Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Numerologický rozbor týždňa

Predpoveď na 48. týždeň (29.11. - 5.12.2021)

Podľa našej pomôcky ľahko a rýchlo nájdete riešenia svojich problémov či náhodných udalostí, ktoré sa vo vašich životoch vyskytnú, zároveň zistíte, čo bude pre vás skutočne dôležité. Na zvládnutie problémov budete potrebovať tieto vlastnosti: sebaovládanie, motiváciu, výrečnosť, vedomosti, fantáziu, zodpovednosť, zdravú kritiku.

Čo pre vás prinášajú jednotlivé dni tohto týždňa z numerologického hľadiska:

Pondelok (29.11.2021)

Možno si veľmi nadaný človek, ale ak robíš samé zmätky, nadanie zmizne. Budete sa musieť sústrediť na všetko tak, aby ste sa vyhli chaotickým rozhodnutiam a sústredili sa na to, čo budete považovať za svoju prioritu. Horšie bude, ak sa necháte vtiahnuť do protirečivých okolností, v ktorých sa nebudete vedieť ani trochu vyznať a ktoré budú celkom zavádzajúce.

Kocka 1

Práca: V práci nastane mnoho neprehľadných situácií, miestami nebudete vedieť, čo chcete alebo ako to chcete. Držte sa presne svojho plánu, nevybočujte a nenechajte sa ovplyvňovať okolím. Možno objavíte niekde menšiu “trhlinu”, tak ju okamžite zaplátajte a neprešľapujte na jednom mieste. Je možné, že všetko trochu skomplikujete a zbytočne sa pri niečom zdržíte.

Vzťahy: Veľmi rýchlo zistíte, kto je aký priateľ, najmä ak si necháte patričný odstup a budete aj uvažovať nad výpoveďami svojich kamarátov či kamarátok. V starších vzťahoch môže dôjsť k nejakej smiešnej výmene názorov, v mladších k odhaleniam rôzneho druhu. V každom prípade viac pozorujte, komentujte až potom, keď sa vám všetko rozleží v hlave.

Zdravie: Podporte svoj nervový systém, najlepšie energetickými zostavami cvikov, ako napríklad čakrové či iné cvičenia, dodajte telu orechy, med a ovsené vločky, večer bude vhodný levanduľový čaj a kratšia meditácia. Vhodné bude bicyklovať sa aj na stacionári, behať - napríklad aj po schodoch, ak to inak nepôjde, Pohybujte sa, ale s ničím nepreháňajte.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 4., 8., 13., 17., a 31. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Utorok (30.11.2021)

Neláska voči sebe zahmlieva. Pôjde o nepochopenie základného postoja voči sebe, nedodržanie normálneho chcenia a nechcenia, popieranie sa alebo falošná pokora, len aby neboli problémy. Tak toto určite nie. To by sa vám pekne vypomstilo. Uvedomte si, že máte právo na svoj osobný komfort a tiež na svoj vlastný názor. Určite nechoďte sami proti sebe.

Kocka 2

Práca: Budete sa snažiť všetko lepiť tak, aby ste mali čo najmenšiu ujmu po každej stránke. V niečom sa však predsa len pomýlite, miniete viac peňazí, ako si môžete dovoliť, no napokon to nejako utrasiete. Okrem toho vás niekto veľmi nepríjemne prekvapí a možno využije vaše výsledky, aby si na nich postavil svoje výhody.

Vzťahy: Niektorí ľudia vám svojou aroganciou dajú zabrať. Možno ani nebudete vedieť pohotovo reagovať. Sústredíte sa na menej podstatné veci, rozptýlite pozornosť, a unikne vám, že niekto na vás možno z nudy útočí a podsúva vám to, čo ste nikdy nepovedali. V osobnom živote bude všetko v poriadku, pokiaľ nebudete očakávať podporu.

Zdravie: Budete sa cítiť síce vo forme, ale nie vo svojej koži. Niečo vás bude trápiť (niet sa čomu čudovať), a tak vám dobre padne med s orechmi alebo s mletými pistáciami. Vhodné sú aj ovsené vločky. Alkoholu sa vyhnite, ten vám život nevyrieši. Vhodné je aj cvičenie jogy na konci s krátkou meditáciou.

Platí to predovšetkým pre tých, čo sa narodili 6., 15., 18., a 24. dňa v mesiaci.

Streda (1.12.2021)

Umenie je nádherná vec, ak ho neustále nesprevádza upozorňovanie na seba. Vyhnite sa poukazovaniu na svoje zásluhy, na svoju dôležitosť či jedinečnosť tam, kde sa to vôbec nevyžaduje ani nehodí. Radšej sa sústreďte na všetko, čo je dôležité a treba to nejako dokončiť. Tvorte, ak to tak budete cítiť, ale nemusíte okolo toho robiť extra hluk alebo vietor.

