Odporúčame

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Viac »

Ďalšie veštice online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Numerologický rozbor týždňa

Predpoveď na 22. týždeň (29.5. - 4.6.2023)

Podľa našej pomôcky ľahko a rýchlo nájdete riešenia svojich problémov či náhodných udalostí, ktoré sa vo vašich životoch vyskytnú, zároveň zistíte, čo bude pre vás skutočne dôležité. Na zvládnutie problémov budete potrebovať tieto vlastnosti: nadanie, bystrosť, manažérske schopnosti, cit, prispôsobivosť, zodpovednosť, pevnú pôdu pod nohami.

Čo pre vás prinášajú jednotlivé dni tohto týždňa z numerologického hľadiska:

Pondelok (29.5.2023)

Nepríjemnosti sa začnú hromadiť, ak niečo zásadné nezmeníš. Uvedomte si, že ak hoci aj nevedomky opakujete stále tú istú chybu, všetko pôjde iba k horšiemu. To, čo je horšie, vás môže dostihnúť nepripravených, a potom bude neskoro plakať nad rozliatym mliekom, čo všetko ste mohli, ale z nejakého dôvodu ste to neurobili. Sústreďte sa na to, čo je podstatou, nie iba krokom do neznáma, potom i to, čo sa bude zdať momentálne ako istá beznádej, ožije v nových farbách, novou nádejou.

Kocka 1

Práca: I na tomto poli sa môžu začať hromadiť nepríjemnosti. Možno niekto začne a ďalší budú z neopodstatneného strachu pokračovať v tom horšom. Samo zvážte, kam sa to až môže dostať, ak niekto nenaberie odvahu a neurobí nijaký správny krok preto, aby tento marazmus zastavil. Myslite na všetko objektívne, bez prikláňania sa tam alebo inde. Potom nájdete správnu cestu a večer budete spokojne premýšľať o všetkom, čo ste prežili a ako ste to vyriešili.

Vzťahy: Zistíte, že nie je každý taký hrdina, akým sa prezentuje a za akého ho všetci vo všeobecnosti považujú. Možno vám niekde unikne nejaká informácia, ale nechajte to tak, dôležité je najmä to, čo hovorí vaša intuícia. Tá bude pravdivá. Uložte si to kdesi v sebe, nevenujte tomu veľkú pozornosť, bola by to strata času. Radšej sa venujte objavovaniu nových známych, ktorí prinesú zaujímavý pohľad na život a dobre sa s nimi porozprávate. Ktovie, možno budú raz dobrí priatelia.

Zdravie: Môžete cítiť únavu, ale nič vážnejšie vás nezradí. Vezmite si med s orechmi, pite viac vody, jedzte zelené šaláty, dýchajte zhlboka, pohybujte sa. Energia sa vám obnoví. Rozhodne nepreháňajte s popíjaním čiernej kávy, nič si nedokazujte, s nikým sa “nepretekajte”. Možno vám zdravie signalizuje, že by ste s niečím mali prestať, možno niečo zmeniť od samej podstaty. Najlepšie bude, ak si pôjdete popoludní zaplávať. Voda ako taká robí zázraky.

Výrazne sa to týka tých, čo sa narodili 3., 12., 21., 30. dňa v hociktorom mesiaci.

Utorok (30.5.2023)

Zlo sa vynára nečakane, vo farbách a nemôžeš tušiť, ako ťa napadne. Zlu nikdy netreba nechať voľný priebeh, ani len zo zvedavosti. Zlo má v sebe príťažlivosť ako magnet, málokto mu odolá, veď často vyzerá príjemne a neškodne. Napriek tomu, keď ťa chytí do papŕč, niet ti pomoci. Navonok býva sladké, často i krásne, možno aj dobromyseľné, preto bude v poriadku, ak budete skôr menej dôverčiví ako by ste sa mali dostať do skutočného “pekla”.

Kocka 2

Práca: Možno pocítite, že máte nejakých skrytých nepriateľov, ktorí nejako nie sú ochotní veriť vám, preto poza váš chrbát snujú intrigy a majú pocit, že môžu. Zaregistrujte to, ale nechoďte otvorene proti, len sa zariaďte. Väčšinou sa zlo pochová samo, ak by sa tomu pomáhalo, môže to byť horšie. Venujte sa svojim úlohám, robte všetko ako najlepšie viete a uvidíte, že vy budete tí, ktorí dosiahnu to, čo je potrebné.

