Odporúčame

Veštica Zuzana

Veštica Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Veštica Alica

Alica

Osobný kód 180

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Numerologický rozbor týždňa

Predpoveď na 21. týždeň (20.5. - 26.5.2019)

Podľa našej pomôcky ľahko a rýchlo nájdete riešenia svojich problémov či náhodných udalostí, ktoré sa vo vašich životoch vyskytnú, zároveň zistíte, čo bude pre vás skutočne dôležité. Na zvládnutie problémov budete potrebovať tieto vlastnosti: statočnosť, všestrannosť, idealizmus, tvorivé videnie, jednotnú myseľ, dôslednosť, racionalitu.

Čo pre vás prinášajú jednotlivé dni tohto týždňa z numerologického hľadiska:

Pondelok (20.5.2019)

Rôzne maličkosti budete brať rôzne. Dokonca si všimnete, že ste možno niečo dôležité prehliadli. A to bude vaša škola dokonalosti. Na jednej strane budete vedieť objektívne zhodnotiť aj krajne vyhrotenú situáciu, no na strane druhej vám bude robiť problém uvidieť to, čo bude iným nad slnko jasné. Sústreďte sa a nešpekulujte.

Kocka 1

Práca: Všeličo vám pôjde ako v lete na saniach, lebo sa budete pristavovať pri bezvýznamných detailoch, ktoré celkom pohltia vašu pozornosť. Takto vám však môžu uniknúť tie dôležitejšie veci, nuž môžete všeličo robiť aj dvakrát. Ak máte šéfov nablízku, môže sa stať, že vás mierne pocvičia, ale zvládnete to. Napokon sa odlepíte od tej pedantérie.

Vzťahy: Nájdete lásku, ak ju budete hľadať, dokonca ju objavíte v sebe a zachováte sa voči “nepriateľom” dosť netradične. Vyslúžite si obdiv a úctu. Hoci sa vašim vzťahom bude dariť v zamestnaní a mimo svojho domova, horšie to bude priamo doma, napríklad so súrodencami či s rodičmi. Akoby vás prestali počúvať, no niektorí začnú prekrúcať povedané.

Zdravie: Miestami budete bez nálady, ale v celkom dobrej kondícii. Skúste si pripraviť šťavu z grapefruitu, 2 lyžičky jablkového octu a dve lyžičky domáceho medu. Celkom vám takýto nápoj napraví metabolizmus. K tomu si niekde zabehajte, prípadne zájdite na steper do posilňovne a budete fit ako nikdy predtým.

Platí to predovšetkým pre tých, čo sa narodili 4., 16., 24., 30. alebo 31. dňa v mesiaci.

Utorok (21.5.2019)

Toto môže byť váš šťastný deň, plný nádejí a predsavzatí. Pokúste sa vyťažiť z neho čo najviac. Ak ste tvorivý typ, oceníte túto energiu, ak skôr praktický, počítajte s nápadmi, ako všetko vylepšiť alebo ako skrátiť výrobný čas. Možno si nájdete iný druh tvorivej činnosti, ktorá ani nebude taká tvorivá, ako úspešná a dobre zaplatená.

Kocka 2

Práca: Hlavne sa nenechajte ničím ovplyvniť a nič nerobte iba preto, aby ste niekomu niečo dokazovali. Budete môcť všeličo posunúť správnym smerom, ale rozhodne sa nenechajte k ničomu dotlačiť iba preto, že budete mať lepšie nápady ako iní, že budete myslieť zaujímavejšie ako iní. Držte sa vo svojom strede, a užívajte si to.

Vzťahy: Nedá sa povedať, že by vás iní žiadali o radu, veď ani vy nebudete ochotní s niekým strácať čas na to, aby ste rozoberali svoje domnienky a pochybnosti, ktoré budú výplodom vašej predstavivosti. Láskou a pozornosťou vás napokon odmenia doma. Lepšie si vážte to, čo máte, menej obdivujte to, čo sa vám bude iba zdať.

Zdravie: Ráno by ste si mohli dopriať niekoľko minút klasického telocviku, ktorý zakončíte hlbokým nádychom pri upažení a veľkým výdychom pri predklone. Nezabudnite si pri tom otvoriť okno. Počas dňa pite dostatočné množstvo tekutín a pritom si dajte aj ovocie či zeleninu. Podvečer vám neuškodí nejaká hodinka v prírode.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 9., 12., 14., 20. a tiež 23. dňa v mesiaci.

