Odporúčame

Veštica Lenaras

Veštica Lenaras

Spolupracujem s vyšším JA, anjelmi, archanjelmi, majstrami a spolu s nimi vám dokážem pomôcť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Majka

Majka

Osobný kód 168

Veštec Krištof

Krištof

Osobný kód 166

Veštec Adam

Adam

Osobný kód 154

Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Numerologický rozbor týždňa

Predpoveď na 50. týždeň (11.12. - 17.12.2017)

Podľa našej pomôcky ľahko a rýchlo nájdete riešenia svojich problémov či náhodných udalostí, ktoré sa vo vašich životoch vyskytnú, zároveň zistíte, čo bude pre vás skutočne dôležité. Na zvládnutie problémov budete potrebovať tieto vlastnosti: stálosť, energiu, obetavosť, diskrétnosť, trpezlivosť, vášnivosť.

Čo pre vás prinášajú jednotlivé dni tohto týždňa z numerologického hľadiska:

Pondelok (11.12.2017)

Vyzerá to, že podľahnete akejsi citovej biede, pocítite vo všetkom nedostatok, a tak vás život začne skúšať zo sebadôvery, sebaovládania a z pohľadu na všetko, čomu sa budete venovať, najmä ako sa dokážete ovládať, čo uprednostňujete a ako narábate s emóciami. Bude to trochu paradoxné, lebo energia vám chýbať nebude.

Kocka 1

Práca: Do pracovných povinností sa vrhnete s nadšením a vnútornou silou. Nastúpite s novými myšlienkami, zaujímavými plánmi. Hoci vás bude všeličo a kadekto brzdiť či zdržovať, i tak sa posuniete v nejakom dôležitom zámere či poslaní. Večer si veľmi nič neplánujte; môže prísť nečakaný hosť, a budete ho obskakovať.

Vzťahy: Niektorý kolega či kolegyňa vám poriadne pôjdu na nervy, dokonca si poviete, že všetko, o čo sa snažíte, je vďaka ich perfekcionizmu márne. Skúste sa však pozrieť na to inak: vy si stojte na svojom a kolegu či kolegyňu vypustite z hlavy; možno má horu vlastných problémov a prehnanou kritikou iba volá o pomoc.

Zdravie: Do práce sa vyberiete čerství, niektorí trochu dolámaní, ale celkovo v slušnej kondícii. Zvládnete i veľmi náročné povinnosti, ba i čisto fyzického charakteru. Určite si večer zájdete do posilňovne, natiahnete kostru, svalstvo, vyhodíte zo seba celodenný stres a napätie. Vhodné bude zeleninové jedlo, alebo aspoň “zelené” prílohy.

Platí to najmä pre tých, čo sa narodili 5., 10., 15., ale aj 19. a 21. dňa v hociktorom mesiaci.

Utorok (12.12.2017)

Ako sa dokážete postaviť k problémom iných, či sa dokážete niečoho vzdať v prospech nemajetných alebo nie, to sa dozvieme v dnešnej previerke vašich charakterových vlastností. Pôjde aj o to, či si veríte, či veríte svojim zásadám a či dokážete všetko robiť tak, aby ste mohli povedať, že to bolo to najlepšie a zároveň spravodlivé.

Kocka 2

Práca: Podarí sa vám pomôcť iným, či pôjde o vybavovanie nejakého ubytovania alebo sociálnych záležitostí. Vďaky sa však nedočkáte, lebo dáte najavo, že to bola vaša dobrá vôľa. Niečo z toho, čo ste si ráno predsavzali, vám nevyjde, ale nevzdávajte sa, myslite na o, že i vy máte nárok na zlepšenie stavu, v ktorom sa nachádzate.

Vzťahy: Budete s plným nasadením riešiť rôzne nepriateľské vzťahy a to nielen kolegov, ale aj svojich známych, získate celkom dobrú pozíciu tam, kde vás predtým odmietali. Je evidentné, že vás to otrávi, ale ani nebudete mať na výber. V citovej oblasti vás naopak čakajú milé prekvapenia, nežné bláznovstvá a rozptýlenie.

Zdravie: Ozvú sa menšie ťažkosti s krvným tlakom, ale i proti tomu môžete zabojovať vhodnou stravou, napríklad s väčším prísunom cesnaku či šťavy z červenej repy, čo výrazne znižuje tlak. Pomáha aj koenzým Q 10 a dýchanie zhlboka. Bude vhodné venovať sa joge alebo niektorému overenému energetickému cvičeniu.

Vzťahuje sa to na tých, čo sa narodili 1., 11., 13., alebo 22. či 28. dňa v hociktorom mesiaci.

