Věštec Mirek

Mirek

Osobný kód 181

Kartářka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Kartářka Janita

Janita

Osobný kód 162

Kartářka Mária

Mária

Osobný kód 151

Žena Rak - charakteristika

Vládkyňa znamenia Raka, Luna, vyjadruje v horoskope narodenia človeka nielen preciťovanie rôznych situácii v živote, ale aj jeho matku, respektíve jeho vzťah k nej. Preto bude žena Račica zo všetkých znamení zverokruhu asi najviac inklinovať k úlohe matky.

Žena Rak - charakteristika

Luna ide po nebi rýchlo. Počas kalendárneho mesiaca prejde všetkými dvanástimi znameniami. V každom z nich je teda cca dva a pol dňa. Ako vieme a denne pozorujeme, má zakaždým aj iný tvar. Od novu, kedy sa skrýva, čiže je tajomná, až po spln, kedy jasne svieti priam ako druhé malé Slnko. Z toho vyplýva, že žena Rak môže viac inklinovať k náladovosti, premenlivosti a hysterickosti. Ak sa zhostí správne svojej úlohy, bude sa javiť ako žena matka, ktorá vytvára domov plný lásky, chutnej kuchyne a domáckeho zázemia, kde sa jej členovia radi vracajú.

O ženách Račiciach sa hovorí, že sú silné a matriarchálne založené.

Pri nepriaznivom ožiarení, sa bude správať k mužovi ako k dieťaťu, nie ako k partnerovi. Jej manžela to môže natoľko obmedzovať, že sa začne domovu vyhýbať. Je tam síce dobrá kuchyňa, ale málo slobody a sebavyjadrenia. Normálnemu chlapovi sa to postupne prestane páčiť, byť stále v úlohe malého chlapca. Bude pravdepodobne hľadať rovnocennú partnerku, a nie matku, inde.

Svoje ratolesti bude rozmaznávať opičou láskou, nedá im potrebnú voľnosť. Pokiaľ sú deti malé, je to viac menej v poriadku, že ich zahrnie veľkou starostlivosťou. Musí si uvedomiť, že deti musia vyrásť, byť dospelými jedincami, ktoré majú vyletieť z hniezda.

Žena vodného živlu, narodená pod patronátom Luny, má v mladosti v sebe niečo z vodnej víly. Bude priťahovať mužov, ktorých jej krehkosť, tajomnosť a nežnosť bude nabádať k tomu, aby ju ochraňovali. Ak pri tom žena Rak ostane z dôvodov, že sa jej to bude páčiť alebo z rôznych príčin nedospeje, ostane večným dieťaťom, ktoré si bude vyžadovať, aby ju partner neustále ochraňoval. To je druhý extrém.

Pre ženu Rak, ak sa našla v niektorých negatívnych rysoch, bude najlepšie, ak si uvedomí svoje prednosti a využije ich správnym smerom. Kreativitu môže vložiť do zútulňovania domova i pracoviska. Sklony k umeleckej činnosti môže využiť v speve, písaní i maľbe. Často sa stáva, že táto citlivá a kreatívna žena najprv odchová svoje deti, a až potom si rozvíja svoje umelecké nadanie. Stihne ho plne využiť v práci, či vo svojom voľnom čase, aj v strednom i staršom veku.

Planety ve znameních zvěrokruhu

SlunceRakod 20.06.2024
MěsícVodnářod 24.06.2024
MerkurRakod 17.06.2024
VenušeRakod 17.06.2024
MarsBýkod 09.06.2024
JupiterBlíženciod 25.05.2024
SaturnRybyod 07.03.2023
UranBýkod 06.03.2019
NeptunRybyod 03.02.2012
PlutoVodnářod 21.01.2024