Kartářka Adrianalin

Kartářka Adrianalin
Akce
kód 153
Pomůžu vám rozluštit řeč vašeho podvědomí. Sněte, ptejte se a buďte šťastní.
Zaměření: Vztahy, práce, rodina, výklad snů
Speciální oblasti: Rodinné problémy, dobíjení pozitivní energií
Věštecké techniky: Věštění z cikánských karet a karet madam Lenormand
Praxe: 24 let
Hodnocení: (43 hodnocení)

O mně

Mohu vás doprovázet vašim snem a podrobnou analýzou i nenápadných symbolů společně rozluštit řeč vašeho podvědomí. Právě prostřednictvím snů se vám často snaží vaše podvědomí říct něco důležité a dokáže vám poskytnout i odpovědi na otázky, které vás trápí dlouhodobě.

Nenápadný symbol pochopen správně, dokáže váš život posunout na lepší dráhu a může ho dokonce změnit úplně. Mé dlouholeté zkušenosti vás mohou nasměrovat, pokud selže snář. A to se stává často.

Sen lze rozvíjet i vědomě a symbol se často v jiné podobě vyskytuje i v naší každodenní realitě. Může odhalit začínající nemoc nebo somatický problém. Ale může nás ušetřit i od zbytečného trápení, nebo vyprostit nás z nevhodného vztahu.

Výklad snů je výprava na ostrov pokladů, kterou by si neměl nechat ujít nikdo, kdo hodně sní, ale ani ten, kdo zažil sílu snu, na který neví zapomenout.

Snění během dne a naše představy, nebo vize jsou také důležitou součástí vnitřního světa a obrazů, které nás vedou v životě. Často nenápadně předurčují naše jednání a dokáží nám do života přitáhnout tzv. náhody a nové lidi.

Už jste někdy zkusili položit svému podvědomí otázku před spaním a počkat na sen, který se vám bude snít a nakonec jste v jeho symbolice našli odpověď na svůj dotaz? Pokud ne, zkuste to. Sny dokáží být úžasné. Mohu vás doprovázet, vím poradit, najdu detail a klíč k poznání ve vašem snu. Podařilo se mi už odstranit i dotěrný sen podobný noční můře.

Věnuji se i těmto tématům:

Hodnocení zákazníků

 1. Kartářka Adrianalin
  Vaše hodnocení:
 2. Karina

  Tejto osobe vdacim za vela, na mojej tazkej zivotnej ceste mi pomohla velmi vela.. S radostou a uctou sa stale rada vraciam k nej, je to uzasna zena, ktora hlada riesenia v situaciach az kym ich nenajde. Vsetko ako povie tak aj v skutocnosti je.. Velke dakujem za vsetko, s istotou odporucam kazdemu kto nevie najst riesenie svojho problemu a nevie ako ho vyriesit.

 3. Helen

  Pani Adrianke sa vraciam pravidelne, je veľmi milá, príjemná a kartám dobre rozumie. Jej veštba sa plní. Ďakujem za veľa, ona vie...

 4. Adriana

  Veľmi dobrá skúsenosť, pravidelne sa k nej vraciam. Je skutočne dobrá. Ďakujem

 5. Evka

  Neuveriteľne presne a úprimne odhladla moju situaciu, povedala co a ako mam/môžem robit, zmenila moje myslenie i pohľad na danú situáciu... Vyslovila vestbu (vtedy dosť odvážnu na moju situáciu) a stala si za tou vestbu aj keď som ja pochybovala... A ta veštba sa naozaj plní... Navyše presne v čase aký sama v tej vestbe odhladla... Dakujem p. Adrianalin

 6. Nikol

  Pani Adrianalin patrí obrovská vďaka za jej podporu, nasmerovanie a pravdivé slová. Niekedy sa pozerame na určité veci z iného uhla pohľadu, a práve p. Adrianalin mi pomohla vnímať veci iným smerom a hlavne zmieriť sa s aktuálnou situáciou. Jej predpovede sú nesmierne presne, ako aj popis situácii. Som nesmierne vďačná, že ste mi vstúpila do života a pomohla v tých najťažších chvíľach. Veľmi pekne vám ďakujem za váš čas, podporu a správne nasmerovanie. Ste úžasna osoba, skromná s veľkým srdcom, ochotná pomôcť, vypočuť, pochopiť. Ak sa v živote znova ocitnem na krizovatke ciest a nebudem si vedieť rady, určite to budete vy, na koho sa obrátim. ĎAKUJEM za všetko.

 7. Nikola

  Ak sa nachádzate v období, kedy neviete čo a ako a potrebujete, aby Vám niekto dodal nádej, nakopol Vás ste na správnej adrese. Túto voľbu neoľutujete. Pani Adrianalin nie je ten typ, čo ťahá z ľudí peniaze a vraví všeobecne nacvičené formulky. Je veľmi láskavá, ma pochopenie, chuť pomôcť a hlavne skutočný dar vidieť veci do budúcnosti. Ide z jej hlasu neskutočná dobrá energia. Za mna všetkými desiatimi, som Vám nesmierne vďačná za naše rozhovory a za správne nasmerovanie .Veci ktoré mi povedala, že sa stanú sa skutočne stali a aj čas sedel. Pani Adrianalin patrí Vám veľké ďakujem a prajem Vám zo srdca všetko len to najlepšie .

 8. Vero Nika

  Je jednoznačne najlepšia. Svoj dar zvláda s pokorou a úctou, trpezlivo s láskou. Je úžasná vo veciach duchovných ako aj pozemských a má to v sebe veľmi pekne prepojené. Je sama sebou čo dáva jej veštbám to niečo navyše. Je súčasťou veľmi významného obdobia v mojom živote. Veľmi mi pomohla, citlivo a s úctou ku mne, k mojim problémom a pocitom.Je veľmi bezpečné a upokojujúce s ňou hovoriť o čomkoľvek. Nič nikomu nevnucuje. Nepotrebuje to. Váži si samu seba. Je to veľmi múdra,ľudská a výnimočná osobnosť. Vidí úplne presne čo a ako. Budete cítiť, že ste s ňou v bezpečí. Vždy ide k veci, nenaťahuje čas, nezamotavá, je priama vecná. Plne jej dôverujem vo veciach pre mňa tak dôležitých. Je mi veľkou oporou. Držím vám palce, aby ste sa správne rozhodli a dopriala by som každému zažiť to, čo som s ňou mala tú česť zažiť ja.

 9. Monička Mony

  Pani Adrianalin je veľmi talentovaná veštica. Má krásny dar vidieť a cítiť veci presne tak, ako sú v realite, ale aj ako budú v budúcnosti. Jej veštby boli presné, nevnáša do nich žiadne mylné informácie. Jej prístup je citlivý, empatický a láskavý a aj preto si získala moju dôveru a bez jej daru, osobnosti a jej prístupu by som bola stratená v mojich pocitoch a problémoch. Pomohla mi v ťažkých chvíľach a situáciách, v ktorých som nevedela čo robiť, ako sa rozhodnúť, čo je správne pre mňa a čo nie. Ukázala mi svetlu stránku mojich problémov a tým aj samotné ich riešenie som vnímala s láskou a dobrým pocitom pre seba, že sa nemusím trápiť, že všetko má svoj dôvod, vysvetlenie, ale hlavne riešenie. Veci sa v živote dejú z nejakého dôvodu a práve pani Adrianalin mi pomohla tie dôvody pomenovať a ukázala ako to viem zmeniť, zastaviť a ukončiť. Som s ňou veľmi spokojná a neľutujem, že som sa pre ňu rozhodla.

