Kartářka Adrianalin

Kartářka Adrianalin
kód 153
Pomůžu vám rozluštit řeč vašeho podvědomí. Sněte, ptejte se a buďte šťastní.

Informace o dostupnosti:

 • Zapněte si hlášení, kdy budu opět online (klikněte na ikonku zvonku). Těším se na vás :)

Zaměření: Vztahy, práce, rodina, výklad snů
Speciální oblasti: Rodinné problémy, dobíjení pozitivní energií
Věštecké techniky: Věštění z cikánských karet a karet madam Lenormand
Znamení: Beran
Praxe: 27 let
Hodnocení: (54 hodnocení)

O mně

Mohu vás doprovázet vašim snem a podrobnou analýzou i nenápadných symbolů společně rozluštit řeč vašeho podvědomí. Právě prostřednictvím snů se vám často snaží vaše podvědomí říct něco důležité a dokáže vám poskytnout i odpovědi na otázky, které vás trápí dlouhodobě.

Nenápadný symbol pochopen správně, dokáže váš život posunout na lepší dráhu a může ho dokonce změnit úplně. Mé dlouholeté zkušenosti vás mohou nasměrovat, pokud selže snář. A to se stává často.

Sen lze rozvíjet i vědomě a symbol se často v jiné podobě vyskytuje i v naší každodenní realitě. Může odhalit začínající nemoc nebo somatický problém. Ale může nás ušetřit i od zbytečného trápení, nebo vyprostit nás z nevhodného vztahu.

Výklad snů je výprava na ostrov pokladů, kterou by si neměl nechat ujít nikdo, kdo hodně sní, ale ani ten, kdo zažil sílu snu, na který neví zapomenout.

Snění během dne a naše představy, nebo vize jsou také důležitou součástí vnitřního světa a obrazů, které nás vedou v životě. Často nenápadně předurčují naše jednání a dokáží nám do života přitáhnout tzv. náhody a nové lidi.

Už jste někdy zkusili položit svému podvědomí otázku před spaním a počkat na sen, který se vám bude snít a nakonec jste v jeho symbolice našli odpověď na svůj dotaz? Pokud ne, zkuste to. Sny dokáží být úžasné. Mohu vás doprovázet, vím poradit, najdu detail a klíč k poznání ve vašem snu. Podařilo se mi už odstranit i dotěrný sen podobný noční můře.

Věnuji se i těmto tématům:

Recenze zákazníků

 1. Kartářka Adrianalin
  Vaše hodnocení:
 2. Martina - 29.3.2023

  Chcem sa Vám poďakovať za trpezlivosť, ochotu a za usmermenie akou cestou sa vybrať. Veľmi mi pomáha, ako sa rozhovorom s Vami upokojím, aj keď viem, že mi hovoríte len pravdu - teda to, čo vidíte a nemusí to byť vždy len pozitívne, ale aj tak ma to ukľudňuje. Niekedy človek potrebuje vedieť určité veci dopredu (ak je to teda možné), aby si bol istejší svojimi krokmi a hlavne, aby sa neutápal v strachu a Vy ste veci úplne odhadli, dokonca ste vedeli, ako sa budem v určitých situáciách cítiť. :) Ja veľmi dúfam, že sa aj naďalej bude všetko čo ste povedali napĺňať a že budem zdravotne v poriadku - keďže sme riešili hlavne túto oblasť. Teraz už určite viete, kto Vám píše. :) Ďakujem ešte raz a modlím sa, aby všetko dopadlo tak, ako ste hovorili. :)

 3. Ivana - 26.12.2022

  Pani Adrianalin má dar, jej spôsob veštenia, respektíve výkladu kariet je priamy, nezavádza, nepodsúva vlastné názory, nevyťahuje od vás informácie, nehrá sa na psychológa ako poniektoré, rozpráva jednoducho a jasne. Jednoducho jej dáte otázku a ona vykladá čo jej ukazujú karty. Jej výklady sú až neuveriteľne presné, jasné. Všetko sa plní, situácie, či ľudí odhadne až neuveriteľne presne. Kebyže sa dá dať o hviezdičku viac, tak dám, pretože táto veštica je iná ako ostatné...

