Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Numerologický rozbor týždňa

Predpoveď na 39. týždeň (25.9. - 1.10.2023)

Podľa našej pomôcky ľahko a rýchlo nájdete riešenia svojich problémov či náhodných udalostí, ktoré sa vo vašich životoch vyskytnú, zároveň zistíte, čo bude pre vás skutočne dôležité. Na zvládnutie problémov budete potrebovať tieto vlastnosti: opatrnosť, šetrnosť, sebaovládanie, múdrosť, veľkorysosť, talent, pohotovosť.

Čo pre vás prinášajú jednotlivé dni tohto týždňa z numerologického hľadiska:

Pondelok (25.9.2023)

Múdrosť sa nenaučíš na žiadnej škole; to ťa naučí alebo aj nie - pán ŽIVOT. S múdrosťou sa väčšinou človek narodí, ostatné je len vzdelanie. Múdrosť každému umožňuje dávať detaily do súvislostí, správne analyzovať a tiež skladať dohromady. Múdrosť je nestranná, nie je zaťažená žiadnym “izmom”, ničím, čo by narúšalo jej úžasnú vnútornú stabilitu. Múdrosť je prepojená aj so skúsenosťami (múdry sa zo všetkého poučí, ten, kto len memoruje, otáča tú istú chybu stále dookola), múdrosť je prepojená aj s láskavosťou a obrovskou odvahou skúšať nové postupy a vkladať ich do života.

Kocka 1

Práca: Povinnostiam sa začnete venovať najskôr pomaly, ale veľmi zodpovedne, potom sa rozbehnete a nikto vám nebude stačiť. Všetko urobíte najlepšie ako sa bude dať, možno dosiahnete viditeľné zmeny v niektorých postupoch či v organizácii pracovných úloh tak, aby sa splnili rýchlejšie, prehľadnejšie a lepšie. Niektorých ocenia nadriadení, možno iba slovom, ale i to bude viac ako nič. Potom myslite i na svoje záľuby.

Vzťahy: Možno zažijete situáciu, v ktorej si uvedomíte, že máte dostatok múdrosti na to, aby ste ju zvládli alebo usúdite, že vám kus tej vnútornej múdrosti chýba. Pri jednaní s problematickými ľuďmi je múdrosť nesmierne dôležitá. Samozrejme, aj inde, ale tu je jedinou záchranou, aby nevznikla kolízia, ktorá sa len ťažko bude upokojovať. Tiež je múdrosť dôležitá pri prvom zoznámení, na prvom rande, pretože aký odjem o sebe zanecháte, tak to pôjde ďalej.

Zdravie: Dobré pocity sa vás budú držať i keby vám vypadla chuť športovať alebo behať. Stačí, ak sa sústredíte na to, čo chcete, pripravíte si vhodné jedlo doplnené zeleninou a ovocím, občas budete zhlboka dýchať a emócie budete držať na uzde. Potom pôjde všetko jednoduchšie a príjemnejšie. Nezabudnite na dostatočný prísun tekutín, menovite vody, a ak budete mať chuť, tancujte. Tanec je skvelou možnosťou, ako zo seba zhodiť všetky znepokojujúce myšlienky.

Vzťahuje sa to na tých, čo sa narodili 7., 16., 25., či 27. dňa v hociktorom mesiaci.

Utorok (26.9.2023)

Nemať priateľov je horšie, ako nemať žiadne školy. Ak by ste nemali priateľov, nemali by ste nikoho. Život by bol prázdny a nezáživný. Mali by ste pocit, že ste celkom sami, pretože sotva by ste vedeli, že môžete byť priateľmi sami sebe. Byť priateľom sebe, znamená rešpektovať aj svoj tieň, nielen to, čo iní obdivujú. Celí ste aj so svojim tieňom. Vďaka tieňu viete rozlíšiť, čo chcete od toho, čo nechcete. Vďaka tieňu ste akí ste. Tieň vás naučil vážiť si tie pravé hodnoty a ak takto rozmýšľate, priatelia vám nechýbajú. Naopak, priťahujete tých, ktorí chcú byť priateľmi.

Kocka 2

Práca: Uvedomíte si, nakoľko sa potrebujete poradiť s inými a tiež, čo všetko si musíte ešte naštudovať, natrénovať, aby ste svoje miesto zastali na vami požadovanej úrovni. Možno táto úroveň zamestnávateľovi stačí, ale vám zrejme nie. I preto hľadáte nové cesty, nové spôsoby, ako všetko posunúť lepším smerom. Pri tomto objavovaní zistíte, či vám kolegovia vyhovujú také aké sú, alebo ste v niekom objavili pokrytca, ktoré radí tak, ako keď niekto strieľa slepými nábojmi do vzduchu.