 10. Member54983

  Myslím, že Adrianlin je šamanka, ktorá presne vie čo robí, je objektívna, dôsledná a má rozšírené vnímanie, ktoré dokáže vsadiť do reality klienta. Dokáže popísať skutočnosti tak ako sú a veľmi presne prognózovať ich vývoj. Je si vedomá, že vývoj udalostí môže mať alternatívy, ktoré závisia aj od postoja klienta a na tieto kritické body je schopná empaticky upozorniť. S jej pomocou som videla obnažené skutočnosti a ich vývoj do budúcnosti, ktorý závisí do určitej miery aj od môjho postoja. Je veľkou pomocou mať ju na chvíľu po boku. Dokáže byť externým senzorom, ktorý sprostredkuje súčasné a budúce dianie. Ďakujem.

 11. Klára

  Vstúpila mi do života náhodným kliknutím a zmenila mi život. Minimálne moju vlastnú optiku naň. Nebyť Adrianalin, dnes premýšľam prečo toto a prečo hento a to hlavné, možno by som nepochopila lásku v jej pravom zmysle. Okrem toho, že sa jej veštby plnili do bodky, vedela mi vždy detailne vykresliť situácie, ktoré mi nielen že neboli jasné, ale som ich čítala úplne úplne zle:) A nebyť Adrianalin a jej empatie a zároveň dávke pragmatickosti, pokazila by som svojimi úvahami mnohé veci, ktoré ma dnes robia šťastnou a plnou lásky. Veští presne. Povie vždy pravdu a mnohokrát krásne pravdy, ktoré som sama nevidela. Je nepochybné, že toto je jedna z najtalentovanejších osôb, aké poznám. Má úctu ku kartám, k svojmu daru, aj k ľuďom, ktorí potrebujú pomoc. A vždy dá čo si viac. Pravdu a lásku. A ani s jedným sa nebabre :) Ste hviezda. Nesmierne ďakujem.

 12. Miroslava

  Po rozhovoru s paní Adrianalin jsem se cítila velmi dobře. Její vhled do problému byl citlivý a dokázala mi dobře poradit a nasměrovat. Její služby jsem využila v těžkých chvílích několikrát a moc mi to pomohlo. Její předpovědi byly přesné a to včetně časového období. Vřele doporučuji všem tápajícím a paní Adrianalin moc děkuji a přeji hodně úspěchů.

 13. Kaja

  Uzasna zena vie pomoct V kazdej situacii a povie veci tak ako sa maju

 14. Karolína

  Bez akéhokoľvek preháňania si dovolím tvrdiť, že ľudí ako pani Adrianalin je dnes už len veľmi málo. Obrátila som sa na ňu viackrát v situácii, kedy som strácala nádej a ocitla som sa v emocionálnom chaose. Je nesmierne profesionálna, objektívna a úprimná, nič nezatajuje, ale zároveň veľmi citlivá a empatická. Z osobnej skúsenosti môžem potvrdiť, že si vás trpezlivo vypočuje a spoločne s vami hľadá riešenie. Jej prístup je nadštandardný v každom smere a cítiť, že pani Adrianalin má neskutočný dar nielen v predpovedaní budúcnosti a dokonalom popise aktuálnej situácie, ale zaručene vám aj ľudsky pomôže vo vašej zložitej životnej situácii. Ak sa v budúcnosti rozhodnem niekoho kontaktovať ohľadom akéhokoľvek problému, bude to už LEN ona. Naviedla ma na správnu cestu a dodala mi pokoj a kľud, ktorý mi v živote tak veľmi chýbal a ja jej za to tisíckrát ďakujem.

 15. Nikola

  Pani Adrianalin je úžasný človek, ktorý vie neskutočne pomôcť pri riešení akéhokoľvek problému. Veľmi si cením jej ochotu a trpezlivosť. Snaží sa co najlepšie poradiť a hlavne vcítiť sa do situácie. Jej slová sa naplnili, aj presne časové ohraničenia situácii, ktoré sa aj stali. Pani Adrianalin vrelo odporúčam. Ďakujem veľmi pekne za vasu podporu, rady a hlavne za vás čas, ktorý ste mi venovali. Ste úžasná osoba s veľkým srdcom. Ďakujem.

