Odporúčame

Kavena

Kavena

Poradím vám, ako sa správne rozhodnúť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Lenka

Lenka

Osobný kód 164

Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Numerologický rozbor týždňa

Predpoveď na 8. týždeň (17.2. - 23.2.2020)

Podľa našej pomôcky ľahko a rýchlo nájdete riešenia svojich problémov či náhodných udalostí, ktoré sa vo vašich životoch vyskytnú, zároveň zistíte, čo bude pre vás skutočne dôležité. Na zvládnutie problémov budete potrebovať tieto vlastnosti: nádej, sebaovládanie, dychtivosť, správny úsudok, schopnosť meniť, vieru, odstup.

Čo pre vás prinášajú jednotlivé dni tohto týždňa z numerologického hľadiska:

Pondelok (17.2.2020)

S pokojnou mysľou skrotíte aj svoj strach, a vyriešite aj nebezpečné konflikty. Toto bude náučný scenár tohto dňa. Nech urobíte čokoľvek, napokon sa i tak ocitnete zoči voči svojmu strachu a budete musieť zaujať naje ký postoj. Asi vám to aj vyjde, no i tak budete musieť zabojovať sami proti sebe, proti svojim pochybnostiam a s nádejou vykročiť dopredu.

Kocka 1

Práca: Niektoré záležitosti budete vnímať optimisticky, a trochu podceníte náhodu. Intuícia však bude stáť na tej vašej strane, bude stačiť počúvať ju a všetko dopadne vo váš prospech, najmä ak máte niekde riešenie nejakého sporu či ak sa pokúšate niekde dokázať svoju nevinu. Robte všetko s umom a s citom, a bude to dobre.

Vzťahy: V každom prípade sa pripravte na menšie sklamanie s kamarátkou alebo priateľom, ktorí niečo sľúbia a sľub nedodržia. Možno vás niečo trochu raní, ale rýchlo sa z toho dostanete. Niektorí susedia budú trochu nepríjemní, ale svojím vrodeným šarmom zvládnete i toto. Vaši kolegovia budú takí, ako vždy.

Zdravie: Vaša kondícia bude trochu kolísať, preto si ráno urobte krátku silovú rozcvičku, napríklad položte sa do dosky na minútu, potom na lakte a zase vydržte minútu, a na každom boku, v bočnej doske vydržte po minútke. A celý deň bude športovo zahojený. Jedzte viac zelenej zeleniny, namiesto čokolády datle alebo banán.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 16., 18. a 26. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Utorok (18.2.2020)

Myslite, lebo témou dneška bude myšlienka: komu sa nechce myslieť na realitu, ustrnie v nereálnych snoch. Isto nechcete zaspať v sebaklame a preukážete dostatok sily, aby ste sa pozbierali a dali najavo svoju vnútornú silu. Všimnete si aj rôzne detaily, a to bude vaša záchrana. Využite svoju intuíciu, ale neprepadnite tvrdej sebakritike.

Kocka 2

Práca: Dajte si pozor, aby vás niekto neoklamal, nepreviezol cez lavičku, nedobehol...Stať sa to môže kdekoľvek. V zamestnaní vám niekto môže natárať, že si splnil uložené povinnosti a nebude to tak; doma sa môžete dozvedieť, že peniaze na lieky boli vlastne na alkohol a cigarety, a dobrá priateľka môže klamať ako nemá čas, aby pomohla, pritom bude len lenivá.

Vzťahy: Ak si budete myslieť, že podvodníci majú svoje zámery napísané na čele, mýlite sa. Naopak, môžu byť až lišiacky prívetiví, zaliečaví, radi lichotia a odvádzajú pozornosť od kľúčového zámeru. A takto pekne víťazia nad otvorenosťou a ústretovosťou. V rodine bude všetko v poriadku, no v ojedinelých prípadoch i tam niečo poškrípe.

Zdravie: Budete sa cítiť celkom dobre, no to neznamená, že preto nič netreba urobiť. Ráno si pripravte šťavu z ružového grapefruitu, voda je medová miska, teda jogurt s ovsenými vločkami, malinami a lyžičkou medu. Obed môžete zjesť, aký bude, ale popoludní si doprajte zeleninový šalát s kockami tofu, prípadne ovocnú misku.

Vzťahuje sa to na tých, čo sa narodili 1., 11., 13., alebo 22. či 28. dňa v hociktorom mesiaci.