Vzťahy: Ak sa ocitnete v situácii, že budete potrebovať skutočného priateľa alebo skutočnú pomoc, rýchlo zistíte, na koho sa ako môžete spoľahnúť. Niekto vás na plnej čiare sklame, iný milo prekvapí. Skutočné priateľstvo oceníte pri riešení pomerne zložitého problému v zamestnaní, najmä ak sa ocitnete v situácii, že sa nebudete vedieť pohnúť dopredu, a každá rada bude nad zlato. V citovej oblasti budete trochu citlivejší ako obyčajne, a tiež si všeličo uvedomíte.

Zdravie: Najlepšie urobíte, ak skôr vstanete a zájdete si zaplávať. Ocení to nielen vaša chrbtica, ale “celý človek”. Sústreďte sa aj na stravu, čo všetko zjete v akom poradí. Dbajte najmä o to, aby ste nenahrádzali normálne jedlo kúskami keksíkov alebo čokoládou, veď nie ste horolezci. Pite dostatočné množstvo vody, ráno je vhodná voda s lyžičkou medu a šťavou z polovice citróne, môžete si pridať aj lístky mäty.

Vzťahuje sa to najmä na tých, ktorí sa narodili 1., 10., 11., ale aj 19. a 28. dňa v hociktorom mesiaci.

Streda (27.9.2023)

Žiaden diplom ti nezaručí silný charakter a pochopenie iných. Diplom poukazuje na to, že sa dokážete niečo naučiť, ale prax overí, čo to dokážete aj využiť v samotnom živote. Je mnoho študentov, ktorí vyštudovali na tzv. “červený index”, ale len niektorí z nich sú aj v živote na ten “červený index”. Tu sa vždy prejaví alebo neprejaví to, čomu hovoríme múdrosť. Múdri ľudia vždy dokážu využiť svoje vedomosti v realite, vydretí skoro nikdy. Vydretí, aby zakryli svoj základný nedostatok kritizujú múdrych kvôli nezmyselným detailom. Zvyčajne sa tvária, akoby boli viac ako ostatní.

Kocka 3

Práca: Niektoré veci sa mierne skomplikujú ale časti i preto, lebo ste na začiatku podcenili niektorú maličkosť, naoko bezvýznamnú. Je možné, že budete riešiť aj nejaké vzťahy kolektívov dvoch oddelení alebo pracovného tímu, čo nebude ľahkou záležitosťou. Tu zistíte, že ani to najvyššie vzdelanie nebude zárukou, že nájdete spôsob, ako všetko rýchlo zladiť tak, aby neutrpeli projekty, spolupráca ani niektorý človek - ako nejaký obetný baránok.

Vzťahy: Ocitnete sa i v takej spoločnosti, kde vás bude unavovať počúvať rôzne výlevy často aj poznámky na neprítomných susedov alebo kolegov, ktoré nielen, že sa nemôžu brániť, ale ani nič nie zárukou, že sa veci udiali tak, ako sú podávané. Šetrite si energiu pre svojich blízkych, lebo i tu bude treba niekoho vypočuť, objať, uistiť, že ste na jeho či jej strane a pomôžete, v čom sa bude dať. Myslite i na svojich rodičov: kúpte mame krásny kvet.

Zdravie: Ak ráno nič nestihnete, aspoň dýchajte zhlboka, do práce choďte dlhšiu trasu peši, počítajte nádych na 4-5 krokov, a rovnako dlho aj vydychujte. Týmto vženiete energiu do všetkých častí svojho tela a budete sa cítiť skutočne dobre. Počas dňa “nezobte” tu jeden kúsok, tam druhý. Predpoludním si pripravte nejaké jablko alebo banán, po obede zase mrkvový šalát alebo šalát zo zelenej listovej zeleniny. Večer vám dobre padne krátka meditácia pri hudbe.

Platí to najmä pre tých, ktorí sa narodili 2., 20., 22., 26., a 29. dňa v hociktorom mesiaci.

Štvrtok (28.9.2023)

Vyhni sa tomu, čo protirečí tvojej podstate. Najlepšie urobíte, ak si v sebe urobíte poriadok a nebudete nič a nikoho pokúšať náhodnými pokusmi, či niečo vyjde alebo nie. Ak vaša podstata niečo odmieta - jediná možnosť je rešpektovať to. Inak si koledujete o veľký problém. Sústreďte sa na všetko, čo je pre vás dôležité a ostatné si príliš nevšímajte. Potom sa nezamotáte v nepodstatných veciach. Okrem toho si dajte pozor na to, aby ste sa príliš neangažovali do záležitostí iných ľudí, hoci aj priateľov. Ak potrebujú vašu pomoc - požiadajú o ňu.

