Tarotová karta dňa

Vaša osobná veštba na dnes

Vytiahnite si pomocou neviditeľnej ruky osudu osobnú tarotovú kartu dňa a získajte tak základné nasmerovanie na váš dnešný deň alebo problém, ktorý vás momentálne trápi.

  • Zamiešajte karty kliknutím na tlačítko pod obrázkom tarotovej karty. Miešajte tak dlho, pokiaľ vám vnútorný hlas nepovie, že už stačilo.

    Ak sa chcete dozvedieť, čo vám poradí karta dňa na nejaký problém, môžete sa v duchu spýtať na čokoľvek, ale vaša otázka musí byť presná a zrozumiteľná (nepoužívajte vo vete zápor), zameraná len na jeden problém.

  • Vyberte si osobnú kartu dňa, ktorú vám osud pripravil. Pri výbere je potrebné byť sústredený a v harmónii. Najlepšie je, ak zavriete oči, ale pozeráte sa pod privretými viečkami zvnútra von na stred svojho čela (tretie oko).

Odporúčame vám vybrať si len jednu tarotovú kartu denne.

V opačnom prípade sa môžu karty “uraziť”, že ich neberiete vážne a výklad nebude mať zmysel. Budete dostávať nejasné predpovede, z ktorých budete ešte viac zmätení.

Karty vám poskytnú informácie a poznanie, ak o ne celým srdcom a dušou požiadate. Ak ich budete používať s láskyplným zámerom, vznikne tajomné spojenie medzi vami a vyššími energiami, ktoré vám chcú pomôcť.