Veštica Večernica

Večernica

Osobný kód 159

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Numerologický rozbor týždňa

Predpoveď na 3. týždeň (13.1. - 19.1.2020)

Podľa našej pomôcky ľahko a rýchlo nájdete riešenia svojich problémov či náhodných udalostí, ktoré sa vo vašich životoch vyskytnú, zároveň zistíte, čo bude pre vás skutočne dôležité. Na zvládnutie problémov budete potrebovať tieto vlastnosti: nevypočítateľnosť, trpezlivosť, odpútanie sa, schopnosť nevzdávať sa, optimizmus, .rozoznanie klamstva, radosť z učenia.

Čo pre vás prinášajú jednotlivé dni tohto týždňa z numerologického hľadiska:

Pondelok (13.1.2020)

Nerobte si zo všetkého reťaz, zamotáte sa v nej. Najlepšie bude všetko riešiť s odvahou a vnútornou istotou. Nie každá obeť si pripadá ako obeť., i preto treba pamätať na to, že na kolenách každý sľubuje hory - doly, no v šťastí ho to rýchlo prejde. Keď chcete byť skvelým príkladom pre iných, nesmiete rozlišovať ľudí ani podľa tváre, ani podľa oblečenia…

Kocka 1

Práca: V niektorých záležitostiach bude najlepšie tváriť sa neutrálne. Možno si položíte celkom vysoký cieľ, ktorý bude náročné dosiahnuť. V niečom nájdete odporu a pochopenie, v inom zasa nie. Aj kolegovia sa budú tváriť trochu rozpačito, no vy si pôjdete svojou cestou. Podvečer si urobíte čas na dôležité štúdium a budete so sebou spokojní.

Vzťahy: S niektorými ľuďmi vyjdete celkom dobre, s blízkymi o niečo horšie, najmä ak sa zatnú a budú v nejakej hlúposti trvať na svojom. Vyhnete sa hádkam možno mlčaním, možno falošným súhlasom s niečím, s čím rozhodne nebudete stotožnení. V citovom živote nastane mierne ochladenie, ale nič skutočne vážneho.

Zdravie: Budete v celkom dobrej forme, najmä ak sa venujete náročnejším druhom športu. Tréningy pôjdu skvelo, možno bude rozumné upraviť stravu. Prospejú vám zeleninové šaláty s kúskami tofu alebo s vajíčkami. Nezabudnite na dýchanie zhlboka, na strečing a normálnu relaxáciu. Večer vám dobre padne koncert.

Týka sa to ľudí, narodených 7., 27., 20., 29. a 30. dňa v hociktorom mesiaci, ale výnimočne aj mnohých iných typov.

Utorok (14.1.2020)

Možno bude potrebné zabojovať o niektoré hodnoty, a vašou cestou sa stane skúška charakteru, odvahy a ostatných vlastností skutočného “bojovníka”. Možno sa ocitnete v nepriaznivej situácii, možno v úzkych. Dokážete však zmeniť tie veci, ktoré budete považovať za neprijateľné. Nesmiete však zaváhať ani na malý okamih.

Kocka 2

Práca: Zrejme budete musieť bojovať svojou trpezlivosťou, prezieravosťou a argumentáciou, aby ste získali väčší rešpekt medzi kolegami, a zamestnancami. Stojte si za svojím a neuhýbajte ani pred kritikou, pred ničím. Možno vás všeličo rozladí, ale dokážete sa vzchopiť a urobiť všetko tak, aby napokon ostatní uznali, že ste sa v ničom nepomýlili.

Vzťahy: S ostatnými vychádzať, to dnes bude náročné. Jednak preto, že budú počúvať len na jedno ucho, čo im chcete povedať, a tiež preto, lebo sa budú držať väčšinového názoru bez zamyslenia sa nad podstatou veci. Dokonca i vaši blízki budú indiferentní a zbytočne “mimo”, keď ich požiadate o vyslovenie názoru. Spoliehajte sa teda iba sami na seba.

Zdravie: Dnes sa teda dostatočne nabeháte, až vám z toho bude trochu nepríjemne. Možno sa zamyslíte nad tým, čo bude pre vás dôležité, no možno siahnete po ľahších riešeniach - pomocou tabletiek. Vhodné však bude cvičiť jogu, meditovať, prípadne choďte na dlhšiu prechádzku. V žiadnom prípade sa nepoddávajte čiernym myšlienkam.

Platí to najmä pre tých, čo sa narodili 5., 10., 15., ale aj 19. a 21. dňa v hociktorom mesiaci.

Streda (15.1.2020)

Nezabúdajte, že keď si vyberáte medzi dvomi extrémami, budete sa musieť spoľahnúť iba na hlas svojho srdca. Pritom city treba mať pod kontrolou. Rovnako bude treba rozoznať, kto je hlupák a kto nie je. Nezodpovedné rozhodnutia nebudú vzbudzovať veľkú dôveru, ale vy budete vedieť rozoznať, čo je dôležité a čo len predstierané.

Kocka 3

Práca: Pustíte sa do niečoho nového, čo sa stane vašou výzvou na tieto dni. Pôjdete na to s rozumom, ale aj s vierou v srdci, aby ste to podporili aj mentálne. Možno sa k niečomu veľkolepému posuniete, ale bez dôvtipu a správneho plánu to nepôjde. Nechcite nič za každú cenu, tým by ste to iba pokazili. Ale držte sa.

Vzťahy: Pár ľudí vás menej inteligentnými poznámkami zodvihne zo stoličky, no nič si z toho nerobte. Komu nie je z neba dané - nie je.  Možno bude rozumnejšie, ak sa zameriate na tých, ktorým sa dá dôverovať, nikdy nesklamali a stoja o vás. Okrem toho si všímajte, čo všetko sa okolo vás deje; možno spoznáte niekoho výnimočného, ktovie…

Zdravie: Zrejme s budete cítiť trochu horšie, ale to neznamená, že sa to nebude dať vylepšiť. Možno by ste mali začať pravidelne trénovať (ak to ešte nerobíte), čo predpokladá, že si nájdete nejaký obľúbený šport, napríklad čchi kung alebo niektorý druh jogy, popritom si trochu zabeháte, prípadne budete rýchlejšie chodiť nejaké 2 km.

Platí to najmä pre tých, ktorí sa narodili 3., 2., 8., 17., a 25. dňa v hociktorom mesiaci.

Štvrtok (16.1.2020)

Ak chcete dať dohromady 2 pochybné skupiny, výsledkom bude ich vzájomná likvidácia. Rozmýšľajte teda, ako využijete dnešné možnosti. Sú totiž ľudia, ktorí na kolenách sľubujú hory-doly, no keď je po probléme, prejde ich to. Bude dôležité hovoriť len to, čo budete cítiť a presadzovať to, čomu budete veriť. Všetko ostatné bude relatívne.

Kocka 4

Práca: Budete sa snažiť o to, aby ste všetko stopercentne zvládli a urobili najlepšie, ako je to možné. Doobeda sa vám aj bude dariť, ale tesne popoludní akoby všetko mierne zamrzlo. Aj čas sa začne vliecť, a tak urobíte pár neobvyklých ťahov, vďaka čomu sa dostanete do svojho cieľa a budete si môcť vydýchnuť.

Vzťahy: Všimnite si ako sa správajú iní, a podľa toho sa zariaďte. Vyvarujte sa nesprávnych rozhodnutí, to znamená nedávajte viac ako sa dá dať, nikomu nehovorte, čo všetko chcete preňho či pre ňu urobiť, z toho by mohla vzniknúť reťaz, že napokon všetko urobíte vy s očakávaním nejakej priazne, ale priazeň nikto neprejaví.

Zdravie: Okolo obeda sa môže ozvať žalúdok, ale bude to čisto psychosomatická záležitosť, po zvládnutí nejakého väčšieho stresu. Uvedomte si, koľko vody počas dňa vypijete, či je to pravidelnejšie, každé dve hodiny pohár alebo naraz veľa a dlho nič. Skúste to trochu poopraviť a aj žalúdok bude na tom lepšie.

Platí to predovšetkým pre tých, čo sa narodili 4., 16., 24., 30. alebo 31. dňa v mesiaci.

Piatok (17.1.2020)

Keď zlo nájde rovnováhu, všetko bude ohrozené. Lepšie bude dať sa takou cestou, ktorá je cestou ducha, a nie cestou čistého mamonu. Možno sa dostanete do protirečenia so sebou samými, no budete môcť dosiahnuť úspech a môžete získať aj nejakú odmenu. Uvedomte si najmä smer, ktorým sa vydáte.

Kocka 5

Práca: Dnes počítajte s akousi naháňačkou strateného času. Možno získate nejaké možnosti, nápady, impulzy pre zmenu niečoho dôležitého, ale nespoliehajte sa, že skutočne stihnete všetko, čo si tak trochu nekriticky naplánujete. Zrejme sa budete chcieť naučiť lietať a nejako to nevyjde. Držte sa teda pri zemi, a čo aj neurobíte dnes, isto zvládnete inokedy.

Vzťahy: Svoje pocity vyjadrujte primeraným spôsobom, v primeranom čase. Nebude na mieste objímať partnerku iba tak v predajni s domácimi potrebami, a tiež nebude celkom prirodzené hodiť sa šéfovi okolo krku v prítomnosti jeho manželky, nech už by vaše pohnútky boli akokoľvek nevinné. Osamelí však môžu stretnúť súzvučnú dušu.

Zdravie: Dnešok bude náročný po duševnej stránke, preto si podvečer buď zájdite niekam zacvičiť, potrénovať svaly, vylepšiť kondíciu, alebo sa večer riadne vytancujte na nejakom večierku alebo tanečnej party. Všeličo zvládnete veľmi dobre, budú sa hodiť nejaké koncentračné cvičenia, zelená listová zelenina, citrusové ovocie.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 9., 12., 14., 20. a tiež 23. dňa v mesiaci.

Sobota (18.1.2020)

Naučíte sa, že každý kolaps nemusí skončiť v márnici možno len na psychiatrii. Ak podľahnete motivácii nedocenením, ona si vymyslí tie najnerozumnejšie postupy. Nemôžete mať a zároveň nemať tú istú vec v jednom momente. Radšej zvýšte opatrnosť, aby ste sa náhodou nestali obeťou dokonale premysleného škodoradostného žartu.

Kocka 6

Práca: Mnohí sa napriek voľnému dňu ocitnú v práci, aby podoťahovali niektoré resty starého roka a dali papiere do náležitého poriadku. Vyhnite sa chaosu, zbytočne sa nepreťažujte. Robte všetko radšej pomalšie, ale istejšie, aby vám zvýšil čas i na radosti, rodinu ak ju máte, priateľov a zábavu. Doprajte si koncert alebo kino.

Vzťahy: Skúste všetky nedorozumenia riešiť s láskou a zároveň s vnútornou silou osobnosti. Do cudzích hádok dnes isto nezasahujte, veľmi rýchlo by z vás urobili hlavného vinníka či vinníčku. Radšej sa držte bokom, a povedzte svoj názor až vtedy, keď oň niekto bude stáť. Tiež sa vyhnite komentovaniu chýb tých najbližších.

Zdravie: Ráno nebuďte leniví, vybehnite do parku a zabehajte si. Nemusíte s vetrom opreteky ani “odušu”, stačí polhodinka rýchlejšieho poklusu a uvidíte, čo to s vami urobí. Pite viac zeleninových smoothies, jedzte ľahšie jedlá, ak môžete, tak ryby, čerstvé šaláty, a pite pravidelne vodu. Prospeje aj zelený čaj alebo čaj z medovky.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 16., 18. a 26. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Nedeľa (19.1.2020)

Spájať rozhnevaných dokáže len ten, kto sa neprikláňa na žiadnu stranu. Preto aj na tých najudržovanejších cestičkách sa vyskytnú kamienky či jamôčky… Niekto si však myslí, že je v rovnováhe, a to si len zvykol na neprístojné postavenie, preto nepomýšľajte na skratky, ak šplháte po neznámej, nebezpečnej, nepreskúmanej skalnej stene.

Kocka 7

Práca: Nie celkom bezpečné energie sa vyskytnú tam, kde vykonávate nejakú pracovnú aktivitu. Lepšie budú na tom tí, ktorí sa rozhodli pre pobyt v prírode alebo sa snažia poobzerať si nejaké galérie a podobné pekné miesta. Možno vás niečo niekde zabrzdí, ale nič si z toho nerobte. Zo všetkého môžete mať nejaký úžitok či pekný zážitok.

Vzťahy: Môžete v niekom objaviť súzvučnú dušu, možno práve pri menej príjemnej situácii, ale také vzťahy neskôr bývajú najpevnejšie. V rodinných vzťahoch sa naskytne možnosť niečo napraviť, prípadne zmeniť lepším smerom. Bude to však nielen na vás, ale aj na konkrétnom príbuznom. Môžete prežiť aj nejaké milé stretnutie.

Zdravie: Možno si ráno poleňošíte, prečítate si nejakú dobrú knihu, pozriete si film. Neskôr rozhodne zájdite na dlhšiu túru do prírody, aby ste nielen prišli na lepšie myšlienky, ale aj na lepší spôsob dýchania. V strave sa prikloňte k niečomu ľahšiemu, zeleninovému, prípadne si k jedlu doprajte veľa čerstvej zeleniny.

Vzťahuje sa to na tých, čo sa narodili 1., 11., 13., alebo 22. či 28. dňa v hociktorom mesiaci.

Téma dňa Veštba a výklad kariet na rok 2020

Pripravte sa na pestrosť udalostí, ktoré vám prinesie nový rok.

Zistiť viac