Streda (19.2.2020)

Nepremyslené taktiky vedia urobiť človeku peklo zo života, niekedy aj tie premyslené… A tak sa ocitnete pred taktizovaním rôzneho druhu, ba i sami začnete vytvárať akúsi svojráznu taktiku, aby ste prešli všetkými skúšobnými kameňmi tohto dňa. Možno sa budete zase musieť niečomu naučiť, ale inak, ako ste boli zvyknutí.

Kocka 3

Práca: Všetko budete robiť s nadšením, budete hltať všetko nové a zaujímať sa o všetko netradičné. Po každej stránke sa vám bude dariť, mnoho vecí zvládnete. Ak niekde prednášate, zaujmete publikum, ak experimentujete, zistíte, že vám všetko vychádza podľa predpokladov a budete sa môcť tešiť z dosiahnutého výsledku.

Vzťahy: Najlepšie budú vychádzať učitelia so žiakmi či študentmi. Porozumejú si aj sestričky s lekármi a “ostatné páry”. Pokúste sa sústrediť na svojich najbližších v práci na tých najdôležitejších. Mohli by ste sa dostať k všeličomu lepšiemu v rámci vzťahov, najmä ak žijete pomerne osamelý život. Nejedna samotárka nájde svojho spolu-pustovníka.

Zdravie: Môže vás pobolievať žalúdok, a to najmä vtedy, ak zabudnete piť vodu, alebo z nejakého dôvodu celkom vynecháte jedlo. Pribavte si výdatné smoothies, to nahradí jedlo a doplní vodu, a je to zdravšie ako niektoré rýchle občerstvenie. Urobte si čas i na krátku meditáciu, prípadne si čítajte zaujímavú literatúru.

Týka sa to ľudí, narodených 7., 27., 20., 29. a 30. dňa v hociktorom mesiaci, ale výnimočne aj mnohých iných typov.

Štvrtok (20.2.2020)

Kde je miera, či hranica v tom, čo je dobré, pre koho, kedy a ako, a prečo? Kto ju kedy stanovil? Možno sa dnes treba venovať nielen kritike a sebakritike, ale aj hraniciam, hodnotám, na ktoré sa tak často zabúda. Bude rozumné riadiť sa intuíciou, ale pozor, ak sa do nej primieša príliš veľa vizualizácie či výmyslov, otočí sa to proti vám.

Kocka 4

Práca: Dnešok je predurčený na riešenie súdnych sporov, na prekrúcanie faktov, ale aj na dosiahnutie dobrého výsledku, ak budete postupovať podľa vnútorného hlasu a ak dokážete udržať na uzde svoju predstavivosť, Je možné, že sa niekto zníži ku krivému svedectvu, alebo že niekto v práci niečo celkom úmyselne pokazí.

Vzťahy: Niektorý kolega či kolegyňa začnú byť pre vás akýmsi bremenom. Budete mať pocit, že pri nich strácate energiu, inšpiráciu. A že sa nedokážete riadne sústrediť temer na nič. Skúste to prekonať nadhľadom, odosobnite sa. Večer sa stretnete so zaujímavými ľuďmi na veľmi dobrej, až pikantnej debate. Pobavíte sa.

Zdravie: Sústreďte sa na svoje aktivity, ale i na to čo zjete, akú aktivitu budete vykonávať. Možno stretnete spoločníka na atraktívnu športovú aktivitu, čo povzbudí najmä tie staršie ročníky. Snažte sa vo všetkom vidieť rovnako pozitíva ako negatíva, aby ste v ničom neprehnali. Jedzte ku každému jedlu zeleninový šalát, a budete fit.

Platí to najmä pre tých, čo sa narodili 5., 10., 15., ale aj 19. a 21. dňa v hociktorom mesiaci.

Piatok (21.2.2020)

Témou dneška bude: Niekedy je kúsok chleba viac ako honosná večera. Uvedomíte si, čo je pre vás vzácne, a čo iba naoko, aby ste nedráždili okolie. Budete musieť využiť veľa múdrosti, schopností, dokonca aj oprášiť to, čo ste zabudli, ale napokon môžete dosiahnuť želaný výsledok lepšie, akoby ste dosiahli v inom prípade.

Kocka 5

Práca: Pre mnohých pôjde o úspešný deň, kedy budete môcť konečne niekam vyraziť, dosiahnuť očakávaný výsledok, vyhrať dokonca i v hazarde. V každom prípade sa sústreďte na podstatu toho, čomu sa budete venovať. Vyhnite sa pochybnostiam o tom, čo považujete za správne, ak chcete niečo meniť, zmeňte to.

