Veštenie a spirituálne poradenstvo

Veštica Klára

Klára

Osobný kód 174

Veštica Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Horoskop na november - Vodnár

Mesačný tarotový horoskop 2020

Vzťahy: Vodná princezná vnímavo a nežne prináša lásku a cit k tým, ktorí sú ochotní mať niekoho radi. Samozrejme, ide to aj bez karty, veď ony sú len barličky pre toho, kto má problém, alebo chce niečo riešiť. Skúste byť nežnejší, oceňte pôvaby života i svojej partnerky, či náklonnosť partnera. Pochopte jeden druhého, aj napriek tomu, že ste si v minulosti ublížili. 

Práca: V robote tiež dobre padne, ak sú k sebe ľudia milší a vychádzajú si v ústrety. Ak nie ste spokojní s prácou, skúste si na nej nájsť aj niečo milé a pozitívne. Nevrlá kolegyňa má možno doma problémy, alebo si namýšľa, že ju nemáte radi. Milý úsmev, ktorý jej darujete hneď ráno, urobí možno malý zázrak. 

Zdravie: Na karte je plávajúca žena, ktorá si užíva styk s vodou. Aj vy sami uznáte, čo je liekom na zlú náladu, depresiu alebo choroby pohybového ústrojenstva, ktoré často toto obdobie prináša. Plávanie v bazéne teraz asi neprichádza do úvahy, pokiaľ nevlastníte svoj súkromný. Pomôže i vaňa, naplnená vodou, alebo sprcha. Voda zmýva stres i bolesť. 

Zobraziť horoskop na november pre znamenie: