Odporúčame

Lucia

Lucia

Pomocou energie a kariet vám dám odpoveď na otázky, ktoré vás trápia. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Veštica Freyja

Freyja

Osobný kód 170

Numerologický rozbor týždňa

Predpoveď na 16. týždeň (19.4. - 25.4.2021)

Podľa našej pomôcky ľahko a rýchlo nájdete riešenia svojich problémov či náhodných udalostí, ktoré sa vo vašich životoch vyskytnú, zároveň zistíte, čo bude pre vás skutočne dôležité. Na zvládnutie problémov budete potrebovať tieto vlastnosti: elán, vytrvalosť, všestrannosť, idealizmus, ľahkosť, schopnosť rozlíšiť protipóly, dôslednosť.

Čo pre vás prinášajú jednotlivé dni tohto týždňa z numerologického hľadiska:

Pondelok (19.4.2021)

Najlepšie, ak chodíš do školy od posledného ročníka po prvý. Vtedy sa nikto nič nenaučí. O tom budú skúšky dneška: či budete ochotní trpezlivo a postupne zdolávať rôzne prekážky, alebo to zoberiete akýmsi vlastným “úhrnom”, čo môže podkopať vašu pozíciu a tiež silu osobnosti. Môže to byť náročné po každej stránke, preto by ste sa mali ukázať v tom najlepšom svetle, ako rozvážni ľudia.

Kocka 1

Práca: V niektorých aktivitách si budete pripadať prehnane vyťažení, zamestnaní, a tak začnete hľadať “cesty najmenšieho odporu”. Ťažko povedať, či si tým pomôžete alebo skôr poškodíte. V niečom budete dosť osamotení, možno aj nepochopení, ale ako vždy - i dnes si napriek rôznym prekážkam poradíte.

Vzťahy: Najlepšie vyjdete so svojou láskou, teda s partnerkou či s partnerom. Nájdete súlad a zhodnete sa i v tom, ako budete prežívať večer, čím si ho spríjemníte, s kým sa stretnete. S inými ľuďmi budete trochu strohí, ale v ničom neprekročíte hranice slušnosti či vzájomnej tolerancie.

Zdravie: Budete sa cítiť celkom príjemne, no prospeje vám posilňovanie - možno už v normálnej posilňovni, prípadne beh v prírode, cyklistika či dlhšie jogové cvičenie, kde potrénujete koncentráciu a tiež silnú vôľu. Bude vhodná striedmejšia strava, na večeru stonky zeleru, mrkva, kaleráb a vhodný dip.

Vzťahuje sa to na tých, čo sa narodili 1., 11., 13., alebo 22. či 28. dňa v hociktorom mesiaci.

Utorok (20.4.2021)

Niektorí svätci tvrdia o sebe, že sú samá svätosť..., ale opak je pravdou. Budete sa mať príležitosť zamýšľať nad tým, čo možno považovať za “sväté” a čo sa síce za také považuje, ale má to veľmi ďaleko od svätosti ako takej. Možno budete cítiť niečo ako sklamanie, pocit osamelosti, ale na to ste si hádam už počas roka zvykli. Okrem toho si začnete pripadať ako auto, ktoré nemá dostatok paliva na to, aby správne naštartovalo.

Kocka 2

Práca: Povinnosti hravo zvládnete, ako aj deti zvládnu školské učivo a povinnosti. Možno sa zamotáte v niektorých neveľmi logicky pripravených projektoch, ale i na toto nájdete riešenie. Najlepšie na tom budú tí, ktorí sa venujú tvorivým činnostiam, vymýšľajú príbehy, tvoria pekné filmy, maľujú obrazy a podobne.

Vzťahy: Zrejme sa s mnohými ľuďmi nestretnete, ale zato budete s tými svojimi príkladne vychádzať. Trochu preženiete s jedlom, ale na druhej strane, nič veľkolepé sa nebude dať urobiť, preto deťom poviete pár príbehov, manželke tiež zarecitujete niečo z “vlastnej tvorby” a napokon to bude celkom úsmevný, príjemný deň.

Zdravie: Napriek istým obmedzeniam, sa budete pohybovať vyše práva. Naháňačka po byte či po kancelárii, možno i po schodisku alebo po chodbách vám prinesie lepšiu kondíciu, optimistickejší pohľad na svet, ktorý sa vám tak trochu zrútil, ale vstáva nanovo. Prídete na iné myšlienky. Len pozor na množstvo pozvánok, ktorým nebudete vedieť odolať.

Týka sa to ľudí, narodených 7., 27., 20., 29. a 30. dňa v hociktorom mesiaci, ale výnimočne aj mnohých iných typov.

Streda (21.4.2021)

Bohatstvo je úžasná pomoc, ak nie je tvojím životným cieľom. Lebo skutočné bohatstvo každý nosí v sebe. Ak to nevie, bude chudákom, i keby mal na konte milióny. Peniaze ako cieľ - kazia charaktery, sú zdrojom nešťastia, živorenia a trestnej činnosti. Ako prostriedok - uľahčujú samotný život, prinášajú slobodu a nezávislosť. A prispievajú k širšiemu výberu z možností..., ale málokto to unesie…

Kocka 3

Práca: Mnohí sa vrátia do práce, niektorí zostanú doma. Všeličo bude pre nich zložité, komplikované. Budete sa snažiť konštruktívne myslieť, tvorivo postupovať, zariaďovať, čo sa bude dať. Mnoho maličkostí aj urobíte, mnohí sa zbavia tiesnivého pocitu, mnohí pochopia, čo môže byť pre nich to najlepšie. Dosiahnete celkom slušné výsledky.

Vzťahy: S niektorými ľuďmi sa nebude dať normálne vyjsť, preto im dáte slušne najavo, čo si o nich myslíte. Budete vedieť, že to nepomôže, ale i tak sa o to pokúsite. V rodine niektorých pochopíte, dáte najavo svoj súcit a porozumenie s ich možno až depresívnymi pocitmi. Na všetko pôjdete s rozumom a tiež s citom.

Zdravie: Ráno si otvorte okno, urobte si sedem hlbokých nádychov a sedem ešte dlhších výdychov. Dýchajte bránicou a nosom. Pri nádychu vzpažte ruky, akoby ste naberali nebeskú energiu, pri výdychu pomaly pripažujte. Každú hodinu vypite pohárik vody. Jedzte umyté a čisté ovocie, najlepšie jablká s citrónmi a postrúhaným ďumbierom.

Platí to najmä pre tých, čo sa narodili 5., 10., 15., ale aj 19. a 21. dňa v hociktorom mesiaci.

Štvrtok (22.4.2021)

Hovoriť pravdu medzi klamármi je rizikom podnikania. Každé riziko je spočiatku vzrušujúce, šteklivé a akousi hnacou silou. Lenže ak povieme notorickým klamárom pravdu, vysvetlia si to po svojom, pretože klamár predpokladá, že aj ostatní klamú, a preto treba brať všetko z celkom iného uhla pohľadu. Lenže KTORÝ uhol pohľadu bude ten pravdivý, skutočný a naozaj i reálny?

Kocka 4

Práca: Možno sa zažeriete do niečoho nového a rozbehnete výnimočnú prevádzku, ktorá vám neskôr prinesie veľa výhod. Prekvapíte mnohých ľudí dômyselnosťou, akčnosťou, Aj sami sa začudujete, ako dokáže všetko fungovať pri troche dôvtipu a sebadisciplíny. Vynájdete sa v každej situácii, no získate podporu.

Vzťahy: Vyhnite sa nátlaku na iných. Ak pracujete, načúvajte i tomu, čo hovoria kolegovia či kolegyne, nenúťte ich do niečoho, čo fakticky zborovo odmietajú. Lepšie sa sústreďte na obsah ako na formu toho, o čom sa bude hovoriť, dokonca to bude platiť aj pre osobné vzťahy či priateľstvá. V láske môže byť všetko v poriadku.

Zdravie: Po rannom dýchaní zhlboka sa dajte do polohy doska, vydržte ak aspoň 30 sekúnd, potom päťkrát mierne roznožte skokom. Pomaly choďte do stoja, zhlboka sa nadýchnite, pomaly vydýchnite a môžete sa venovať dennému programu. Ak by ste mali pocit, že sa vám točí hlava, lebo ste mali príliš dlho rúško, dajte si lyžicu domáceho medu.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 16., 18. a 26. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Piatok (23.4.2021)

Vychýlený z dráhy obyčajne kolabuje. Táto skúška vašej vnútornej rovnováhy bude pomerne vážna. Budete musieť preukázať veľkú vnútornú silu, veľa odvahy a pohotovosti jednať. Možno si budete pripadať trochu dezorientovaní, ale to len zhlboka predýchajte a všetko bude v poriadku. Pokiaľ sa snažíte dosiahnuť nejaké zmeny, nerobte ich za každú cenu, nechoďte hlavou proti múru; „hlava” to nevydrží…

Kocka 5

Práca: Dariť sa bude najmä lekárom, sestričkám, sanitárom ostatnému zdravotníckemu personálu. Dobre na tom budú aj policajti a ochranári každého typu a úrovne. Na svoje si prídu obchodníci, ale aj tí, ktorí sa chopia šance a začnú sa venovať obchodovaniu. Horšie na tom budú citliví, menej priebojní ľudia.