 4. Maroš - 11.11.2022

  Ťažko vyjadriť slovami, ako som pani Adrianalin vďačný. Jej absolútna snaha pomôcť v ťažkých životných situáciach empatickým spôsobom je fenomenálná. Neodsudzuje, neposudzuje. Chápe, že človek robí chyby a chce sa polepšiť. Nečakajte žiadne naučené formulky. Navnímá situáciu presne takú, aká je, i s pomocou kariet. Povie pravdu, i keď nie je vždy jednoznačne pozitívná. Verím jej na 100 %. Ďakujem za všetko a určite som nevolal naposledy.

 5. Ada - 30.9.2022

  Pani Adriana je úžasná, veľmi príjemná žena, ktorá detailne popíše pravdivo situáciu a vie sa strafiť aj časovo, dokonca presne na určitý deň. Má jasnovidecké schopnosti, veľmi poctivo sa každým zaoberá, nenaťahuje zbytočne čas a jej predpovede sa neuveriteľne plnia.

 6. E - 21.9.2022

  Každému odporúčam, volam dlhodobo. Pani Adrianalin ma dar, všetko ide jak povie. Dakujem

 7. Michaela - 31.7.2022

  Adri, je to neuvěřitelné, ale vaše slova se naplnila. Skutečně jsme začli komunikovat, na podobné úrovni jako kdysi. Před pár měsíci jste říkala, že z té komunikace budu zaskočená, jak se bude chovat. Nevěřila jsem tomu, opravdu se tak stalo. Michaela (ta s Danielem :))

 8. AL - 25.7.2022

  Pani Adrianalin som volala teraz druhýkrát s odstupom času. Prvej veštbe som neverila a pustila som ju z hlavy. Prečo? Ľudí, ktorých mi opisovala, že budú pri mne som vôbec vo svojom okolí nepoznala a nevedela som si vôbec vyveštené situácie predstaviť, karty hovorili úplne inak ako som čakala. Ale stalo sa, čo karty hovorili. Noví ľudia vstúpili do môjho života úplne nečakane ako nové priateľstvo alebo sa vrátili po dvadsiatich rokoch. Prekvapene som si s odstupom času uvedomila, že slová pani Adrianalin boli pravdivé - aj keď som sa nijako nesnažila a skôr som na veštbu zabudla. Dnes znovu sme spolu príjemne hovorili a čas ukáže čo mi je súdené, nechám veci plynúť. Ďakujem.

 9. Evvva - 18.1.2022

  Dakujem. Tato pani je uzasna. Nemota, povie pravdu. Skoda ze minulorocne slova nevysli a vsetko sa nejak posuva ale asi je to cesta a finale este len pride. Dakujem moc a urcite este zavolam.

 10. Member54887 - 29.10.2021

  Výborná veštica.

 11. Lucia - 25.10.2021

  Pani Adrianalin ma skutocny dar, ktory zvlada s laskou a pokorou. Vie presne opisat ludi a situacie bez akychkolvek informacii. Ziadne zauzivane frazy. Ide z nej nesktotcne dobra energia a na problemy hlada riesenia s laskou. Vsetko sedi aj casovo! Jedno velke dakujem. Pani Adrianalin ma dar, aby mohla ludom pomahat a nemotat ich zbytocne.

 12. El - 19.10.2021

  Adrianalin je skutočne úžasná žena s veľkým srdcom, láskavým prístupom a darom vidieť veci, také aké sú nie iba v prítomnosti ale aj tie v budúcnosti. A navyše je aj neuveriteľné presná. Ďakujem pani Adrianalin

 13. Karina - 30.8.2021

  Tejto osobe vdacim za vela, na mojej tazkej zivotnej ceste mi pomohla velmi vela.. S radostou a uctou sa stale rada vraciam k nej, je to uzasna zena, ktora hlada riesenia v situaciach az kym ich nenajde. Vsetko ako povie tak aj v skutocnosti je.. Velke dakujem za vsetko, s istotou odporucam kazdemu kto nevie najst riesenie svojho problemu a nevie ako ho vyriesit.

 14. Helen - 21.8.2021

  Pani Adrianke sa vraciam pravidelne, je veľmi milá, príjemná a kartám dobre rozumie. Jej veštba sa plní. Ďakujem za veľa, ona vie...