Streda (13.12.2017)

Dnešok sa zameria na niekoľko druhov chaosu. Predhodí vám situácie, kde veľmi rýchlo zistíte, ako dokážete zvládnuť zmätky rôzneho druhu, či si poradíte s nervozitou, stresom alebo sa budete len tak navonok tváriť a stres či napätie vás celkom pohltí. Rýchlo zistíte, ako na tom ste. Zmeníte mnoho vecí lepším smerom. Veď je Lucia.

Kocka 3

Práca: Práca vám dnes pôjde ako po masle. Na niečo budete krátki, ale nemusíte sa preto začať podceňovať. Každý ovláda niečo a spolu toho dokážeme alebo vieme veľa. Toho sa držte i vy. Nekazte si dobré vyhliadky negatívnymi myšlienkami, jednoznačne sú nanič. Myslite konštruktívne a všetko riešte s nadhľadom.

Vzťahy: Nové a tiež pekné vzťahy si môžete vybudovať s novými známymi, ak ste na nejakom sympóziu alebo inej udalosti s novými ľuďmi. Vhodný čas na uzavretie manželstva nemusíte vyplniť do bodky. Stačí, ak sa nad tým faktom pozastavíte a rozhodnete sa, ako chcete a budete postupovať ďalej. Láska totiž nečaká; chvíľu je tu, chvíľu niekde inde.

Zdravie: Rozhodne si nedokazujte akí ste dokonalí, hoci budete vo fantastickej kondícii. Hokejisti sa ukážu ako osobnosti, ktoré splynuli s ľadovou plochou, ba pre ich športový zápal ani nebudú vidieť, kde je vlastne puk; basketbalistky skúsia trénovať aj do pozemských košov na odpadky. Mnohí budú držať palce, aby trafili. No toto bude vecou osudu.

Týka sa to ľudí, narodených 7., 27., 20., 29. a 30. dňa v hociktorom mesiaci, ale výnimočne aj mnohých iných typov.

Štvrtok (14.12.2017)

Dnes nepôjde o náročné situácie či záležitosti, ale o to, nakoľko ste bystrí, schopní reagovať a správne sa zachovať v nezvyčajných situáciách. Uvedomíte si svoje slabšie stránky, ale aj odvahu, ktorá vás udrží nad vodou. Preukážete dosť veľa konštruktívnych vlastností. Keďže budete robiť skúšku z trpezlivosti, bude náročná.

Kocka 4

Práca: Zariaďte si všetko tak, aby ste sa vyhli konfliktným situáciám s kolegami alebo s nadriadenými. Veľa by ste mohli stratiť na pracovnej báze i v súkromí. Robte si malé uvoľňovacie cvičenia, ovládajte hystériu dýchaním, a potom sa nemusíte obávať žiadnych strát. Môžete veľa menších záležitostí posunúť dopredu.

Vzťahy: V niektorom človeku - či už kolegovi alebo len známej sa trochu sklamete, no možno i preto, lebo prejavíte vlastnú neistotu a nedokážete sa hneď vyrovnať s akousi násilne podkladanou skutočnosťou. Zrejme by ste mali niečo urobiť pre to, aby ste uvoľnili vlastné vnútorné tlaky a zase cítili vnútornú pohodu.

Zdravie: Oslabený imunitný systém môže signalizovať aj chrípku, ale aj indispozíciu vykonávať športy v takej miere, ako sa bude od vás všeobecne očakávať. Hoci vyniknete v karate alebo aj v boxe, predsa len pouvažujte, či príliš nezaťažujete chrbticu, teda i na to máte. Dodržujte pitný režim a doprajte si 5 hrstí čerstvého ovocia.

Platí to najmä pre tých, ktorí sa narodili 3., 2., 8., 17., a 25. dňa v hociktorom mesiaci.

Piatok (15.12.2017)

Piatok sa sústredí na vaše manažérske schopnosti a rýchlu myseľ. Možno chvíľami podľahnete skeptickým úvahám, veď sa mnoho detailov môže skomplikovať. Všeličo vás môže zaskočiť, ale ak sa sústredíte na svoj cieľ, dosiahnete ho. Používajte intuíciu a odvahu nepotláčajte strachom. Napokon všetko dobre dopadne.

Kocka 5

Práca: Hoci sa vám môže dariť v pracovnej oblasti, hrozí nebezpečenstvo stresov, nemilých prekvapení, možno i podrazov. Vyhnite sa nečakaným konfliktom s protivnými ľuďmi a znudenými príslušníkmi polície. Zdá sa, že vaše kroky môžu byť úspešné. Večer prinesie veľa zaujímavých možností na spestrenie.

Vzťahy: Ani nebudete vedieť, ako vyvoláte hádku na každom kroku: zadrapíte sa do policajtov, do rodičov a do svojej svokry. Nepodliehajte negatívnym pocitom, ktoré by vás chceli ovládnuť, veď zlo plodí iba zlo. Radšej sa vydýchajte v napätej situácii, nechajte si všetko prejsť hlavou, a až potom reagujte, keď budete mať city pod kontrolou.

Zdravie: Nájdite si trochu času na posilňovňu, ale zase nie tak, aby ste v nej posilňovali teórie o športoch, ale na to, aby ste sa trochu natiahli, precvičili stuhnuté svalstvo. Karatisti sa svojím umením predvedú v rôznych supermarketoch, ba niektorí sa začnú učiť kickbox. Ostatní si pobehajú po schodoch, občas po byte alebo len tak.

Platí to predovšetkým pre tých, čo sa narodili 4., 16., 24., 30. alebo 31. dňa v mesiaci.

Sobota (16.12.2017)

Popri oddychovaní či domácich prácach si overíte, nakoľko dokážete kalkulovať nielen s financiami, ale i s časom. Neznáma sila vás prinúti k šetrnosti či so svojimi citmi, alebo aj s financiami. Nepôjde o žiadnu hrozbu, len o skúšku, čo dokážete, ak sa znenazdania vynorí zvláštna prekážka. A tá sa skutočne aj vynorí, na berte jed.

Kocka 6

Práca: Ak bude vonku chladno, doma si urobte relaxačnú pol hodinku pri aróma lampe, trochu si pomeditujte, prehodnoťte možné chyby uplynulých dní, aby ste sa v blízkej budúcnosti vyhli ďalším problémom. Okrem toho myslite na niečo pekné a venujte tomu primeraný čas. Človek je živý aj krásnou, nielen prácou.

Vzťahy: Možno sa doma s niekým nepohodnete. Ale ak by ste dopredu vynášali súdy, nerobilo by to dobre, ešte by ste ublížili zraniteľnému človeku. Ani vy nie ste dokonalí, nuž ak potrebujete niekoho dávať do laty, kritizujte najprv seba. Priamočiarosť býva vždy nadovšetko. Možno niečo zle pochopíte a vyrobíte z komára slona.

Zdravie: Môžete pociťovať nepríjemné tlaky v sluchách, ale i v krčnej chrbtici. Skúste sa na chvíľu zavesiť na dvere či na hrazdu, prípadne si zacvičte sériu jogových cvikov na ohybnosť chrbtice. Vhodné bude aj cvičenie 5 Tibeťanov alebo niektorá zostava z kum nye. Jedzte viac čerstvej zelenej zeleniny a pite dostatok tekutín.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 9., 12., 14., 20. a tiež 23. dňa v mesiaci.

Nedeľa (17.12.2017)

Dnes pôjde o realizáciu známeho archetypu: Nech sa ocitneš v čomkoľvek, vždy existuje východisko . Mohli by ste sa sústrediť na to, aby ste nič zbytočne neobetovali, ale aj na to, aby ste sa „nepobili“ s niekým o zbytočnosť. Správne usudzujete, ak myslíte, že v hre bude vaša rozvaha a triezva myseľ. Nájdete východisko z chúlostivej situácie.

Kocka 7

Práca: Ak dnes z nejakého dôvodu pracujete, tak sa v zamestnaní neprejavíte ako ten, na kom možno stavať. Trochu sa porozprávate s kolegami, trochu zažartujete s kolegyňami, ale skutky naplní niekto iný. Voči povinnostiam budete pristupovať s nechuťou. Niet divu, veď iní majú voľno. Takže najlepšie vám pôjde varenie kávičky.

Vzťahy: S priateľmi a blízkymi prežijete celkom príjemné chvíle možno na nenaplánovanom večierku, možno na veľmi atraktívnom kultúrnom podujatí ako niektorý benefičný koncert, divadlo, kino alebo balet. Čakajú vás i nové známosti, a z tých sa vždy môžu vykľuť pevné a stabilné priateľstvá či až lásky. Nuž sa máte na čo tešiť.

Zdravie: S dobrou kondíciou sa dostanete kamkoľvek. Môžete podať skvelý športový výkon, môžete zdolať nejaký osobný rekord v tanečných pretekoch alebo v pretváraní bytu, ale nezabúdajte na zdravú životosprávu, bez nej sa nepohnete. Vhodné bude kvalitné jedlo s prílohou čerstvej zeleniny alebo ovocia, prospeje vám večerná meditácia.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 9., 12., 14., 20. a tiež 23. dňa v mesiaci.