Veštica Eliška

Veštica Eliška
kód 311
Ďakujem za schopnosť pomáhať druhým - s láskou a úctou som tu pre vás.

Informácie o dostupnosti:

 • Zapnite si hlásenie, kedy budem opäť online (kliknite na ikonku zvončeka). Teším sa na vás smile

Zameranie: Vzťahy, zdravie, práca, financie
Špeciálne oblasti: Odstránenie blokov, dodanie pozitívnej energie
Veštecké techniky: Výklad mariášových kariet
Jazyk výkladu: český
Znamenie: Baran
Prax: 21 rokov
Hodnotenie: (8 hodnotení)

O mne

V živote som prešla mnohými drobnými, veľkými i obrovskými trápeniami a bolesťami. Už ako malá som videla viac ako ostatní a každá jedna prežitá bolesť vo mne prehlbovala a zosilňovala poznanie. Najprv som svojmu daru nerozumela - bolo zvláštne vidieť, čo ostatní nevidia, vnímať a cítiť zážitky, ktoré nikto necíti a nechápe…

Potom som sa ako mladá žena s bolesťami chrbta dostala k liečiteľovi, ktorý ma privítal so slovami: “Ja na vás tak dlho čakám! Naučím vás reči podvedomia, intuície a vykladať karty. Budete pomáhať ľuďom. Až s pribúdajúcimi rokmi pochopíte vašu silu, moc a schopnosti.” A podal mi balíček kariet. Vtedy som bola vydesená, ale dnes už presne viem, o čom hovoril.

Roky vykladám karty ľudom známym aj neznámym a všetci sa vracajú pre ďalší výklad, pretože karty sa nemýlia. Karty sú silné, neúprosné, ale vždy ponúkajú aj riešenie. Poznajú pravdu a je len na nás, ako s ňou naložíme. Cesta vždy existuje a spoločne ju nájdeme - stačí len vykročiť.

Vážim si dar, ktorý som dostala a ďakujem za vašu dôveru.

Recenzie zákazníkov

 1. Veštica Eliška
  Vaše hodnotenie:
 2. Gabriela - 29.6.2024

  Eliška má neskutočný dar. Predpovede sa plnia veľmi presne. Veľká spokojnosť. Ďakujem

 3. Dominika - 3.6.2024

  LEN ĎAKUJEM! Viac netreba.

 4. Ell. - 8.5.2024

  Milá Eliska, písala som hneď ako sme dotelefonovali, zrejme mi to neodoslalo.. bola ste úžasná, veľmi pekne dakujem za obsazny vyklad a s porozumením. Napíšem hneď ako sa veci pohnú, ako som sľúbila. Vy, Wanda aj Mirek ste sa zhodli, tak je na mne ako si hlavu upracem. Dakujem a teším sa veľmi!

 5. Sofi - 22.4.2024

  Ďakujem veľmi pekne. Milo som bola prekvapená. Určite odporúčam.

 6. Monika - 25.3.2024

  Strašne milá, príjemný hlas, hovorí veci na rovinu, presný opis osoby. Vie povzbudiť, ukľudniť, poradiť. Cítiť z nej úžasnú energiu. Je tu viac dobrých veštcov, ale za mňa p. Eliška je TOP. Vrelo odporúčam.

 7. Eva - 23.3.2024

  Príjemný hlas, presný opis situácie a osoby, úžasná energia ide z tejto pani, krásne vás vie nasmerovať. Ďakujem, určite sa ešte ozvem.

 8. Lucia - 14.3.2024

  Presný opis osob a to ako po fyzickej tak aj po charakterovej stránke. A aj presný opis situácie. Úžasné, klobúk dole. Určite sa ešte ozvem, ďakujem pekne.

 9. Dominika - 14.3.2024

  Strašně milá paní! Ochotná a poradí, pomůže, uklidní a řekne pravdu, takovou jaká je. Její hlas je balzám pro duši. Určitě jsem ji nevolala naposledy!