 15. Adriana - 31.5.2021

  Veľmi dobrá skúsenosť, pravidelne sa k nej vraciam. Je skutočne dobrá. Ďakujem

 16. Evka - 29.5.2021

  Neuveriteľne presne a úprimne odhladla moju situaciu, povedala co a ako mam/môžem robit, zmenila moje myslenie i pohľad na danú situáciu... Vyslovila vestbu (vtedy dosť odvážnu na moju situáciu) a stala si za tou vestbu aj keď som ja pochybovala... A ta veštba sa naozaj plní... Navyše presne v čase aký sama v tej vestbe odhladla... Dakujem p. Adrianalin

 17. Nikol - 23.3.2021

  Pani Adrianalin patrí obrovská vďaka za jej podporu, nasmerovanie a pravdivé slová. Niekedy sa pozerame na určité veci z iného uhla pohľadu, a práve p. Adrianalin mi pomohla vnímať veci iným smerom a hlavne zmieriť sa s aktuálnou situáciou. Jej predpovede sú nesmierne presne, ako aj popis situácii. Som nesmierne vďačná, že ste mi vstúpila do života a pomohla v tých najťažších chvíľach. Veľmi pekne vám ďakujem za váš čas, podporu a správne nasmerovanie. Ste úžasna osoba, skromná s veľkým srdcom, ochotná pomôcť, vypočuť, pochopiť. Ak sa v živote znova ocitnem na krizovatke ciest a nebudem si vedieť rady, určite to budete vy, na koho sa obrátim. ĎAKUJEM za všetko.

 18. Nikola - 14.3.2021

  Ak sa nachádzate v období, kedy neviete čo a ako a potrebujete, aby Vám niekto dodal nádej, nakopol Vás ste na správnej adrese. Túto voľbu neoľutujete. Pani Adrianalin nie je ten typ, čo ťahá z ľudí peniaze a vraví všeobecne nacvičené formulky. Je veľmi láskavá, ma pochopenie, chuť pomôcť a hlavne skutočný dar vidieť veci do budúcnosti. Ide z jej hlasu neskutočná dobrá energia. Za mna všetkými desiatimi, som Vám nesmierne vďačná za naše rozhovory a za správne nasmerovanie .Veci ktoré mi povedala, že sa stanú sa skutočne stali a aj čas sedel. Pani Adrianalin patrí Vám veľké ďakujem a prajem Vám zo srdca všetko len to najlepšie .

 19. Vero Nika - 25.2.2021

  Je jednoznačne najlepšia. Svoj dar zvláda s pokorou a úctou, trpezlivo s láskou. Je úžasná vo veciach duchovných ako aj pozemských a má to v sebe veľmi pekne prepojené. Je sama sebou čo dáva jej veštbám to niečo navyše. Je súčasťou veľmi významného obdobia v mojom živote. Veľmi mi pomohla, citlivo a s úctou ku mne, k mojim problémom a pocitom.Je veľmi bezpečné a upokojujúce s ňou hovoriť o čomkoľvek. Nič nikomu nevnucuje. Nepotrebuje to. Váži si samu seba. Je to veľmi múdra,ľudská a výnimočná osobnosť. Vidí úplne presne čo a ako. Budete cítiť, že ste s ňou v bezpečí. Vždy ide k veci, nenaťahuje čas, nezamotavá, je priama vecná. Plne jej dôverujem vo veciach pre mňa tak dôležitých. Je mi veľkou oporou. Držím vám palce, aby ste sa správne rozhodli a dopriala by som každému zažiť to, čo som s ňou mala tú česť zažiť ja.

 20. Monička Mony - 25.2.2021

  Pani Adrianalin je veľmi talentovaná veštica. Má krásny dar vidieť a cítiť veci presne tak, ako sú v realite, ale aj ako budú v budúcnosti. Jej veštby boli presné, nevnáša do nich žiadne mylné informácie. Jej prístup je citlivý, empatický a láskavý a aj preto si získala moju dôveru a bez jej daru, osobnosti a jej prístupu by som bola stratená v mojich pocitoch a problémoch. Pomohla mi v ťažkých chvíľach a situáciách, v ktorých som nevedela čo robiť, ako sa rozhodnúť, čo je správne pre mňa a čo nie. Ukázala mi svetlu stránku mojich problémov a tým aj samotné ich riešenie som vnímala s láskou a dobrým pocitom pre seba, že sa nemusím trápiť, že všetko má svoj dôvod, vysvetlenie, ale hlavne riešenie. Veci sa v živote dejú z nejakého dôvodu a práve pani Adrianalin mi pomohla tie dôvody pomenovať a ukázala ako to viem zmeniť, zastaviť a ukončiť. Som s ňou veľmi spokojná a neľutujem, že som sa pre ňu rozhodla.

