Veštby a spirituálne poradenstvo

Veštec Vid

Vid

Osobný kód 174

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Astropsychologička Miška

Miška

Osobný kód 154

Horoskop na október - Vodnár

Mesačný tarotový horoskop 2019

Vzťahy: Cítite sa osamelí, máte už dosť toho, že na stole je vždy len jedna šálka? Málokedy sa stane, že vám niekto priamo zaklope na okienko či dvere a bude z toho nádherný vzťah! Neseďte preto doma!  Zaujímavé bude vaše stretnutie s Pannou, ktorá je s vami vo večnej opozícii. Tá sa však môže zmeniť na doplnenie toho, čo vy ako Ryby nemáte, napríklad pragmatickosť. Tarot uvádza pri tejto karte i svadbu. 

Práca: Ľady sa pohli. V bežných činnostiach sa vám môže dariť, a to hlavne tam, kde je potrebná tvorivosť. Nechajte si poradiť niekým citlivým vo vašom kolektíve. Možno sa stretnete s kolegami mimo pracoviska. Pohárikom vína sa utužia vzťahy a padnú okovy škrobenosti. Príde inšpirácia, ktorá sa neskôr zmení na skutky. 

Zdravie: Trápia nás mnohé veci, potom sa i telo sa ozýva. Jeden má kilá navyše, iný nejakú závislosť či boľavé kolená. To, že každá choroba má svoju príčinu i v našej psychike ste už iste počuli. Prečítajte si o tom v ezoterickej i odbornej literatúre. Navštívte holistického lekára alebo liečiteľa. 

Zobraziť horoskop na október pre znamenie: