Veštica Adrianalin

Veštica Adrianalin
kód 153
Pomôžem vám rozlúštiť reč vášho podvedomia. Snívajte, pýtajte sa a buďte šťastní.
Zameranie: Vzťahy, práca, rodina, výklad snov
Špeciálne oblasti: Rodinné problémy, dobíjanie pozitívnou energiou
Veštecké techniky: Veštenie z cigánskych kariet a kariet madam Lenormand
Prax: 22 rokov
Hodnotenie: (25 hodnotení)

O mne

Môžem vás sprevádzať vašim snom a podrobnou analýzou aj nenápadných symbolov spoločne rozlúštime reč vášho podvedomia. Práve prostredníctvom snov sa vám často snaží vaše podvedomie povedať niečo dôležité a dokáže vám poskytnúť aj odpovede na otázky, ktoré vás trápia dlhodobo.

Nenápadný symbol pochopený správne, dokáže váš život posunúť na lepšiu dráhu a môže ho dokonca zmeniť úplne. Moje dlhoročné skúsenosti vás môžu nasmerovať, ak zlyhá snár. A to sa stáva často.

Sen možno rozvíjať aj vedome a symbol sa často v inej podobe vyskytuje aj v našej každodennej realite. Môže odhaliť začínajúcu sa chorobu, alebo somatický problém. Ale môže nás ušetriť aj od zbytočného trápenia, či vyslobodiť nás z nevhodného vzťahu.

Výklad snov je výprava na ostrov pokladov, ktorú by si nemal nechať ujsť nikto, kto veľa sníva, ale ani ten, kto zažil silu sna, na ktorý nevie zabudnúť.

Snívanie počas dňa a naše predstavy, či vízie sú tiež dôležitou súčasťou vnútorného sveta a obrazov, ktoré nás vedú v živote. Často nenápadne predurčujú naše konanie a dokážu nám do života pritiahnuť tzv. náhody a nových ľudí.

Už ste niekedy skúsili položiť svojmu podvedomiu otázku pred spaním a počkať na sen, ktorý sa vám bude snívať a nakoniec ste v jeho symbolike našli odpoveď na svoju otázku? Ak nie, skúste to. Sny dokážu byť úžasné. Môžem vás sprevádzať, viem poradiť, nájdem detail a kľúč k poznaniu vo vašom sne. Podarilo sa mi už odstrániť aj dotieravý sen podobný nočnej more.

Venujem sa aj týmto témam:

Hodnotenia zákazníkov

 1. Veštica Adrianalin
  Vaše hodnotenie:
 2. Števo

  Skutočný poklad, dodá energiu, nasmeruje a veci sa postupne plnia.

 3. jozef77

  Ďakujem za vysvetlenie sna, hoci trval len pár sekúnd, dostal som inštrukcie ako ďalej napredovať. A prebrali sme aj Ďalšie oblasti, ako sú vzťahy s najbližšími a aj moju prácu. Super ! Mám pocit ako keby som dostal informácie obsiahnuté minimálne v dvoch knihách.. Veľmi Príjemná a Profesionálna, cítil som prepojenie a dôveru. Určite doporučujem..

 4. MB

  Jedine a jedine Adrianalin. Táto osoba má naozaj dar nazerať do budúcnosti. Držala ma nad vodou v tých najhorších chvíľach, aj keď som úplne strácal nádej. Vývoj súhlasil, časové údaje súhlasili. To, čo povedala, sa stalo. Ja neviem, ako jej mám vysloviť ďakujem, ale ďakujem jej tisíckrát. Ak niekto bude riešiť vzťah - vlastná skúsenosť, pani Adrianalin Vám so 100% istotou povie, ako sa okolnosti a vzťah samotný budú vyvíjať a skutočne môžete jej slovám veriť. Veril som a teraz viem, že som urobil správne rozhodnutie. Zo srdca ďakujem!

 5. Števo

  proste najlepšia, hovoril som v minulosti z rôznymi veštcami ale pani Adrianlin je naj, hovorí čo povie pripraví aj na príkoria osudu, žiadne sladké reči ale dodá aj pozitívny pohľad na život. Veľké ďakujem mám Vás rád

 6. Jano

  Dakujem jej velmi pekne za pomoc a trpezlivost, pomohla mi v najtazsich chvilach, vsetko co povedala sa splnilo a nasmerovala ma, aby som zotrval na spravnej ceste a zachoval klud.

 7. Barbora

  Bolo to neuveriteľne presné, dokonca časové údaje sedeli, a to som sa spýtala len, aby som vŕtala... Dozvedela som sa, že idem správnym smerom a zmeny, ktoré nastanú a nastávajú, sú cestou k úspechu - môj strach sa stal povzbudením... Adrianalin mi veľmi pomohla, dúfam, že sa dokážem zariadiť a vydržím. Vďaka veľká!!!

 8. :-)

  Nebyť pani Adrianalin, možno by som nezostal na ceste, ktorá ma viedla k človeku, s ktorým určite strávim zvyšok života. Napriek tomu, že veci sa zdali čierne, ukázala mi ich opačnú stranu, ktorú som nevidel. Každý z nás občas potrebuje radu, či cesta, na ktorú sa vydal, bola správna. Pani Adrianalin túto radu zaručene a bezchybne poskytne. Ďakujem za karty park a kotva... :-)

 9. Any

  Najlepšia aku poznam, vsetko vychadza co povie. Chce poradit a je velmi prijemna a ľudska.

 10. Mamka_E

  Uzasna! Najlepsia! Najprofesionalnejsia! Ak hladate uprimnu odpoved na otazky ktore Vas trapia tak urcite sa pytajte Adrianalin. Vsetkym odporucam. Dakujem za trpezlivost a skutocnu pomoc.

 11. Veve9

  Vyborna komunikacia a objasnenie situacie. Uprimnost a ochota pomoct cloveku. Dakujem za rady. Vyborny pocit.

 12. Member54983

  najlepšia zo všetkých, naozaj vie a je komunikačne zdatná, príjemná

 13. K.

  Najferovejsia z vestic. Verim jej!

 14. Janka

  Úžasný, empaticky, úprimný človek s veľkým srdcom pomáhať.

 15. Gabika

  Sú ľudia a ľudia....k Adi som sa dostala pri riešení vážnej životnej situácie,kde už nebolo východiska. no ona ho s trpezlivosťou hľadala,nejde jej o peniaze,je to skromná a úžasná bytosť,často sa obetuje a na úkor svojho voľného času pomáha iným...empatická,citlivá a veľmi presná vo výkladoch.uz 2 roky je človekom,ktorého nazývam priateľ...vrele odporúčam,.Aďka ďakujem za seba aj za ostatných,ktorým pomahas.

 16. hannah1

  Pani Adrianalin je úžasná žena so zlatým srdcom. Je veľmi ľudská a vždy ma vie správne usmerniť a upokojiť. Zatiaľ sa nikdy nepomýlila, všetko jej úplne vyšlo. Som rada, že existujú aj takí ľudia ako ona.

 17. Žofka

  Súhlasím s predchádzajúcimi hodnoteniami. Moja skúsenosť je tiež veľmi pozitívna. Ak si neviete v niečom rady, určite sa obráťte na pani Adrianalin.

 18. D.

  Realistická, priama, všetko na rovinu, no zároveň citlivá. Moja ročná skúsenosť s ňou. Veštby sa naplnili.

 19. Anna

  Pani Adrianalin je naozaj prijemna dama. Objasnila mi situaciu, vztahy, poradila, co dalej. Jej vyklad mi sedel s tym co vidim a prezivam. Pomohla mi vsetko pochopit a dodat opat silu do zivota a do splnenia mojho sna. Velmi pekne jej dakujem.

 20. Lucka

  Dakujem za podrobne vykreslenie situacie a za vyklad. Bola som velmi milo prekvapena ze vela veci sa mi potvrdilo.

 21. vanja

  Dakujem velmi pekne, ste velmi prijemna dama...naozaj velmi odporucam vsetkym, a to viem, o com hovorim. Este raz vdaka.

 22. Júlia

  Veľmi pekne ďakujem za rozhovor. Naozaj odporúčam.

 23. Janka

  Top.

 24. Mata

  Ďakujem pekne. Ste veľmi láskavý človek.

 25. marika

  Úžasná žena.

 26. menojojo

  Volám sa Jozef a pani Adriane vdačím za vela.Pomohla mi najst cestu zivotom a naviac ma doviedla k novej životnej partnerke Janke.Pani Adriana ma presne informacie ako ziadna ina veštica.A to mozem potvrdit,pretože som vyskušal viacere vestice a vestcov.Použiva rozne sposoby a karty a vie presne odpoved na vsetky otazky.Ja a Janka jej vdačime za to,že sme sa stretli ešte ovela skor ako nam to bolo dane.Vrele ju doporučujem.Jozef