Odporúčame

Veštica Kavena

Veštica Kavena

Poradím vám, ako sa správne rozhodnúť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštec Adam

Adam

Som dostupný, zavolajte mi

Veštica Lenaras

Lenaras

Som dostupná, zavolajte mi

Veštica Zuzana

Zuzana

Som dostupná, zavolajte mi

Veštica Stella

Stella

Som dostupná, zavolajte mi

Numerologický rozbor týždňa

Predpoveď na 17. týždeň (24.4. - 30.4.2017)

Podľa našej pomôcky ľahko a rýchlo nájdete riešenia svojich problémov či náhodných udalostí, ktoré sa vo vašich životoch vyskytnú, zároveň zistíte, čo bude pre vás skutočne dôležité. Na zvládnutie problémov budete potrebovať tieto vlastnosti: rozhodnosť, opatrnosť, šetrnosť, veľkorysosť, rozhodnosť, tvorivosť.

Čo pre vás prinášajú jednotlivé dni tohto týždňa z numerologického hľadiska:

Pondelok (24.04.2017)

Niekde objavíte viac nespokojnosti ako by ste očakávali, inde sa prejavíte ako nerozhodné osobnosti. Dnešok celkovo bude taký na vážkach ani doprava ani doľava. Vašou skúškou bude dokázať sa rozhodnúť i v prípade, že by ste si pripadali ako nejakí schizofrenici. Rozhodnite sa správne a nebuďte voči sebe zbytočne tvrdí a deštruktívne kritickí.

Kocka 1

Práca: V práci dosiahnete celkom zaujímavé zmeny, vďaka čomu všeličo posuniete dopredu. Zistíte, že niečo treba zrevidovať, nuž sa pustíte do toho i vtedy, ak by to nikto iný nepochopil. Večer pôjdete na koncert. Je možné, že sa posuniete k niečomu dôležitému, no ťažko to pochopíte, ak sa nesústredíte na niečo dôležité.

Vzťahy: Počítajte s podporou priateľov, ak pôjde o niečo dôležité. Možno celkom nevyjdete s nejakou bezvýznamnou osobou, ale napriek tomu objavíte i na protivnom človeku niečo normálne. Niektorý kolega či kolegyňa vám môže protirečiť, ale s veľmi biednymi argumentmi. Všímajte si detaily, nenechajte sa rozptýliť nepodstatnými poznámkami.

Zdravie: V športových aktivitách sa venujte posilňovaniu či plávaniu, ale rovnako vhodný bude futbal alebo beh náročnejším terénom. Možno cyklistika. K tomu vypite dostatok tekutín a do stravy vložte viac zelenej listovej zeleniny. Bude vám chutiť ovocie, zelenina, ale aj niečo menej zdravé, ale zato veľmi chutné a ústam príjemné.

Platí to predovšetkým pre tých, čo sa narodili 4., 16., 24., 30. alebo 31. dňa v mesiaci.

Utorok (25.04.2017)

Na všetko bude treba ísť pomaly, ale isto. O všetkom bude potrebné rozhodnúť tak, aby ste získali niečo navyše, čo vás posunie k istote, lepšej pozícii v každej oblasti života. Vašou skúškou bude prekonať nejaký vnútorný strach či váhanie a v rozhodnej chvíli vyjadriť to, čo chcete alebo po čom skutočne túžite. Dajte pozor na to, čo vás zaujíma a čo iba zavádza.

Kocka 2

Práca: Možno sa trochu zamotáte v pracovných povinnostiach a budete sa rozmotávať i niekoľko hodín, ale nakoniec to zvládnete. Okolo obeda získate zaujímavé informácie, ktoré vás v niečom znechutia, ale na druhej strane aj podnietia vašu fantáziu. Popoludní vás bude chcieť niekto zatiahnuť do nezmyselného obchodu, no nedáte sa. Prečo nie.

Vzťahy: Vo vzťahoch sa neudeje nič zvláštne. Akurát vás môže prekvapiť starý známy s nejakou nehoráznou požiadavkou, napríklad - pôžičkou peňazí či drahej veci - no a bez záruky. Okrem toho si vypočujete niekoľko zaujímavých zápletiek niektorého kolegu ktorý evidentne nevie, čo so sebou a pritom sa doma objaví svokra so svojimi poznámkami.

Zdravie: Ráno si pocvičíte, mnohí sa nadýchajú čerstvého vzduchu, ba niektoré dámy stihnú aj obehnúť svoje sídlisko. V rámci jedla si budete preberať, dopoludnia pojete piate cez deviate. Niet divu, že začnete mať žalúdočné problémy. Večer vám prospeje kreslenie mandál, kúpeľ s morskou soľou a prímesou olivového oleja. Všeličo vás poteší a povzbudí.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 9., 12., 14., 20. a tiež 23. dňa v mesiaci.

