Veštica Adrianalin

Adrianalin

Som dostupná, zavolajte mi

Veštec Krištof

Krištof

Som dostupný, zavolajte mi

Veštica Kavena

Kavena

Som dostupná, zavolajte mi

Veštica Dala

Dala

Neprihlásená, volajte neskôr

Numerologický rozbor týždňa

Predpoveď na 33. týždeň (14.8. - 20.8.2017)

Podľa našej pomôcky ľahko a rýchlo nájdete riešenia svojich problémov či náhodných udalostí, ktoré sa vo vašich životoch vyskytnú, zároveň zistíte, čo bude pre vás skutočne dôležité. Na zvládnutie problémov budete potrebovať tieto vlastnosti: striedmosť, nezávislosť, optimizmus, nadhľad, ústretovosť, analytické schopnosti.

Čo pre vás prinášajú jednotlivé dni tohto týždňa z numerologického hľadiska:

Pondelok (14.08.2017)

Budete potrebovať veľa trpezlivosti zmyslu pre mieru, trochu odriekania a veľmi veľ samostatnosti. Vyzerá to tak, že sa vám niečo môže vymknúť spod kontroly ale ak sa na všetko riadne sústredíte, skúšku zo správneho naprogramovania udalostí rôzneho druhu celkom slušne zvládnete. Lepšie verte svojmu úsudku a intuícii.

Kocka 1

Práca: Dovolenkári budú mať program, aký zodpovedá ich plánom, žiadna katastrofa na obzore, pohodička, pokoj. Ak však pracujete, z pohodičky dajte takých 50% dole. Je celkom možné, že vás niekto zaťaží náročnejším problémom, hoci na prvý pohľad sa bude zdať ako nejaká maličkosť.

Vzťahy: Budete mať pocit osamelosti, ale zvládnete to, nech ste kdekoľvek. Začnete sa venovať priateľom či priateľkám, možno i svojim polovičkám. Napokon si pripustíte, že aj vy sami sa dostávate do problémov, o ktorých ani netušíte iba preto, lebo akceptujete názory iných ľudí, ktorí myslia oveľa jednoduchšie ako vy, ale vy si myslíte opak.

Zdravie: Dostanete sa do menších problémov. Niektorým sa ozve pohybový aparát, iným tráviaci trakt. Skúste sa lepšie sústrediť. Prospeje vám veľa zelenej listovej zeleniny ako uhorky, ľadový šalát, špenát a rukola, okrem toho ovocie ako ríbezle, maliny, banány a nektarinky. K tomu pite dostatočné množstvo vody a športujte.

Platí to predovšetkým pre tých, čo sa narodili 4., 16., 24., 30. alebo 31. dňa v mesiaci.

Utorok (15.08.2017)

Rôzne maličkosti by vás aj mohli dobehnúť, pokiaľ ich budete chcieť za každú cenu. Vyhnite sa všetkému, čo vás otravovalo, ale na druhej strane, uvedomte si, v čom je vaša slabina, čoho sa nedokážete vzdať ani vtedy, keď ide o “život”. Myslite predovšetkým na to, čo vás môže posunúť k niečom lepšiemu, zrozumiteľnejšiemu.

Kocka 2

Práca: Je vhodný čas na začiatok niečoho nového. Či pôjde o vznik podniku, umelecké dielo či hľadania vhodného protipólu. Očakávajte mnoho prázdnych komplimentov. Tvrdšie ako obyčajne sa budete musieť oháňať v každej robote, dokonca i keby ste boli na dovolenke.

Vzťahy: Ľahko sa vám budú uzatvárať nové kontakty, ba ani v rodine netreba očakávať roztržky či iné agresívne prejavy. Všeličo vybavíte práve kvôli ochote iných, ba i celkom neznámych ľudí a úradníkov. V láske si dajte pozor na jazyk, dokonca i partner či partnerka môžu byť precitlivení a presvedčení o svojej pravde.

Zdravie: Trochu slabšie to bude s nervovou sústavou, práve preto sa treba vhodným spôsobom uvoľniť, aspoň večer, keď zavládne rodinná pohoda a pokoj od povinností. Ak sa vám nebude chcieť medzi ľudí, chvíľku meditujte. Jedzte viac čerstvého ovocia, najmä slivky a jablká.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 9., 12., 14., 20. a tiež 23. dňa v mesiaci.