Kocka 3

Práca: Nikam sa neponáhľajte, potom sa lepšie sústredíte na všetky nové výzvy a úlohy, a budete mať radosť z práce a tiež zo zdolávania zaujímavých prekážok. Možno s vám bude horšie komunikovať s niektorými spoločníkmi kolegami, ale ak sa udržíte a nebudete ostrí, dosiahnete i to, že sa zahanbia a rýchlo urobia to, do čoho sa im vôbec nebude chcieť.

Vzťahy: Začnete mať pocit, že niektorí ľudia prestali byť voči vám úprimní, ale zato od vás vyžadujú maximálnu otvorenosť. Budete možno z niekoho trochu sklamaní, ale napokon prídete k záveru, že je lepšie vedieť, aký kto je, ako sa trápiť v nevedomosti. Niektorí sa budú smažiť trochu vás dobehnúť, ale skoro ich prehliadnete.

Zdravie: Zrejme sa budete cítiť celkom normálne, kým vás niekto nevyvedie z miery. Potom bude veľmi vhod vypiť si šálku levanduľového čaju s medom a niekoľkokrát sa zhlboka pomaly nadýchnuť a ešte pomalšie vydýchnuť. Pôjde o to, aby ste sa neustále udržiavali v akej takej vnútornej rovnováhe. K tomu vám pomôže hodina jogy a ak bude možnosť - kúpeľ s levanduľovým olejom.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 7., 16., 25., a tiež 27. dňa v mesiaci.

Štvrtok (2.12.2021)

Ak niečo nechceš vidieť - netvár sa, ako veľmi ti na tom záleží. Niekedy si treba uvedomiť, o čo všetko stojíte a o čo nie. V niečom si budete myslieť, že by vám malo na tom nejako záležať, no asi to tak nebudete cítiť, preto buďte prirodzení, silenie sa - prečíta každý a aj keď bude mlčať, urobí si mienku. Nie je dôležité všetko vidieť; dôležité je zažiť čo najviac.

Kocka 4

Práca: Veľmi sa v lockdowne nenadriete, no zato statočne popreháňate iných. Sympatie tým nezískate, ale na druhej strane, urobí sa toho podstatne viac ako obyčajne. Niektorých možno pochytí menšia hráčska vášeň, a rozhodnú sa pre nevinné riziko. Mnohí vyhrajú; nie však tí, ktorí pôjdu s očakávaniami a s dychtivú vášňou.

Vzťahy: Od iných budete vyžadovať presnosť, dochvíľnosť, čestnosť, no v niečom sami taká nebudete; napríklad v presnosti. Skúste byť voči iným objektívnejší a menej šetrite s empatiou, bude to pre obe strany lepšie. Okrem toho sa sústreďte na svoje pocity a dajte svojmu “vnútornému dieťaťu “ viac skutočnej lásky.

Zdravie: Budete sa cítiť spočiatku akoby bez energie, no postupom času sa to spraví, a pôjdete “na plný plyn”. Vhodné bude piť dostatok vody, deň naštartovať limonádou z ďumbiera, mäty, citróna a medu, jesť viac zelenej zeleniny, dopriať si aj dávku sezónneho ovocia. Môžete si nájsť hodinku na tréning doma, dajte nejaký “tréning väzňa”, ten zaberie minimálne množstvo času.

Platí to predovšetkým pre tých, čo sa narodili 4., 16., 24., 30. alebo 31. dňa v mesiaci.

Piatok (3.12.2021)

Čomu sa to smeješ? Snáď sebe? Túto otázku si dnes položíte niekoľkokrát, pretože sa naozaj vyskytnete v pomerne absurdných situáciách, v ktorých ani nebudete celkom zorientovaní, no predsa len nájdete východisko z komplikovanej situácie. Niečo môžete poriadne domrviť. Možno to bude ten okamih, kedy sa budete smiať sami sebe, ale aj to sa zvykne stať.

Kocka 5

Práca: Mnoho úloh vyriešite, hoci budete voči nim skeptickí. Niečo sa bude treba aj doučiť, iné poradiť. Ale zvládnete všetko podľa svojich možností. Vyhnite sa však zbytočným konfrontáciám, tie by veru nedopadli dobre. Nenechajte sa vyprovokovať žiadnou hrubou silou či útočnosťou. Pracujte “do výšky svojho platu”.

Vzťahy: Vaše citové problémy môžu zasiahnuť iných dosť nepríjemným spôsobom. Možno vás vôbec nepochopia a budú voči vám doslova hlúpi. Skúste si uvedomiť, že najlepšie sú city pod kontrolou. S príbuznými a s priateľmi vyjdete dobre. Najlepšie bude, ak sa zdôveríte len starým, overeným priateľom.