 16. Gabriela

  Velmi prijemná pani. Jej veštby sa pomaly začali plniť. Vrelo doporučujem.

 17. Nikulii

  Volala som dávnejšie, splnilo sa všetko do bodky. Za mňa určite nevolam naposledy.

 18. MamkaE

  Najlepsia zo vsetkych moznych vestic. Ak niekto skutocne potrebuje pomoct Tak jedine Adrianalin. AK nechcete dopadnut tak ze hladanim roznych moznych vestic budete Len viac zmateni. Nerobte to hovorim to z vlastnej skusenosti. Adrianalin je nielen profesionalna ale ma schopnosti ktore sa Len tazko daju popisat preto odporucam Len a Len Adrianalin. Velmi ludska, mila, oddana pomoct kazdemu kto pochopi co ma za ulohu pochopit. Dakujem z celeho srdca.

 19. Inga

  Zlata pani...verila som jej od prvej chvile..všetko čo povedala presne sedelo...ma trpezlivosť a je ochotna pomôcť..čo sa tyka vzťahov tak si môžete byť isty ňou...za seba veľmi veľká vďaka...

 20. Števo

  Skutočný poklad, dodá energiu, nasmeruje a veci sa postupne plnia.

 21. jozef77

  Ďakujem za vysvetlenie sna, hoci trval len pár sekúnd, dostal som inštrukcie ako ďalej napredovať. A prebrali sme aj Ďalšie oblasti, ako sú vzťahy s najbližšími a aj moju prácu. Super ! Mám pocit ako keby som dostal informácie obsiahnuté minimálne v dvoch knihách.. Veľmi Príjemná a Profesionálna, cítil som prepojenie a dôveru. Určite doporučujem..

 22. MB

  Jedine a jedine Adrianalin. Táto osoba má naozaj dar nazerať do budúcnosti. Držala ma nad vodou v tých najhorších chvíľach, aj keď som úplne strácal nádej. Vývoj súhlasil, časové údaje súhlasili. To, čo povedala, sa stalo. Ja neviem, ako jej mám vysloviť ďakujem, ale ďakujem jej tisíckrát. Ak niekto bude riešiť vzťah - vlastná skúsenosť, pani Adrianalin Vám so 100% istotou povie, ako sa okolnosti a vzťah samotný budú vyvíjať a skutočne môžete jej slovám veriť. Veril som a teraz viem, že som urobil správne rozhodnutie. Zo srdca ďakujem!

 23. Števo

  proste najlepšia, hovoril som v minulosti z rôznymi veštcami ale pani Adrianlin je naj, hovorí čo povie pripraví aj na príkoria osudu, žiadne sladké reči ale dodá aj pozitívny pohľad na život. Veľké ďakujem mám Vás rád

 24. Jano

  Dakujem jej velmi pekne za pomoc a trpezlivost, pomohla mi v najtazsich chvilach, vsetko co povedala sa splnilo a nasmerovala ma, aby som zotrval na spravnej ceste a zachoval klud.

 25. Barbora

  Bolo to neuveriteľne presné, dokonca časové údaje sedeli, a to som sa spýtala len, aby som vŕtala... Dozvedela som sa, že idem správnym smerom a zmeny, ktoré nastanú a nastávajú, sú cestou k úspechu - môj strach sa stal povzbudením... Adrianalin mi veľmi pomohla, dúfam, že sa dokážem zariadiť a vydržím. Vďaka veľká!!!

 26. :-)

  Nebyť pani Adrianalin, možno by som nezostal na ceste, ktorá ma viedla k človeku, s ktorým určite strávim zvyšok života. Napriek tomu, že veci sa zdali čierne, ukázala mi ich opačnú stranu, ktorú som nevidel. Každý z nás občas potrebuje radu, či cesta, na ktorú sa vydal, bola správna. Pani Adrianalin túto radu zaručene a bezchybne poskytne. Ďakujem za karty park a kotva... :-)

 27. Any

  Najlepšia aku poznam, vsetko vychadza co povie. Chce poradit a je velmi prijemna a ľudska.

 28. Mamka_E

  Uzasna! Najlepsia! Najprofesionalnejsia! Ak hladate uprimnu odpoved na otazky ktore Vas trapia tak urcite sa pytajte Adrianalin. Vsetkym odporucam. Dakujem za trpezlivost a skutocnu pomoc.

 29. Veve9

  Vyborna komunikacia a objasnenie situacie. Uprimnost a ochota pomoct cloveku. Dakujem za rady. Vyborny pocit.

 30. Member54983

  najlepšia zo všetkých, naozaj vie a je komunikačne zdatná, príjemná

 31. K.

  Najferovejsia z vestic. Verim jej!

 32. Janka

  Úžasný, empaticky, úprimný človek s veľkým srdcom pomáhať.

 33. Gabika

  Sú ľudia a ľudia....k Adi som sa dostala pri riešení vážnej životnej situácie,kde už nebolo východiska. no ona ho s trpezlivosťou hľadala,nejde jej o peniaze,je to skromná a úžasná bytosť,často sa obetuje a na úkor svojho voľného času pomáha iným...empatická,citlivá a veľmi presná vo výkladoch.uz 2 roky je človekom,ktorého nazývam priateľ...vrele odporúčam,.Aďka ďakujem za seba aj za ostatných,ktorým pomahas.

 34. hannah1

  Pani Adrianalin je úžasná žena so zlatým srdcom. Je veľmi ľudská a vždy ma vie správne usmerniť a upokojiť. Zatiaľ sa nikdy nepomýlila, všetko jej úplne vyšlo. Som rada, že existujú aj takí ľudia ako ona.

 35. Žofka

  Súhlasím s predchádzajúcimi hodnoteniami. Moja skúsenosť je tiež veľmi pozitívna. Ak si neviete v niečom rady, určite sa obráťte na pani Adrianalin.

 36. D.

  Realistická, priama, všetko na rovinu, no zároveň citlivá. Moja ročná skúsenosť s ňou. Veštby sa naplnili.

 37. Anna

  Pani Adrianalin je naozaj prijemna dama. Objasnila mi situaciu, vztahy, poradila, co dalej. Jej vyklad mi sedel s tym co vidim a prezivam. Pomohla mi vsetko pochopit a dodat opat silu do zivota a do splnenia mojho sna. Velmi pekne jej dakujem.

 38. Lucka

  Dakujem za podrobne vykreslenie situacie a za vyklad. Bola som velmi milo prekvapena ze vela veci sa mi potvrdilo.

 39. vanja

  Dakujem velmi pekne, ste velmi prijemna dama...naozaj velmi odporucam vsetkym, a to viem, o com hovorim. Este raz vdaka.

 40. Júlia

  Veľmi pekne ďakujem za rozhovor. Naozaj odporúčam.

 41. Janka

  Top.

 42. Mata

  Ďakujem pekne. Ste veľmi láskavý človek.

 43. marika

  Úžasná žena.

 44. menojojo

  Volám sa Jozef a pani Adriane vdačím za vela.Pomohla mi najst cestu zivotom a naviac ma doviedla k novej životnej partnerke Janke.Pani Adriana ma presne informacie ako ziadna ina veštica.A to mozem potvrdit,pretože som vyskušal viacere vestice a vestcov.Použiva rozne sposoby a karty a vie presne odpoved na vsetky otazky.Ja a Janka jej vdačime za to,že sme sa stretli ešte ovela skor ako nam to bolo dane.Vrele ju doporučujem.Jozef