Odporúčame

Jasnovidka Renáta

Jasnovidka Renáta

Riešim partnerské vzťahy a dokážem preniknúť do štruktúry medziľudských vzťahov. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Somezeda

Somezeda

Osobný kód 177

Veštica Janka Avelange

Janka Avelange

Osobný kód 172

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Veštica Vera

Vera

Osobný kód 157

Numerologický rozbor týždňa

Predpoveď na 13. týždeň (25.3. - 31.3.2019)

Podľa našej pomôcky ľahko a rýchlo nájdete riešenia svojich problémov či náhodných udalostí, ktoré sa vo vašich životoch vyskytnú, zároveň zistíte, čo bude pre vás skutočne dôležité. Na zvládnutie problémov budete potrebovať tieto vlastnosti: opatrnosť v širšom zmysle slova, úspornosť, sebaovládanie, veľkorysosť, objektivitu, tvorivosť a predpoklady, takú malú ziskuchtivosť.

Čo pre vás prinášajú jednotlivé dni tohto týždňa z numerologického hľadiska:

Pondelok (25.03.2019)

Možno si budete musieť zvyknúť aj na nečakané situácie a na celkom zvláštne stavy, ktoré nebudú na prvý pohľad čitateľné. Pôjde aj o to, ako dokážete využívať svoju intuíciu, nakoľko pohotovo reagujete na zvláštnosti a protirečenia, nuž zvýšte opatrnosť po každej stránke. Isté tajomno zahalí aj vás, preto buďte na všetko pripravení.

Kocka 1

Práca: Stihnete toho dosť veľa. Všetko si presne rozplánujete, a tak dosiahnete celkom dobré výsledky. Možno vás niečo rozladí, ale ak sa na to riadne sústredíte, zistíte príčinu a rýchlo urobíte potrebné kroky na nápravu. Naučíte sa väčšej trpezlivosti, získate nadhľad a urobíte si v nejednej veci jasno. Nadriadení vás ocenia; ak pracujete na seba, oceníte sa.

Vzťahy: Vyhnete sa hádkam, možno v niekom objavíte skutočného priateľa či priateľku. Osamelí budú mať šťastie na poklonu od opačného pohlavia či iné lichôtky a určite sa dobre zabavia pri káve alebo šálke čaju. Ak b išlo o nové obchodné kontakty, tu treba byť trochu na pozore,lebo niektoré pohľady čisto zvonku - môžu byť zavádzajúce.

Zdravie: Ráno si pripravte nápoj z ´ďumbiera, citrónu a domáceho medu, čím podporíte imunitný systém a posilníte tráviacu sústavu. Cez obed nezabudnite na čerstvý šalát z bielej reďkovky, prípadne zo strúhanej mrkvy alebo z baby špenátu a rukoly. Namiesto jogurtu pridajte olivový olej, citrón a trošku medu. K tomu biele korenie a morskú soľ. Poobede hodinku trénujte.

Platí to najmä pre tých, čo sa narodili 5., 10., 15., ale aj 19. a 21. dňa v hociktorom mesiaci.

Utorok (26.03.2019)

Niektoré záležitosti vám budú pripadať ako pritiahnuté za vlasy. Možno sa budete príliš do všetkého angažovať, čo neprinesie vnútorný pokoj ani rovnováhu. Dnešok každého zaskočí nevyspytateľnosťou, menšími prekážkami možno aj pocitmi neistoty, čo treba urobiť, a ako. Pôjde o to, nakoľko sa dokážete rozhodovať, nakoľko viete hospodáriť a uvažovať.

Kocka 2

Práca: Všetko vám pôjde od ruky, no budete šetriť s časom, dokonca aj budete môcť objaviť niektoré chyby, ktoré boli urobené pre nedostatok času, potrebného na riadnu prácu. Mnohí sa nad sebou zamysia a napravia čo sa bude dať. Mnohí si však z toho postavia akýsi vlastný program, ktorému budú venovať svoju energiu a svoj čas.

Vzťahy: Kolegovia si budú hľadieť svojho, takže čas na klebety alebo rozoberanie chúľostivých tém veľmi nebude. Sústredíte sa najmä na svoje vlastné problémy a začnete ich aj riešiť - pomerne netradičným spôsobom. Vo všetkom nájdete porozumenie, všade objavíte nejakú podporu V osobných vzťahoch si vyjasníte staršie problémy, bude viacej úprimnosti.

Zdravie: Všetko môže byť celkom dobré, ak si ráno aspoň 5 minút pocvičíte, napríklad dosku, vypijete vodu s medom a jablkovým octom a peši vykročíte do práce. Aj keby nezostalo času na iný druh cvičenia, telo už dostalo zabrať, takže potom stačí dýchanie zhlboka, kúpeľ s prísadou morskej soli, chvíľka počúvania hudby, možno krátka večerná meditácia.

Platí to predovšetkým pre tých, čo sa narodili 4., 16., 24., 30. alebo 31. dňa v mesiaci.