Zdravie: Sústreďte sa dnes na pohybový aparát a chrbticu. Prospejú vám jablká s orieškami, najlepšie lieskovými, vlašskými alebo para orechmi, pridajte si aj domáci med (pokiaľ nejaký bude) a viacej behajte, hoci hore-dolu schodmi vo vašom činžiaku. Nenechajte sa nikým ovplyvniť, pokiaľ budete chcieť čokoľvek urobiť pre zlepšenie svojej kondície či zdravotného stavu.

Vzťahuje sa to na tých, čo sa narodili 3., 12., 21., alebo 30. dňa v hociktorom mesiaci.

Sobota (4.12.2021)

Zablatený nadáva hlinenému… Ide o upozornenie, že je zbytočné niekomu nadávať pre svoju vlastnú chybu alebo nedôslednosť. Je vôbec zbytočné ponižovať sa takýmto spôsobom. Človek ak sa zhlboka pomaly nadýchne, môže zistiť, že je všetko lepšie, prirodzenejšie. A možno príde aj na spôsob, ako odstrániť omylom spôsobenú “poruchu”. Krik však len všetko komplikuje.

Kocka 6

Práca: Možno i dnes pracujete a tečú vám nervy, zvlášť ak patríte k zdravotníckemu personálu alebo medzi výkonných policajtov, ktorí by tiež najradšej sedeli doma a lúštili krížovky. Možno ani nebude tak veľa práce, ako umelo vytvoreného napätia, vďaka ktorému sa budete cítiť nepríjemne. Najlepšie bude zostať nad vecou a zbytočne nešpekulovať.

Vzťahy: Vo vzťahoch narastá pomaly, ale isto napätie. Polarizácia v priateľstvách a známostiach nikomu neprospieva, preto sa treba zamyslieť nad všetkým, čo bude znamenať pokrok, nie skazu alebo ukončenie niektorých vzťahov. (Nejedná sa o partnerské vzťahy). V rodinách sa polarizácia ukáže ako urýchlenie buď toho dobrého alebo toho zlého. Možno sa mnohí konečne záväzne v niečom dôležitom rozhodnete.

Zdravie: Napätie a zvýšená hladina stresu s vami urobí svoje. Dobré bude venovať sa joge, strečingu. Ak ste v práci, zhlboka dýchajte, pritom sa naťahujte. Môžete asi dvadsaťkrát vstať na špičky a na celé chodidlo. Môžete tiež urobiť niekoľko agnisára, a to tak, že sa zhlboka nadýchnete, vydýchnete a následne vtiahnete brucho na niekoľko sekúnd. Tlak sa vyrovná.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 16., 18. a 26. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Nedeľa (5.12.2021)

Nazri do svojej duše, aby si znova videl seba. Môžete si povedať aj krstným menom, napríklad: Alex, som tu. Môžete sa po každom menej príjemnom zážitku zahĺbiť do seba a zistiť, prečo vás niečo rozhodilo, alebo prečo ste zrazu dostali strach. Môžete si pustiť hudbu, tancovať, zatvoriť oči, nechať sa vtiahnuť tónmi dovnútra a “uvidieť” tú dušičku, spýtať sa jej, čo chce… môžete, ak budete chcieť…

Kocka 7

Práca: Mnohí budete niečo študovať, čítať, možno trochu i kontrolovať alebo prehodnocovať. Nájdete zaujímavé východiská z niektorých zvláštne vyzerajúcich problémov. Na jednej strane vás budú zamestnávať čisto duchovné záležitosti, na tej druhej otázka bytia ako takého: čo sa bude dať dosiahnuť—čo nie. Uvedomíte si, že niečo urgentne musíte zmeniť, tak radšej hneď ako to odkladať na iný čas…

Vzťahy: Veľmi sa s nikým nestretnete, naopak, budete sa tešiť svojim najbližším, povysvetľujete si niektoré záležitosti zamietnuté pod koberec, zamyslíte sa nad perspektívami do budúcnosti. Láska dokáže čokoľvek, na to nezabúdajte, a preto sa nad takými krehkými záležitosťami, akými vzťahy nesporne sú, zamýšľajte zásadne s láskou, i keby opak chcel byť pravdou.

Zdravie: Dosiahnete vnútorný pokoj, a preto bude na čase venovať sa trochu aj telu. V prvom rade zrevidujte stravu, či niekde niečo neporušujete. Nezabudnite na vitamín D3, Quercetín, melatonín a zinok. Vhodný bude tanec. Nie, nemusíte chodiť nikam, pustite si niektorú latinsko-americkú skladbu a nechajte sa unášať jej rezkým rytmom a peknou melódiou. I keď budete len tak skákať, urobíte pre seba veľa.

Platí to najmä pre tých, čo sa narodili 2., 11., 20., ale aj 22. a 29. dňa v hociktorom mesiaci.