Kartářka Renáta

Kartářka Renáta
Doporučujeme
kód 152
Řeším partnerské vztahy a dokážu proniknout do struktury mezilidských vztahů. Věnuji se věštění z cikánských, ale i mariášových karet.
Zaměření: Mezilidské vztahy, zdraví, práce, finance
Speciální oblasti: Jasnovidectví, karma a minulé životy, komunikace s anděly a mrtvými, posílání pozitivní energie, očistné rituály
Věštecké techniky: Věštění z Tarotu a mariášových karet
Praxe: 17 let
Hodnocení: (13 hodnocení)

O mně

Své schopnosti jsem zdědila od mé prababičce a babičce, které byly jasnovidky a věštkyně.

Dokážu se napojit na duše zemřelých a komunikovat s nimi. Pokud máte pocit, že vám něco chtěli odkázat, zavolejte mi a já se na nich napojím.

Odstraňuji kletby, černou magii, i na dálku. Vím nahlédnout do minulých životů a říct vám, co jste byli v minulém životě, nebo jaké bloky máte v životě a jakým směrem se máte ubírat.

Věnuji se i těmto oblastem:

 • mezilidské vztahy
 • zdraví
 • blokace peněz
 • práce
 • karma a minulé životy
 • výklad snů
 • posílání pozitivní energie
 • očista místnosti i na dálku
 • komunikace s anděly
 • rodina a domov
 • zesnulí blízcí a komunikace s nimi

Věnuji se i těmto tématům:

Hodnocení zákazníků

 1. Kartářka Renáta
  Vaše hodnocení:
 2. Luci

  Pani Renata vidi vela veci, nemusi sa ani pytat. Mali ste pravdu, ze to bude velmi tazke a stale je. Tak dufam, ze skoro z toho bludneho kruhu vykrocime. Dakujem a vrelo odporucam.

 3. Dagmar

  Presný popis situácie a osôb bez môjho vstupného opisu. Ďakujem za takpovediac odobrenie môjho vnútorného cítenia, pocitu, čo ma len utvrdilo v tom, že cítim správne.

 4. Katarina

  Mila a profesionalna priamo odpovedala na otazku, velmi pekne dakujem pomohli ste mi. Ked budem potrebovat pomoc obratim sa na vas s doverou,dakujem

 5. armando020

  Děkuji vám jste skvělá.

 6. jozef77

  Pani Renáta, ďakujem Vám za objasnenie situácie, za rozhovor, aj za užitočné rady, ktoré určite využijem. Taktiež informácia z predošlých životov mi pomohla, aby som vedel, ktorým smerom sa uberať, a čomu sa venovať v budúcnosti. Všetko Dobré Vám želám a teším sa na ďalší rozhovor s Vami.

 7. Iva

  Úžasná žena, obrovské ďakujem.

 8. Dahlia

  Veľmi milá pani s pozitívnym vyžarovaním, priamo a jasne mi pomohla nasmerovať sa správnym smerom a utriediť pocity

 9. Viera

  Nesmierne profesionalna a mila

 10. Anjelka

  Pani Renáta mi pomohla pri riešení problému v rodine. Nebolo to pre mňa lahké obdobie, ale vďaka nej a jej radám všetko dopadlo dobre. Prvotne som hľadala riešenia na miestach, kde neboli. Až pani Renátka mi ukázala ten správny smer a uhol pohľadu, ktorý ma doviedol k pochopeniu príčin a následnému vyriešeniu mojej situácie. ĎAKUJEM!

 11. Sona

  Dobry den, rada by som vyjadrila taktiez nazor, ze Renatka je jedina zo vsetkych vestic tu a tiez aj na inych vestiacich strankach, ktora vie co hovori, ma skutocny dar a netaha z ludi peniaze a nehovori blaboly. Dakujem Renatka zato, ze ste.

 12. Kiana

  P. Renátka ďakujem vám že ako jediná zo všetkých možných vešcov ste mi objasnila konečne to čo som potrebovala vedieť...skutočne viete o čom hovoríte a vaše posolstvá od bytostí svetla sú prekrásne :)

 13. lenurka

  Super, chcem sa veľmi pekne poďakovať pani Renáte, pomohla mi usporiadať si myšlienky a ešte raz veľká vďaka

 14. dEsireX

  Chcela by som velmi pekne PODAKOVAT pani Renatke za jej povzbudive slova a vyjasnenie mojich otazok. Vdaka nej som spravila spravne rozhodnutie. Urcite sa s nou este spojim.