Kocka 4

Práca: Nehláste sa do aktivít, ktoré by vám boli celkom cudzie. Ak máte pocit, že niečo nie je v poriadku, neskúšajte, či naozaj je alebo nie je. Pozornosť zamerajte na to, aby ste sa dostali k výsledkom a aby ste všetko čo ste si naplánovali aj urobili. Postupujte pomaly, ale isto. Príliš neváhajte, mohli by ste stratiť istotu. Neskôr sa venujte svojim záľubám a nezabudnite ani na svoju rodinu. Večer bude pokojný.

Vzťahy: Budete sa snažiť nikoho nesklamať, neodporovať a ak, tak slušne, na úrovni. Avšak počítajte aj s reakciami, ktoré nemusia byť veľmi príjemné. Vtedy sa radšej stiahnite a nepovedzte nič, čo by ste mohli neskôr oľutovať. Uvedomte si svoje priority. V citovej oblasti bude všetko bez komplikácií. Možno spoznáte príjemných ľudí, a ktorými sa od srdca porozprávate o všetkom možnom. Polovička vás niečím prekvapí.

Zdravie: Nezabudnite na športovú chôdzu, vhodná je aj posilňovňa alebo hodinka kondičného plávania. V napätých situáciách zhlboka dýchajte, myslite konštruktívne. Upravte si aj stravu, pridajte si k raňajkám jablko a možno aj maliny a k obedu paradajku a papriku, to vám prospeje. Okrem toho vám dobre padne medová voda s citrónom a niekoľkými lístkami mäty. Ocení to aj nervový systém. Večer relaxujte pri hudbe.

Platí to predovšetkým pre tých, čo sa narodili 3., 12., 21., 30. dňa v mesiaci.

Piatok (29.9.2023)

Buď vznešený a hovor pravdu, i keď bolí. Hovoriť pravdu skutočne často bolí, nakoľko nikto nie je dvakrát šťastný, keď mu niekto iba tak strelí rovno do tváre pravdu, ktorá mala zostať skrytá a utajená pred celým svetom. Napriek tomu je vznešené prekonať všetky protirečenia a predsa len hovoriť pravdu, pretože to oslobodzuje. Pravda je síce veľmi náročná záležitosť, ale dá sa nájsť taký spôsob, že možno voľne hovoriť aj nemilú pravdu bez toho, aby sa ten, komu ju hovoríme urazil alebo nahneval. Je to vec podania, formy, nie obsahu. Ak teda hovorievate pravdu, klobúk dole.

Kocka 5

Práca: Sústreďte sa na svoje povinnosti, aby ste si ušetrili čas na víkend. Všetko dotiahnite do konca, nemyslite na žiadne zbytočné vylepšenia alebo komplikované dodatky. Čo ste si ráno naplánovali, tomu sa venujte, ocenia to i vaši kolegovia. Ak ste za niekoho zodpovední, veľmi mu to neprízvukujte, mohlo by to narušiť celkom dobré vzťahy. S financiami narábajte opatrne: nemíňajte viac, ako si môžete dovoliť.

Vzťahy: S citmi narábajte tak, ako s klenotom. Pritom si ich držte pod kontrolou, aby vás neovládli, lebo ta sa city prejavujú. V citovom vzťahu buďte pozorní a empatickí, i keď voči kolegom buďte skôr zodpovední, aby sa nestalo, že niekomu niečo odpustíte, lebo ho chápete a pritom ste prehliadli niekoho iného, kto je na tom možno oveľa horšie. Dobre vám padne večerné posedenie s priateľmi či na pive alebo na stretnutí v niekoho záhrade.

Zdravie: Možno budete ráno trochu bez nálady, no postupom času sa to vylepší. Sústreďte sa najmä na to, aby ste mali vyváženú stravu, myslite aj na kratší tréning (ak máte skeptický pohľad na svet, venujte sa joge alebo čchi kungu.) Ak sedíte pri notebooku, občas sa poriadne natiahnite, dýchajte zhlboka a vyprázdnite myseľ, aby sa celý organizmus dostal do vnútornej harmónie. Večer relaxujte v dobrej spoločnosti.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 4., 8., 13., 17. a tiež 31. dňa v mesiaci.

