Odporúčame

Veštica Sadia

Veštica Sadia

Stále som v kontakte s ľuďmi, ktorí potrebujú moju pomoc. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Emilia

Emilia

Som dostupná, zavolajte mi

Veštica Stella

Stella

Som dostupná, zavolajte mi

Veštica Lenaras

Lenaras

Som dostupná, zavolajte mi

Anna

Anna

Obsadená, zavolajte neskôr

Žena Rak - charakteristika

Vládkyňa znamenia Raka, Luna, vyjadruje v horoskope narodenia človeka nielen preciťovanie rôznych situácii v živote, ale aj jeho matku, respektíve jeho vzťah k nej. Preto bude žena Račica zo všetkých znamení zverokruhu asi najviac inklinovať k úlohe matky.

Žena Rak - charakteristika

Luna ide po nebi rýchlo. Počas kalendárneho mesiaca prejde všetkými dvanástimi znameniami. V každom z nich je teda cca dva a pol dňa. Ako vieme a denne pozorujeme, má zakaždým aj iný tvar. Od novu, kedy sa skrýva, čiže je tajomná, až po spln, kedy jasne svieti priam ako druhé malé Slnko. Z toho vyplýva, že žena Rak môže viac inklinovať k náladovosti, premenlivosti a hysterickosti. Ak sa zhostí správne svojej úlohy, bude sa javiť ako žena matka, ktorá vytvára domov plný lásky, chutnej kuchyne a domáckeho zázemia, kde sa jej členovia radi vracajú.

O ženách Račiciach sa hovorí, že sú silné a matriarchálne založené.

Pri nepriaznivom ožiarení, sa bude správať k mužovi ako k dieťaťu, nie ako k partnerovi. Jej manžela to môže natoľko obmedzovať, že sa začne domovu vyhýbať. Je tam síce dobrá kuchyňa, ale málo slobody a sebavyjadrenia. Normálnemu chlapovi sa to postupne prestane páčiť, byť stále v úlohe malého chlapca. Bude pravdepodobne hľadať rovnocennú partnerku, a nie matku, inde.

Svoje ratolesti bude rozmaznávať opičou láskou, nedá im potrebnú voľnosť. Pokiaľ sú deti malé, je to viac menej v poriadku, že ich zahrnie veľkou starostlivosťou. Musí si uvedomiť, že deti musia vyrásť, byť dospelými jedincami, ktoré majú vyletieť z hniezda.

Žena vodného živlu, narodená pod patronátom Luny, má v mladosti v sebe niečo z vodnej víly. Bude priťahovať mužov, ktorých jej krehkosť, tajomnosť a nežnosť bude nabádať k tomu, aby ju ochraňovali. Ak pri tom žena Rak ostane z dôvodov, že sa jej to bude páčiť alebo z rôznych príčin nedospeje, ostane večným dieťaťom, ktoré si bude vyžadovať, aby ju partner neustále ochraňoval. To je druhý extrém.

Pre ženu Rak, ak sa našla v niektorých negatívnych rysoch, bude najlepšie, ak si uvedomí svoje prednosti a využije ich správnym smerom. Kreativitu môže vložiť do zútulňovania domova i pracoviska. Sklony k umeleckej činnosti môže využiť v speve, písaní i maľbe. Často sa stáva, že táto citlivá a kreatívna žena najprv odchová svoje deti, a až potom si rozvíja svoje umelecké nadanie. Stihne ho plne využiť v práci, či vo svojom voľnom čase, aj v strednom i staršom veku.

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoVáhyod 22.09.2017
MesiacŠkorpiónod 22.09.2017
MerkúrPannaod 10.09.2017
VenušaPannaod 20.09.2017
MarsPannaod 05.09.2017
JupiterVáhyod 09.09.2016
SaturnStrelecod 18.09.2015
UránBaranod 12.03.2011
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 27.11.2008