Vzťahy: Venujte sa svojim láskam, svojim priateľom a blízkym tak, že ich budete počúvať a premýšľať o obsahu toho, čo hovoria. Možno všeličo bude tak trochu protirečivé, ale napokon pochopíte, čo je dôležité a čo dôležité nie je. Premyslite si všetko, čo sa vás bude dotýkať a nájdite si nejakú líniu, vďaka ktorej si utriedite dôležitosť toho, čo od vás vaši blízki chcú. Potom príde na rad poradie, a tu sa isto nezmýlite. V ničom.

Zdravie: Jedzte viac surových jahôd bez pridania cukru (radšej s medom, ak by neboli dostatočne sladké). Jahody prospejú vášmu pohybovému aparátu. Okrem toho nezabudnite hodinku plávať alebo trénovať, nájdite si na seba čas, lebo celá vaša bytosť to potrebuje ako soľ. Okrem toho si nepripúšťajte negatívne myšlienky iných, máte dve uši, nuž jedným dnu - a vzápätí druhým von. To bude pre vás najlepšie.

Predovšetkým sa jedná o ľudí, čo sa narodili 4., 8., 13., 17. a tiež 31. dňa v mesiaci, ale aj o iných.

Streda (31.5.2023)

Nemôžeš zodpovedať za všetko a za všetkých… Treba si uvedomiť zásadnú vec: zodpovednosť nesiete výlučne za seba, teda po dovŕšení štrnásteho roku. Ak ste rodič, tak za svoje dieťa do štrnásť rokov, lebo je kusom z vás, síce len telesným, ale predsa. Ste zodpovedný za jeho výsledné konanie, ku ktorému ste ho z 80% doviedli vy svojou pozornosťou, starostlivosťou a najmä osobným príkladom. Čo má dieťa na očiach - to mechanicky kopíruje je mu to prirodzené. Vstúpte si teda do seba, a odpovedzte si na otázku, či je to vždy správne.

Kocka 3

Práca: Zodpovednosť neznamená, že by ste mali vykonávať povinnosti svojich kolegov. Vymyslite nejaké nové postupy, uľahčite prácu iným aj sebe, ale nerobte to, čo robiť nebudete chcieť. Dariť sa bude najmä vo vyjednávaní, možno v odhaľovaní postupov prešibaných realitných maklérov, ktorí si zaumienili, že dobehnú všetko, čo zameškali, no najmä na finančných zdrojoch, A platiť budú, samozrejme, tí najutlačenejší.

Vzťahy: Nie všetci, ktorí sa budú priateľsky tváriť, budú priatelia. Niekto vás sklame, niekto tak trochu podrazí v nečakanom okamihu. V partnerskom vzťahu nastane harmónia a pre väčšinu bude aj príjemný večer s príjemnou hudbou a zaujímavými myšlienkami. Pochopíte, že najdôležitejšie je počúvať svoje vnútro a jednať podľa srdca, nie podľa rozumu, lebo ten môže byť síce logický a presný, ale zavádzajúci.

Zdravie: Urobte si pre seba aspoň športové minimum. 20-krát vstaňte a sadnite si na stoličku. Potom urobte 7 hlbokých nádychov a výdychov. Vypite dostatočné množstvo vody, po 18,30 už nejedzte, len pite vodu. Budete svieži a váš spánok bude bez temných snov, perfektný. Okrem toho - skúste myslieť pozitívne i v tej najhoršej situácii, skôr premýšľajte, čo sa z toho “zlého” máte naučiť.

Toto v prvom rade platí pre tých, ktorí sa narodili 5., 14., 15., alebo 23. dňa v mesiaci.

Štvrtok (1.6.2023)

Nenápadné zlo často odhalíš, keď je príliš neskoro na nápravu. Faktom je, že ak ste sa tematikou zla nikdy nezaoberali, jeho spoznanie môže byť dosť kruté. Zrazu zistíte, že je to celé naopak, ako ste predpokladali, inak, ako ste mysleli, s opačným výsledkom. A to býva nielen bolestné. Začnite teda prehodnocovať svoje vážne rozhodnutia, či bola aj iná cesta, iný spôsob, či bolo nevyhnutné riešenie, pre ktoré ste sa rozhodli, či ste mali na zreteli aj výsledok. Potom sa veci začnú obracať.

Kocka 4

Práca: Všimnite si, či sa niekde nejaké “nenápadné zlo” neplazí. Možno zistíte, že niekto síce tvrdil, že svoje povinnosti vykonal, no veľmi rýchlo zistíte, že sa spoľahol či spoľahla na “nejako bude”. Nejako nebude, bude sa to musieť urobiť. A tak budete hľadať rôzne náhradné riešenia, ktoré napokon môžu ale aj nemusia vyjsť. Keď vyjdú, zhlboka si vydýchnete, ak však nie, budete musieť zaujať rázne stanovisko a pristúpiť k nemilým opatreniam.

