Věštec Mirek

Mirek

Osobný kód 181

Kartářka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Kartářka Janita

Janita

Osobný kód 162

Kartářka Mária

Mária

Osobný kód 151

Žena Vodnár - charakteristika

V spoločnosti i živote vôbec, má svoje špecifické postavenie žena i muž. Žena má jedno z najkrajších poslaní v živote, a to byť matkou. Ako sa zhostí tejto úlohy žena Vodnárka?

Žena Vodnár - charakteristika

Mnohí by teraz namietali, že s tak zložitou povahou (veď má dvoch rozdielnych vládcov revolučného Urána a prísneho pána času Saturna), bude veľmi uvažovať, či ňou má byť, alebo sa venovať kariére. Väčšinou sa Vodnárka rozhodne za materstvo, ale často je tu určitý háčik…

Vzdušný vodnársky živel, jej dáva nielen veľké intelektuálne schopnosti, ale aj intuíciu. Svojim deťom rozumie, miluje ich tak, ako hociktorá láskavá matka, len jej akčný rádius bude široký. Presahuje rodinu a domov. Sociálne cítenie a ono vodnárske: bratstvo, rovnosť a sloboda, ju bude posúvať i do rôznych spoločenských aktivít. Záleží od podmienok, v ktorých žije a chce žiť. Môže to byť novátorská aktivita na malej dedinke, či politická kariéra vo „veľkom svete“. 

Sloboda, ktorú miluje nadovšetko, sa prejaví i v jej partnerskom živote. Neznáša zväzovanie!

Nemyslím tým, že sa nebude chcieť vôbec vydať, ale bude potrebovať väčší priestor len pre seba a dostatočné podmienky na realizáciu svojich všestranných záujmov. Muži, hlavne zemských a vodných znamení, napr. Rak či Býk, vy si musíte uvedomiť, že si svoju ženu Vodnárku nepriviažete doma k hrncom, aj keby bola vaša kuchyňa zlatom obkladaná. Ak vaša partnerka prehodí kus reči s inými mužmi, nezazlievajte jej to. Narodila sa ako posledné vzdušné znamenie. Má podobné kvality predchádzajúcich vzdušných znamení, teda Váh i Blížencov. Navyše má v mnohom poriadny náskok pred nami všetkými ostatnými. Ak jej budete zakazovať vylietať z domu, tak vám onedlho uletí. Nebuďte prekvapení, ak aj s vašimi spoločnými mláďatami, ktoré si vie získať svojim kamarátskym prístupom. Len tak mimochodom, domov sa Vodnárka veľmi rada vracia, ak tam však nájde priateľské prostredie bez zbytočných výčitiek a otázok, kde bola, čo robila a s kým…

Nechcem tým povedať, že je žena Vodnár promiskuitná. Možno o nič menej či viac, ako iné znamenia. Staré známe porekadlo: Sto frajerov, jeden muž, sa veľmi hodí na Vodnárky. Tí frajeri sú často len dobrí kamaráti. Vodnárky sú však tak zvláštne šarmantné, zábavné a zaujímavé, že im to iné ženy závidia. Nazvú ich prelietavými, často bez opodstatnenia. Na to, aby sme o niekom povedali niečo nekalé a rezolútne, treba vidieť nielen celý horoskop so všetkými planétami, ale vidieť na vlastné oči dotyčného človeka, jeho rodové korene a mnoho iných vecí.

Prísny vládca Saturn však môže občas na Vodnárku vplývať tak, že sa bude k ľuďom správať odmerane.

Vodnár je totiž mužské znamenie, preto to ženy narodené v tomto znamení majú ťažšie. Potlačujú niekedy v sebe nežné city, ktoré sa však netreba báť dať navonok. Žena Vodnár je originálna a svojská. Nemôže inak konať, lebo prišla na tento svet ako predvoj niečoho nového. Skúste ju preto aspoň pochopiť, ak jej nebudete celkom rozumieť. Svojou jemnou intuíciou to spozná. Nakoniec vás ocení a prijme ako svojho kamaráta, priateľa, či životného druha.

Planety ve znameních zvěrokruhu

SlunceRakod 20.06.2024
MěsícVodnářod 24.06.2024
MerkurRakod 17.06.2024
VenušeRakod 17.06.2024
MarsBýkod 09.06.2024
JupiterBlíženciod 25.05.2024
SaturnRybyod 07.03.2023
UranBýkod 06.03.2019
NeptunRybyod 03.02.2012
PlutoVodnářod 21.01.2024