Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Veštica Alica

Alica

Osobný kód 180

Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Veštica Kaia

Kaia

Osobný kód 175

Numerologický rozbor týždňa

Predpoveď na 29. týždeň (15.7. - 21.7.2019)

Podľa našej pomôcky ľahko a rýchlo nájdete riešenia svojich problémov či náhodných udalostí, ktoré sa vo vašich životoch vyskytnú, zároveň zistíte, čo bude pre vás skutočne dôležité. Na zvládnutie problémov budete potrebovať tieto vlastnosti: odstup, sebakontrolu, nádej, rozlišovaciu schopnosť, optimizmus, sústredenie, všestrannosť.

Čo pre vás prinášajú jednotlivé dni tohto týždňa z numerologického hľadiska:

Pondelok (15.7.2019)

Keď zlo nájde rovnováhu, všetko je ohrozené, preto sa treba vyhnúť tým, ktorí zneužívajú svoju moc a vedomosti iba na to, aby manipulovali slobodnou vôľou iných ľudí. Nepodliehajte depresívnym myšlienkam, lebo čierne nálady vás môžu aj zničiť. Skúste sa prestať zaoberať tým, ako predĺžiť svoj život; skúste svoj život lepšie žiť. Aspoň dnes.

Kocka 1

Práca: Možno sa ocitnete pred zvláštnou voľbou, a budete musieť niečo zásadné meniť. Nedajte sa ničím znechutiť, veď ak budete niečo zásadné chcieť, dosiahnete to. Odolajte tlakom okolia, nedajte sa nahovoriť na niečo, s čím nebudete súhlasiť.. Zásadné rozhodnutia robte po vážnej úvahe, prípadne sa poraďte s kolegom, ktorému dôverujete.

Vzťahy: Zaujmú vás priatelia či ľudia, ktorí vám dajú najavo, že i v láske to ide lepšie, ak sa zachováte úprimne voči sebe a tiež voči polovičke. Okrem toho zistíte, že dobré vzťahy sa tiež môžu narušiť bez najmenšieho dôvodu; stačí malá nepozornosť, malé zaváhanie či malé podcenenie toho, čo vám rozpráva priateľ alebo kolega.

Zdravie: Budete sa cítiť dobre, no uvedomte si, že bez vášho prispenia to nepôjde. Sústreďte sa hlavne na pohybový aparát, zaplávajte si, bicyklujte alebo sa prechádzajte svižným krokom po náročnejšom horskom teréne, ako sa bude dať. Pritom nezabúdajte na dostatok vody, čerstvej zeleniny, ovocia. ťažké mäsá alebo klobásy si radšej odpustite.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 16., 18. a 26. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Utorok (16.7.2019)

Niektoré kolaps zvyknú skončiť v márnici, iné na psychiatrii. Ale to nemusí byť ten váš prípad, veď vlčie úmysly možno ľahko rozoznať; takíto ľudia radi útočia na bezbranných. Ak chcete predísť znechuteniu, skúste okoliu hovoriť, čo si myslíte.  Okrem toho sa treba pripraviť celkom na všetko; na klamárov, zavádzajúce reči, na pomstychtivých…

Kocka 2

Práca: Všetko môžete zvládnuť dobre, hlavne ak rešpektujete nielen svoj rozum, ale aj intuíciu. Dajte viac na svoj vnútorný hlas, menej na reči kolegov. Pochybnosti nebudú na mieste. Mohli by ste zapôsobiť ako rozhodná osobnosť, ktorá vie, čo chce. Uvedomte si svoju hodnotu a podľa toho jednajte s inými. Môžete dnes veľa vecí pozitívne zmeniť.

Vzťahy: Budete sa tešiť celkom dobrým spätným väzbám priateľov, priateliek, dokonca i známych či susedov. Horšie, ak naletíte niekomu s podvodnými úmyslami, a ak sa zameriate na to, aby ste dosiahli to, čo vlastne ani dosiahnuť nemôžete. Napríklad, zaľúbite sa do zadanej ženy alebo do obsadeného muža. Tu môžete oklamať sami seba.

Zdravie: Niektoré partie môžete zvláštne cítiť, preto športujte opatrne, najmä ak niekde o niečo súťažíte. Ak cestujete, ozvú sa bolesti v chrbte, možno i žalúdočná nevoľnosť. Robte si častejšie prestávky, pite veľa tekutín bez bubliniek. Ak ste si predsavzali, že vytiahnete bicykel a trochu potrénujete, nerozhodli ste sa zle.

Vzťahuje sa to na tých, čo sa narodili 1., 11., 13., alebo 22. či 28. dňa v hociktorom mesiaci.

