Odporúčame

Veštica Zoruna

Veštica Zoruna

Vesmír ma inšpiruje k duchovnu a k pomoci ľuďom. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Somezeda

Somezeda

Som dostupná, zavolajte mi

Veštica Gabriela

Gabriela

Som dostupná, zavolajte mi

Veštica Emilia

Emilia

Som dostupná, zavolajte mi

Veštica Reja

Reja

Obsadená, zavolajte neskôr

Numerologický rozbor týždňa

Predpoveď na 26. týždeň (26.6. - 2.7.2017)

Podľa našej pomôcky ľahko a rýchlo nájdete riešenia svojich problémov či náhodných udalostí, ktoré sa vo vašich životoch vyskytnú, zároveň zistíte, čo bude pre vás skutočne dôležité. Na zvládnutie problémov budete potrebovať tieto vlastnosti: šetrnosť, um a vieru v srdci, veľkorysosť, sebaovládanie, talent, rozhodnosť, múdrosť.

Čo pre vás prinášajú jednotlivé dni tohto týždňa z numerologického hľadiska:

Pondelok (26.06.2017)

Pondelok vás vyskúša snahou niečo získať, ale i tým, či sa dokážete vyrovnať so stratami či novými nálezmi. Idealisti a prirodzení smoliari sa dnes prejavia po svojom. Vyniknú zľahčovaním nebezpečenstva. Možno sa vám všeličo nepodarí ako by ste chceli, no na druhej strane si splníte aspoň jeden skrytý sen za minimálnych obetí.

Kocka 1

Práca: Nevnucujte sa do pozornosti nadriadeného, ani nezostávajte vzadu. Využite rozum a inteligenciu, aby ste našli hlbšie súvislosti vo všetkých záležitostiach. Keď sa na svoje ciele riadne sústredíte, každého predbehnete a získate niečo, o čom ste ani netušili. Niektorí rekreační hráči niečo vyhrajú, ale pozor; ak sa hrou nenechajú pohltiť.

Vzťahy: Skúste nikomu nenaletieť. S niekým budete mať obrovskú smolu. Kvôli vašej dôverčivosti sa môžete stať obeťou úlisného podvodníka či neseriózneho podnikavého chamtivca. Máte dostatočný rozhľad na to, aby ste takýmto stretnutiam či zoznámeniam predišli. Viacej verte svojej intuícii a menej spoliehajte na názory okolia.

Zdravie: I najdokonalejšia energia sa môže dostať do krízy. Dodržujte pitný režim (minimálne 2 litre vody denne), jedzte viacej jahôd a mladej mrkvičky, nazabudnite si robiť malé prestávky na dýchacie cvičenia. Skúste sa viac zaoberať impulzmi, ktoré vám dáva na vedomie vaše telo a menej podceňujte silu svojho podvedomia.

Platí to predovšetkým pre tých, čo sa narodili 4., 16., 24., 30. alebo 31. dňa v mesiaci.

Utorok (27.06.2017)

Vyhnite sa povrchnosti či zľahčovaniu reality, nakoľko zavádzanie nikoho neprivedie k úspechu či peniazom. Nepodceňujte ani opozíciu či nepriateľov, lebo práve títo vás môžu nemilo prekvapiť vyššou dôvtipnosťou, ako im pripisujete. Skúška citmi býva náročná, mohli by ste viac stratiť ako získať. Verte si a zvládnete to!

Kocka 2

Práca: Zbavte sa pochybností, zároveň prestaňte namrzene reagovať na niektoré ponuky súčasných kolegov či známych. Niečo sa deje v blízkom okolí, no netreba sa znepokojovať! Počúvajte, čo vám radí váš úžasný obchodnícky či manažérsky nos. Lepšie dbajte o svoje financie. Kalkulujte a správne sa rozhodujte. Verte si!

Vzťahy: Čo sľúbite - to aj dodržte najmä v prípade tých kolegov či kolegýň, ktorí striehnu na tú najmenšiu chybičku, akej sa môžete dopustiť. A hneď budú mať tému a hotový problém na riešenie. Tým sa zatlačí do úzadia niektorý ozaj akútny problém a podstata niečoho naozaj dôležitého. Podobné to môže byť aj v citových záležitostiach.

Zdravie: Môže vás rozbolieť hlava, no môže sa vyskytnúť i niečo horšie. Nezabudnite preto na prevenciu. Vypite trojdecilitrový pohár čerstvej uhorkovej šťavy, zjedzte misku jahôd s domácim medom a orieškami, urobte si niektoré relaxačné cvičenie. Ak sa to nebude dnes dať, zhlboka dýchajte a pite počas dňa veľa vody.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 9., 12., 14., 20. a tiež 23. dňa v mesiaci.

Streda (28.06.2017)

Skúšky priateľstvom, vzostupmi a pádmi, by ste zvládnuť mohli. Ak sa venujete niečomu nesprávnemu, dnes vás to brilantne dobehne. Rozporuplné situácie, vzťahy či stavy budete posudzovať z iného zorného uhla ako ste to robili predtým. Vyhnite sa najmä paranoidným myšlienkovým sledom, tie by vás slušne rozhádzali.

Kocka 3

Práca: Správate sa skôr podľa starého porekadla: čo na srdci - to na jazyku. Zamyslite sa nad svojou povahou a skúste na nej trochu pracovať. Kreslite si nejakú mandalu, alebo obrázok a nechajte myšlienky voľne plynúť. Dôležité riešenia sa vám vybavia buď ako nejaký film alebo symbol.

Vzťahy: O niektorých ľuďoch ani nebudete vedieť, čo si máte myslieť alebo radšej nemyslieť vôbec. Nájdete len málo kolegov, ktorí budú otvorení a povedia, čo si skutočne myslia. Rovnako to bude i v blízkom okolí, v súkromí. Bude sa po vás chcieť, aby ste doslova “čítali myšlienky”. V niektorom prípade vás to až nahnevá.  Ale ovládnete sa.

Zdravie: Vyhnite sa prudkej zmene teplôt, mohli by ste aj ochorieť. Letná chrípka - hotová pohroma. Aj fyzicky náročné práce vám pôjdu ťažšie, ale i tak skúste pracovať na svojom zdravotnom stave menej kalorickou stravou, jedzte radšej viac ovocia a zeleniny, trénujte, plávajte alebo aj behajte, prípadne častejšie dýchajte zhlboka.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 16., 18. a 26. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Štvrtok (29.06.2017)

Môže sa dnes dariť všetkému, čo súvisí s cingotom peňazí a s rôznymi zvláštnymi okolnosťami. Budete sa venovať skôr materiálnym záležitostiam ako nejakým duchovným a tak vás očakáva skúška sizyfovských rozhodnutí, menej príjemných situácií, ktoré budú veľmi vzdialené od vašich očakávaní.  Možno bude stáť otázka dňa: MAŤ alebo DAŤ?

Kocka 4

Práca: Pracovné problémy riešte podľa porekadla: ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva. Hľadajte činnosť, pri ktorej budete môcť urobiť niečo užitočné, a zároveň sa uvoľníte. Pracovné zanietenie vám rozhodne nebude chýbať, no kontrolujte sa, aby ste sa ničím nepreháňali a tak si neuhnali nejaký zdravotný problém.

Vzťahy: Láska by mala byť začiatkom všetkých veľkých skutkov a zistíte, že je to naozaj tak. Priatelia vám radi pomôžu, ak ich o to požiadate, pochopia, že dnes nie je váš deň. Vybavíte i to, čo by za normálnych okolností nebolo možné. Pozor však, aby ste nenaleteli prázdnym fešákom či dotieravým fešandám. Verte tým, ktorým veríte už veľmi dlho.

Zdravie: Strážte si vnútornú rovnováhu, nič ju nesmie rozhádzať. Na upokojenie bude najlepšie urobiť si šálku levanduľového alebo liečivého čaju s medom. Vhodné sú i para orechy alebo mandle s odšťavenou mrkvou. Ak do toho pridáte ovsené vločky, získate hodnotné jedlo a pokrm pre blaho nervovej sústavy.

Platí to najmä pre tých, čo sa narodili 5., 10., 15., ale aj 19. a 21. dňa v hociktorom mesiaci.

Piatok (30.06.2017)

Dnes sa budete musieť rozhodnúť, ktorou cestou pôjdete, čo všetko dokážete. Pripravte sa na riešenie svojich citov a tiež skúšky zamerané týmto smerom. Do vašich životov vstúpi skutočná láska, skutočné priateľstvá, ale pozor na to, aby ste nezačali sami seba spochybňovať v citových prejavoch na každej úrovni.

Kocka 5

Práca: Dôverčivosť na nepravom mieste odhalíte na menšom nevydarenom obchode. Treba racionálnejšie budovať obchodné vzťahy. Viac času venujte podstate vecí. Kontrolujte hlavne tok finančných prostriedkov a manipuláciu kolegov s nimi. Vyvoďte z toho dôsledky. City do ničoho nemiešajte, nechajte ich pre svojich blízkych.

Vzťahy: Bojovať o vzdušné zámky nemá zmysel, no pokúste sa dať citové záležitosti do poriadku s väčšou diplomaciou. Pripustite, že nie ste dokonalí a tiež viete iných seriózne rozladiť. Svoje city však berte vážne, nedopustite, aby ste si ich nechali zlomiť nejakou hlúposťou či nedomyslenou poznámkou priateľa. Bolo by to nešťastné rozhodnutie.

Zdravie: Zdravie vám bude slúžiť skvelo, budete môcť dosiahnuť i dobré športové výkony, za ktoré sa nikto nebude hanbiť. Pri toľkom šťastí buďte opatrní, veď v protiidúcom aute môže sedieť diletant. Jedzte sladkosti, ale s mierou, radšej si pridajte k ovociu med, oriešky a dobrú náladu. Tí, ktorí nešportujú, by mohli plávať.

Vzťahuje sa to na tých, čo sa narodili 1., 11., 13., alebo 22. či 28. dňa v hociktorom mesiaci.

Sobota (01.07.2017)

Spoznáte, že hoci všetko “slovenské” nemusí byť zlé, dokonca môže svjou kvalitou predčiť všetko z ostatného sveta, predsa len ľudia uprednostnia niečo oveľa horšie, ale s nápismi v anglickom či nemeckom jazyku. Keby to boli neznámi ľudia, mávli by ste rukou, ale budú to ľudia, ktorých ste si vždy vážili; a tu bude striehnuť skúška na dnešný deň

Kocka 6

Práca: Zamyslite sa nad týmto dňom, a skúste z neho vyťažiť maximum. Mohli by ste si naplánovať prácu v záhradke, okolo domu, prípadne s venujte pomoci susedovi či dobrým priateľom, ak budete vidieť, že s niečím nedokážu pohnúť. Nezabudnite ani na svoje vlastné záľuby, možno iba leňošenie s dobrou knihou; i to bude stáť zato.

Vzťahy: Niektorí príbuzní vás nebudú chcieť rešpektovať, čo nepochopí ani vaša partnerka či partner. Chvíľu si budete pripadať ako blázni, ale pri zachovaní rozvahy nájdete pevnú pôdu pod nohami. Nič neberte príliš vážne, všetky maličkosti si najskôr overte a presvedčte sa o ich zmysle. Možno vás zabolí reakcia dieťaťa, ale zadržte prúd reči.

Zdravie: Nezdá sa, že by ste si svoje zdravie veľmi vážili, ale skúste sa započúvať, či vás vnútorný hlas pred niečím nevaruje. Bude rozumné, ak sa sústredíte na potreby vlastného tela, ducha i duše. Prospeje vám turistika, tanec, bicykel, kolieskové korčule, tenis a zelená listová zelenina. Nezabúdajte piť dostatok tekutín.

Týka sa to ľudí, narodených 7., 27., 20., 29. a 30. dňa v hociktorom mesiaci, ale výnimočne aj mnohých iných typov.

Nedeľa (02.07.2017)

Dnes budete musieť z „mála“ vyrobiť „veľa“. Mohli by ste si uvedomiť, komu ste zaviazaní vďačnosťou či pochopením. alebo za všetko dobro, ktorého sa vám dostalo. Skúste sa sústrediť na všetko, čo považujete za dobré, pozitívne a povznášajúce. Pripravte sa na skúšku vďačnosti, láskavosti a trochu aj odvahy povedať niekomu nepriaznivú pravdu.

Kocka 7

Práca: Bude čas na návštevu niečoho krásneho, zámku, kaštieľa alebo si urobiť magickú pohodu niekde inde, iným spôsobom. Vyhnite sa pochybovaniu o tom, čo budete považovať za to svoje vlastné pravé, odolajte pokušeniu zastať, ak ste sa už niekam alebo za niečím rozbehli. Počúvajte najmä svoje vnútro, svoje “ja”, je čas na jeho sny.

Vzťahy: Môžete sa vybrať do spoločnosti, kde nájdete dobrú odozvu na svoje názory. Zaujmete i nových ľudí, získate zaujímavých známych; len im hneď ochotne neponúknite všetko, čo máte! Nechajte si na všetko priestor a čas, myslite na lásku, ak máte – deti, nezabúdajte na rodičov. Mohli by ste ich prekvapiť sladkosťou alebo lístkami na koncert.

Zdravie: Skúste si niekde zašportovať, napríklad, vašej chrbtici by prospela voda, celkovej kondícii dlhšia turistická vychádzka lesom, no vhodný je aj tenis alebo plážový volejbal. Môžete si zvoliť aj niečo náročnejšie, veď kondíciu budete mať po celý deň vynikajúcu. Pritom nezabudnite na pravidelný prísun tekutín.

Platí to najmä pre tých, ktorí sa narodili 3., 2., 8., 17., a 25. dňa v hociktorom mesiaci.