Streda (16.08.2017)

Ak ste včera neodolali chtivosti, dnes môžete trúchliť nad nesplnenými očakávaniami. Už i preto je hlúpe očakávať niečo čisto podľa seba. Najlepšie by bolo, keby ste sa vyhli trúchleniu pre zbytočnosti, ktoré sa nestali. Môžete veľa vecí zmeniť, ak sa tak rozhodnete, nielen silou vôle, ale aj silou svojej osobnosti. Skúška bude náročná.

Kocka 3

Práca: Ak ste plánovali ukončenie projektu, počítajte s odkladmi a prekážkami, ktoré sa objavia na povrchu. Hoci získate poznatky a prácu obohatíte, napätie vás neminie. I tak budete úspešní a plodní, najmä ak píšete nejakú štúdiu, prípadne poviedky alebo román. Fantázia bude na vysokej úrovni.

Vzťahy: Šťastlivci alebo zamilovaní sa zrejme rozhodnú pre založenie rodiny, iným sa bude dariť uzatvárať nové kontakty, prípadne vysvetliť nejasnosti, ktoré sa dávnejšie votreli do základného vzťahu. Vybavovanie nedorozumení bude potlačené do úzadia, pretože sa to nebude nikomu hodiť. Nič to, snáď inokedy.

Zdravie: Sťažovať sa budú najmä „žalúdkari“ a tí, ktorí trpia nejakou vážnejšou chorobou. Bude potrebné zrevidovať, čo jete, a koľko pijete tekutín. Samozrejme, zdraví tiež pocítia minimálny prísun energie, preto si ju doplňte športom, kúpeľom v soli z mŕtveho mora alebo masážou.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 16., 18. a 26. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Štvrtok (17.08.2017)

Všeličo sa vyvinie zvláštnym smerom. Možno nájdete spôsob, ak zmeniť to, čo sa poškodilo alebo pokazilo. Vyhnite sa zameraniu iba na jedinú vec; mohli by vám uniknúť tie ďalšie. Skúste sa sústrediť na to, čo považujete za podstatné. Možno si zaslúžite viac pokoja a osobného priestoru.

Kocka 4

Práca: Vo výhľade máte celkom príjemné prekvapenia, možno výhru, zvlášť ak ste na dovolenke v blízkosti solventného kasína, možno presadíte to, o čo márne a dlho usilujete. Dotiahnite načaté veci do konca, isto to zvládnete, veď aj tú najnáročnejšiu prácu zvládnete za polovičný čas ako to bežne zvládate.

Vzťahy: Spoznáte mnohých mladých ľudí, ale oči sa vám otvoria i pri pohľade na starého známeho, ktorý vám pripraví horúcejšie chvíľky, pretože neunesie ani vaše úspechy ani povznášajúcu pohodu. V citovom živote sa objaví nová bytosť, ale najskôr si ju alebo jeho preverte po každej stránke, až potom „podľahnite“ tomu čaru.

Zdravie: Budete povznesení nad intrigy a istú nečestnosť iných. Ak i tak chcete pre seba niečo urobiť, potrénujte si obrazotvornosť; kreslite si farebné, krásne, abstraktné obrázky, vyfarbite ich a potom zavrite oči, v predstave ich podržte čo najdlhšie. Pite dostatočné množstvo vody.

Platí to najmä pre tých, čo sa narodili 5., 10., 15., ale aj 19. a 21. dňa v hociktorom mesiaci.

Piatok (18.08.2017)

Dnešok môže byť zaujímavý tým, že všetci pochopia, aké je nezmyselné klamať, zavádzať alebo až podvádzať. Bude dôležité sústrediť sa na svoju podstatu, na svoje možnosti a na svoje schopnosti. Len tak je možné obsiahnuť všetku múdrosť a pochopiť, že kto klame, bude tiež oklamaný. A v tomto zmysle počítajte i so skúškami.

Kocka 5

Práca: Vo výhľade sú problémy rôzneho druhu a rôznej kvality. Na dovolenke sa možno rozhodnete pre menší čierny obchodík alebo taký nevinný, neškodný hazard v blízkej herni. Nepodceňujte však náhodu. Ak ste v zamestnaní a zastupujete iných, zvýšte opatrnosť; čert nespí.