Vzťahy: Môžete prežiť zaujímavé chvíle s niekým, s kým sa budete hrať “na mačku a myš”. Ale možno sa rozžiarite skrytým šťastím, najmä ak dokážete odhodiť všetky svoje zábrany a vrhnete sa na svoje vnútorné dieťa s láskou a tak, ako si to zaslúži. Rovnako dôležitý vzťah bude aj ten, ktorý máte s deťmi, či už sú alebo nie sú vaše, veď sviatok majú všetky deti. No ak patríte medzi deti, vážte si tento krátky čas, lebo skoro pominie.

Zdravie: Od rána sa budete cítiť naplnení dobrou energiou, bez známok únavového syndrómu či hypoglykémie, a tak budete môcť aj celkom intenzívne športovať. Vhodný je beh, cyklistika, ale aj dlhšie prechádzky lesoparkmi či prírodou, napríklad popri rieke. Jedzte viac čerstvej zeleniny a ovocia, to vám dodá ešte viac energie, vyhnite sa čokoládam a bielemu cukru, nezabudnite piť dostatočné množstvo vody.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 9., 18. a 24. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Piatok (2.6.2023)

Naprávať akékoľvek zlo si vyžaduje silnú a vyváženú osobnosť. Silná a vyvážená osobnosť si zväčša stojí za svojím úsudkom, vie kde je približná línia tzv. dobra a zla, nemusí sa zaoberať definíciami pretože ich má v sebe. Naprávať zlo - vlastne nie je možné, pretože na jeho kvality musí dorásť sám za seba každý jedinec a vlastnou cestou. Môže tu byť rozpor tela a duše, ale duša je predsa silnejšia, mala by telo ovládnuť a dospieť do vlastnej “maturity” v rámci súžitia s telom.

Kocka 5

Práca: Niečo vás zaskočí, menej milo prekvapí, a budete musieť pracovať i trochu nad čas, keď už ľahostajnejší kolegovia odídu nekompromisne domov. Kým svoje povinnosti nesplníte - nebudete mať v sebe pokoj. Zle by sa vám víkendovalo. Radšej dotiahnete všetko do konca a popoludní, hoci unavení, nájdete v sebe odvahu stretnúť sa s priateľmi, porozprávať sa, možno i zaspomínať na “staré časy”.

Vzťahy: Kolegovia a kolegyne sa vyfarbia, kto je kto, čo bude napokon prospešné zistenie. Aspoň budete vedieť, čo môžete od koho očakávať. Niektoré kolegyne vás prekvapia zvláštnymi zisteniami, ani nie pracovnými, skôr súkromnými, čo vás môže trochu zaskočiť. Polovička nebude v najlepšej nálade, preto si pripravte vlastný program na večer, ak pôjde, fajn, ak sa rozhodne zostať doma akože na protest - tiež fajn.

Zdravie: Mierne bude oslabený nervový systém, ale guarana alebo med s ovsenými vločkami a orechmi to rýchlo napraví. Ak na povzbudenie nemáte guaranu, postačí silnejšia čierna káva bez mlieka a bez cukru. Ak sa bude dať plávať - určite plávajte, vaša chrbtica to potrebuje. Pite citrónovú šťavu, prípadne šťavu z citróna a medovky. Môžete pridať aj ďumbier. Večer relaxujte, zhlboka dýchajte, chvíľku meditujte.

Vzťahuje sa to na tých, čo sa narodili 7., 16., 25., či 27. dňa v hociktorom mesiaci.

Sobota (3.6.2023)

Často plačeš nad sebou len zo zvyku. Vždy nie je ten “plač” úprimný, ani dôvodný. Niekedy ide o zlosť, že akoby ste boli malým dieťaťom, ste si nevydupali, čo ste chceli. Tak to určite nefunguje, že sa “hodíte o zem” a ostatní sa z toho zbláznia. Pochopte sami seba, pracujte na hlbšom sebapoznaní a neplačte pre hlúposti, prídu aj tie vážne veci, potom o urobíte? Okrem toho, tú energiu, ktorú týmto spôsobom spálite, možno budete potrebovať na niečo vážnejšie.

Kocka 6

Práca: Snažte sa urobiť niečo rozumné pre seba a tiež pre svoju rodinu. Možno sa vám bude páčiť práca v záhradke, alebo sa zoberiete do niektorej vysokohorskej oblasti na správnu turistiku, aby ste sa nadýchali čerstvého vzduchu a nabrali energiu pre ďalšie aktivity. Vhodné bude aj venovanie sa športu, cyklistike či plávaniu, no určite myslite i na svoje koníčky, niečo pekné vytvorte nielen sebe pre radosť, ale aj pre potešenie svojich blízkych. Večer meditujte pri hudbe, alebo si prečítajte zaujímavú knihu.

Vzťahy: Mohli by ste sa sústrediť na tých priateľov, s ktorými sa dokážete uvoľniť a prežiť aj neškodné, malé dobrodružstvo. Isto bude dobrý nápad na niektoré spoločenské podujatie alebo návštevu kina, kde pôjde originálny film, o ktorom veľa neviete. Potom si zájdete niekam na kávu alebo čaj a porozprávate sa o svojich dojmoch, názoroch a všetkom, čo vás navzájom spája. Možno sa dozviete nejaké novinky o starých kamarátoch, ktorých ste dlhšie nevideli.

Zdravie: Dobrá kondícia vám umožní nielen náročnejšie športy, ale aj vytrvalosť v menej náročných športových aktivitách či fyzickej práci (ak napríklad maľujete byt alebo chalupu, niečo sťahujete alebo staviate.) Nezabudnite na ľahšie jedlá, pite dostatočné množstvo vody, občas, zvlášť pri námahe, zhlboka dýchajte, aby ste si uchovali nadštandardnú energiu. Vhodné budú aj energetické cvičenia ako joga alebo tai čchi, večer relaxujte obľúbeným spôsobom.

Vzťahuje sa to najmä na tých, ktorí sa narodili 1., 10., 11., ale aj 19. a 28. dňa v hociktorom mesiaci.

Nedeľa (4.6.2023)

Kto strojí úklady, lapí sa do pasce. Netreba sa spoliehať na vetché šťastie, ak chcete niekomu napríklad vrátiť zasadený úder, už by ste mohli vedieť, že vracanie úderov znamená oživenie “zlej” karmy a ak s tým neprestaňte, všetko sa bude donekonečna opakovať a celkom prirodzene sa i zhoršovať, pretože vracanie úderov nebude mať konca kraja. Spomeňte si na drámu Rómeo a Júlia, kam viedla nezmyselná rodová nenávisť. Tu bola pascou smrť milujúcich sa ľudí. U vás by to mohlo byť niečo iné.

Kocka 7

Práca: Možno zistíte, že vás chce niekto dobehnúť. Máte rozum, tak ho používajte, tvárte sa, že so všetkým súhlasíte, a keď pôjde do tuhého, udrite. To je vari najlepší spôsob ako dostať do úzkych toho, kto má dojem, že si s vami môže robiť, čo sa mu zachce. Nemôžete sa triasť za akousi “almužnou” iba preto, lebo vám ju nejaký grobian ponúkol. Zachovajte si svoju úroveň a neopovážte sa zliezť pod ňu. Uvedomte si svoju hodnotu a podľa toho postupujte.

Vzťahy: S priateľmi či známymi budete všetko v poriadku, horšie s tými príbuznými, ktorí sa budú chcieť zo zištných dôvodov o vás postarať. Tým veľmi neverte. Spoľahnite sa na svoju intuíciu a tiež na radu milovanej osoby, tá vám tiež nebude chcieť uškodiť. Niekomu môže dobre poradiť aj skúsený rodič alebo veľmi dobrý sused. Preventívne sa s nikým nehádajte, ak vám niečo nebude dosť jasné. Môžete s mýliť. Radšej dobre počúvajte, čo hovoria iní a až potom jemne zareagujte.

Zdravie: Hoci si užijete i trochu napätia, vašu formu to veľmi neohrozí. Najmä sa držte vo svojom strede, jedzte menej a častejšie, pite dostatok tekutín, hlavne vody a ak si budete pripadať v strese, dýchajte zhlboka, to znamená z brucha, nie iba povrchovo z hornej časti pľúc. Vhodné bude potrénovať pamäť, riešte sudoku, krížovky, prípadne náročnejšie hlavolamy, ktoré si vyžadujú poriadne sústredenie sa. Nájdite si hodinku aj na kondičné plávanie.

Platí to najmä pre tých, ktorí sa narodili 2., 20., 22., 26., a 29. dňa v hociktorom mesiaci.

Téma dňa Perspektíva a budúcnosť vášho vzťahu

Zistite, či je váš partnerský vzťah ten pravý, alebo je už dopredu odsúdený k rozpadu.

Zistiť viac