Sobota (30.9.2023)

Radšej počúvajte, samochvála smrdí… Samochvála ani nie je potrebná. Dokonca je zbytočná. Ak budete radšej načúvať, čo hovoria iní, máte šancu niečo spozorovať, naučiť sa, posunúť sa niekam. Ak však nebudete nič počúvať, iba hovoriť o tom, čo všetko ste dokázali, čo všetko ste urobili, potom iba tvoríte akýsi sumár minulých zásluh, ktoré zrejme nikomu nebudú na nič, ale čas nejako prejde. Ten čas, ktorý mohol niečo priniesť alebo počas ktorého ste mohli vy niečo objaviť. I preto viac počúvajte a menej vyzdvihujte svoje skutky, i keby boli mimoriadne statočné.

Kocka 6

Práca: Budete sa pokúšať pospájať rôzne možno aj trochu nezmyselné povinnosti do jedného celku, čo veľmi prospešné nebude (už i preto, lebo treba aj odvoliť). Myslite skôr na to, aby ste pre svojich blízkych urobili niečo pekné, príjemné, pri čom si všetci aj trochu oddýchnete, aj niečo napokon urobíte, napríklad poriadok na chalupe alebo doma. Mohli by ste ísť aj na výlet na niektorú zaujímavú turistickú cestu, uvoľnite fantáziu a dovoľte, aby sa prejavila.

Vzťahy: Nie každý vám bude vyhovovať. Niektorí známi budú uštipační, iní zase menej príjemní. Rozhodne im nehovorte o svojich úspechoch alebo o svojich úžasných plánoch do budúcnosti. Prijali by to všelijako, len s radosťou a prianím všetkého dobrého nie. V citovej oblasti sa veľmi s nikým nezoznamujte, mohli by ste sa popáliť. Ak sa nemôžete vyhnúť novému stretnutiu s neznámym človekom, buďte opatrní, ak sa dá, preklepnite si ho.

Zdravie: Mnohí budú spať o niečo dlhšie ako obyčajne, možno i preto, lebo je už všetko únavné a rána začínajú byť chaotické kvôli zmene času, ktorá stále nie je mnohým vyhovujúca. Najskôr zhlboka dýchajte. Potom si zacvičte desať minút jogy alebo niečo vaše obľúbené a dajte si sprchu. Takto sa budete príjemne cítiť až do večera. Popritom plávajte, bicyklujte alebo sa venujte maľovaniu či písaniu svojich memoárov.

Ide o tých, čo sa narodili 5., 14., 15., alebo 23. dňa v hociktorom mesiaci.

Nedeľa (1.10.2023)

Pre málo veľkých žije ľudský rod. Je málo správnych ľudí na svete, ale nič nebráni tomu, aby ich nemohlo byť viac. Len sa treba sústrediť na podstatu všetkého. Ľudský rod žije pre málo tých, ktorí nepodľahli zmene na robotov, na poklonkujúcich závistlivcov a chudákov iného druhu. Je dôležité, aby ich bolo oveľa viac, pretože potom sa všetky duše posunú do lepšej roviny vnímania ich úloh v živote na Zemi. Predstavte si, že nikto iného nemanipuluje a nechá ho žiť podľa jeho predstáv. Nepredstaviteľné? Ale nevyhnutné pre samotný život.

Kocka 7

Práca: Využite voľný čas na to, aby ste prežili niečo krásne, príjemné a zmysluplné. Najjednoduchšie bude čítanie skvelej knihy, maľovanie prípadne hra na hudobnom nástroji. Ale môžete ísť aj na nejaký výlet, kde spoznáte kúsok histórie alebo kde sa potešíte pohľadom na krásny nábytok alebo nádherné obrazy. Rozhodne nepremrhajte túto nedeľu márnymi úvahami o tom, či niečo bude alebo nebude.

Vzťahy: Vyhnite sa okolkovaniu, ak sa budete zhovárať s niekým, na kom vám v srdci záleží. V citovej oblasti môžete prežiť veľa pekného, príjemného. Najlepšie urobíte, ak sa sústredíte na podstatu toho, čo vám život robí krajším. Stretnutie s blízkymi, s rodinou alebo s partiou dobrých priateľov vám urobí dobre. Dokonca by ste si mohli vytvoriť aj spoločný program. Tí, ktorí pôjdu na prvé rande, bude priať šťastie a záblesky lásky.

Zdravie: Mierna hyperaktivita nebude na škodu. Využite ju na pohyb, plávanie alebo kolieskové korčule či cyklistiku po známych cyklotrasách. I les ponúka úžasnú atmosféru, vhodný je aj piknik s najbližšími. Sústreďte sa však na tráviaci trakt. Nezabudnite na dostatočné množstvo vody, čerstvú zeleninu a ovocie. Jedzte premyslene, zbytočne nedráždite žalúdok ani nervový systém. Večer si nájdite chvíľku na meditáciu.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 9., 18. a 24. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.