Veštica Adrianalin

Adrianalin

Osobný kód 153

Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Veštica Gizela

Gizela

Osobný kód 167

Veštica Dala

Dala

Osobný kód 161

Numerologický rozbor týždňa

Predpoveď na 38. týždeň (17.9. - 23.9.2018)

Podľa našej pomôcky ľahko a rýchlo nájdete riešenia svojich problémov či náhodných udalostí, ktoré sa vo vašich životoch vyskytnú, zároveň zistíte, čo bude pre vás skutočne dôležité. Na zvládnutie problémov budete potrebovať tieto vlastnosti: optimizmus, prezieravosť, poctivosť, pedantnosť, všestrannosť, idealizmus a trochu ľahkovážnosti.

Čo pre vás prinášajú jednotlivé dni tohto týždňa z numerologického hľadiska:

Pondelok (17.09.2018)

Možno vás niečo zabrzdí, iné posunie správnym smerom. Pamätajte že nádej zomiera posledná. Vašou skúškou bude vedieť rozlíšiť, kedy sa nachádzate v nádejnej situácii, kedy ako keby v pasci, teda bez reálneho východiska. V niečom budete musieť prekonať sami seba, ale môžete to perfektne zvládnuť.

Kocka 1

Práca: Získate nejakú zvláštnu možnosť napraviť pár pokazených vecí. Niektorí dostanú novú šancu, iní pocítia, že plat možno aj zvýšiť. Okrem toho presadíte pár zaujímavých myšlienok, ktoré ostatní radi uvedú do života. Horšie na tom budú niektorí novinári, ktorí majú nad sebou protekčných šéfov i šéfky.

Vzťahy: S kolegami kolegyňami vyjdete normálne najmä ak ste si zvykli na úprimnosť a čestnosť. Horšie ak by ste mali pocit, že ak je niekto vašim priateľom, môžete mu nadávať alebo rozkazovať. Také priateľstvo rýchlo končí. V osobnom vzťahu lepšie počúvajte partnera i partnerku. Predídete nedorozumeniam.

Zdravie: Hoci sa budete cítiť celkom dobre, i tak vás bude z niečoho bolieť hlava. Nájdete dôvod, prečo niektoré veci robiť inak ako je obvyklé. Prospeje vám masáž hlavy, prípadne segmentová masáž chrbta. Pripravte si čaj z levandule a neslaďte ho. Večer sa venujte meditačným a relaxačným technikám.

Platí to predovšetkým pre tých, čo sa narodili 4., 16., 24., 30. alebo 31. dňa v mesiaci.

Utorok (18.09.2018)

Vo všetkom nebudete mať pravdu, niečo niekde trochu uviazne. Dnešok bude naplnený chaosom, neprehľadnými situáciami, zvláštnymi postupmi. Nenechajte sa ničím oklamať, lebo skúškou bude práve to, nakoľko si dokážete zastať svoj názor nakoľko budete vedieť rozlíšiť pravé od falošného.

Kocka 2

Práca: Niekto sa pokúsi oklamať vás možno až podviesť. Neverte novým obchodným partnerom iba preto, lebo sugestívne hovoria a sú draho oblečení. Všímajte si ich reč tela, spôsob, akým komunikujú, gestá, ktorými budú vyjadrovať svoju vôľu. Takto prehliadnete ich ciele skôr, ako dôjde k nejakej ujme.

Vzťahy: Niektorí kolegovia vás prekvapia zdravým pohľadom na problémy, iní sklamú stagnáciou a povrchnosťou. Zistíte, že nie je všetko také, aké by mohlo byť. Na jednej strane si uvedomíte, čo všetko môžete - na tej druhej budete mať pocit sklamania a nedocenenia. Neistota sa prenesie i do partnerských vzťahov.

Zdravie: Tí, ktorí si ráno pocvičia (napríklad pranajámu alebo 5 Tibeťanov) naštartujú svoj organizmus tak, že zvládnu čokoľvek. Neskôr bude príjemné hodinku si zaplávať, prípadne si niekde 30 minút zabehať. Ak ani to nie, doma môžete posilňovať alebo sa venovať strečingu. Telo to rozhodne potrebuje.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 9., 12., 14., 20. a tiež 23. dňa v mesiaci.

Streda (19.09.2018)

Streda prekvapí pozitívnou energiou, novými možnosťami a tiež netradičnou skúškou vašej osobnosti. Budete sa zamýšľať nad tým, či niečo chcete, alebo nie. A ak to budete chcieť, či dokážete do toho vložiť naozaj všetko, aby bol výsledok perfektný. Najdôležitejšie bude správne sa rozhodnúť, a správne to načasovať.

Kocka 3

Práca: V zamestnaní sa celkom pekne rozbehnete, niektorí sa vložia do nových úloh ako draci, iní zasa zabojujú za svoje myšlienky a nápady tak, aby bolo všetko podstatne lepšie. Okrem toho môžete dosiahnuť zlepšenie po každej stránke. Skúste sa zbaviť svojho strachu z výnimočnosti, a všetko pôjde.

Vzťahy: Priateľom dôverujte “odtiaľ - potiaľ”, pričom niektorých doslova preverte. Stretnete zaujímavých ľudí, možno na prednáške, pracovnom stretnutí, či niekde inde. Sústreďte sa na nové známosti, berte ich s rezervou. Rozhodne bude najvhodnejšie riadiť sa intuíciou - tá nesklame nikdy. Do ničoho netlačte.

Zdravie: Niektoré športové aktivity prenechajte radšej iným, napríklad bojové umenia, adrenalínové športy, nohejbal či americky futbal. Veď ak budete cítiť napätie, budete ho môcť zo seba vyklepať aj jemnejším spôsobom. Robte niečo pomalé, ako jogové cvičenia prípadne strečing. Nezabúdajte piť dostatok tekutín.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 16., 18. a 26. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Štvrtok (20.09.2018)

Realita bude iná ako budete očakávať. Smolu budú mať pesimisti, lebo im dedukcie budú vychádzať presne opačne ako predpokladali. Všeličo sa bude môcť dať do poriadku. Skúška ani nebude v spôsobe vašich očakávaní, ale v tom, ako sa budete vedieť postaviť k nečakaným tromfom, k nepredpokladaným úspechom.

Kocka 4

Práca: Venujte sa práci len v rámci svojich možností. Do ničoho sa nevkladajte viac, ako treba, lebo niektorí kolegovia čakajú iba na svoju príležitosť, ako sa po vašom chrbte vyšplhať nahor. Možno niečo získate, hoci peniaze to nebudú. Rozhodne sa vyvarujte váhania či prebiehania z jednej strany na druhú.

Vzťahy: Pokúste sa byť priateľmi sami sebe, ostatní kolegovia, priatelia či blízki vám nebudú práve priaznivo naklonení. Môžete dosiahnuť pochopenie kolegýň či nejakého kolegu, ale to vám stačiť nebude. Budete chcieť viac, a to dnes akosi nebude možné. V citových záležitostiach sa zachováte správne.

Zdravie: Skúste sa vrhnúť na vodné lyže, ak ste na oneskorenej dovolenke na španielskej pláži, ale môžete to skúsiť aj v Chorvátsku či inde. Na Slovensku odporúčame bungee jumping prípadne paragliding. Rozhodne sa budete cítiť dobre. Jedzte veľa ovocia, čerstvej zeleniny a pite primerané množstvo vody.

Vzťahuje sa to na tých, čo sa narodili 1., 11., 13., alebo 22. či 28. dňa v hociktorom mesiaci.

Piatok (21.09.2018)

Niečo vás dnes potrénuje vo všestrannosti, správnom nahliadaní na problémy, v schopnosti nájsť tie najlepšie riešenia. Je na vás, či využijete svoj potenciál alebo nie. Budete môcť všeličo zmeniť, alebo aj nie. Bude závisieť len od vás, ako sa rozhodnete, ako svoje záležitosti posuniete či dopredu alebo dozadu.

Kocka 5

Práca: Niekoho zaujmete buď ohnivou rečou, možno inými tvorivými myšlienkami. Dôležité veci dotiahnete do konca, nové rozbehnete s ľahkosťou a istotou. Napriek tomu počítajte s maličkosťou, ktorá niečo zrúti. Mohli by ste byť ako mačka, ktorá ticho našľapuje a keď je ohrozená, vystrčí pazúriky.