Streda (22.5.2019)

Prázdny človek má skoro vždy pocit plnosti, veď len citlivá duša vždy vie, kedy treba mlčať, a koľko stačí povedať. Ak sa dokážete obetovať pre správny cieľ, odhalíte vrtochy iných, ktorí si myslia, že môžu “vládnuť”. Napriek tomu niekto považuje aj niektorých blízkych za absolútnu prioritu, a tak veľmi sa mýli…

Kocka 3

Práca: Trochu sa rozhádžete v základoch, ale ak sa budete vedieť ovládnuť, všetko zvládnete. Buďte opatrní pri finančných operáciách, mohli by ste urobiť chybu a stratiť. Okrem toho sa zamerajte aj na tie aktivity, ktoré vás dotlačia k spomienkam na školské časy, a oprášite niektorý zabudnutý spôsob. Držte sa vo svojom strede.

Vzťahy: Asi sa neovládnete, a na všetko pôjdete hŕŕ - systémom, čo skvelé ovocie neprinesie. Skúste priateľov a rovnako i kolegov dôslednejšie počúvať a predídete konfliktom či nedorozumeniam. V láske sa nezahaľte do cynizmu a smiešnej arogancie, lebo môžete do vzťahu zasadiť hlboký klin, ktorý budete ťažko odstraňovať.

Zdravie: Zdá sa, že z času na čas pocítite únavu, možno preto, lebo ste sa naučili preháňať s rôznymi nezmyselnými diétami, či s otrockým cvičením. Každý extrém je nežiaduci a v konečnom štádiu i škodlivý. Trochu poopravte svoje zvyky. Jedzte viac čerstvého ovocia a surovej zeleniny vo forme šalátov, pite dostatočné množstvo vody.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 16., 18. a 26. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Štvrtok (23.5.2019)

Pokorený človek sa sotva pozrie pravde objektívne do očí, lebo bez intuície ho ľahko oklamú rozličnými lichôtkami. Treba sa sústrediť na príjemné záležitosti, ktoré znejú a pôsobia ako nádej. Nezabúdaj pritom, že stačí chvíľková nepozornosť a podlí využijú príležitosť, aby sa chopili tvojho “trónu”.

Kocka 4

Práca: Niektoré naoko bezvýznamné alebo napoly zabudnuté záležitosti vám dajú poriadne zabrať, no i tak nájdete spôsob ako ich dať do poriadku. Vrhnete sa na všetko ako na poslednú šancu, čo bude miestami smiešne, miestami kŕčovité. Vyhnete sa všetkému, čo bude zaváňať zákernosťou či nejasnosťou.

Vzťahy: V pracovných vzťahoch sa veľmi veľa nezmení, no dajte si pozor na nové známosti, mohli by byť zavádzajúce. Najmä muži by si mohli preveriť, do koho budú vkladať dôveru; mohlo by ísť o nastrčenú pascu nejakej ziskuchtivej zlatokopky. Okrem toho si treba dať pozor na vyjadrenia voči blízkym; budú z nejakého dôvodu veľmi urážliví.

Zdravie: Nič nebude pre vás dosť veľkým problémom. I keď sa v domácich prácach trochu vyšťavíte, dokážete prehodiť výhybku a uvoľniť sa v dobrej spoločnosti. Vašou hlavnou činnosťou by mohol byť tanec ako zdravá relaxácia. Okrem toho si urobte očistnú kúru – napríklad dopoludnia – pite iba čerstvé ovocné alebo zeleninové šťavy.

Vzťahuje sa to na tých, čo sa narodili 1., 11., 13., alebo 22. či 28. dňa v hociktorom mesiaci.

Piatok (24.5.2019)

Bez pocitu radosti skomplikuješ aj tie najjednoduchšie veci, veď ten, kto podporil tyrana, neobstojí s výhovorkou, že to bol prejav v strachu. Keď sa budeš deliť o pomoc, rozdeľ sa presne na polovicu. Hoci nič nemusí byť jasné, zasa nejasným veciam sa môže rozjasniť v tej najkritickejšej chvíli. A to môže byť tá tvoja chvíľa.

Kocka 5

Práca: Pôjde o správne rozdelenie kompetencií úloh, pracovného zaťaženia. Ak sa sústredíte iba na jednotlivé čiastky, môžete dosiahnuť pomerne malé úspechy, symbolické výsledky. Ale ak na všetko pôjdete s patričným nadhľadom, objavíte skryté miesta, ktoré treba napraviť či odstrániť ako prvé. Tým pádom sa poobede začnete zo všetkého tešiť.