Vzťahy: Budete sa snažiť ovládať sa, a tiež akceptovať i to, čo si želajú iní. Ale nepôjde to celkom podľa vašich snáh a predstáv. Niekde sa vo výmene názorov zaseknete a možno aj trochu vybuchnete. Predýchate to, no depresívne myšlienky si prinesiete domov. Doma to najlepšie nebude. Akoby vám ostatní nechceli dnes rozumieť.

Zdravie: Imunitný systém najlepšie podporíte nápojom z 3 klinčekov, šťavy z jedného citróna a 1 PL najemno postrúhaného ďumbiera. Ak by ste prijali radšej “jedlo”, teda nie nápoj, Pridajte 1 väčšie nakrájané jablko a zmixujte na hladkú kašu. Dochutiť môžeme medom. postrúhanými vlašskými orechmi alebo najemno posekanými lieskovcami.

Platí to predovšetkým pre tých, čo sa narodili 4., 16., 24., 30. alebo 31. dňa v mesiaci.

Sobota (24.4.2021)

Keď bohovia bojujú, ľudia trpia. Treba si uvedomiť, že ak zodpovedáte za nejakú jednotku, skupinu alebo komunitu ľudí, potom si musíte byť sami sebou istí. Každá hádka s niekým v podobnom postavení, každé protirečenie - vyvolajú nedôveru, pochybnosti a vytvoria účinnú mieru chaosu, ktorý nebude prospešný pre nikoho. Majte na zreteli všetky svoje povinnosti, zodpovednosť, a podľa toho jednajte.

Kocka 6

Práca: Naberiete si na seba rôzne možno aj protichodné ciele a povinnosti, vďaka čomu dosiahnete pocit nesmiernej únavy a možno aj zbytočnosti. Ženy sa oddajú prácam v záhradkách, v domácnostiach, vymyslia si všetko možné aj nemožné, no len máloktorá si urobí normálny plán.

Vzťahy: So všetkými, s ktorými sa dnes stretnete, vyjdete na úrovni a normálne, rodinné vzťahy budú priateľské, ústretové a budete mať z toho celkom dobrý pocit. Najlepšie vyjdete so svojimi láskami, dokonca ak máte na dnešok nové stretnutie, môže z toho vzniknúť nádherné priateľstvo.

Zdravie: Niektorých zabolí brucho, iných hlava, preto nezabúdajte na pitie dostatočného množstva vody - najlepšie každú jeden a pol hodinu 250ml. Okrem toho jedzte viac zeleninových šalátov - ale bez majonézy, najlepšie s citrónom, olivovým olejom a morskou soľou. Večer si urobte čas na mandalu.

Týka sa to v prvom rade tých, ktorí sa narodili 9., 12., 14., 20. a tiež 23. dňa v mesiaci.

Nedeľa (25.4.2021)

Keď ľudia bojujú, trpí celý vesmír. Je to veľká pravda, pretože len ľudia dokážu zo seba vypudiť toľko negatívnej energie, akoby sa všetko zmenilo na hotové peklo. Budete sa môcť rozhodnúť, či budete prechádzať peklom alebo ho budete len z bezpečnej vzdialenosti pozorovať a nezasahovať do ničoho. Čo asi budete považovať za rozumnejšie? K čomu inklinujete? Na to prídete práve dnes.

Kocka 7

Práca: Mnohí využijú dnešok na pobyt v prírode, návštevu príbuzných, ktorých dlho nevideli, niektorí pôjdu na dovolenku (i keby na to nebol nijaký vhodný dôvod). Zdá sa, že vám naplánovaný program vyjde a budete spokojní nielen vy, ale aj celá vaša rodina. Budete počúvať, čo chcú iní.

Vzťahy: Vylepšia sa vaše rodinné väzby, niektoré narušené kontakty, ale aj vy sa budete snažiť rozdávať radosť, úsmev a optimizmus, čím milo prekvapíte nie iba svojich najbližších. Nové známosti môžu byť celkom príjemné, no i tak zistíte, že sa všetko vyvíja vlastným smerom, teda inak, ako by ste si mysleli.

Zdravie: V pomerne dobrej kondícii budete môcť aj športovať, trénovať, behať, bicyklovať, vhodná bude aj horská turistika, ako len budete chcieť. Jedzte menej a častejšie, nezabudnite vypiť počas dňa 8-10 pohárov vody. Vhodné budú aj ovocné a bylinkové čaje, zeleninové šaláty, večerná meditácia.

Pôjde najmä o tých, čo sa narodili 6., 16., 18. a 26. dňa v ktoromkoľvek mesiaci.

Téma dňa Zrkadlenie ako nástroj na riešenie problémov vo vašich vzťahoch

Pozrite sa na svoj život z iného uhla pohľadu - z odrazu v zrkadle a naučte sa žiť šťastnejší život.

Zistiť viac