Streda (17.7.2019)

Spájať rozhnevaných dokáže len ten, kto sa neprikláňa na žiadnu stranu. Aj nespravodlivosť zasahuje zdanlivo tých najspravodlivejších; najmä, ak zišli zo svojej pozície smerom nadol. Skúškou je i to, ak blázon niekomu ustúpi, a ani o tom nevie. Chvíľami sa bude zdať, že prestalo svietiť slnko, ale stačí, aby zavial vietor, a všetko sa obnoví.

Kocka 3

Práca: Dobre si všímajte správanie iných ľudí, inak sa môže všeličo zbytočne skomplikovať.  Totiž, nie je každý úprimný a otvorený, nie každý hovorí niečo iné ako zdvorilostné frázy, nie každý je férový. Vy však budete chcieť niečo dôležité posunúť správnym smerom. Bez serióznych kolegov to pôjde ťažko. Nuž si vete, a tiež verte svojej intuícii.

Vzťahy: Uvažujte o svojich vzťahových problémoch asi tým spôsobom, že si položíte otázku, ako by práve ony mohli tento vzťah viac posilniť; čím by sa dal upevniť. Vo svojom vnútri trpezlivo hľadajte tú najpovolanejšiu odpoveď, ale v ničom sa neunáhlite. V láske sa sústreďte najmä na úprimnosť a odolajte lacným flirtom.

Zdravie: Hoci ráno nebude najlepšie, všetko rýchlo rozchodíte, najmä ak pocvičíte niečo z jogy, vložíte do toho “dosku” a zakončíte dýchacím cvičením pri otvorenom okne. Vhodné bude marhuľové smoothies s bielym jogurtom bez tuku, s chia semienkami, ale prospešná bude aj šťava z malín, jogurtu a jablka. Toto ocenia najmä tí, čo trpia bolesťami pohybového aparátu.

Týka sa to ľudí, narodených 7., 27., 20., 29. a 30. dňa v hociktorom mesiaci, ale výnimočne aj mnohých iných typov.

Štvrtok (18.7.2019)

Finančný dostatok ešte nepotvrdzuje dostatok umu, lásky či šťastia, veď nevedomá energia je zväčša vyjadrená neovládateľnými pocitmi. Ak si pripadáte veľmi labilní, zrejme ignorujete vlastnú rovnováhu a táto sa potom ozýva celkom netradičným spôsobom. Nehanbite sa vyznať pravdu, ak to tak budete cítiť; vyhnite sa tomu, čo pokladáte za zlo.

Kocka 4

Práca: Začnete sa venovať niektorým náročným úlohám, hoci sú iní na dovolenkách. Bude vám vyhovovať nedostatok kontroly, tiež nedostatok “prehnane múdrych radcov”, ale aj voľnejšia ruka. Ak dovolenkujete, prežijete celkom bežný deň bez vážnejších výkyvov. Ale v práci si budete pripadať ako víťazi.

Vzťahy: Diplomacia a vynikajúca stratégia vám chýbať ani trochu nebudú. Urovnajte si staré spory, doriešte si nejasnosti vo svojich vzťahoch. Možno bude na čase všetko popreverovať a nájsť odvahu niečo i skoncovať, napríklad, ak váš intímny vzťah akosi prestáva normálne fungovať. Spytujte si svoje srdce, a ak bude mlčať, pokojne si večer vyjdite do spoločnosti.

Zdravie: Chvíľami pocítite únavu a rozčarovanie, no ak sa nebudete s takýmito myšlienkami prehnane zaoberať, ako prišli - tak aj odídu, spolu s rozčarovaním a nechuťou. Na všetko pozerajte z nadhľadu. Jedzte radšej striedmo, menej čokolády, viac čerstvého ovocia. Okrem toho sa nezabudnite uvoľniť, najmä ak by ste sa ocitli v chaotickej situácii.

Platí to najmä pre tých, čo sa narodili 5., 10., 15., ale aj 19. a 21. dňa v hociktorom mesiaci.

Piatok (19.7.2019)

Len veľmi silný jedinec si prizná svoje chyby pred slabšími, hoci vie, že ho tým priznaním budú kameňovať. Je známe, že nehodný človek i pri najväčšej láske myslí iba na jedlo a rozkoše. Zle pochopená pokora môže byť navonok niečo ako neúcta voči sebe, preto sa nikam nežeňte; sústreďte sa na podstatu, nie na formu.

Kocka 5

Práca: Niektoré záležitosti vás doslova zaskočia a prekvapia nedostatočne pripravených. Zistíte, že nie každý skvelý plán sa dá aj realizovať. Ak pracujete, budete hľadať náhradné riešenia, a rovnako i na dovolenke budete musieť improvizovať. Napokon to všetko rozuzlíte, hoci nebudete mať ten najlepší pocit. Aj večer vás niečo menej milo prekvapí.