Streda (26.04.2017)

Šetrenie vám veľmi nepôjde. Nepôjde vám ani hra na navodenie nádejných situácií a stavov, ak budete chcieť oklamať - najskôr sami seba. Možno neukazujete city, ako by ste mali, nuž dnešná skúška vám umožní prejaviť sa v tomto smere na plnej úrovni. Budete môcť ukázať, čo vo vás je a čomu skutočne veríte. Je možné, že budete zo seba sklamaní.

Kocka 3

Práca: Zistíte, že sa v práci niečo komplikuje a celkom nevychádza. Možno sa zameriate i na to, aby ste pochopili, čo je pre vás dôležité a čo nie. Rozhodnete sa pre nejaké menšie či väčšie zmeny. Vo všetkom síce nebudete mať pravdu, ale v niečom predsa len. Popoludní si s niekým vypijete kávu alebo čaj. Večer sa zabavíte s priateľmi a priateľkami.

Vzťahy: Dajte si pozor na mrzutých úradníkov, nepochopené aktivistky či menej príjemné osôbky, ktoré sa vám budú snažiť skomplikovať život. Najlepšie urobíte, ak sa s nikým nebudete hádať, a v prípade útokov budete iba ticho. V rodine sa udeje niečo menej významné, trochu otravné, ale ak len trochu budete chcieť, zvládnete to. Zachovajte pokoj.

Zdravie: Hoci obídete i rannú päťminútovku, budete sa cítiť celkom dobre. Pre pokoj duše by ste mohli ísť aspoň pol hodinu pešo, aby ste sa nadýchali sviežeho vzduchu. Ak si nájdete hodinku na kondičné plávanie alebo si zatrénujete niekoľko minút cvičenia “dosky”, urobíte pre seba veľmi dobre. Muži večer zájdu aj do posilňovne, ženy zasadnú k televízoru.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 16., 18. a 26. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Štvrtok (27.04.2017)

Svoje city budete ukrývať, pravdu rozmazávať a tak sa to bude diať aj naokolo. Bez vnútornej múdrosti a bez skutočného citu veľa dnes nedosiahnete, práve v tomto bude bude previerka toho, čo vo vás kdesi hlboko je, akým potenciálom vládnete. Vyhnite sa ďalším komplikáciám. Je možné, že zvládnete sami seba lepšie ako čokoľvek iné.

Kocka 4

Práca: Svoje problémy si budete riešiť celkom samostatne a bez vedľajších úmyslov. Zistíte, že niekto niečo pokazil, ale i tak sa do toho pustíte s elánom, a nájdete vhodné riešenie. Mnoho maličkostí uvediete na správnu mieru, hoci to vôbec nebude ľahké ani príjemné. Všetko, čomu veríte, môže byť v niečom otrasené, aspoň zistíte stav svojej viery.

Vzťahy: Kolegovia budú ústretoví, vo všetkom vám pomôžu a možno sa sústredíte aj na to, ako im oplatiť túto dobrú vôľu. Okrem toho niekomu výrazne pomôžete a posuniete ho dopredu. Získate si tým vyššie sympatie. Niekto blízky vás požiada o neobvyklú pomoc, nuž by ste ho nemuseli odmietnuť. Osamelí budú mať šancu spoznať niekoho príjemného.

Zdravie: Kondíciu by ste si mohli vylepšiť kvalitným tréningom alebo posilňovaním. Pokúste sa pozitívne myslieť i v prípade väčších komplikácií. Mohli by ste do stravy zaradiť morské ryby, ovocné šťavy, viac čerstvej zeleniny či v podobe šalátov alebo ako smoothies s orieškami. Večer bude vhodný na meditáciu či na rozvoj tvorivých myšlienok.

Platí to najmä pre tých, čo sa narodili 5., 10., 15., ale aj 19. a 21. dňa v hociktorom mesiaci.

Piatok (28.04.2017)

Piatok bude voči vám oveľa serióznejší ako by ste očakávali. Svojou veľkorysosťou budete môcť veľa vecí zmeniť k lepšiemu, lenže pôjde o to, či budete môcť dokázať sami sebe, že svoje rozhodnutia aj dotiahnete do konca, že sa tesne pred cieľom nevzdáte a necúvnete pri prekážke, ktorá bude hrozivo pôsobiť. Uvidíte, akí ste dobrí v prekonávaní sa.

Kocka 5

Práca: Nájdete spôsob ako sa postaviť za svoje plány, presadíte nejaký zaujímavý nápad, projekt alebo myšlienku. Nadriadení vás ocenia, ak máte spoločníka, ten alebo tá si vás tiež začne viac vážiť. Prídete na spôsob, ako viac zarobiť, no nezameriavajte sa výlučne na to. Na jednaniach rôzneho charakteru neprepadajte emóciám. Večer sa niekde zabavíte.