Vzťahy: Ku každému sa asi nebude dať pristupovať trpezlivo, láskavo a s porozumením, ale aspoň sa o to pokúste. Získate tým úctu a obdiv partnera či partnerky, kolegov i príbuzných. Svoje city prejavujte primerane tam, kde pôjde o náznaky agresivity. Večer vás môže zaskočiť nečakaná návšteva, no bude príjemná.

Zdravie: Prospela by vám normálna relaxácia, niekomu i meditácia či komunikácia so svojím vyšším “ja”. Rozhodne sa s nikým nepretekajte, nevenujte sa drsným športom, nedokazujte si či v bojových umeniach vyniknete alebo nie. Najlepšie bude, ak si zájdete do sauny či na masáž, zrelaxujete, vypnete.

Týka sa to ľudí, narodených 7., 27., 20., 29. a 30. dňa v hociktorom mesiaci, ale výnimočne aj mnohých iných typov.

Sobota (22.09.2018)

Mnohí sa zasnívajú do obľúbenej témy lepšieho života, pričom si ani nevšimnú, že im na krk dýcha previerka ich náladovosti či idealizovania toho, čo je. Pokiaľ idealizujete niečo nebezpečné, môže sa to otočiť proti vám; pokiaľ niečo banálne, ani si reakciu nevšimnete. Snívajte, ale pritom neopúšťajte pôdu pod nohami.

Kocka 6

Práca: Bude na čase poupratovať a to nie iba príbytok či chatu, ale aj svoje myšlienky a emócie. Sústreďte sa na tie aktivity, ktoré vám prinesú vnútorný pokoj. Vyhnite sa prehnanej pedantérii či bazírovaniu na nepodstatných veciach. Upracte, ale nepreháňajte s tým. Lepšie bude sústrediť sa na príjemné stránky života.

Vzťahy: Pred koncom týždňa sa s nikým nehádajte, naopak, urovnajte si nejasnosti so známymi či s nadriadenými. Možno vás niekto naštve, ale zdržte sa komentárov. Svojej láske pripravíte milé prekvapenie, ak lásku nemáte, obzerajte sa okolo seba, isto sa dnes objaví možno v kaviarni, možno len tak, na ulici.

Zdravie: Venujte sa plávaniu, prípadne si dožičte vírivý kúpeľ. Voda vás rozhodne osvieži, strasiete únavu, zbavíte sa nahromadeného stresu. Odporúčame aj dlhú vychádzku prírodou, prípadne športovú chôdzu náročnejším terénom. Mladším prospejú aj kolieskové korčule či kondičný beh.

Platí to najmä pre tých, ktorí sa narodili 3., 2., 8., 17., a 25. dňa v hociktorom mesiaci.

Nedeľa (23.09.2018)

V skúške bude váš zmysel pre realitu, či podľahnete zdaniu, že sa dejú nejaké zázraky alebo si uvedomíte realitu a jej dôsledky. Vo všeličom sa budete môcť sústrediť na podstatu vecí, ale nepodliehajte ľahkovážnosti, tá by sa vám vypomstila. Najlepšie bude držať sa pevnej pôdy pod nohami, neschádzať z hlavnej cesty.

Kocka 7

Práca: Bude čas na kultúrne vyžitie, originálny koncert v niektorom kameňolome, či posedenie s priateľmi. Niekto dá prednosť knihe, iný odpočinku. Niektorí si zatancujú na svadbe priateľa či na rodinnej oslave, rozhodne sa nudiť nebudete. Večer môže priniesť inšpiráciu na zamyslenie sa či krátku meditáciu.

Vzťahy: Svoje city chráňte pred tvrdými konfrontáciami s okolím. Možno bude pravda na vašej, no možno i na tej druhej strane, práve preto choďte na všetko s citom a s nadhľadom. Osamelí budú mať šancu stretnúť sympatickú osôbku, osamelé milého partnera. Zaujímavý a nezabudnuteľný môže byť práve váš večer.

Zdravie: Všimnite si, koľko síl potrebujete na to, aby ste fyzicky zvládli pomerne jednoduché veci, sústreďte sa na tie aktivity, ktoré budú pre vás zaujímavé, venujte sa plávaniu, relaxáciám, dajte si menšiu očistnú kúru, aktívne oddychujte. Prospejú vám i večerné meditácie či počúvanie klasickej hudby.

Platí to najmä pre tých, čo sa narodili 5., 10., 15., ale aj 19. a 21. dňa v hociktorom mesiaci.