Vzťahy: Niektorí známi vás prekvapia nečakanými požiadavkami, iní, možno aj blízki, nechápavosťou. Urobíte si na mnohých nový názor, novým pohľadom pozriete na tých, ktorým pôjde len o akési materiálne výhody. A ktorým o skutočné priateľstvo. Možno vás zaskočia aj najbližší - prehliadaním toho, čo od nich urgentne potrebujete.

Zdravie: Cvičením sebaovládania môžete vyriešiť aj problémy, ktoré by vás mohli prekvapiť úplnou náhodou. Ak spôsobíte infarktovú situáciu sebe aj iným, ešte sa nepohnete v riešení ťažkostí ďalej. Skúste všetko robiť tak, aby ste si dopriali dostatok vitamínov, čistej vody, ale aj času na meditáciu alebo čítanie dobrej knihy.

Platí to najmä pre tých, ktorí sa narodili 3., 2., 8., 17., a 25. dňa v hociktorom mesiaci.

Sobota (20.7.2019)

Len láska plodí zodpovednosť, a toto prekoná všetky neresti a zákernosti. Aj keď tu niečo páchne zákernosťou, city, ktoré voči iným prechovávam, nič zlé nepripustia. Vodné budú zmeny - nie však ľahostajné prizeranie, ale aktívne nápady a skutky. Nech by bol váš duch hocijako skúšaný, ak využijete vnútornú silu, zdoláte čokoľvek.

Kocka 6

Práca: V niečom vyniknete kombinatorikou vám vlastnou, a vymyslíte perfektný program nielen pre rodinu, ale aj pre seba alebo pre priateľku. Ak pôjde o výlet, vydarí sa, ak o zaujímavý letný program, tiež to vyjde. Rozhodnite sa pre spôsob, ktorým budete komunikovať s inými, menej priaznivo naklonenými vašim nápadom. Napriek prekážkam, mnohých potešíte a budú spokojní.

Vzťahy: Kontroverznými postojmi veľa priateľov nezískate. Skúste menej oponovať, viac alebo hlbšie uvažovať. Je možné, že nájdete oporu i tam, kde by ste ju nehľadali. Osamelí isto stretnú príjemného spoločníka či zaujímavú partnerku a večer môže byť skutočne príjemnou udalosťou tohto dňa. Sústreďte sa na maličkosti a prežijete niečo naozaj krásneho.

Zdravie: Nervozita a možné škandály z nesprávnych rozhodnutí vaše zdravie našťastie neovplyvnia, i keď podáte rôzne herecké výkony a predvediete, ako asi vyzerá srdcový záchvat alebo celková paralýza tela i duše. Napokon to bude na smiech. Lepšie sa sústreďte na to, čo zvládnete a čo už je priveľa. Len potom budete v akej takej harmónii.

Platí to predovšetkým pre tých, čo sa narodili 4., 16., 24., 30. alebo 31. dňa v mesiaci.

Nedeľa (21.7.2019)

Ovládnite vnútorný zmätok, inak sa ocitnete na pohrebisku snov a nádejí… Prispôsobiť sa násiliu znamená popierať sám seba, preto tolerujte iba o, čo je tolerovateľné. Kompromisy môžete robiť tam, kde majú zmysel - nie tam, kde ide o využívanie a prospechárstvo. Preto si rozmyslite, za akú ideu sa obetujete a za akú isto nie.

Kocka 7

Práca: Využite svoje nápaditosť a všestrannosť, nájdite si zaujímavú činnosť alebo sami niečo atraktívne vymyslite. Vodné je čokoľvek, pri čom využijete svoju tvorivosť, dôvtip a šarm. Dovolenkujúci prežijú nádherný deň, plný malých dobrodružstiev, no dobre sa môžu mať aj tí, ktorí nikam nešli, ale vedia snívať a následne realizovať svoje drobné sny.

Vzťahy: V rodine pocítite menší chaos. Niektorí budú chcieť to, čo bude odporovať vašim predstavám, iní sa budú tváriť, že vás podporujú, ale to len preto, aby dosiahli pokoj od všetkých. Môžete sa trochu pochytiť so svojou polovičkou, ale osamelí môžu vďaka nedorozumeniu získať priazeň sympatickej osoby.

Zdravie: V dobrej kondícii budete sršať energiou, a nech sa prihodí čokoľvek, zvládnete to V športových aktivitách vyniknú všetci, ktorí sa niečomu srdcom venujú, ostatní môžu trochu diétovať, vhodná bude šťava z grapefruitov, ovocné šaláty zo žltého melónu a ananásu, prípadne z jablka a banánu. Pite tekutiny, ale s mierou.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 9., 12., 14., 20. a tiež 23. dňa v mesiaci.