Streda (27.03.2019)

Pocítite nepokoj, ktorý bude výtvorom tohto dňa. Možno sa bude od vás vyžadovať prejavenie bojovnosti možno sebaovládania dokonca i tam, kde to bude len ťažko možné. Napriek tomu sami sebe dokážete, nakoľko máte vyspelé myslenie, nakoľko si veríte, nakoľko dokážete trvať na svojom názore i bez podpory okolia alebo iných zainteresovaných ľudí.

Kocka 3

Práca: Budete sa snažiť veľa toho vytvoriť, no až natoľko to nepôjde. Niekto vás sklame, iný bude klásť nehorázne podmienky, ďalší nedodržia slovo alebo dohodnutý termín. Na druhej strane budete môcť všeličo posunúť lepším smerom, k lepším výsledkom. Stačí, ak zapnete intuíciu a riadne sa na všetko sústredíte. Dokonca niečo aj získate.

Vzťahy: S kolegami vyjdete celkom dobre. Susedia vám možno dajú poobede zabrať nejakými narážkami, dvojzmyselnými poznámkami alebo smiešnymi argumentmi o niečom neprirodzenom. V obchode bude možno nepríjemná predavačka, v taxíku nezhovorčivý vodič. Ale nič si z toho nerobte, doma vás počká milujúci partner či partnerka a všetko bude v poriadku.

Zdravie: Ráno myslite na náročný deň, začnite s maté čajom, pokračujte s ovocným pohárom, s jahodami, malinami a podobne, k obedu pridajte zelenú listovú zeleninu, večer vám môže stačiť len zeleninový šalát, najlepšie z mrkvy a stonkového zeleru. Cvičte minimálne hodinu, prípadne sa prechádzajte rezkejším tempom, aby ste si udržali kondíciu.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 9., 12., 14., 20. a tiež 23. dňa v mesiaci.

Štvrtok (28.03.2019)

Problémy s veľkorysosťou asi zvládnete. No možno pôjde o skrytý problém, kde budete s niekým sympatizovať, no nebudete si môcť dovoliť prejaviť účasť alebo veľkorysosť; čo urobíte, Ako sa zachováte? V tom bude tkvieť pointa dneška. V hre bude vaša intuícia, predstavivosť, tak trochu aj prispôsobivosť a ochota počúvať problémy, ktoré nie sú tie vaše.

Kocka 4

Práca: Všeličo budete môcť zariadiť tak, ako budete chcieť. Možno vás osloví niektorá ponuka, alebo pracovná pozícia, o ktorú by ste sa chceli uchádzať. Neváhajte, prijmite ju. Uvedomte si, čo všetko môžete urobiť a stále ste neurobili. Pustite sa do toho, nech nezmeškáte nejaký dôležitý “vlak”. Vo veľa veciach budete mať viac šťastia ako rozumu.

Vzťahy: Niektorí priatelia alebo známi vás niečím nahnevajú, budete musieť všetko veľmi energicky zastaviť bez ohľadu na to, akú to prinesie budúcnosť. Jednajte priamočiaro, ničím sa nedajte odviesť z hlavnej cesty. Je možné, že i s partnerom či partnerkou prídete do menšieho konfliktu, ale ak si udržíte nadhľad, zvládnete to bez ťažkostí. Hlavne buďte veľkorysí.

Zdravie: Občas sa vyšiniete z rovnováhy, ale to neznamená, že to tak bude stále. Naučte sa lepšie chápať hlas svojho tela, skúste mu porozumieť, no i vyhovieť. Cvikmi na posilnenie chrbtice sa môžete vzpružiť. K tomu pridajte vodu s medom a citrónom, môžete pridať aj postrúhaný ďumbier, táto kombinácia vylepší tráviaci trakt.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 16., 18. a 26. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Piatok (29.03.2019)

Mnohí si budú zahrávať s chaosom, mnohí doslova s “čertom” Tieto hry nemusia vyjsť podľa vašich predstáv. Každá cesta má svoje úskalia, a tiež skryté nedostatky, preto sa netreba vzdávať opatrnosti a sústredenia sa na to, čo sa bude vynárať priamo pred vami. Niekde objavíte niečo krásne, inde zložité, možno až neriešiteľné. Bude na čase spoznať svoju podstatu.

Kocka 5

Práca: Podľa všetkého si poviete, že treba zažiť aj nejaké dobrodružstvo, Začnete už v práci, kde môžete riskovať s dôverou u nariadeného, alebo u ekonomického riaditeľa, ktorému navrhnete riskantnú investíciu. Všeličo sa bude diať doslova na ostrí noža, a to len preto, lebo budete chcieť čo najskôr vypadnúť možno na hory, možno do záhrady.

Vzťahy: Lepšie sa budú vyvíjať vaše vzťahy, najmä osobného charakteru. Kým tie pracovné môžu byť mierne napäté, ba v nejednom prípade môžu pripomínať hru na mačku a myš, tie osobné budú otvorené, úprimné a do všetkého vnesú kus istoty, zdravého seba-hodnotenia a lásky. Večer v spoločnosti spoznáte zaujímavých ľudí, možno nových priateľov.

