajte.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 4., 8., 13., 17. a tiež 31. dňa v mesiaci.