Vzťahy: Možno vás z niekoho rozbolí hlava, ale bude to poučné. Možno si uvedomíte, že každý sa mení vtedy, ak sa meníte aj vy. Začnete v niečom na sebe pracovať, a to ocenia spočiatku len tí najbližší. Vyhnete sa problémom s niektorou všetečnou susedkou, ale tiež očaríte niekoho, o koho v podstate ani nebudete stáť.

Zdravie: Možno dáte dnes všetkému riadne zabrať. Niečo zanedbané vás dobehne, a tak sa budete musieť rozhýbať, či budete alebo nebudete chcieť. Vyvarujte sa nestálosti či aktivitám za každú cenu. Treba sa roztancovať, či pri upratovaní alebo na dobrej zábave, to rozprúdi krv a podporí všetko pozitívne v organizme.

Platí to najmä pre tých, ktorí sa narodili 3., 2., 8., 17., a 25. dňa v hociktorom mesiaci.

Sobota (22.2.2020)

Niekto i láskavosť považuje za zločin, lebo láskavosť na nevhodnom mieste zločinom byť môže. Dajte si teda pozor, komu a čím pomôžete, a koho podporíte. V podstate všetko môže byť komplikované iba preto, lebo si to tak budete priať, lebo podľahnete ilúzii, že je všetko riešiteľné, pozitívne, a teda prijateľné. Malá lekcia vám neuškodí.

Kocka 6

Práca: V každom prípade všetko robte tak, ako najlepšie budete vedieť. Čaká vás veľa smiešnych prekvapení a možno aj sami niečo vyparatíte a napokon sa na tom pobavíte. Bude čas na výlety do hôr, užijete si krásne chvíle s tými, na ktorých vám záleží, a možno vám dobre padne poriadna túra a večerná diskotéka.

Vzťahy: Stretnete samých pochabých ľudí. Budete sa všetkému smiať, so všetkým začnete tak trochu manipulovať, ale dodržíte hranice a s niekým sa celkom dobre zabavíte. V ničom nepreháňajte, najmä nie v lichôtkach, na tie by druhá strana milo nereagovala. Všimnite si na večernom rande, aké krásne sú hviezdy…

Zdravie: Počítajte s náhlou vlnou únavy. Pokúste sa všetko riešiť pokojnou cestou, na nikoho sa nehnevajte, s ničím nepreháňajte. Prospejú vám zeleninové smoothies, 5 km chôdze, povedzme že po turistických chodníčkoch, Večer isto relaxujte pri dobrej knihe alebo inšpiratívnom filme. Vhodné je aj kreslenie či hra na hudobnom nástroji.

Platí to predovšetkým pre tých, čo sa narodili 4., 16., 24., 30. alebo 31. dňa v mesiaci.

Nedeľa (23.2.2020)

Možno spoznáte, že stavať všetko iba na finančnej odmene znamená robiť veci bez lásky a oduševnenia. Možno si sami sebe poviete, že ľudí s takým charakterom nepotrebujete. Lenže potrebujete v niečom jasno, a to nevyfantazírujete. Zahĺbte sa do seba, a úprimne si povedzte, či aj vy niečo nerobíte IBA účelovo.

Kocka 7

Práca: Dnešok praje umelecky nadaným dušiam, výtvarníkom, choreografom, ale aj tanečníkom či operným spevákom. Budete sa tešiť všetkému, čo stojí zato, aj keď nie ste umelcami na papieri, jedlo, ktoré pripravíte, bude lákavé, zákusky originálne, servírovanie výnimočné. Dokonca ak vymyslíte program pre svojich blízkych, bude stáť zato.

Vzťahy: S rodinou sa pohodnete, hoci sa môže stať, že budete niečo iné chcieť od tých najbližších ako vám budú ochotní dať. Sústredíte sa na svoje prednosti, a v spoločnosti zaujmete extra príhodami, ktoré porozprávate so šarmom vám vlastným. Diplomaticky sa vyhnete hádke, ak bude treba, po anglicky zmiznete.

Zdravie: Vyhnite sa náročným aktivitám či fyzického alebo duševného charakteru. Budete potrebovať skôr vnímať niečo krásne, príjemné a povznášajúce na duchu. Jedzte racionálne, pite viac vody a častejšie, aby ste zbavili svoje telo rôznych škodlivých usadenín. Bude vhodný čas premýšľať o sebe, o svojich plánoch.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 9., 12., 14., 20. a tiež 23. dňa v mesiaci.