Vzťahy: Všetky pracovné vzťahy sa prejavia serióznosťou, v mnohom budú veľmi príjemné. Niektorý kolega či kolegyňa vás vyvedie z omylu, možno vás naučí nejaký zaujímavý alebo celkom nový manéver. Zamyslíte sa i nad tým, aby ste sa pozhovárali s nejakou priateľkou či priateľom, kde sa niečo zahmlilo a nie je také, aké by mohlo byť. Polovička vás milo prekvapí.

Zdravie: Zdravie bude celkom dobré, ale i tak nezabudnite na krátky tréning či jógové cvičenie, posilnite svoju chrbticu, pohybový aparát. Účinná bude aj cyklistika i jazda na kolieskových korčuliach (ak si trúfnete). Neskôr si dajte ovsené vločky s medom a lieskovými orechmi. Počas dňa pite vodu, ovocné šťavy a bylinkové čaje. Prospeje to celému organizmu.

Vzťahuje sa to na tých, čo sa narodili 1., 11., 13., alebo 22. či 28. dňa v hociktorom mesiaci.

Sobota (29.04.2017)

Užijete si trochu chaosu, možno pár nedorozumení, okrem toho, ako bonus, môže prísť aj pohroma iného druhu. Skúška soboty bude v tom, nakoľko sa dokážete ovládnuť, skoncentrovať na jedinú vec, ktorú po zvážení predsuniete pred iné problémy. Najlepšie bude, ak sa pripravíte na pár komplikovaných situácií a tiež na nezvyčajné reakcie iných.

Kocka 6

Práca: Keď prídete na to, že vás rodina otravuje nejakou bezvýznamnou aktivitou, odoláte, a všetko si urobíte po svojom. Možno sa nestretnete so sympatiami, ale niekedy sa treba vzbúriť. Nájdete si teda čas i na niektorú zanedbanú záľubu, budete si čítať, možno i niečo napíšete. Večer pôjdete s niekým možno na oslavu, alebo sa niekde poriadne vytancujete.

Vzťahy: S ostatnými nejako vyjdete, no môže vás vytočiť nejaký bezvýznamný chodec alebo predavačka v potravinách, ktorá nesprávne pochopí, čo od nej chcete. Riešte to bez emócií a čisto s nadhľadom. V citovej oblasti to bude trochu vlažné, ale niečo vymyslíte. Prospela by vám kultúra, kino prípadne divadlo. Popremýšľajte nad oživením stereotypu.

Zdravie: S priemernou kondíciou veľké športové výkony nepodáte, preto sa držte pri zemi a niečo pre svoju kondíciu urobte. Prospeje vám plávanie, sauna a potom kvalitná masáž. Vyhýbajte sa chaosu, na narážky okolia neodpovedajte. Niekedy je lepšie mlčať, ako argumentovať. V jedle si ku všetkému pridajte viac ovocia a zeleniny.

Týka sa to ľudí, narodených 7., 27., 20., 29. a 30. dňa v hociktorom mesiaci, ale výnimočne aj mnohých iných typov.

Nedeľa (30.04.2017)

Možno si myslíte, že keď je nedeľa, budete mať pokoj. Na druhej strane, zase také náročné skúšky mať nebudete. Stačí, ak sa vrhnete na sebarealizáciu, niečo pekné nakreslíte alebo zložíte novú hudbu alebo vytvoríte niečo čisto literárne. Nezabudnite na nič, čo by vás nejakým spôsobom obmedzilo v tom, čo bude potrebovať vaša duša a vnútorné dieťa.

Kocka 7

Práca: Budete sa venovať maľovaniu, možno hudbe alebo tancu. Nejedna maličkosť vás bude inšpirovať k niečomu tvorivému a tak neodoláte a prepnete výhybku správnym smerom. Dosť veľa času budete venovať duchovným záležitostiam, no pôjdete i do prírody, ak to blízki budú chcieť. Niekto vás vyprovokuje k zaujímavým aktivitám - a vy sa predvediete.

Vzťahy: Ráno vás môže vytočiť mama alebo svokra nejakým zaujímavým monológom na tému poriadok, disciplína či iná zbytočnosť. Niektorí neodolajú a jemne sa pohádajú, tým urobia protipólu dobre. Priatelia to neskôr obrátia na humor. S tými si vo všetkom porozumiete. Polovička vás veľmi nepodporí. Osamelí môžu dnes niekoho dôležitého stretnúť.

Zdravie: V športových aktivitách sa ukážete ako malí dravci, ktorí sa len tak nevzdávajú. Pozor však, lebo energie nebudete mať až tak veľa. Rozhodne pite dostatok vody, jedzte ovocie, čerstvú zeleninu a trochu menej čokolády. V ostatnom jedle sa radšej vyhnite príliš mastným jedlám a alkoholickým nápojom. Dobre vám urobí tanec a večerná meditácia.

Platí to najmä pre tých, ktorí sa narodili 3., 2., 8., 17., a 25. dňa v hociktorom mesiaci.