 21. Member54983 - 7.2.2021

  Myslím, že Adrianlin je šamanka, ktorá presne vie čo robí, je objektívna, dôsledná a má rozšírené vnímanie, ktoré dokáže vsadiť do reality klienta. Dokáže popísať skutočnosti tak ako sú a veľmi presne prognózovať ich vývoj. Je si vedomá, že vývoj udalostí môže mať alternatívy, ktoré závisia aj od postoja klienta a na tieto kritické body je schopná empaticky upozorniť. S jej pomocou som videla obnažené skutočnosti a ich vývoj do budúcnosti, ktorý závisí do určitej miery aj od môjho postoja. Je veľkou pomocou mať ju na chvíľu po boku. Dokáže byť externým senzorom, ktorý sprostredkuje súčasné a budúce dianie. Ďakujem.

 22. Klára - 20.11.2020

  Vstúpila mi do života náhodným kliknutím a zmenila mi život. Minimálne moju vlastnú optiku naň. Nebyť Adrianalin, dnes premýšľam prečo toto a prečo hento a to hlavné, možno by som nepochopila lásku v jej pravom zmysle. Okrem toho, že sa jej veštby plnili do bodky, vedela mi vždy detailne vykresliť situácie, ktoré mi nielen že neboli jasné, ale som ich čítala úplne úplne zle:) A nebyť Adrianalin a jej empatie a zároveň dávke pragmatickosti, pokazila by som svojimi úvahami mnohé veci, ktoré ma dnes robia šťastnou a plnou lásky. Veští presne. Povie vždy pravdu a mnohokrát krásne pravdy, ktoré som sama nevidela. Je nepochybné, že toto je jedna z najtalentovanejších osôb, aké poznám. Má úctu ku kartám, k svojmu daru, aj k ľuďom, ktorí potrebujú pomoc. A vždy dá čo si viac. Pravdu a lásku. A ani s jedným sa nebabre :) Ste hviezda. Nesmierne ďakujem.

 23. Miroslava - 13.11.2020

  Po rozhovoru s paní Adrianalin jsem se cítila velmi dobře. Její vhled do problému byl citlivý a dokázala mi dobře poradit a nasměrovat. Její služby jsem využila v těžkých chvílích několikrát a moc mi to pomohlo. Její předpovědi byly přesné a to včetně časového období. Vřele doporučuji všem tápajícím a paní Adrianalin moc děkuji a přeji hodně úspěchů.

 24. Kaja - 2.9.2020

  Uzasna zena vie pomoct V kazdej situacii a povie veci tak ako sa maju

 25. Karolína - 7.5.2020

  Bez akéhokoľvek preháňania si dovolím tvrdiť, že ľudí ako pani Adrianalin je dnes už len veľmi málo. Obrátila som sa na ňu viackrát v situácii, kedy som strácala nádej a ocitla som sa v emocionálnom chaose. Je nesmierne profesionálna, objektívna a úprimná, nič nezatajuje, ale zároveň veľmi citlivá a empatická. Z osobnej skúsenosti môžem potvrdiť, že si vás trpezlivo vypočuje a spoločne s vami hľadá riešenie. Jej prístup je nadštandardný v každom smere a cítiť, že pani Adrianalin má neskutočný dar nielen v predpovedaní budúcnosti a dokonalom popise aktuálnej situácie, ale zaručene vám aj ľudsky pomôže vo vašej zložitej životnej situácii. Ak sa v budúcnosti rozhodnem niekoho kontaktovať ohľadom akéhokoľvek problému, bude to už LEN ona. Naviedla ma na správnu cestu a dodala mi pokoj a kľud, ktorý mi v živote tak veľmi chýbal a ja jej za to tisíckrát ďakujem.