Vzťahy: Klamstvo rozhodne nepatrí medzi priateľov, dokonca ani medzi úhlavných nepriateľov. Klamstvo je záležitosťou hlupákov, pretože len trochu súdny človek dokáže odhaliť lož ak sa sústredí na vypovedané myšlienky kohokoľvek. I vy sa sústreďte, a prídete na koreň pravdy či nepravdy. Klamstvo dnes môže rozbiť povrchné vzťahy.

Zdravie: Nie celkom bezchybná forma vám dnes neumožní dosiahnuť mimoriadne športové výkony, preto by ste sa mali venovať plávaniu, relaxácii, ale i meditácii na tichom mieste na tému “spravodlivosť a čisté ruky”. Okrem toho jedzte viac zelenej listovej zeleniny, doprajte si mrkvu, mladú cukinu a bielu reďkovku.

Vzťahuje sa to na tých, čo sa narodili 1., 11., 13., alebo 22. či 28. dňa v hociktorom mesiaci.

Sobota (19.08.2017)

Radosť, relax, optimizmus. To všetko môžete získať, ak sa trochu do všetkého opriete a ak tomu dáte šancu na prežitie. Upratovanie či extrémne náročné brigády nebudú na mieste.  Pokúste sa sústrediť najmä na svoje osobné aktivity, svoje obľúbené koníčky, lebo tu vás sobota vyskúša zo sebaúcty; máte ju alebo nemáte?

Kocka 6

Práca: Hoci sa budete chcieť zaoberať možno až veľmi praktickými aktivitami, uvedomte si, že je stále nádherné leto, a bude v poriadku, ak sa začnete cielene venovať aj niečomu osobnému, príjemnému, čo povznáša dušu a obohacuje ducha. Vhodné budú kultúrne podujatia, krásna literatúra, posedenie pri spomienkach…

Vzťahy: Pri svojich aktivitách či pozitívnych alebo menej pozitívnych získate aj nové známosti, ktoré sa ukážu v tom najlepšom svetle. Ich trvácnosť však ukáže čas. Rozčaruje vás postoj spoľahlivej priateľky a zároveň sklame necitlivosť priateľa k splínu, ktorý sa ozve ráno. Zamyslite sa nad vylepšením svojho súkromia.

Zdravie: Amatéri, splavujúci rieky a riečky by mali jesť menej slaniny a tučných jedál, viac veslovať a obľúbený rum by mali riediť väčším množstvom vody, ak chcú doraziť do cieľa pri plnom zdraví. Dnes sa presadia aj niektoré vášnivé plavkyne vo vodnom aerobiku. Dobre, že cvičíte; len všetko robte s mierou.

Týka sa to ľudí, narodených 7., 27., 20., 29. a 30. dňa v hociktorom mesiaci, ale výnimočne aj mnohých iných typov.

Nedeľa (20.08.2017)

Sú maličkosti, ktoré len tak nevymyslíte, ale na druhej strane, ktoré vám môžu dať trochu zabrať, najmä, ak s nimi akosi nepočítate. Pokúste sa sústrediť najmä na to, čo budete považovať za dôležité a okrem toho si užite energiu nedele, s jej radosťami, kúzlom záhrad, parkov a inšpiratívnych myšlienok, ktorým bude náročné odolať.

Kocka 7

Práca: Možno na dovolenke trávite svoj posledný deň, možno prvý. Ak však ste doma, a venujete sa rodine, isto si nájdite čas na niečo pekné, čo vás správne naladí a posunie k niečomu milému, zaujímavému. Na jednej strane by ste mohli maľovať, čítať, spievať, tancovať - a na tej druhej - spoznávať starú kultúru iného mesta či miesta v okolí.

Vzťahy: Zistíte, že nie je každý taký priateľ, za akého sa vydáva. Na jednej strane vás niekto prekvapí svojím správaním v pozitívnom slova zmysle, no na tej druhej - aj v negatívnom, a to celkom bez konkrétneho dôvodu. Je možné, že si s niekým vyjasníte nejaký problém, no s iným pochopenie nenájdete.

Zdravie: Ak ste na dovolenke, okrem plávania a plážového volejbalu choďte aj na nejaký bicykel, prípadne na ľahšiu turistiku. Venujte sa i svojim duchovným potrebám, ale nezabudnite ani na správnu výživu, dostatočný prísun vody do organizmu, ovocie a zeleninu - hoci aj vo forme domácej zmrzliny.

Platí to najmä pre tých, ktorí sa narodili 3., 2., 8., 17., a 25. dňa v hociktorom mesiaci.