Zdravie: Niekde vám bude trochu unikať energia. Ženám sa bude lepšie dariť, lebo tie nezvyknú pchať prsty do toho, čo ich nepáli, a ak usúdia, že toto nie je ich deň, nikto ich neprinúti riskovať, či vytvárať zbytočné rekordy v športe či inde. Na druhej strane, mužov nebezpečenstvo magicky pritiahne a všeličo si svojou hyperaktivitou a nesústredeným jednaním pokazia.

Vzťahuje sa to na tých, čo sa narodili 1., 11., 13., alebo 22. či 28. dňa v hociktorom mesiaci.

Sobota (30.03.2019)

Možno vás niečo povzbudí, a začnete tvorivo myslieť, tvorivo programovať svoje aktivity, tvorivo vymýšľať všetko, čo vám prinesie radosť zo života. Bude čas striasť zo seba bremená, brať všetko z tej humornejšej stránky, hľadieť na svet možno trochu ironicky ale dobromyseľne a s radosťou. Dnešok si overí, aký je váš talent prispôsobiť sa okolnostiam.

Kocka 6

Práca: V nejednom prípade sa vrhnete na riešenie niekoľkých domácich problémov odrazu, kvôli čomu sa môže stať to, že nič nedokončíte tak, ako by ste si želali, ba ani nevyriešite. Inak teda zostavte svoje ciele. Možno bude lepšie venovať sa niečomu inému ako starosti o domácnosť. Vhodný by bol výlet do blízkej oblasti s niečím výnimočným, prípadne kultúrny zážitok.

Vzťahy: Tu môže nastať niečo temnejšie, ako by ste predpokladali. Niektorí nemusia pochopiť váš spôsob humoru. Môžete sa s mnohými širšími známymi pohádať iba preto, lebo si všetko vypočujete na pol ucha. Buďte voči iným citlivejší; nehádajte sa s okolím iba preto, lebo si niečo namýšľate, čo ani nemá reálne opodstatnenie. Venujte čas hlavne svojim milovaným.

Zdravie: Celková forma bude zodpovedať tomu, ako sa dokážete sústrediť za volantom alebo na náročnejšie športové výkony aj v prípade, že nepatríte k vrcholovým športovcom či športovkyniam. Pri nízkej koncentrácii si môžete spôsobiť ľahší úraz. Lepšie sa na všetko sústreďte, prípadne zhlboka dýchajte. Pite viac tekutín, ovocné čaje, surové zeleninové šťavy.

Týka sa to ľudí, narodených 7., 27., 20., 29. a 30. dňa v hociktorom mesiaci, ale výnimočne aj mnohých iných typov.

Nedeľa (31.03.2019)

Niečo pochopíte po svojom, no nedeľa vás presvedčí, že bude otázkou vašej podstaty ako dokážete pozorovať okolie, skutky ľudí, ktorí možno s vami ani nesúvisia, ale i tak ich budete musieť chvíľu pozorovať a vytvárať si názor. Umenie je mlčať v pravej chvíli a rovnaké umenie je povedať niečo podstatné, čo môže dať do pohybu veľa ľudí a vytvoriť niečo nového.

Kocka 7

Práca: Vo svojich dnešných aktivitách je možné, že spojením síl s príbuznými či priateľmi presadíte svoje návrhy, ktoré skrášlia tento deň. Budete môcť vymyslieť zaujímavú činnosť nielen pre seba, ale aj pre najbližšie okolie. Tí, čo sú bez práce, sa prostredníctvom známych či ich priateľov, dozvedia o menšej či väčšej možnosti ako si zarobiť.

Vzťahy: Vo vzťahoch stačí, ak sa sústredíte na svoje vnútro a viac začnete načúvať tomu, čo hovoria blízki, prípadne vzdialenejší. Trochu sa skúste prispôsobiť „jazyku“ tých, ktorým niečo hovoríte alebo odovzdávate. Rozhodne buďte trpezliví k svojim milovaným, môžete ísť s polovičkou do kina či do divadla, môžete si vytvoriť naozaj krásny večer.

Zdravie: Vaše zdravie bude v poriadku. Možno budete predstierať, že ste veselí, ale možno sami sebe nahovoríte to, čo nebude celkom pravdivé. Trénujte teda sebadisciplínu a jedzte viac čerstvého ovocia. Vhodné budú aj nápoje typu “smoothies” s orieškami a medom. Vynikajúce bude, ak začnete behať, bicyklovať, vhodná je i športová chôdza.

Platí to najmä pre tých, ktorí sa narodili 3., 2., 8., 17., a 25. dňa v hociktorom mesiaci.

Téma dňa Ako ochrániť váš cenný vzťah pred neželanou treťou osobou - sokyňou v láske

Poradím vám, ako postupovať, ak máte podozrenie, že váš vzťah ohrozuje druhá žena.

Zistiť viac