 26. Nikola - 30.4.2020

  Pani Adrianalin je úžasný človek, ktorý vie neskutočne pomôcť pri riešení akéhokoľvek problému. Veľmi si cením jej ochotu a trpezlivosť. Snaží sa co najlepšie poradiť a hlavne vcítiť sa do situácie. Jej slová sa naplnili, aj presne časové ohraničenia situácii, ktoré sa aj stali. Pani Adrianalin vrelo odporúčam. Ďakujem veľmi pekne za vasu podporu, rady a hlavne za vás čas, ktorý ste mi venovali. Ste úžasná osoba s veľkým srdcom. Ďakujem.

 27. Gabriela - 25.4.2020

  Velmi prijemná pani. Jej veštby sa pomaly začali plniť. Vrelo doporučujem.

 28. Nikulii - 31.12.2019

  Volala som dávnejšie, splnilo sa všetko do bodky. Za mňa určite nevolam naposledy.

 29. MamkaE - 30.11.2019

  Najlepsia zo vsetkych moznych vestic. Ak niekto skutocne potrebuje pomoct Tak jedine Adrianalin. AK nechcete dopadnut tak ze hladanim roznych moznych vestic budete Len viac zmateni. Nerobte to hovorim to z vlastnej skusenosti. Adrianalin je nielen profesionalna ale ma schopnosti ktore sa Len tazko daju popisat preto odporucam Len a Len Adrianalin. Velmi ludska, mila, oddana pomoct kazdemu kto pochopi co ma za ulohu pochopit. Dakujem z celeho srdca.

 30. Inga - 21.11.2019

  Zlata pani...verila som jej od prvej chvile..všetko čo povedala presne sedelo...ma trpezlivosť a je ochotna pomôcť..čo sa tyka vzťahov tak si môžete byť isty ňou...za seba veľmi veľká vďaka...

 31. Števo - 1.10.2019

  Skutočný poklad, dodá energiu, nasmeruje a veci sa postupne plnia.

 32. jozef77 - 28.9.2019

  Ďakujem za vysvetlenie sna, hoci trval len pár sekúnd, dostal som inštrukcie ako ďalej napredovať. A prebrali sme aj Ďalšie oblasti, ako sú vzťahy s najbližšími a aj moju prácu. Super ! Mám pocit ako keby som dostal informácie obsiahnuté minimálne v dvoch knihách.. Veľmi Príjemná a Profesionálna, cítil som prepojenie a dôveru. Určite doporučujem..

 33. MB - 27.9.2019

  Jedine a jedine Adrianalin. Táto osoba má naozaj dar nazerať do budúcnosti. Držala ma nad vodou v tých najhorších chvíľach, aj keď som úplne strácal nádej. Vývoj súhlasil, časové údaje súhlasili. To, čo povedala, sa stalo. Ja neviem, ako jej mám vysloviť ďakujem, ale ďakujem jej tisíckrát. Ak niekto bude riešiť vzťah - vlastná skúsenosť, pani Adrianalin Vám so 100% istotou povie, ako sa okolnosti a vzťah samotný budú vyvíjať a skutočne môžete jej slovám veriť. Veril som a teraz viem, že som urobil správne rozhodnutie. Zo srdca ďakujem!

 34. Števo - 24.9.2019

  proste najlepšia, hovoril som v minulosti z rôznymi veštcami ale pani Adrianlin je naj, hovorí čo povie pripraví aj na príkoria osudu, žiadne sladké reči ale dodá aj pozitívny pohľad na život. Veľké ďakujem mám Vás rád

 35. Jano - 23.7.2019

  Dakujem jej velmi pekne za pomoc a trpezlivost, pomohla mi v najtazsich chvilach, vsetko co povedala sa splnilo a nasmerovala ma, aby som zotrval na spravnej ceste a zachoval klud.

 36. Barbora - 21.7.2019

  Bolo to neuveriteľne presné, dokonca časové údaje sedeli, a to som sa spýtala len, aby som vŕtala... Dozvedela som sa, že idem správnym smerom a zmeny, ktoré nastanú a nastávajú, sú cestou k úspechu - môj strach sa stal povzbudením... Adrianalin mi veľmi pomohla, dúfam, že sa dokážem zariadiť a vydržím. Vďaka veľká!!!