Vzťahy: S úspechom sa vysvetlia zamlčané fakty v nevyjasnenom spore s kolegom či v nedoriešenom domácom probléme. Nehrozí síce žiadna dramatická hádka s kolegami, len doma sa do vás môžu obuť rodičia, prípadne vám rozčarovanie spôsobí pubertálne dieťa. Nad všetkým sa zamyslite, potom môžete iba získať.

Zdravie: Ráno by ste si mohli dopriať niekoľko minút klasického telocviku, ktorý zakončíte hlbokým nádychom pri upažení a veľkým výdychom pri predklone. Nezabudnite si pri tom otvoriť okno. Počas dňa pite dostatočné množstvo tekutín a pritom si dajte aj ovocie či zeleninu. Podvečer vám neuškodí nejaká hodinka v prírode.

Týka sa to ľudí, narodených 7., 27., 20., 29. a 30. dňa v hociktorom mesiaci, ale výnimočne aj mnohých iných typov.

Sobota (25.5.2019)

Kto raz zlyhal, nabudúce to už pôjde ako samozrejmosť, veď zneisťovanie toho, čo viete, vám bezpochyby neprinesie želaný výsledok. Skúste potlačiť impulzívnu reakciu, ak pôjde o slušné zisky, potom získate odmenu aj zato, čo ste neurobili - akoby náhodou. Napriek všetkému sa nenechajte dotlačiť k niečomu, čo odmietate.

Kocka 6

Práca: Vyvarujte sa takých aktivít, ktoré by vám priniesli len smútok a rozčarovanie. Skúste riešiť rodinné problémy iným spôsobom, napríklad, choďte na výlet hoci len na eden deň do iného mesta, pozrite si galérie, výtvarné diela, potešte srdcia dobrou hudbou, a telo skvelým jedlom. Potom bude všetko v poriadku.

Vzťahy: V jednaní s neznámymi ľuďmi sa u vás môže prejaviť istá kŕčovitosť a napätie. Možno sa s niekým i pohádate, no v súkromí prežijete pomerne pokojné chvíle, najmä ak ste si naplánovali na večer kultúrny program. Prežijete ho s priateľmi, s láskou. Vyhnite sa však „zamilovaniu na prvý pohľad“; oklamali by ste sa.

Zdravie: Nič nebude pre vás dosť veľkým problémom. I keď sa v domácich prácach trochu vyšťavíte, dokážete prehodiť výhybku a uvoľniť sa v dobrej spoločnosti. Vašou hlavnou činnosťou by mohol byť tanec ako zdravá relaxácia. Okrem toho si urobte očistnú kúru – napríklad dopoludnia – pite iba čerstvé ovocné alebo zeleninové šťavy.

Platí to najmä pre tých, ktorí sa narodili 3., 2., 8., 17., a 25. dňa v hociktorom mesiaci.

Nedeľa (26.5.2019)

V obkľúčení nemôžeš rozmýšľať o tom, čo dobré bude na raňajky. Kto sa rád rozmieňa na drobné, obyčajne zíde zo svojej cesty, no priateľstvo si nevyžaduje obete ani nezmyselné reakcie. Nepúšťaj sa do príliš náročných operácií, ak nechceš stratiť svoj optimizmus. Budeš ho potrebovať.

Kocka 7

Práca: Budete sa cítiť, ako keby ste niečo cítili vo vzduchu. Nepodliehajte panike, pustite si vážnu hudbu a sústreďte sa na to, čo vás napĺňa radosťou alebo čo vás inšpiruje. Určite vám pomôže divadlo, prípadne muzikálové predstavenie, určite bude vhodné venovať sa niektorej svojej záľube a robiť niečo len tak, čisto pre seba.

Vzťahy: Možno sa niektorý vzťah trochu pokazí, bude na vás, aby ste porozmýšľali, či ste to aj vy niečím nezapríčinili, možno nesprávnou odpoveďou, dvojzmyselnou poznámkou či nedodržaným slovom. Premyslite si svoje priority, venujte sa i láske, potom sa môže všeličo zmeniť na lepšie.

Zdravie: Vhodné bude spievanie, hra na hudobnom nástroji, maľovanie mandál alebo starého nábytku, teda všetko, čo vám dnes pohladí dušu. Okrem toho bude čas aj na cyklistiku, prípadne kondičné plávanie - vybrať si naozaj budete mať z čoho. Jedzte viac čerstvej zeleniny a ovocia, večer chvíľu meditujte.

Platí to najmä pre tých, čo sa narodili 5., 10., 15., ale aj 19. a 21. dňa v hociktorom mesiaci.