 37. :-) - 2.7.2019

  Nebyť pani Adrianalin, možno by som nezostal na ceste, ktorá ma viedla k človeku, s ktorým určite strávim zvyšok života. Napriek tomu, že veci sa zdali čierne, ukázala mi ich opačnú stranu, ktorú som nevidel. Každý z nás občas potrebuje radu, či cesta, na ktorú sa vydal, bola správna. Pani Adrianalin túto radu zaručene a bezchybne poskytne. Ďakujem za karty park a kotva... :-)

 38. Any - 13.6.2019

  Najlepšia aku poznam, vsetko vychadza co povie. Chce poradit a je velmi prijemna a ľudska.

 39. Mamka_E - 24.4.2019

  Uzasna! Najlepsia! Najprofesionalnejsia! Ak hladate uprimnu odpoved na otazky ktore Vas trapia tak urcite sa pytajte Adrianalin. Vsetkym odporucam. Dakujem za trpezlivost a skutocnu pomoc.

 40. Veve9 - 13.4.2019

  Vyborna komunikacia a objasnenie situacie. Uprimnost a ochota pomoct cloveku. Dakujem za rady. Vyborny pocit.

 41. Member54983 - 30.3.2019

  najlepšia zo všetkých, naozaj vie a je komunikačne zdatná, príjemná

 42. K. - 27.3.2019

  Najferovejsia z vestic. Verim jej!

 43. Janka - 26.3.2019

  Úžasný, empaticky, úprimný človek s veľkým srdcom pomáhať.

 44. Gabika - 28.1.2019

  Sú ľudia a ľudia....k Adi som sa dostala pri riešení vážnej životnej situácie,kde už nebolo východiska. no ona ho s trpezlivosťou hľadala,nejde jej o peniaze,je to skromná a úžasná bytosť,často sa obetuje a na úkor svojho voľného času pomáha iným...empatická,citlivá a veľmi presná vo výkladoch.uz 2 roky je človekom,ktorého nazývam priateľ...vrele odporúčam,.Aďka ďakujem za seba aj za ostatných,ktorým pomahas.

 45. hannah1 - 17.1.2019

  Pani Adrianalin je úžasná žena so zlatým srdcom. Je veľmi ľudská a vždy ma vie správne usmerniť a upokojiť. Zatiaľ sa nikdy nepomýlila, všetko jej úplne vyšlo. Som rada, že existujú aj takí ľudia ako ona.

 46. Žofka - 17.12.2018

  Súhlasím s predchádzajúcimi hodnoteniami. Moja skúsenosť je tiež veľmi pozitívna. Ak si neviete v niečom rady, určite sa obráťte na pani Adrianalin.

 47. D. - 28.10.2018

  Realistická, priama, všetko na rovinu, no zároveň citlivá. Moja ročná skúsenosť s ňou. Veštby sa naplnili.

 48. Anna - 18.9.2018

  Pani Adrianalin je naozaj prijemna dama. Objasnila mi situaciu, vztahy, poradila, co dalej. Jej vyklad mi sedel s tym co vidim a prezivam. Pomohla mi vsetko pochopit a dodat opat silu do zivota a do splnenia mojho sna. Velmi pekne jej dakujem.

 49. Lucka - 15.9.2018

  Dakujem za podrobne vykreslenie situacie a za vyklad. Bola som velmi milo prekvapena ze vela veci sa mi potvrdilo.

 50. vanja - 11.9.2018

  Dakujem velmi pekne, ste velmi prijemna dama...naozaj velmi odporucam vsetkym, a to viem, o com hovorim. Este raz vdaka.

 51. Júlia - 15.7.2018

  Veľmi pekne ďakujem za rozhovor. Naozaj odporúčam.

 52. Janka - 6.5.2018

  Top.

 53. Mata - 24.3.2018

  Ďakujem pekne. Ste veľmi láskavý človek.

 54. marika - 8.11.2017

  Úžasná žena.

 55. menojojo - 9.8.2017

  Volám sa Jozef a pani Adriane vdačím za vela.Pomohla mi najst cestu zivotom a naviac ma doviedla k novej životnej partnerke Janke.Pani Adriana ma presne informacie ako ziadna ina veštica.A to mozem potvrdit,pretože som vyskušal viacere vestice a vestcov.Použiva rozne sposoby a karty a vie presne odpoved na vsetky otazky.Ja a Janka jej vdačime za to,že sme sa stretli ešte ovela skor ako nam to bolo dane.Vrele ju doporučujem.Jozef